Lancôme

Ár:   10 300 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: blessed, Módosítva: 2017. február 14.

Ár:   10 300 Ft
Lelőhely:   parfümériák

A Lancome első CC krémje, melyet a világ számos szennyezett nagyvárosában teszteltek, hogy a formula segítsen védelmet nyújtani a környezeti ártalmak ellen. Smink és bőrápoló egyben, mely hidratál és SPF 50-t tartalmaz.

3 árnyalatban kapható

kamili07

2015. október 15.

Nyár elején kezdtem el használni. Netről rendeltem és kicsit izgultam, hogy jó lesz-e az árnyalat, mert utánaolvasás után az én kreol bőrömhöz a 02-es apricot árnyalatot kértem. De szerencsére telitalálat lett. Nem sötét, nem világos, szinte egybeolvad a bőrömmel. Majdnem azt mondanám, hogy láthatatlan. Megkockáztatom, csak én tudom, hogy van rajtam valami, de az összkép sokkal egységesebb, szebb, mintha nem viselnék semmit. Alapvetően a kombinált és tág pórusú is a bőröm, sőt nyáron erősen pigmentfoltos is lettem az utóbbi 3-4 évben. Amikor láttam, hogy ebben 50++ fényvédő van, rögtön tudtam, ez kell nekem. És beváltotta a reményeimet, mert idén nyáron mérföldekkel egységesebb volt az arcszínem, a foltok kevésbé jöttek ki. Ehhez tudnotok kell, nem takarékoskodtam vele, minden nap viseltem, otthon is és alá Paula's choice 50 faktoros hidratálóját kentem. De direktbe sose napoztattam az arcomat, kalappal mindig védtem. A legnagyobb forróság kivételével szinte egész nap bírta átfényesedés nélkül.
Mióta beköszöntött az ősz félreraktam, ilyenkor nem szükséges az 50 faktor. Az én bőrömnek ideális őszi-téli CC-t vagy BB-t még keresem, valahogy egyik sem az igazi. Ha valaki tudna ajánlani versenytársat, megköszönném.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. október 15.

Antioxidánsok: Ascorbyl Glucoside
Gyulladáscsökkentők: Adenosine
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Aluminum Hydroxide
Vitaminok: Ascorbyl Glucoside

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag