Lacura

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Aldi   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Indigo, Módosítva: 2012. április 19.

Lelőhely:   Aldi

Ecsettel és tükörrel.

Kiszerelés: 9 g

Panni21

2020. november 11.

Soft Pink árnyalatban vettem, gyönyörű, matt babarózsaszín.
A tükröt az enyémből már sajnos kispórolták, az ecsetke pedig teljességgel haszontalan, meg is váltam tőle. Maga a pirosító viszont csodálatos. Szépen pigmentált, felvéve is élénk, elég épp csak hozzáérinteni az ecsetet. Nem porzik egyáltalán. Egyik legjobb pirosítóm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 11.

Soft Pink árnyalatban vettem, gyönyörű, matt babarózsaszín.

roni07

2014. szeptember 1.

Nyaralás alatt gyorsan kellett egy pirosító, mert az itthon maradt. Az Aldiban vásároltunk és megláttam ezt a pirosítót 500.-ft környékén. No, jött is velem az 50-es soft szín. Nagyon lefogyóban volt, így nem volt sok választási lehetőségem, konkrétan ebből a színből volt kb. 4-5 db. Csomagolása egyszerű összepattinthatós kis dobozka, átlátszó tetővel és nem tükörrel. Benne pici ecsetke, gyorssegítségnek jól jöhet. A pirosítónak szép halvány rózsaszínes az árnyalata, picit csillámos, de tényleg picit. Szépen felvihető, jól pigmentált. Tartóssága is elég jó, púderra nekem 4-5 órát bír, alapozóra +2-3 óra. Mivel nagy meleg nem volt míg használtam,így azt nem tudom, hogy bírja. Még pozitívum, hogy eddig nem pattogtam ki tőle és még pattanást sem okozott. Ebben az árban és minőségben teljesen jó kis termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. szeptember 1.

black_cico

2013. április 20.

többféle (nagyon szép) színválaszték, tartós, könnyen és szépen felvihető, nagyon alacsony áron.. mi kell még? :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 20.

Hidratálók: Magnesium Stearate

Színezék. Piros.