Best of Beauty 2019

Lady Stella

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kyttyna, Módosítva: 2011. május 8.

Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Fabi95

2017. augusztus 20.

Az illata isteni, viszont nem jó vele masszírozni. Darabos lesz a bőrön, van ennél jobb krém is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 20.

dorsia

2016. április 28.

Keratosis pilarisra (hétköznapibb nevén csirkebőrre) hajlamos a combom amit ez a krém teljesen rendberakott. Jó illata van és egy tégely sokáig kitartott nekem úgy, hogy naponta többször használtam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 28.

szupiné

2014. június 30.

Egy barátnőmtől kaptam, mi másra használjuk: leégésre! És szuper! Tegnap a sötétvörösre égett (jó buta) kishúgom kentem be vele: egyrészt nagyon jól hűsít, mert hűtőben tároljuk, másrészt este bekentem, bemasszíroztam neki, és mára nem fáj a bőre, nem is vörös, hanem bebarnult...megáll az eszem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 30.

biologist_m.d.

2014. március 1.

Nem mondanám csodaszernek, kellemes az illata, jóérzés volt mikor fent volt és miután lemostam, de ennyi. Sokáig tartott, nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 1.

Guerlain Fangirl

2012. október 15.

Régebben a csokis gél pakolás előtt használtam, mostanában már csak azért szoktam vele átmasszírozni az arcomat, mert nagyon jól esik. Többet nem is tudok mondani róla. Egyszerűen kellemes. Csodát ne várjatok tőle, de nagyon jó érzés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 15.

Malnus

2012. augusztus 2.

Neten rendeltem, ma kaptam meg, gondoltam rögtön ki is próbálom. Tetszik az illata, nem csak azért, mert imádom a csokit. :) Könnyen lehet vele masszírozni, egy kisebb gond van vele, hogy hamar beszívódik. Legközelebb azt hiszem ki fogom hozzá próbálni a csokoládé olajat is. Azért jár az 5 csillag. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 2.

Martili

2012. július 3.

Nem rossz krém, alapvetően tetszenek az összetevői is. De valamiért (szerintem a mű csokis illat miatt) csak félig használtam el a tégelyt, félretettem és eléggé büdös lett. Ezek után sokáig nem is néztem csokis kencékre. Most újra meghódítottak más márkák csokis krémei. Jók a Stella termékek, de valamiért nem lettem rajongó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 3.

egifeny

2012. április 22.

En testapolokent hasznalom, egy fodraszkellekesben vettem! Elsosorban az illata miatt :) ami valahogy furcsa... a dobozaba beleszagolva kakaos, felkenve van vmi fanyar-gyumolcsos-fura mellekillata is, eleg erosen, de szerencsere elparolog es kesobbra mar csak a kakao marad! A kiszereles talan nem a legpraktikusabb, ha mar csak az aljan lesz, eleg melyen kell majd nyulkalni bele... :D Konnyen felszivodik (masszazskrem leven feltem h nem igy lesz) es tartosan puha, hidratalt lesz tole a borom. Nem rossz, de ha legkozelebb is vmi kakaos/csokisra vagyok, mast keresek majd, amiatt a fura illat miatt!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 22.

sminkesmas

2012. március 17.

Szintén egy masszázson vagyok túl, és nagyon elégedett voltam.
Arcra is használom azóta otthon a száraz bőrömre, nem comedo képző, és szépen felpuhítja a bőröm.
A gélmaszk alá is fölkenem, így fokozom a hatását.
Az illata nem olyan csokis, inkább kakaós, és hát tény és való, nem falok föl egy tábla csokit az illatától-de ennek csak örülök.
Az ára is nagyon baráti.
Blogomon teszteltem is a krémet nemrég
Üdv

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 17.

Szintén egy masszázson vagyok túl, és nagyon elégedett voltam.
A gélmaszk alá is fölkenem, így fokozom a hatását.
Az ára is nagyon baráti.
Blogomon teszteltem is a krémet nemrég
Üdv

buttercup

2012. február 21.

ezzel a krémmel masszíroztak a legutóbbi wellnes-hétvégémen és imádtam, nagyon bejött ez a krém és a bőrömnek is, mert valami hihetetlenül puha és sima lett utána a popsim és a combom( nekem ezek a problémás területek) Nem tudja valaki, hogy hol lehet kapni esetleg?

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 21.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Lanolin

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Cholesterol eo I eu 0 0

Kakaópor.   A kakaó  a mai Mexikó területéről származik. A Dél-Amerikában őshonos trópusi fa termése tartalmazza a kakaóbabot, melyből a bennszülöttek varázslatosnak tartott italt készítettek A kakaóvajnak, illetve a porosított formájának, a kakaópornak a kozmetikai iparban is nagy a jelentőssége, mert remekül serkenti a bőrsejtek növekedését, illetve elősegíti a bőr vízháztartásának szabályozását. Lásd még kakaóvaj.