LADOR Moisture Balancing szilikonmentes gyógynövényes hajbalzsam száraz és sérült hajra

Lador

Ár:   5290 Ft   Kategória:   Hajápolók
Vedd meg online a The Box and Beauty-n 5290 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Yura, Módosítva: 2020. július 2.

Kategória:   Hajápolók
Vedd meg online: The Box and Beauty, 5290 Ft

Mélyen hidratáló, nedvességkiegyenlítő gyógynövényes hajbalzsam korpás, problémás hajra. Helyreállítja és erősíti a hajat, véd a töredezéstől. A levendula, a bergamott, a frézia, a menta, a kamilla és a rozmaring szerves kivonatai hidratálják és megnyugtatják a hajszálakat. Gyulladásgátló hatással vannak, frissítik és kellemes, lágy esést adnak a hajnak.

Ár: 5290 Ft , Eladó: The Box and Beauty
Fizetés: banki utalás, utánvét, előre utalás, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Sisko

2021. november 1.

Irrealiasan draganak tartom es nekem nem valt be egyeltalan sajnos. Szerencsere mar fogyoban van, kidobni az ara miatt nem akarom, pedig szivem szerint megtennem

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. november 1.

Krikike

2021. április 12.

A samponjával együtt használtam, de nekem ez se vált be, pont úgy mint a sampon. Elnehezíti a hajam, és csípi a fejbőröm. Balzsam szempontjából maradok a TREATMENT-nél, mert az tényleg jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 12.

szaboszilvia28

2020. október 26.

A gyerekem korpás hajára a samponjával együtt használjuk néhány hónapja, de nem vált be tökéletesen. Jó-jó, de nagy durranást nem tapasztaltunk.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 26.

Yura

2020. július 3.

Már régóta problémát okozott számomra hogy a hajam nagyon zsíros és korpás, és semmilyen sampon, balzsam nem tudta ezt megoldani, így miután láttam hogy a koreai arcápolási szerek mennyire jók, gondoltam kipróbálom a hajápolást is és a hatás nem maradt el. Nagyon jó állagú, finom illatú terméket kaptam hatalmas kiszerelésben, ami már az első használatkor látványosan javított a hajam szerkezetén. Olyan volt, mintha most jöttem volna a fodrásztól. Az egyetlen problémám vele, hogy minimum 5 percet rajta kell hagyni a törölköző száraz hajon és uátna lemosni, de ez csak az én személyes nyűgöm, emiatt nem vonok le csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 3.

Antioxidánsok: Hydroxyacetophenone
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.