Lactovit

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   300 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   DM, Rossmann   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2014. április 15.

Lelőhely:   DM, Rossmann
Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

10% Lactoureát tartalmazó, a Tejsav és az Urea Pura új kombinációját tartalmazó tusfürdő, amely ultra hidratáló tulajdonsága miatt az ideális megoldás, ha a száraz bőr ápolásáról van szó. Az Urea a bőrgyógyászok által a száraz bőr kezelésére ajánlott természetes hatóanyag, amely növeli a bőr hidratáltságát, mivel gátolja annak kiszáradását. A Tejsav pedig fokozza a bőr hidratáltságát. Ezért az új Lactourea kombináció megújítja és óvja bőrét, miközben 40%-kal növeli annak hidratáltságát. Kifejezetten nagyon száraz és érzékeny bőrre.

10% Lactoureával, Tejsav és Urea Pura (karbamid) elegyével.Ápol, óv és táplál.Nagyon száraz és érzékeny bőrre, +40% ultra hidratáltság.

Kiszerelés: 300 ml

aneeco

2018. augusztus 13.

Nekem nagyon bevált! Kiszáradásra, ekcémára hajlamos érzékeny bőröm van, de használat után mérföldekkel jobb a bőröm közérzete. Nem irritál, viszont testápoló nélkül hidratálja a bőrt (nem szeretem a testápolókat, így ez egy nagyon nagy pozitívum).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 13.

Pattimajonez

2018. július 12.

Nekem nagyon bevált,érzékeny bőröm van,más tusfürdők okoztak már kiütéseket is. De ez számomra teljesen megfelelő, gyengéd kellőképpen. Az illatát meg imádom,órákig megmarad zuhanyzás után is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 12.

niki123

2018. március 1.

Mehh...Igazából nekem ugyanolyan száraz a bőröm vele, mint nélküle. Jól felhabzik és krémes állaga és kenőcs illata van, de semmi különlegeset nem ad nekem. Nem irritál. Unalmas...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 1.

AgnesMiko

2017. augusztus 6.

A Lactovit termékek közül nekem ez tetszett a legjobban. Extra száraz, érzékeny a bőröm, már sok mindent próbáltam, de ez bejött. A testápolóval együtt használom, így teljes a kép. Sokkal puhább, bársonyosabb a bőröm, a korábbi viszketés is elmúlt. Megy az 5 csillag :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 6.

Magnolieae

2017. április 9.

Nem szárít, nem irritálja a bőrt (!), de igazán selymessé sem varázsolja. A nagy dobozosat jobban megéri vásárolni, igazi családi kiszerelés. Ár-érték arányban rendben van. Nem tapasztaltam különbséget a piros és a narancssárga kupakos között. Megbízható minőség.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 9.

Aprile

2016. június 9.

Teljesen átlagos tusfürdő, semmiféle plusz hidratáltságot nem éreztem, még annyit se, amennyit egy akármilyen olcsóbb tusfürdő előidézne. A FA tusfürdőm jobban ápolt, és sokkal selymesebbé tette a bőröm, mint ez. Ráadásul ennek a terméknek az illata valami elviselhetetlenül pacsuli. Nagyon tartós, az igaz, de számomra rettentően tömény, fullasztó és nagymamás. Ilyen csúnya összetevőkkel komolyan nem értem, hogy ajánlhatják érzékeny, száraz és ekcémás, problémás bőrre. Engem nem hidratált, sőt még szárazabbnak éreztem a bőröm utána. A hatásfok alacsonysága és a tömény, fullasztó illat miatt számomra abszolút nem bejövős.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 9.

Kismasni86

2016. február 6.

Szeretem! Selymessé varázsolja a bőrömet! Nem használok mellé testápolót!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 6.

Szeretem! Selymessé varázsolja a bőrömet! Nem használok mellé testápolót!

Ydeman

2015. augusztus 12.

Csak azért adok 4 csillagot, mert nem nőies illatú, így ha arra vágyom, nem ezt választom, ami gyakran előfordul :). De egyébként az egyik legjobb, amit eddig használtam (párom is ezt szereti). Nem tapad rám, nem viszketek tőle, frissít. Alapvetően nem száraz és problémás a bőröm, úgyhogy hidratálásról, meg nyugtató hatásról, ilyesmikről nem tudok nyilatkozni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 12.

naconxypan

2015. március 15.

Az illata csábított el, főleg ezért tettem a kosaramba, és kíváncsi voltam, milyen hatása lesz a tejsavnak és az ureának a bőrömre. Ami azt illeti, tényleg hidratál, viszont előjöttek a kiütéseim, szóval fájó szívvel, de meg kellett válnom tőle...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 15.

Bibike

2014. június 16.

Az összes fajtáját kipróbáltam, nagyon megszerettem őket, árban is rendben vannak. Finom illat, puha bőr marad használat után :) Nem mondanám, hogy annyira ultra-hidratáló lenne, de nem feszül utána a bőröm, az biztos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 16.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Retinol
Hidratálók: Urea, Sodium Lactate, Glycerin, Inositol, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Biotin, Tocopheryl Acetate, Retinol

Lauryl alkoholból származó tisztítószer, felületaktív anyag és emulgeálószer.

A pézsmarózsa magjának olaja. A neten teljes a konfúzió, ezt az olajat gyakran látjuk "vadrózsaolaj (Rose hip oil) név alatt, vagy kép mellett. Az igazság ezzel szemben az, hogy elég sok rózsaféle növeszt a csipkebogyóhoz hasonló áltermést, de természetesen ezek azért különböző fajok, így az olajuk összetétele is különböző.  A pézsmarózsa olaj a CosIng szerint emoillent és bőrkondícionáló.

Retinol a I v

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.