Lador

Ár:   3000 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet feltöltötte: oaxaca, az összetevőket feltöltötte: pankafru, Módosítva: 2019. november 21.

Kategória:   Samponok

Szinezékmentes sampon, mely enyhén savas pH-val segít fenntartani a fejbőr és a haj megfelelő kémhatását, miközben argánolaj tartalma segít rendbehozni a kémiai kezelések által okozott sérüléseket.

Szilikonmentes.

pankafru

2019. november 22.

Szilikonmentes alacsony pH-jú sampont kerestem, ki akartam próbálni egy koreai terméket. Puha és fényes tőle a hajam, nekem egyáltalán nem zsírosít. Az LPP Treatment-tel együtt használom. Ez a kombó két hónap alatt sokat javított az otthoni Balea szőkítő spray-s balesetemen. Sajnos sikerült jól kiszárítanom a hajam és szőke helyett kicsit sárgás, narancsos színt kapni. Amióta ezzel mosom már nem annyira száraz és mintha nem lenne már annyira narancs tónusa sem a hajamnak. Szóval megmenekített a frizuraváltástól. Plusz gyorsabban is kezdett nőni, pedig nem szedek most semmilyen hajnövesztőt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 22.

Krikike

2019. augusztus 2.

Nagyon szeretem a Ladort, de ez a termék nekem nagyon nem jött be. Korpás, zsíros lett tőle a hajam (1 nap után). Nehéznek éreztem, mintha valami súlyt rakott volna a hajszálaimra. Pedig akkor próbáltam ki amikor sivatag szárazra száradt a hajam. Azért még 1x2x megmostam vele a hajam...hátha, de végül kuka lett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 2.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Hydroxyacetophenone

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint tartósítószer és antimikrobiális hatású összetevő. Az összetevő magas hatékonyságú helyi hatású gombaölő szer, mely különösen a fejbőr korpásodásáért is felelős Malassezia nevű gomba ellen bizonyult hatásosnak  - ezt in vitro és in vivo tesztekkel is alátámasztottákAz összetevővel leggyakrabban a különféle korpásodás elleni szerekben találkozhatunk.