Lady Stella

Ár:   1400 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2015. október 8.

Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Gyengéd, krémes arctisztító, mely minden bőrtípusra, különösen az érzékeny, allergiára hajlamos, rozáceás, aknés bőr tisztítására ajánlott. Mélyrehatóan tisztítja a bőrt, eltávolítja a napi szennyeződéseket és a sminket. A csipkebogyó természetes C-vitaminban, ásványi anyagokban és nyomelemekben gazdag. Szabályozza a bőr oxidációs folyamatait, késlelteti a bőr öregedését. Nyugtató, bőrlágyító hatású.

Beus1995

2019. március 23.

Jól tisztít. Ár érték arányban verhetetlen!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 23.

Jól tisztít. Ár érték arányban verhetetlen!

TimeaZsofia

2018. december 2.

Update 12.02.: azóta megtudtam, hogy azért nem kell a parabénektől annyira félni, főleg nem lemosható termékekben. Mostanában reggel használom, az esti rutinban arclemosó olajjal (saját készítés ricinus, kendermag, csipkebogyó, szezámolaj, sárgabarackmagolaj, de valójában utána kell olvasni, melyik bőrre melyik a legjobb kombináció, illetve érdemes próbálgatni, hogy milyen érzés) mosom meg az arcom duplán.

Ez a termék továbbra is 4 csillag a sok illatanyag miatt, de egyébként jó érzés használni arra, hogy reggel lemossam a bőrömről az éjszaka rajta maradt dolgokat, idézem a SkinSmart-ról: "Hámsejtek millióit veszítjük el, amíg alszunk (több mint 30 ezret percenként), és ezek az elhalt hámsejtek rettentő könnyen keverednek össze a felesleges faggyúval, baktériumokkal és az esti bőrápolóid maradékával. A gond, hogy ez a keverék könnyen eltömítheti a pórusokat, viszont némi VÍZZEL egyszerűen NEM tudod lemosni."

Update 11.25. Még az is változott, hogy a második összetevő a napraforgómag olaj (Helianthus Annuus Seed Oil) és csak utána jön az ásványi olaj. Le kell vonnom egy csillagot, mert túl sok irritáló összetevőt tartalmaz, ahhoz, hogy érzékeny, sőt allergiára hajlamos bőrre ajánlják.

Az újabb fajta már parabénmentes! (külön rá is van írva a dobozra) A többi összetevő nem változott úgy nézem. Nekem nagyon tetszik, nagy mennyiség jó áron, és nagyon kellemes a használata.

Sminklemosásra használom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 2.

Sminklemosásra használom.

kismaki

2018. június 26.

Véletlenül vettem meg, és úgy voltam vele ha már megvettem elhasználom. Nagyon szeretem, szerintem újra fogom venni. Könnyedén eltávolítja a sminket, az arcom puha marad utána.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 26.

Hecate

2018. március 27.

Nagyon kedvelem. Jól hidratál és kellemes illata. Sminket még nem mostam le vele, inkább tiszta arcra szeretem reggel felvinni, majd pár perc múlva lemosni, aztán jöhet az arckrém. Az én bőrömet kellemesen élénkíti és feszesíti. A pumpája kifogástalanul működik, a kiszerelése kiváló mennyiségű. Egyetlen kis bánatom, hogy eddig csak egy boltban láttam árulni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 27.

Ziza1990

2018. január 3.

Nagyon szeretem, szuper illata van, és nagyon kellemes a bőrön. Mindennapi használatra tökéletes, az áráról és a kiszereléséről nem is beszélve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 3.

xmizella

2016. november 23.

Amikor először kipróbáltam nem igazán éreztem úgy,hogy fogom ezt használni.De nemrégiben amikor újra előkerült,használni kezdtem és megmondom őszintén,megszerettem!Tény,hogy nem ez a legjobb arclemosó,de kevés sminket viselőknek jól funkcionál ☺️

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 23.

erikaa

2016. október 31.

Számomra ez a termék nem vált be. Fokozottan zsírosodott tőle a bőröm, egy idő után az illata meglehetősen kellemetlenné vált, mintha megromlott volna. A szennyeződés csak egy részét távolította el az arcomról. Használta is körülményes, nem csak nedves vatta koronggal kell használni de ezt követően még le is kell mosni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 31.

Démonka91

2016. szeptember 27.

Kevés kell belőle, hogy eltávolítsa a szennyeződést. Illata nagyon jó, viszont nem lett kevesebb patim. Viszont újra fogom venni ha elfogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 27.

bymboo

2016. június 17.

Jó az adagolója,kellemes az illata.Igazán kiadós mennyiség baráti áron.A sminket jól eltávolítja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 17.

Eszterke93

2016. május 16.

Imádom ezt a terméket. Nagyon jól leszedi a sminket és mindenféle szennyeződést. Az illata fantasztikus, tiszta friss és nem utolsó sorban nagyon kiadós is, hiszen egy-két pumpányi kell csak és 500 ml-s. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 16.

Antioxidánsok: BHT
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Propylene Glycol

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Színezék. Barnás sárga.