Lady Stella

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Bibor87, Módosítva: 2013. december 17.

Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A szőlő értékes magolaja regenerálja a bőrt, gátolja a ráncképződést.

tundee.tobias

2014. március 24.

Nekem használ. :) Persze első ránézésre tényleg gagyi/műanyag benyomást kelt, de jól felszívódik, jól hidratál, reggelre kisimult, "feltöltött" arccal ébredek. Biztosan van jobb, de ár-érték arányban szerintem nagyon ott van. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 24.

muffinmonsuta

2014. március 15.

Még anyu hozta magának,de megkaptam tőle. Illata hányinger keltő...kinézete gagyi,ára elmegy,hatása pedig szerintem kifejezetten jó! Mert én a szememre használtam,arcra túl zsíros volt.
Utánalestem és 8 káros anyag található benne,ami nem túl vonzó,mert folyamatos használat mellett nem javít hanem ront.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. március 15.

Antioxidánsok: Tocopherol, BHT
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Lanolin, Glycerin, Propylene Glycol

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.