Lancôme

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Puhapracli, Módosítva: 2012. december 7.

Lelőhely:   parfümériák

• Tökéletes, könnyen kezelhető szemhéjtus
  • Precíz vonalat rajzolva kihangsúlyozza a szemeket
  • Két réteget-képező polimert tartalmaz a még tartósabb hatás érdekében
  • Gazdag, mély és ragyogó színű pigmentekkel rendelkezik
  • Használat: Gyengéden rázza fel a terméket használat előtt. Vigyen fel egy vékony vonalat a belső szemhéjra a középpont felé. Fejezze be a vonalat a külső sarok felé

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Peachblossom

2018. július 26.

Szeretem nagyon, ezt is és a márka grandiose tusát is.
Ezzel kicsit lágyabb a vonal - legalábbis a bronzos barnás változatának, de szerintem nagyon szép. Nem maszatolódik, nem hagy nyomot a (rejtett)szemhéjamon, ellenben kicsit kopik, így fájó szívvel, de csak 4 csillagot kap. (4,5 - t adnék legszívesebben :) )

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 26.

Szeretem nagyon, ezt is és a márka grandiose tusát is.

hopihe11

2017. június 23.

Kék színben használtam. Nagon könnyű vele dolgozni, vékony vonalat is gyerekjáték húzni vele. A nap végéig a helyén marad, sokáig elég, nem irritál. Megéri kipróbálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 23.

motiviana92

2017. február 14.

Szép termék, jó minőséggel. Alapból kifejezetten nem szeretem az ilyen szemhéjtusokat,amik nem ecsetszerűek, de valahogy ezzel könnyű dolgozni...tartóssága is kiváló,de ha több réteggel van húzva akkor "ráncosodik" de lehet,hogy ez csak a csillámos verzióra jellemző... valószínű,hogy nem veszem újra mert csak 1,4 ml és az ára sem túl baráti a teljesítményhez képest

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 14.

szilvia92

2017. február 11.

Feketeben van meg, reggeli hasznalattal eleg tartos, de azert nem art neki az esti program elott egy frissites. Nagyon konnyu vele dolgozni, egyelore biztosan marad!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 11.

Doribella

2015. november 2.

Barna színben használom és nagyon szeretem. Könnyű felkenni, ha megszárad, a helyén is marad, akár egész nap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 2.

Svetlana

2013. április 13.

Könnyű használni, tartós, nem kenődik. Évente 2t kellett csak vennem belőle. Míg ki nem vonták a forgalomból.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. április 13.

Puhapracli

2012. november 5.

Életem eddigi legjobb szemhéjtusa. Gyönyörű és egyszerű használni! Nem cserepesedik k, mint sok más tus. Lehet, hogy kicsit drága, de egy ilyen termék évekig elég. Ez tényleg nem egy sampon, amiből kéthetente újat veszünk, szóval szerintem érdemes befektetni az ilyen igazán jó dolgokba.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 5.

Hidratálók: Butylene Glycol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Felületi hártya képző anyag.