Lactovit

Ár:   790 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   600 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   DM, Rossmann   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: maggie80, Módosítva: 2014. április 9.

Lelőhely:   DM, Rossmann
Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

+40 % ultra hidratáltság

latti

2020. május 23.

Már meg is fogadtam, hogy csak ezt fogom használni! Tavasszal-nyáron ezt, ősszel-télen a sárga testvérét. Imádom az illatát, de legfőképpen azt, hogy a száraz bőrömet nem rontja tovább, sőt még tényleg táplálja is. Saját magam ellensége vagyok, mert tényleg nagyon száraz, ekcémára hajlamos a bőröm, de a testápolókat egyszerűen nem bírom. Nekem ez a "nehezem lemoshatóság" ezért jön jól, mert nem lesz csikorgósan száraz a bőr zuhi után és elsunnyoghatom a krémezést :)
A többi tusfürdőtől könnyek nélkül veszek búcsút, általában csak az illattal csábítottak el, amitől persze idővel besokalltam és a plusz illatanyag még jobban szárított persze...ebben is van, de mértékkel. Maximum babáknak való terméket használnék még, ha véletlenül nem lenne.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 23.

Zizi99

2020. április 26.

Egész jó kis tusfürdő. Ára nem vészes, illata nem tolakodó, kicsit púderes talán, egész jól habzik, én nehéznek találom a lemosását, ezt nem szeretem benne, de egyáltalán nem szárít, megtehetem, hogy néha kihagyom a testápolót utána.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 26.

GalEvelin

2020. április 14.

Jelenleg ez a kedvenc tusfürdőm, tényleg nagyon jól táplál. Az utóbbi időben küzdöttem mindenféle drogériás tusfürdővel, még a babafürdetők is kikészítették a bőrömet (elkezdett hámlani a hasam, értitek, a hasam!). Gondoltam próba cseresznye, ennél rosszabb már nem lehet, szóval a múltkor hazahoztam, és láss csodát, újra funkcionál a bőröm. :) Megy az 5 csillag.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 14.

Fruzsiii

2020. január 3.

Finom illata van nagyon,amiatt vettem csak meg glamour napokon,nem igazán habzik,amit nem szeretek benne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 3.

Dulifuli23

2019. december 25.

Könnyű textúra, finom, púderes illat. Újravevős, az egész család szereti, főleg az ősz és hideg közeledtével. Száraz, ekcémára hajlamos a bőröm főleg a karomon. Testápolót nehezen viselem a bőrömön, így olyan tusfürdőt kerestem ami táplál is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 25.

holczaja

2019. december 12.

Nagyon szeretem, szerintem a legjobb tusfürdő. Egy promóció során kaptam termékmintákat a boltban és próbáltam ki otthon. Azóta az egész család használja, mert nem szárítja a bőrt - sőt kifejezetten táplálja és még apukám, aki megrögzött szappan használó is szereti. Szerintem nagyon finom tisztaság illatú (nem túl parfümözött).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 12.

Biancah

2019. november 21.

El kell mesélnem a sztorit. Az asztalon hagytam véletlenül ezt a tusfürdőt és a párom BELEIVOTT, mert a név alapján azt gondolta, hogy valami laktóz érzékenyek számára kitalált ital. (Pedig egyértelműen rá van írva hogy "feeds your skin") szóval plusz pont jár azért, mert életben maradt :))), egyébként először és utoljára vettem meg. Nekem semmi különöset nem adott, de még az illata sem valami extra, gyorsan el is illant.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 21.

vega2017

2019. október 25.

Olyan érzésem van, mintha nehezen tudnám a bőrömről lemosni. Az illata kellemes, az állaga jó, de mintha maradna egy vékony tusfürdő réteg rajtam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. október 25.

demeterne

2019. október 18.

Nekem tetszik ez a tusfürdő. Kellően hidratál, finom az illata. Talán annyi, hogy mondjuk más márkához képest az állaga talán hígabb és ezért nálunk gyorsabban fogy, de akinek száraz, érzékeny bőre van annak bátran ajánlom, mert nem irritál, és táplálja a száraz bőrt. Többször újra vettem már az őszi, téli hónapokra tökéletes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 18.

Katka0716

2019. október 13.

Állaga, illata kellemes, de sajnos nem sokat segített a hidegebb időben száraz bőrömön, annyi hogy fürdés után nem húzódik a bőröm, de később a lábam szárazzá válik újra. Valamint én is észre vettem, h a kezemet szárítja...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 13.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Retinol
Hidratálók: Urea, Sodium Lactate, Glycerin, Inositol, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Biotin, Tocopheryl Acetate, Retinol

Lauryl alkoholból származó tisztítószer, felületaktív anyag és emulgeálószer.

A pézsmarózsa magjának olaja. A neten teljes a konfúzió, ezt az olajat gyakran látjuk "vadrózsaolaj (Rose hip oil) név alatt, vagy kép mellett. Az igazság ezzel szemben az, hogy elég sok rózsaféle növeszt a csipkebogyóhoz hasonló áltermést, de természetesen ezek azért különböző fajok, így az olajuk összetétele is különböző.  A pézsmarózsa olaj a CosIng szerint emoillent és bőrkondícionáló.

Retinol a I v

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.