Lalique

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: gerbaud, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2017. június 15.

Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Fejjegyek: feketeribizli, áfonya

Szívjegyek: ylang-ylang, rózsa, bors, pünkösdi rózsa

Alapjegyek: vanília, pézsma

Ár: 7.000.-Ft + posta ktg , Eladó: Nightfallzone
Állapot: 100ml minimális hiánnyal, Helyszín: --, fizetés: Foxpost, Mpl automata, esetleg postán maradó

Torpece

2020. november 24.

A Lalique illatok szerintem nagyon igényes, különleges és sokrétű világot képviselnek, Megtalálható köztük a fás, édes, elegáns vonal, nagyon szeretem, sok kedvencem van köztük. Az Amethyste illatát már ismerem régóta, de valamiért túlléptem rajta eddig. Most viszont újra rátaláltam és azonnal szerelem lett. Édes-málnás illat, de nem émelyítő édesség, hanem egy fás-édes, bújós illatot kell elképzelni. És tegnap jött a nagy felismerés, hogy mire is hasonlít nagyon. A Parfum de Marly Meliora illata köszön vissza benne, aki azt szereti de ára miatt nem engedheti meg magának (mint mondjuk én), annak kiváló alternatíva ez az illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. november 24.

Pamador

2019. szeptember 27.

Most kaptam meg. Szerelem. Édes illat, de nem olyan émelyítően, hanem decensen, elegánsan. Nem tolakodó, hanem egy kedves, szeretni való illat. Ahogy már itt írta valaki, tényleg karakterében a Lancome Midnight Rose vonal, de szerintem egy sokkal kifinomultabb formában. Nálam ötcsillagos kis cucc.

Update. Le kell vonnom belőle két csillagot. Tegnap egész nap őt viseltem. Nem tudom... Nem éreztem a feelinget. Lehet bennem van a hiba. De leszáradás után valahogy nem azt nyújtotta mint előző nap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. szeptember 27.

angelina69

2018. november 2.

Ezt az illatot drogériában hiába is kerestem. A kíváncsiságom pedig igen nagy volt iránta. Végül kis fújóst sikerült beszereznem belőle. Próbálgattam, mikor úgy hozta kedvem. De valahogy nem jött át. Van ez így... Először egy halvány zöld illat jelent meg, ami átcsusszant egy halványan édeskés virágosba, majd erőre kapott, és egy savanykás illatot tartott meg egész végig. Aki szeretné, nevezheti frissnek is, de nekem nem az ugrott be róla. A hatósugara visszafogott, ugyanakkor nagyon tartós. Lehet, hogy kánikulában jobban teljesítene. Esetleg nem lenne annyira zavaró a savanykássága. Vagy egyszerűen én ennyit tudok kihozni belőle. A csillagokkal most is bajban voltam. Végül egy gyenge négyes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. november 2.

nagyediterika

2018. július 23.

Felfigyelni rá, kipróbálni, belehabarodni, eldönteni, megrendelni, elég volt hozzá mindössze pár óra... pont mint egy ifjúkori szerelemhez...
Annyira szeretem azt az érzést, amikor megérkezik a csomagom a futárral, úgy bontom ki, mint kisgyerek a karácsonyi ajándékát, csillogó szemmel, lélegzetvisszafojtva (bár én tudom mi van a csomagban, hehe)...
Egy szépséges, számomra misztikumot sugárzó, a fantáziámat szárnyalásra késztető, sötétlila üveg, melyet jólesik kézbevenni.
A tartalma édes (de még véletlenül sem émelyítő, LVEBszerűen édes), lédús, zamatos, friss feketeszeder illatú, pajkos, könnyed, fiatalos, szexi parfüm. Fenntartásaim voltak a feketeszeder illatú parfümökkel, a L'Artisan Parfumeur Mure et Musk-jétől egyenesen megfájdult a fejem, Lalique Amethyst-jével azonban nem győzök betelni.
Sajnos nagyon, NAGYON rövid ideig, kb. 10 percig tart, ami nagy csalódás...
Mint az ifjúkori szerelmek...ezek a franciák...
Egy próbát megért, szeretem, mindig mosolyogva fogok gondolni rá...
Ha tartós lenne, hosszú ideig elkísérne...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 23.

Sajnos nagyon, NAGYON rövid ideig, kb. 10 percig tart, ami nagy csalódás...
Mint az ifjúkori szerelmek...ezek a franciák...
Egy próbát megért, szeretem, mindig mosolyogva fogok gondolni rá...
Ha tartós lenne, hosszú ideig elkísérne...

kvin

2018. július 19.

