Lancôme

Ár:   12 000 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   200 ml és 400 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: erdmagic, Módosítva: 2012. február 16.

Ár:   12 000 Ft
Kiszerelés:   200 ml és 400 ml
Lelőhely:   parfümériák
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Gyengéd bőrlágyító arctisztító folyadék.

Boriskajuliska

2018. szeptember 22.

Nagyon sokszor vettem újra az alkoholmentes tonikkal együtt és csak költséghatékonyság miatt szoktam le róla, de mostanába gondoltam az újra vásárlására. Nagyon kellemes a használata, eltávolít minden sminket és szennyeződést érezhetően hidratálja a bőrt..

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. szeptember 22.

zsofiab

2018. június 30.

Nagyon gyenged, jo texturaju lemoso tej. Szeretem az illatat, puha, tiszta lesz tole az arcborom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 30.

monika.t

2017. július 1.

Elég sűrű állagú, túl sok ezért nem is kell belőle. Arcra és szemre is használom, nem irritál, szépen teszi a dolgát, a habzó arctisztító utáni maradványokat teljesen lehozza. Az illata pedig igazi luxus érzet. A tonikjával együtt használva verhetetlen ápolt hatást adnak a bőrnek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 1.

yevavarha

2017. március 16.

Ajándékba kaptam és sokáig nem használtam, mivel hormonális pattanásaim vannak, illetve zsírosodó bőröm. Végül miután szanaszét szárítottam a bőröm különféle pattanástalanító lemosókkal, elkezdtem használni. Nagyon meglepődtem, mert kifogástalanul tisztít és hidratál is. Nem irritálta a bőrömet és még a patikra is jó hatással volt, előbb gyógyultak. Ha tehetem, újraveszem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 16.

Lorna

2016. szeptember 10.

Kis mintám volt belőle. Tejes állagú kellemes lemosó, a teljes árát egy kicsit magaslom (bár nem azt fizettem.). Nem éreztem nagy késztetést, hogy újravegyem miközben használtam, pedig nem tudok felhozni semmi óriási negatívumot ellene.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 10.

senskin

2016. május 11.

Egy csepp úgy levitte a szemsminkemet és megtisztította az arcomat, hogy el sem hittem. Nem zsíros érzetű, hanem mintha egy krémmel kentem volna be az arcom utána, teljesen jól hidratál!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 11.

MissSz*

2014. március 17.

Ez egy igazi könnyű arctej,megfelelően hidratál,nem hagy maga után fullasztó,zsíros érzést. Viszonylag sokáig tart,mire elfogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 17.

kmaja

2013. január 19.

Nagyon kellemes arctej! Ha nagyon száraznak érzem az arcom, ezzel is áttörlöm. Szépen tisztítja az arcbőrt és nagyon jól hidratál. Ehhez is az utazó szettben jutottam hozzá, teljes áron azért nem venném meg.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 19.

lunaticgirl

2012. november 9.

az eddigi legjobb arctisztító, amit használtam, nagyon elégedett vagyok vele, semleges illatú(ez az elején nem tetszett, de megszoktam), viszont alaposan tisztít és nyáron nincs is szüksége a száraz, érzékeny bőrömnek utána krémre, olyan hidratáltnak érzem használat után.nálam 5 csillag, ha tehetem újraveszem majd!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 9.

Cremorne

2012. március 11.

Nagyon szeretem, finom, könnyű, tejes. Sajnos drága, az Yves Rocher kamillás arctej kb ugyanezt tudja. Ha milliomos lennék ezt használnám reggel-este.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. március 11.

Hidratálók: Propylene Glycol

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak