Lancôme

Ár:   €50   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: czetterjuli, Módosítva: 2016. október 26.

Ár:   €50
Lelőhely:   parfümériák
Kategória:   Szérumok, Kezelések

Egy hatékony eszencia, ami igazi nedvesség-mágnesként működik, miközben harcol a sápadt bőr ellen és revitalizálja a bőrt. A koreai bőrápolási hagyományok inspirálták. Az eszenciák átmenetet képeznek a tonikok és a szérumok között, a tisztítás után hidratálják a bőrt és felkészítik a következő lépésekre. Optimális eredményért használd a Advanced Génifique szérum előtt a hatékonyság fokozása érdekében.

skin

2019. január 6.

A legjobb szomjoltó a bőrnek. Pár csepp belőle és megszűnik a száraz ,feszülő érzés.
Én nagyon szeretem ,ha elfelejtem használni akkor érzem,hogy valami nem stimmel. Szegény arcom egész nap vágyódik utána. Pár cseppet a tenyerembe öntök és lazán bepaskolom ,ettől frissnek és egyből hidratáltabbnak érzem tőle az arcomat. Abszolút megéri az árát nem irritál és azt külön szeretem benne ,hogy nagyon jól hűsíti a bőröm. Nem víztiszta folyadék hanem enyhén fehéres, opálos . Egy flakon majdnem fél évig elég volt. Újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 6.

matanee

2017. augusztus 20.

Szeretem az illatát és az állagát, nem olajos, hanem kellemes és üde lesz tőle a bőr. Annyiszor még nem használtam, de ha micellás vízzel leszedem a sminkem, utána ezzel is átmegyek még egyszer az arcomon, és a maradék szennyeződést és sminket is leszedi. Úgyhogy erre használni teljesen hatékony. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 20.

czetterjuli

2017. március 9.
Még mindig van a mintámból, de mióta áttértem a koreai rutinra, már nem vagyok megelégedve vele. Semmit sem csinál az ég világon. Egy dologhoz tudtam használni; összekevertem a saját cushion BB krémemet a Missha M Signature, The Body Shop Lightening Drops és ennek a segítségével. Könnyed textúrát és szép, egészséges fényt kölcsönzött a mixnek.

2016. október 18. - 5 csillag
Sok véleményt olvastam, állítva, hogy nem látnak semmi különbséget ahhoz képest, amikor használják, és amikor nem. Hát én nem tartozok ebbe a táborba. Egy My Little Box-ban jutottam hozzá egy nagyobb mintához, és mióta szorgalmasan használom, határozott javulást látok a bőröm állagán. Amikor először kipróbáltam, igazi WOW-hatást tapasztaltam. Úgy néztem ki, mintha a kedvenc BB krémemet használtam volna (Missha M Signature), úgyhogy egész nap mindenféle alapozó nélkül mászkáltam, és nagyon jó érzés volt, hogy a bőröm ilyen egységes és egészségesen fénylő. Azóta ha használom, a nappali krémem sokkal jobban beszívódik, és az eredmény: hihetetlenül puha bőr. Az ára nagyon magas, így teljes árun nem venném meg, de ez a minta nagyon sokáig kitart, mert csak egy kevés kell belőle, úgyhogy egy ideig még élvezhetem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 9.

2016. október 18. - 5 csillag

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Lycium Barbarum (Matrimony Vine) Fruit Extract, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid, Hexyldecanol
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Sűrítő és kötőanyagként használt cellulóz (növényi rost) származék

Citromfű olaj, mely hatásos szúnyogriasztó szer. A benne lévő illatanyagok (citral és limonene) potenciális bőrirritálók.

Az afrikai tamarindusz gyümölcsfa magjából nyert gyantaszerűség. Az összetevő gyártója szerint a tamarindusz magjának a kivonata nem csak magas antioxidáns tartalommal bír, hanem olyan poliszacharidokat is tartalmaz, melyek képesek hidrokolloid filmréteget kialakítani a bőr felszínén, ezáltal segít hidratáltabbá és simábbá tenni a bőrt, valamint kellemes, selymes érzetet hagy maga után.