Lalique

Ár:   26 400 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Lapo, Módosítva: 2018. május 23.

Ár:   26 400 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online

Megjelenés éve: 2014

Fejjegyek: rózsabors, kardamom, rum

Szívjegyek: mirha, fahéj, immortelle

Alapjegyek: Lorenox, tonkabab, pacsuli

Ár: 16.000.-Ft + fox , Eladó: Agnesanna
Állapot: Használt , Helyszín: Tótkomlós, fizetés: Banki utalás után postán maradó levélként vagy foxal küldöm.
Lalique Noir Premier Fleur Universelle EDP fújós
Ár: 2.000Ft , Eladó: balazs12
Állapot: ~8/10ml tartalommal eladó decant., Helyszín: Budapest III., fizetés: Személyes átvétel Budapest III., vagy előre utalás után Foxpost + 1.100Ft

Agnesanna

2020. február 10.

Pimasz és pikáns rózsabors (amit annyira szeretek) rumba áztatva, meleg fahéjjal átitatva.
Így indít ez az érzéki, meleg, fűszeres, nagyon enyhén édes parfüm.
Inkább a csendesebb, visszafogott, elegáns típusba tartozik.
A mirha csak sejtelmesen érezhető benne, az immortelle pedig nagyon szép, meleg arcát mutatja.
A fás, borostyános, bőrös Lorenox a tonkával és pacsulival egy enyhén édes, a fűszereket végig érvényesülni engedő, kis mélységet létrehozó leszáradást eredményez.
Nem csíkhúzós, rajtam sajnos hamar bőrközelivé válik.
Ettől függetlenül max. csillag, mert igazán elegáns, nagyon finom, abszolút uniszex, luxus illat!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. február 10.

Így indít ez az érzéki, meleg, fűszeres, nagyon enyhén édes parfüm.
Inkább a csendesebb, visszafogott, elegáns típusba tartozik.
Nem csíkhúzós, rajtam sajnos hamar bőrközelivé válik.