Lady Stella

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csepelia, Módosítva: 2017. április 5.

Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Testápolók

Kizárólag növényi hatóanyagokat és tengeri sót tartalmazó, kettős hatású készítmény makacs narancsbőr kezelésére. Rendszeres használata csökkenti a bőrelváltozások kialakulásának esélyét az anyagcsere-folyamatok gyorsításával, a pangó folyadék elvezetésével, a zsír-víz háztartás egyensúlyának megteremtésével. Bőrbarát, érzékeny bőrre is javasolt.

Guerlain Fangirl

2012. október 15.

Régóta használom bőségesen masszázshoz vagy csak kis mennyiségben röviden bemasszírozva éjszakára.
Kúraszerűen szoktam használni a karcsúsító krémgéllel. A kettő együtt, heti 3-4 masszázzsal egy hónap alatt nullára viszit a cellulitiszt rajtam.
Nekem bevált, azért nem öt pont, mert a kiújulás ellen minimálisan sem véd.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 15.

Nekem bevált, azért nem öt pont, mert a kiújulás ellen minimálisan sem véd.

Rege

2012. április 2.

Interneten rendelt cserélhető fejes masszírozógéphez kaptam ajándékba, ezzel kentem be a narancsbőröm testrészeket, jól siklott fölötte a gép. Csak masszázshoz alkalmaztam, ha nem volt kedvem/időm hozzá, más cellulitis elleni krémet használtam, ami hamarabb beszívódott. A kezelést jól kiegészítette, de miután elfogyott, más után néztem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 2.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Lanolin

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Cholesterol eo I eu 0 0

Citromfű kivonat. Leginkább illatanyagként használt. Potenciális bőrirritáló.