Best of Beauty 2019

Lady Stella

Ár:   990 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lowely, Módosítva: 2012. március 1.

Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Szemkrémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Gazdag, tápláló, feszesítő szemránckrém kollagén, szőlőmagolaj kivonat és E- vitamin tartalommal.

Kiszerelés: 40 ml

Szntagi

2018. december 10.

A szuper száraz arcomra nekem bevált, szeretem az állagát, jol es hamar beszivodik, nincs különösebb illata. Mar többször ujra vettem

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 10.

ziadrienn

2018. november 4.

Nekem bevált nagyjából ,száraz homlokomra kiváló ha bemasszírozom 5 percig

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 4.

Nekem bevált nagyjából ,száraz homlokomra kiváló ha bemasszírozom 5 percig

Edina000

2018. augusztus 14.

Itteni vélemények alapján vettem meg annak idején. Se nem árt se nem használ. Ára megfelelő,a többi szemránckrémhez nagyon olcsó, illetve jó az állaga. A drágább szemránckrémek sem használnak .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 14.

Monika212121

2018. augusztus 10.

Borzalmasan irritálja a bőrt. Bár ennyi pénzért nem lehet csodát várni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 10.

Borzalmasan irritálja a bőrt. Bár ennyi pénzért nem lehet csodát várni.

Bogaly

2017. július 2.

Ajándékcsomagban volt, így kezdtem el használni.Első két éjjel után kicsit meglepődtem,mert szinte felpüffedt a szemem alatti rész,de mivel láttam,hogy nem irritál,folytattam tovább a használatát és utánna már nem volt ilyen reakció.Nekem bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. július 2.

alexandra326

2017. május 23.

Ez a termék a pokolból származik. Soha semmilyen arckrém/szemkrém nem irritálta és csípte még a szemem környékét. Miután abbahagytam a használatát még utána is érzékeny volt pár napig az a terület. A szemem körüli ráncok is mélyebbek lettek az irritáció miatt, ez szerencsére hamar elmúlt. Két csillag, mert látom van, akinek bevált, tehát nem teljesen haszontalan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 23.

kneva

2017. május 5.

Anyukám vette gyógynövény szaküzletben, a száját keni vele. Ő nagyon meg van elégedve vele. Mivel krémmániás vagyok, én is egyből kipróbáltam.
Szerintem nem sok mindent csinál a ráncokkal, így leginkább fiataloknak tudom elképzelni hidratálásra. Az tény, hogy nagyon olcsó. Engem zavar az a filmréteg, amit maga után hagy. És a metilparaben az elején! A szőlőkivonat meg a kollagén bezzeg az INCI második felében van csak! Amúgy az illata nem zavaró.
Ajkakra nekem az íze miatt nem vált be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 5.

Ajkakra nekem az íze miatt nem vált be.

viviendora

2017. április 11.

A kozmetikusom ajánlotta ezt a krémet, de nem szemkornyékre, hanem az ajkaimra. A tél elégggé megviselte az ajkaimat, mindig cserepes volt. Így minden este ezzel, és carmexel kentem be éjszakára és nekem bejött. De próbálgatom a szemkörnyéken, ott is egész jó. Tényleg nagyon jó hűsítő hatása van, és talán egy kicsit a karikáimat is halványítja.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 11.

Golyakalifa

2017. április 3.

Én a Herbaházban vettem még két éve, most fog elfogyni, igaz, nem használtam minden este, csak szezonálisan. Az illata és állaga nem tetszett, túl géles volt, és nem szívta be a bőröm, még reggelre se. Mindig maradt rajta egy adag filmréteg. Ezt nem szerettem, de ezen kívül nekem használt, simábbnak tűnt tőle a bőröm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 3.

manyokata

2017. március 20.

Kb 1 hete használom, jó érzés a szemkörnyékemnek, bár kenem vele az arcomat is. Frissítő érzés, de eddig nem történt csoda. Várom...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. március 20.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Tea-Lactate, Sodium Lactate, Urea, Sorbitol, Collagen

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

Steareth-10 ti I eu 4 3

Az aminosavak csoportjába tartozik, vízmegkötőként használatos. Lásd glycine.

Sorbitol h 1 1

Piros pigment. (Acid Red 1)