Lady Stella

Ár:   1640 Ft   Kategória:   Lábápolók
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szucslia, Módosítva: 2011. március 3.

Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Lábápolók

Gazdag tápláló krém, mely a különösen érzékeny, igénybevett bőrfelületek ápolására szolgál. Sűrű összetételének és gazdag ápoló hatóanyagainak köszönhetően mélyen regenerálja, ápolja a kéz, a sarok és a könyök igénybevett, kiszáradt bőrét. A repedezett, durva érzés helyett bársonyossá és puha tapintásúvá varázsolja a kényes bőrfelületetket. Kifejezetten ajánlott kozmetikai, valamint manikűrös és pedikűrös kezelésekhez.

Bugaboocameleon

2017. október 7.

Az első olyan krémem ami rácáfol arra, hogy a drágább mindig jobb.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 7.

Az első olyan krémem ami rácáfol arra, hogy a drágább mindig jobb.

Mukifej

2017. június 18.

Szeretem az illatát. Nekem a sok papír-munkától hamar kiszárad a kezem. Ezzel a krémmel szépen rendben tudom tartani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 18.

Niki019

2016. november 10.

Nagyon jó kis krém, pláne télire, amikor az ember keze ( vagy legalább is az enyém ) cserepesre szárad
Előtte egy intenzív bőrradírozással,annyira puha lesz a kezem, hogy az hihetetlen :)
pillanatok alatt becuppantja a bőröm ( de tényleg! ), szóval gyorsan kell eloszlatni, és kevés is elég belőle.
Nem jön le az első kézmosás után, ami plusz egy nagy előny

Megérdemli az 5 *-ot

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 10.

Nem jön le az első kézmosás után, ami plusz egy nagy előny

Megérdemli az 5 *-ot

PinkBelleLab

2015. december 24.

Illata nem tudom mire emlékeztet,de semmiféleképpen nem a finom illatokra xD, A krém színe fehér, VISZONYLAG gyorsan beszívódik, ragacsos felületet hagy maga után,a hidratálása nem túl jó, talán ha 3x bekenem magam akkor talán észreveszem a változást.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. december 24.

tatarbobi92

2015. február 25.

Mikor megfázok, cserepesre fújom az orromat, általában ilyenkor sudocream-mel vagy neogranormonnal kenem be az orrom éjszakára természetesen csíptek nagyon. Egyszer azonban kipróbáltam ezt és nem csípett! Ráadásul ezzel nappalra is bekenhetem, mert nem látszik, mint az előzőek :) A barátom erősen igénybe vett kezét is helyreteszi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 25.

Fanni91

2014. június 20.

Annyira nem jött be, de elhasználom

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 20.

Annyira nem jött be, de elhasználom

muffinmonsuta

2014. március 31.

A jó vélemények alapján kértem egy ilyet 500ml/ 1300ft Abszolút megéri. Illata picit a mentolra emlékeztet,hamar elillan,sűrűsége tetszik,viszonylag hamar be is szívódik.:) Ami még nem tetszett,hogy megnéztem az összetevőit és 6 káros anyagot találtam benne és csak 3 jótékonyt.:/ Több használat után szavazok is.

UPDATE
Eddig sűrűn bekentem vele a kezemet és a lábamat,ami azt illeti semmi változást nem tapasztaltam.:// Egyenlőre 2 csillag,de még visszatérek

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. március 31.

UPDATE

Akane

2014. február 3.

Kézen és lábon is bevált. Nálam akár 1-2 kézmosást is kibír, ami nem rossz, ha azt vesszük, hogy sokat mosok kezet. Gyorsan felszívódik és ami azt illeti nem szeretem, ha valami illatosított, de ennél nem zavar annyira, mert elég kellemes és hamar elillan. A hatása is kitart, hosszú távon és instant segélynek is nagyon jó. Amióta van, nem próbálgatok más krémeket.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 3.

kisbors

2013. június 7.

Egyszer még tinikoromban Anyu hozta haza. És az eredmény annyira döbbenetes volt! Mikor elfogyott utána sokáig küzdöttem megint a talpammal. Aztán ráakadtam ismét és azóta csak ezt használom! Körmömre és lábamra is egyaránt kiváló! Az egyetlen krém ami valóban használt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 7.

Zita317

2013. április 3.

Én egy dobozzal már elhasználtam esténként a lábamra. Nekem az illata tetszett, a bőrömet nem szárította ki. Egynek elment.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 3.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.