Lacura

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Aldi   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Indigo, Módosítva: 2012. április 18.

Lelőhely:   Aldi

Méhviasszal és búzaproteinnel. Keféje dúsít és göndörít.

Kiszerelés: 8 ml

Soly77

2014. május 15.

Nem ilyen már a csomagolása mint a képen! Ezt a változatot én nem is ismertem! Bátorkodtam az ára miatt megvenni 700 forint asszem! Azóta már többször vettem mert nagyon szépen szétválasztja a pillákat, nagyon jó a keféje is mert nem csippantom a gumis műanyag cuccokat, ez a régi változat nem túl bumburnyák de nem is kicsi pont jó! (nekem). Ha valaki drámai, baba pillákat akar annak azért nem ajánlom, hétköznapra tökéletes!
Ár érték arányban csillagos ötös

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 15.

Ár érték arányban csillagos ötös

vargaildi68

2012. augusztus 30.

igazán jó szempillaspirál.:) nagyon szeretem az ecsetjét. sajnos már kifogyott belőle a festék de minden másik szempilla spirálomba ezt az ecsetet mártom bele.Ez a kedvencem♥

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. augusztus 30.

pihko

2012. július 9.

Volume Minimizer - ezzel a szemspirállal nem alkottak valami nagyot, olyan kis ványadtak maradtak tőle a pilláim. Kapjon két csillagot, mert már dobtam ki sokkal több pénzt még rosszabb termékre.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 9.

lilla.golden98

2012. július 2.

Szép szempillákat csinál, nagyon jó az illata, csak egy kicsit csomósodik. 1000 ft-ot megér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. július 2.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emolliensek: Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Stearic Acid, Palmitic Acid, Glyceryl Stearate
Emulgeálószerek: Stearic Acid, Palmitic Acid, Glyceryl Stearate
Parabének: Methylparaben, Ethylparaben, Butylparaben, Isobutylparaben, Propylparaben
Színezékek: CI 77499
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Methylparaben, Polyaminopropyl Biguanide, Ethylparaben, Butylparaben, Isobutylparaben, Propylparaben

PVP 0 0

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.