Magát a virágos-gyümölcsös illatkategóriát nem szeretem, nagyon nem az én karakterem, persze lehet találni benne kivételeket, amivel szeretjük egymást. Ő nem az. Ahogy a másik Lalique (Satin), úgy ő sem nyerte el a tetszésemet. Roppant édes gyümölcsfröccs, és még ehhez rózsát tenni? Annyira sok, hogy már birizgálja az orromat. A szeder és pézsma nagy kedvenceim (Mure et Musc), itt mégsem működik sehogy. A lila is a kedvenc színem, nekem mégsem elég lila, nincs benne az a mélység, bujaság, a titokzatosság, misztikum. Bármi, ami a lila színt jellemzi. Valójában csak egy hosszan tartó, de egyébként sima gyümölcsös tusfürdő vagy szappan illata. Habfürdőnek lehet, hogy használnám néha.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 19.

PerfumePippi

2018. április 29.

Nem vagyok a gyümölcsös illatok szakértője, sőt a kategóriát sem igazán kedvelem a sok szirupos-gyümölcsös katalógusszörnyike miatt. Ez az illat kivétel lehet:a minta alapján ígéretes, de számomra inkább biztonsági játékos, amit a tömeg nagyobb részének ínyére terveztek. Ez nem negatívum jelen esetben, mert egy nagyon jól eltalált, kiegyensúlyozott parfümről van szó, leszáradásában is megtartja üdeségét.
Rajtam már a nyitány igen kellemes: üde, kissé zöld, de a rózsától krémes ribizli, szinte kedvem volna beleharapni. Ez puhul tovább a rózsával és kap egy finom, puha, púderes-vaníliás alapot anélkül, hogy túl édessé válna, mindig érzek benne egy kis roppanós zöld jelzést. Inkább lineáris komfortillat, de annak remek. Nem túl tartós és teljesen bőrközeli, ám óvatos vagyok a gyümölcsös illatokkal, nem vagyok meggyőződve arról, hogy nagyobb hatósugárral is ugyanígy tetszene.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. április 29.

eszcsy96

2018. április 4.

Up: Sajnos kiderült, hogy mégsem illünk össze, rajtam egy idő után nagyon pézsmás lett, ami zavaró. Ha végig olyan lenne, mint a fejillata , annak örültem volna... -1 csillag

Édeskés, virágos, gyümölcsös, picit fűszeres. Nekem olyan sötét illat, de nem a tömény és nehéz kategória, amit nem szeretek. Szerintem minden alkalomra tökéletes választás, egyedi, nem jön szembe az utcán. Az üvegéért pedig odavagyok.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 4.

pomme

2018. március 27.

Inkább olyan 50+os korosztálynak való szerintem, a szeder és az áfonya sajnos nekem eléggé "érettnős", főleg a rózsával meg a sok pézsmával együtt. Férjem szerint golyórágó illata van, de ő szereti az ilyen (érett)bogyós dolgokat. Nekem valahogy az jut róla eszembe, hogy túlérett, és egy hét múlva ha megint kipróbálom, már valami csillivilli fenszi pálinka lesz belőle :D Az talán jobb is lenne mindenkinek :D Aki viszont szereti a Shay & Blue Blueberry Musk-ját, csak túl gyerekesnek találja, annak nagyon ajánlom. Na az tényleg cukorka meg rágó, meg Hubbabubba illatú :D Ez annyira nem, és akkor is csak az elején.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 27.

Burya

2017. augusztus 1.

Kár, hogy ennyire mellőzött illat, lila, edei gyümölcsös parfümök között bizony ő is szépen megállja a helyét, és külön plusz pont neki, hogy még nyáron is hordható, nem fullasztóan édes. Kifújáskor kissé fanyar a fekete ribizlitől, leszáradás után kicsit szelídül, édesebb és virágosabb lesz, de még mindig friss és üde gyümölcsös. Nem nyitott új dimenziókat, de határozottan tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 1.

tgerika74

2017. január 19.

A leírásban a fejjegyekből kimaradt a szeder, ami pedig a meghatározó jegye. Az üvegét is szederszemek és szederindák díszítik, nagyon szép. Nyári parfümkollekcióm állandó darabja. Egész napra kiszámítható, tartós vidámság és magabiztosság.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 19.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Anise Alcohol, Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate, Benzyl Salicylate, Cinnamyl Alcohol, Citral, Citronellol, Eugenol, Farnesol, Geraniol, Hydroxycitronellal, Isoeugenol, Limonene, Linalool
Színezékek: CI 60725, Yellow 5 Lake / CI 19140
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Szintetikus színező anyag. (Lila)