Lancôme

Ár:   €50   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: czetterjuli, Módosítva: 2016. október 26.

Ár:   €50
Lelőhely:   parfümériák
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

A mai fáradtság jelei holnap már az öregedésé lehetnek. Alváshiány, a stressz, a környezetszennyezés, a mindennapi nehézségek... Mindezek a környezeti tényezők befolyásolják a bőr megjelenését. Minden új nappal a fáradság egyre több tünete válik láthatóvá: a bőr sápadtnak tűnik, durva és száraz. Előzze meg a jelek állandósulását! A bőre jövője ma kezdődik.

Énergie de Vie egyedi kombinációját tartalmazza két növényi kivonatnak - goji bogyó és a citromfű. Az alvómaszk több, a bőr számára létfontosságú összetevőt is tartalmaz és kettős módszerrel hat: A bőrt azonnal lehűti az éjszakai regenerálódás optimális feltételei megteremtése érdekében. A formula beleolvad a bőrbe, feltölti nedvességgel és elősegíti a bőr védőrétegének erősödését. Reggelre a bőre kész megküzdeni a napi kihívásokkal, ragyog és feszesebb.

Minden bőrtípusra, még érzékeny bőrre is.

lenochka

2019. október 18.

Segít eltűntetni egy rohanós nap nyomait, vagy olyan akár egy SOS arckezelés. Textúrája vízszerű állagúvá válik az arcbőrön, 1.8°C-kal csökkentve annak hőmérsékletét, ezáltal még intenzívebb frissességet biztosít. Formulája segít megerősíteni az arcbőr természetes védekezőképességét és fenntartani az optimális hidratáltságát.

Az ÉNERGIE DE VIE ereje három kulcsösszetevőben rejlik, melyeket kimondottan a nagyvárosi, túlterhelt nők igényeire szabva válogattak össze.

A goji bogyó kivonat a bőr lélegzéséért felelős, a francia citromfű kivonat antioxidáns és bőrsimító hatása, míg a tárnicsgyökér energizáló tulajdonsága miatt került az összetevők közé. A hidratáló, energizáló hatásnak, valamint az antioxidánsoknak köszönhetően az ÉNERGIE DE VIE egy igazi szupertáplálék a bőrnek, melynek napi használatával a bőr simábbá, frissebbé és egészségtől ragyogóvá válhat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 18.

bernikrém

2017. május 6.

Nekem csak egy kis tégelyem volt ebből,amit a szettben adtak hozzá, kicsit féltem tőle nehogy zsíros legyen a bőröm de szerencsére nem. nagyon kevés elég belőle, tényleg extrán táplál,a téli minuszokban nagyon kellet a bőrömnek. Ami miatt nem kap 5 csillagot,hogy a bolti kiszerelés egy 75 ml-s tégely, mivel ugye ez maszk amit nem kell naponta használni,(én télen heti 1x, most tavasszal kéthetente 1x használom) ez a mennyiség kb sose fogyna el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 6.

Hunnor25

2017. február 7.

Nos ,nekem totalis csalodas volt,pedig nagy remenyeket fuztem eletem elso ejszakai maszkjahoz. A parfumeriaban az elado teljesen el volt ajulva tole,csodas lesz tole a borom,es ez "must have". Hat gondoltam kiegeszitem a rutinomat,beruhaztam ra. Reggelre tocsogott a T-zonam az olajtol (pedig pont ezen a teruleten szokott altalaban szarazabb lenni,hamlani). Ezzel meg nem is lett volna problemam,mert rafert egy kis hidratalas...viszont annyira hidratalt(?) lett,hogy orankent kellett torolgetni az orromat,(meg az alapozo is lefolyt rola 👍🏼😂) .Az igazi problema az volt vele,hogy az a rengeteg szilikon ami benne van,(ez egyebkent erezheto abban a pillanatban,hogy felkened) elegge irritalta a boromet,es 2-3 hasznalat utan oriasi piros kelesel lettek az arcomon,ami raadasul baromira fajt... viszont anyukam szereti ,meg van vele elegedve igy 50 korul,ezert a 2 csillag👍🏼😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 7.

czetterjuli

2016. október 18.

Igazi felfrissülés a bőrömnek. Azonnal nagyon puhává teszi, és reggelre csak erősödik a hatás. Nagyon kevés is elég belőle, de ha egy kicsit többet kenünk fel, maszkként is teszi a dolgát. Heti néhányszor szeretem használni az éjszakai krémem után vékonyan, vagy helyett vastagabban, hogyha extra kényeztetésre vágyok. Az illatanyag és az alkohol nem zavar benne, de lehet, hogy ez másnak kizáró tényező lehet. Elég drága, én szerencsés voltam és hozzájutottam egy deluxe mintához, ami még jó sokáig kitart, de ha elfogy, nem veszem újra, annak ellenére, hogy nagyon tetszik, mert egy kis utánajárás után töredékárért is lehet hasonló terméket kapni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 18.

Antioxidánsok: Tocopherol, Lycium Barbarum (Matrimony Vine) Fruit Extract
Hidratálók: Glycerin, Propanediol, Lactic Acid, Hexyldecanol
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid

Citromfű olaj, mely hatásos szúnyogriasztó szer. A benne lévő illatanyagok (citral és limonene) potenciális bőrirritálók.

Az afrikai tamarindusz gyümölcsfa magjából nyert gyantaszerűség. Az összetevő gyártója szerint a tamarindusz magjának a kivonata nem csak magas antioxidáns tartalommal bír, hanem olyan poliszacharidokat is tartalmaz, melyek képesek hidrokolloid filmréteget kialakítani a bőr felszínén, ezáltal segít hidratáltabbá és simábbá tenni a bőrt, valamint kellemes, selymes érzetet hagy maga után.