Lancaster

Ár:   11 900 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Marionnaud   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Kata791, az összetevőket feltöltötte: kneva, Módosítva: 2016. június 27.

Ár:   11 900 Ft
Lelőhely:   Marionnaud

2014-es limitált nyári illat

KolozsiTimea

2017. május 19.

Kellemes nyári illat,rajtam még tartós is,de nem egy nagy durranás ,édeskés virág illat,ennyi.A márka tud azért ennél jobbat is...Nyárra jó választás ,legalább napozni lehet benne :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. május 19.

kneva

2016. június 25.

Eredetileg az újabb verziót szerettem volna megvenni, de annak végül nem jött be igazán az illata. Ebből a régebbi kiadásból volt az egyik Marionnaud-ban egy utolsó darab 50%-al leértékelve, így gyorsan lecsaptam rá :-) Nagyon kellemes, könnyű nyári illat, hőségben kiváló és még napozni is lehet vele! Tartóssága kb semmi sajnos, óránként lehet újra fújni, de nem vonok le érte pontot, tisztában voltam ezzel, amikor megvettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 25.

klau810614

2016. május 10.

Sikerült fújósban szereznem egyet.Tényleg finom de nekem ez nagyon gyengusz :( Finom meg minden de még minidg nem az igazi naptej illat sajnos...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 10.

Timi8

2016. április 16.

A naptej-illat! Se több se kevesebb! Mindenképp pròbàlkozni fogok vele a nagy forròsàgban is, egyrészt ùgy készült direkt, hogy akàr még napozàshoz is felfùjhatò legyen, màsrészt én a citrusos friss illatokat nemigen kedvelem, a tömény édességeim pedig nem a legideàlisabbak a nyàri melegben, de én is szeretnék illatozni nyàron is vmi finomsàgtòl és lehet, pont nekem talàltàk ki ezeket a naptej-illatokat! Picit dinnyésnek, picit viràgosnak, kòkuszvizesnek érzem, max.közepesen édes kellemes viselet, megnyugtatò illat. Pàromnak bejön nagyon, nàlam pedig hosszas tesztelése kezdődik. Edt tartòssàgù. Megelőlegezem neki az 5 csill-ot! Akinek a Bronze Goddess vonal bejön, tessék ezzel is tenni egy pròbàt, biztos vagyok benne, hogy nem okoz csalòdàst! Iparfümériàtòl cukor àron rendelhető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 16.

strangé

2015. július 29.

Nagyon finom kellemes nyari illat,rajtam tartos is,a kokusz ellopja a showt de hat ki banja?!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 29.

Lierre

2015. július 2.

Isteni illat, egyszerre minden emlék a lelki szemeim előtt, a nyaralás, ragyogó napsütés, a tengerpart, a hullámok verdeső hangjai, homokszemek a papucsomban és a sós szél íze a számban. A NYÁR minden cseppje ott lakozik ebben a vidám üvegcsében. Sajnos a tartóssága is a nyárra emlékeztet, mire megszoknám, már el is múlt. Testpermetnek tökéletes, felfrissít, finom érzés, de többet nem is érdemes várni tőle. Emiatt akár le is pontozhatnám, de így tökéletes, viselhető és magával ragadó, nem adhatok 5*-nál kevesebbet :) ☀🌊🌴

Ami fontos lehet még, hogy a dobozon lévő felirat szerint napozás közben is lehet viselni ezt az illatot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. július 2.

2014. június 10.

Igazi gondtalan nyári illat, kicsit naptejes, kicsit virágos, kicsit gyümölcsös kicsit tiarés...nyaralás, tengerpart, homok, színes strandkendők, napfény, nevetés, szabadság... Eddig valahogy kimaradtak az életemből a Lancaster nyári illatai, ezután az eddigiekre is kíváncsi lettem. Nem a legjobb a tartóssága, de nem baj, 100 ml-t kapunk 12.800,-forintért. Ha valaki még nem találta meg a nyári illatát tegyen egy próbát vele, nem a szokásos citrusos-aquás jellegű nyári illat amiből rengeteg van a parfümériák polcain.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 10.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Propylene Glycol

Részletesebb információ a smartskincare-en.