Lancôme

Ár:   9200 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   6,5 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: Ayla, Módosítva: 2011. december 13.

Kiszerelés:   6,5 ml
Lelőhely:   parfümériák

Erősen telített viaszt és intenzív fekete pigmenteket tartalmaz. Hihetetlen dús szempillákat és lenyűgöző megjelenést biztosít.

Kiszerelés: 6,5 g

Ár: 6000 , Eladó: knoemi07
Állapot: új, használatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: FoxPost (699 ft), vagy személyes átvétel Budapesten
3500 Ft - Lancôme Hypnose Drama Szempillaspirál
Ár: 3500 Ft , Eladó: GyongyiCsoban
Állapot: Új, bontatlan , Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Duna Plazanal, vagy posta/foxpost

claudia.nyilas

2020. február 18.

Már többedik tubussal használom. Mindig várjuk mi nők minden terméktől a “hűha” effektet, de sajnos mindig elmarad! Azért persze sokkal jobb, mint egy sima L’orealos szemspirál, nem pereg már annyira hamar, de nekem ez is képes kenődni még a vízállós verzió is a szemhéjamon a nap derekán már...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 18.

fruzskai

2020. február 4.

Elnézést a kifejezésért, de nekem ez a szempillaspirál a NAGY BÜDÖS SEMMIT teljesíti. Egyszer próbáltam egy Alverdés spirált, az volt hasonló, hogy csak kentem meg kentem és nem történt semmi. Lehet a pilláimmal van a baj, de nekem ez a termék egy nagy nulla.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 4.

Bcinti00

2019. november 7.

Imádom, gyönyörű pillákat csinál, eddig egyik szempillaspirál sem csinált ilyen nagy pillákat nekem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 7.

monama

2019. augusztus 3.

Számomra a legjobb szempillaspirál. Dús, ívelt pillákat varázsol és tartós. Nekem nem pereg le a nap végére sem, valamint fekete foltot sem hagy a szemem alatt. Borsos az ára, de nekem megéri.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 3.

idonthaveaname

2019. április 15.

Egyetlen spirál volt egész életemben(!), ami csípet. Nem kicsit, nagyon. Pedig a legolcsóbb drogériástól a high endig vannak tapasztalataim, soha nem fordult ilyesmi elő, csak nála. Sem ő, sem az alapozója nem jött be, ezzel be is fejeztem a Lancome-mal való kísérletezést, legfeljebb a parfümjeiket fogom tesztelni. Ja, amúgy maga a spirál semmi extra hatást nem eredményezett.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 15.

felho

2019. március 3.

Nem ajánlom rövid, egyenes pillájúaknak. Összeragad, lepereg, morzsolódik, nem hosszabbít. Egyetlen pozitívuma a színe, ami gyönyörű intemzív fekete.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 3.

fagas

2019. január 26.

Nem tudom, nincs szerencsém a márka spiráljaival, sem a Doll-al, sem a sima Hypnos-al, sem ezzel.
Ragaszják a pilláimat, peregnek, mégis alig tudom őket nap végén leszedni és nagyon gyorsan beszáradnak a tubusba. Azt hiszem, hanyagonli fogom őket.:-(
Pozítív, hogy a festék színe tökéletes, és nem kell 50* áthuzigálni a pillákon a kívánt hatásért, így kiadós lenne, ha ugye, tovább bírná.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. január 26.

rekav11

2018. december 28.

Nagy-nagy szerelmem a Lancome Hypnose, szerintem a világ legjobb szempillaspirálja, kapott is itt tőlem 5 csillagot (10-et is adnék neki, ha lehetne). Ehhez képest a Drama változat csalódás volt. Nem akartam váltani, kísérletezgetni, csak a karácsonyi őrületben a "sima" Lancome Hypnose épp nem volt abban a Douglasban, ahova betértem, kedvem nem volt továbbmenni, megvettem ezt. Soha nem gondoltam, hogy egy Lancome-termék nem fog 5 csillagot kapni tőlem, de ez nem. 4 csillagot megérdemelne, de a brutális ár miatt levonok egyet, nekem ennyi pénzért legyen tökéletes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 28.

hencyta

2018. november 29.

Egyik kedvencem, elég borsos az ára de nagyon szép pillákat varázsol :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 29.

Egyik kedvencem, elég borsos az ára de nagyon szép pillákat varázsol :)

Noravrms

2018. november 19.

A második tubust használom (az első használatakor imádtam, mert naaagy, fekete pillákat csinált), és nekem sajnos egyre rosszabb. Kb. egy hónapos, de csomósodik, ragad, túl sok festéket vesz fel, kenődik mindenhová, és még olajos lemosóval sem könnyű levakarni. :(

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 19.

Vitaminok: Panthenol

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Steareth-20 ti I eu 2 1

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.