Lady Stella

Ár:   1710 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: enii, Módosítva: 2012. július 24.

Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Ultrahangozható. Professzionális használatra.

mazsola

2015. április 20.

Sajnos nekem nem vált be, pedig nagyon szerettem volna! Olcsó, nagy adag, és a kollagén miatt akár használhatott volna is, de nem... cserében van benne vmi anyag, amitől allergiás lettem, mert a szemhéjam bepirosodott, pedig ez egyáltalán nem jellenmző rám. Érzékeny bőrűek nagyon vigyázzanak! Sajnálom nagyon...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 20.

Roni27

2014. július 15.

Anyum vette magának először, ő kenegette. Picit látszik a hatása.
Aztán vettem én is és ultrahanggal petyhüdt, öregedő bőrre eléggé szép eredményt lehet elérni vele!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 15.

Anyum vette magának először, ő kenegette. Picit látszik a hatása.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Lanolin, Collagen

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Cholesterol eo I eu 0 0

A kollagénhez hasonló fehérje, a rostok fő alkotórészét képezi. Az elasztin állati testrészekből is nyerhető, és a kollagénhez hasonló hatást gyakorol a bőrre. Bőrön keresztül nem szívódik fel, a cégek reklámfogásként alkalmazzák a termékeikben.