Lancôme

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Percoon, Módosítva: 2013. november 12.

Lelőhely:   parfümériák

Vízálló szempillaspirál.

Juuice

2016. május 12.

Szerettem, sokáig kitartott és szép szempillákat gyártott! A neve is úgy tetszett, az árához képest azért csinálhatott volna nagyobb pillákat, de kellemes emlékeket őrzök róla!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 12.

Karola21

2015. december 7.

Régebben használtam ezt a szempillaspirált, egy netes oldalról vásároltam, viszont kb. két éve ez a webáruház megszűnt és így ezt a szempillaspirált sem találtam meg máshol, pedig nagyon nagyon szerettem! Ez volt a legeslegjobb szempillaspirál, amit valaha használtam, nagyon szép műszempilla hatású pillákat lehetett vele csinálni, tartós volt és szép íves hosszú szempillákat lehetett festeni vele. Nagyon sajnálom, hogy boltban nem lehet megtalálni ezt a változatot, lehetséges, hogy már nem is gyártják?? Nagyon örülnék, ha valaki mégis mondana valamit, hogy hol lehetne ezt a szempillaspirált beszerezni.
Azóta többféle Lancome szempillaspirált használtam, de egyik sem olyan jó, mint ez volt. Jelenleg a Lancome Virtuose spirált használom, de már egy ideje ezt a fajtát sem látom a boltokban...:(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 7.

Percoon

2013. november 5.

Kiváló termék, nagyon jó az állaga, tényleg tartós és vízálló, viszont sok vízálló spirállal ellentétben, azért nem lerobbanthatatlan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 5.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emolliensek: Isododecane, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax / Cera Carnauba, Paraffin, Hydrogenated Jojoba Oil
Emulgeálószerek: Peg-30 Glyceryl Stearate
Tisztítószerek: Peg-30 Glyceryl Stearate
Parabének: Methylparaben, Propylparaben
Tartósítószerek: Methylparaben, Propylparaben

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.