Best of Beauty 2019

Lancôme

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2011. augusztus 29.

Lelőhely:   parfümériák

Highlighter, mely használható magában vagy az alapozóba keverve ragyogás fokozóként. Átmenet a primer és a highlighter között.

Lancôme Éclat Miracle vs Armani Fluid Sheer

fashionista

2012. február 21.

Highlighter.
Alapozó fölé szoktam nyáron kulccsontra, vállra, halántékra tenni, nagyon szép, visszafogott fényt ad. Egy tubus egymillió évig elég, hiszen nagyon keveset kell belőle használni.
Alapozóba is lehet keverni, de akkor nekem már tolakodó lesz a hatása.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 21.

Highlighter.
Alapozóba is lehet keverni, de akkor nekem már tolakodó lesz a hatása.

apolka

2011. augusztus 5.

Szeretem és elégedett vagyok vele. Az arccsontomra szoktam használni legtöbbször az alapozó alá, néha fölé is. Nagyon szolid ragyogást ad, ami csak akkor látszik, ha úgy esik a fény. Könnyű használni, jobban megszerettem, mint az Armani Fluid Sheert. Ha valaki visszafogott, könnyen használható, nagyon természetes highlightert keres, akkor ez az. :) Száraz bőrre elvileg lehet próbálkozni vele az egész arcon is, én ilyesmit nem mertem még.....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. augusztus 5.

Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Az EWG hivatalos funkció besorolása szerint óldószerként használt összetevő valamint segít a bőrben tartalni a nedvességet.  Paula Begoun szerint a Polyethylene Glycol tipikusan olyan összetevő, amit a legtöbb "natúr" irányzat üldöz, pedig a rémtörténetekkel ellentétben nincs semmi köze a fagyállóhoz, és nem készült még olyan kutatás sem, mely azt bizonyítaná, hogy ez a PEG vegyület problémát jelentene a bőrre nézve. Éppen ellenkezőleg: nincs ismert toxikus hatása a bőrre, és mivel képes áthatolni a bőrön, segít a többi összetevőt mélyebben a bőrbe juttatni, sérült bőrün viszont kerülendő a használata.