Lancôme

Ár:   11 300 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   6,5 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: Ayla, Módosítva: 2021. január 12.

Ár:   11 300 Ft
Kiszerelés:   6,5 ml
Lelőhely:   parfümériák

Erősen telített viaszt és intenzív fekete pigmenteket tartalmaz. Hihetetlen dús szempillákat és lenyűgöző megjelenést biztosít.

Agicaa

2021. szeptember 15.

Nahát, enyém lett a 100.vélemény! :-) Bocs az off miatt, csak pont megláttam, hogy előttem 99 vélemény jött erre a spirálra eddig. :-) Kuponos akcióban sikerült beszereznem pár hete ezt a kis szépséget. Eddig sosem volt még high end szempillaspirálom, így pláne kíváncsi voltam, hogy vajon mennyivel tud majd többet nyújtani, mint drogériás tesói. Azt kell mondjam, hogy érezhető és látható is a különbség, ugyanis nekem látványosan hosszabbítja és egyben kicsit dúsítja is a pilláimat úgy, hogy közben nagyon szép intenzív fekete színt ad nekik. Nagy kedvencem lesz a Sky High mellett, ami szintén szuper kis spirál, de a Hypnose azért ezt is übereli. :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. szeptember 15.

pacsirszkyh

2021. szeptember 5.

Hatalmas csalódás volt számomra, de az is elképzelhető, hogy egy selejtes darabot fogtam ki belőle. A vízálló változatát szereztem be (de ide is megírom a véleményt, ha gondolkoznátok a waterproof változaton..) ajándékdobozos formában. A problémám ott kezdődik, hogy csimbókokban veszi fel a kefe az anyagot, és nagyon időigényes szépen felvarázsolni a pillákra, 0 hosszabbító hatással, ellenben pókláb végeredménnyel végződik minden felvitel! :( A másik gond, hogy csíp, pereg és LEMOSHATATLAN!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 5.

Lilka

2021. március 17.

A Lancome szempillaspiraljai a legjobbak a piacon. Nagyon szépen szétválasztja a pilláimat, a dúsitás mellet hosszabbít is. Nagyon szép igényes pillákat varázsol.Nem kenodik és nem csináll poklábakat! Aki viszont muszempilla hatásra vágyik annak a Lancome Grandiose Extreme szempillaspirált ajánlanám. Ez egy kicsit lágyabb, de nagyon szép eredményt lehet vele elérni. De szerintem egyik Lancome szempillaspirállal sem lehet mellé fogni.

A késobbi észrevételeim: Az also pilláimat nemigazán tudtam vele szépen kifesteni,nemigazán tudtam hozzáférni a pillaáimhoz a kefe tomzsibb formája végett. Valamint tobb réteget kell felvinni belole, hogy szép eredményt tudjak elérni vele. A festék benne pedig parfumozott, azaz felvitelekor kellemes virágillatot áraszt. Sajnos kicsit gyengébben teljesít Lancome-os társainál. Tartosnak viszont tartos, nem kenodik el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 17.

jkrisztie2

2021. január 30.

Karácsonyi csomagban vásároltam, egy nagy kiszerelésű Hypnose, egy mini Doll Eyes,egy mini Volume a porter és ez volt benne miniben. Nagyon jó árban volt a csomag. Szuper kis spirál , régóta szerettem volna már kipróbálni. Nekem gyönyörű pillákat varázsol. Imádom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 30.

Szaffi

2020. október 30.

Talán ezzel a spirállal tudom elérni a legszebb pillákat,tartós, viszont mégis könnyű leszedni. De valahogy mégsem érzem azt a hűha hatást ami miatt 2-3x annyiba kerül, mint egy drogériás spirál. Karácsonyra szoktam kérni ajándékcsomagban és úgy talán már megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 30.

knoncs

2020. július 12.

Egy mini kiszerelést kaptam ajándékba egy vásárlásom alkalmával, így az utazásaimnál gondoltam majd jól fog jönni.
De még milyen jól jött! Ritkán találok egy olyan spirált, amit könnyű felaplikálni, és dús, ébenfekete pillákat eredményez.
Az árát picit borsosnak találom, de ennek fényében lehet megéri beruházni rá.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 12.

Az árát picit borsosnak találom, de ennek fényében lehet megéri beruházni rá.

claudia.nyilas

2020. február 18.

Már többedik tubussal használom. Mindig várjuk mi nők minden terméktől a “hűha” effektet, de sajnos mindig elmarad! Azért persze sokkal jobb, mint egy sima L’orealos szemspirál, nem pereg már annyira hamar, de nekem ez is képes kenődni még a vízállós verzió is a szemhéjamon a nap derekán már...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 18.

fruzskai

2020. február 4.

Elnézést a kifejezésért, de nekem ez a szempillaspirál a NAGY BÜDÖS SEMMIT teljesíti. Egyszer próbáltam egy Alverdés spirált, az volt hasonló, hogy csak kentem meg kentem és nem történt semmi. Lehet a pilláimmal van a baj, de nekem ez a termék egy nagy nulla.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 4.

Bcinti00

2019. november 7.

Imádom, gyönyörű pillákat csinál, eddig egyik szempillaspirál sem csinált ilyen nagy pillákat nekem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 7.

monama

2019. augusztus 3.

Számomra a legjobb szempillaspirál. Dús, ívelt pillákat varázsol és tartós. Nekem nem pereg le a nap végére sem, valamint fekete foltot sem hagy a szemem alatt. Borsos az ára, de nekem megéri.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 3.

Vitaminok: Panthenol

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Steareth-20 ti I eu 2 1

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.