Lady Stella

Ár:   1510 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Sabinilla, Módosítva: 2013. április 15.

Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Hyaluronsavval, UV szűrővel

Természetes kivonatokban gazdag hidratáló, ránctalanítókrém, melynek fő hatóanyaga a hyaluronsav. A hyaluronsav mennyisége határozza meg a bőr rugalmasságát, biztosítja a kollagén és elasztin rostok hidratációját, felelős a vízfelvevő képességéért. A krém használatával nő a bőr hyaluronsav koncentrációja, így idéz elő azonnal látható és érezhető bőrfiatalító hatást. UV szűrőt tartalmaz, mely védi bőrét a napsugárzás káros hatásától.

mLK235

2017. február 18.

Nekem ez nem jött be a fő hatóanyaga pedig a vége felé található meg benne.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. február 18.

Nekem ez nem jött be a fő hatóanyaga pedig a vége felé található meg benne.

Aquariusgirl

2016. július 25.

Nekem sajnos nem vált be. Számomra kellemetlen a szaga, nem szívódik fel rendesen, ragad mint a fene és ráadásul fuldoklik alatta a bőröm. Testre elhasználom, de tuti újra nem veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. július 25.

Edina000

2016. február 24.

Nagyon sok krémet használtam már vízhiányos arcomra de ezt vált be a legjobban. Igazából a hatása olyan semmilyen. Se nem ártott se nem használt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 24.

86csilla21

2015. május 1.

Még csak pár napja használom, de eddig azt kell mondanom nagyon korrekt kis krém ez..Igazság szerint ez az első ránctalanító krémem, nem igazán tudom mit kéne várni egy ilyen kencétől, túl nagy dolga még nem nincs is, hála égnek nincsenek még ráncaim, vagy csak olyan kezdetiek, ami még nem látni, de inkább előre gondolkozzon az ember lánya így 28 évesen. Sminkelni is szépen lehet rá. Nekem a kombinált száraz bőrömet még nem bántotta, ne mlett pattanásom, a hidratáló hatása lehetne egy kicsit jobb, de lehet keverek hozzá majd egy két csepp csipkebogyó olajat és akkor a probléma megoldva. :) Egyenlőre szeretem. 4 csillag, pár hét múlva jövök updatelni..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 1.

eveartstar

2015. április 29.

Már megújult a csomagolása és parabénmentes is lett! Szuper kis krém, kellemesen beszívódik, egy enyhe tapadós érzet marad utána az arcon, de ez engem egyáltalán nem zavar. Nagyon enyhe citromos illata van felkenéskor, ami pár pillanat alatt el is illan. Kifejezetten olyan krémeket szoktam keresni, amiben nincs shea vaj, az nagyon sok lenne a kombinált bőrömnek. A DDA kínai diszkont egyik boltjában vettem 1400.- Ft-ért a 100ml-t. Ezek után úgy néz ki, biztos nem fogok venni ilyen árban 50ml-es nappali krémet. Hosszútávú tapasztalatokról később...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. április 29.

Kriszzta99

2014. november 30.

Nagy reményt fűztem a krémhez, magam sem értem, miért. Az arcomon -amelyen összesen ha volt egész életemben 20 pattanás- egy csomó kis piros pötty jelent meg. Nem tudom, mi lehet a krémben, amire ezek szerint allergiás vagyok. :(
Most pár napig megpróbálom, hogy mással kenem be az arcom, és talán később visszatérek hozzá, hátha... Másnál nem okozott ilyen panaszt? :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. november 30.

Sabinilla

2014. március 3.

A kozmetikusom ajánlotta ezt a krémet, és már 3 tégellyel el is használtam belőle. Sokáig csak ezt használtam nappali krémként, remekül hidratál, hamar beszívódik, kiváló sminkalap, a hialuron-sav tartalma igencsak csábító. Ezen a télen azonban kevésnek bizonyult már a bőrömnek, jelenleg a hűtőben várja a melegebb időt. Nagy mennyiség (100 ml) potom áron, és nem okoz csalódást a szárazabb, vízhiányos bőrűek számára. Azért csak 4*, mert nem csodaszer, de a mindennapos arcápolásban jól teljesít.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. március 3.

grizus

2014. január 6.

Nagyon szeretem ezt a kencét. Arra kerestem krémet, amikor otthon vagyok és felkelés után be akarom kenni valamivel az arcom, ami hidratál, de nem akarom a szokásos rutint végigcsinálni, otthonra minek? Szóval erre kellett és remekül teljesített. Fehér krémgél, frissít, olyan mint a sűrű víz. Most itt azt látom, hogy van benne parabén, de nekem a dobozra nincs ráírva, biztos azóta kivették belőle. (Azért is vettem meg.) Egy kis üzlet volt, ahol lehetett kapni, aztán elfogyott, remélem lehet rendelni, vagy hoztak már, mert már kéne az új...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 6.

Antioxidánsok: BHT
Gyulladáscsökkentők: Hamamelis Virginiana (Witch Hazel)
Hidratálók: Hyaluronic Acid, Propylene Glycol, Lanolin

Másnéven ázsiai gázló, ami jól ismert sebgyógyulást segítő, antioxidáns és gyulladáscsökkentő hatásáról.  Részletesebb leírást itt találsz >>

Az erdeifenyő kérgének a kivonata. A CosIng hivatalos besorolás szerint illatanyag és tonizáló összetevő. Feketeribizli levél kivonattal kombinálva Epica márkanéven ismert hatóanyag komplexet alkot, mely - az Epica gyártója szerint - anti-aging és depigmentáló összetevő.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

A napraforgó magjának és virágának a kivonata, melyet a CosIng bőrpuhító (emollient), bőrkondícionáló és hajkondícionáló anyagnak kategorizál.

A Helia-D termékek esetén ez az összetevő elvileg a napraforgószár kivonatot jeleni, mely a Helia-D honlapja szerint visszaadja az ernyedt bőr és izom rugalmasságát a napraforgószárban található auxin révén. A Helia-D-től független forrást sajnos nem igen találni, ami beszélne arról, hogy a napraforgószárnak milyen hatása van a bőrre, az auxinról azonban ez a szabadalom azt írja, hogy segíti a bőr természetes védő rétegének (skin barrier) erősítését.

A kozmetikumokban a napraforgót több formában is felhasználják, legyakrabban a napraforgó olajat.

Cholesterol eo I eu 0 0