Best of Beauty 2019

Lancôme

Ár:   4700 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1,2 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. március 25.

Kiszerelés:   1,2 g
Lelőhely:   parfümériák

"Segít kitölteni a szempillákat, egyenként megvastagítani illetve meghosszabbítani azokat hihetetlenül merész volument elérve."

Mufurcka

2019. április 13.

Glamúrnapi szerzemény. Sima spirál base-t vártam. Színe semmi, nincs rajta folyékony anyag csak a kis szálacskák. Sorrendben elsőnek gondoltam használni, de ugy értelmezhetetlen mert a meztelen pillakra nem tapad annyira.
A legolcsóbb bázist feltettem, arra applikaltam, majd rá a spirált. Lélegzetelállító!!!!
A masik szemre siman spirál, fiber, aztan mégegy réteg. Nem látok különbséget. Ez is gyönyörű!
Ez nekem abszolút hiánypótló. Régebben volt a maybelline-nek egy spiralja, amiben kis szálak voltak. Ha erősen ügyeskedtem, a pillak végére kerültek, 1-2 mm-rel hosszabbak lettek. Azota ezt a tipustnem latom sehol.
De ennek most nagyon örülök, mert hatalmasak lettek a szempillaim.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 13.

De ennek most nagyon örülök, mert hatalmasak lettek a szempillaim.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Myristic Acid ti I eu I i 3 0

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.