Lancôme

Ár:   16 790 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   6,5 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: Ayla, Módosítva: 2024. január 4.

Ár:   16 790 Ft
Kiszerelés:   6,5 ml
Lelőhely:   parfümériák

"Egyedülálló, ívelt keféje minden pillához elér, így varázsol dúsabb, drámai tekintetet. A könnyed és maximálisan fedő festék minden mozdulattal lenyűgöző tekintetről és gyönyörű, telt pillákról gondoskodik."

Ár: 7990.- Ft , Eladó: Burya
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Budapest XIII., fizetés: Személyes átvétel, előre utalást követően Packeta, FoxPost/MPL csomagautomata
Mini Lancôme Hypnóse Drama Szempillaspirál
Ár: 2500 , Eladó: cirbolya78
Állapot: Új , Helyszín: Békéscsaba , fizetés: Utalás után bárhogy tudom küldeni

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

ylexe

2023. december 3.

Egyetlen húzással, pepecselés nélkül, pikk-pakk cicaszemeket varázsolok vele.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. december 3.

Egyetlen húzással, pepecselés nélkül, pikk-pakk cicaszemeket varázsolok vele.

Petra901018

2023. május 3.

Na ez nekem az Úristen kategória!!Sosem volt ilyen fantasztikus egyik spirál sem.
Érdekes a kefe, nagyon meghökkentő, de kis ügyességgel is nagyot lehet alkotni még a kis suta, béna pillákból is.
Göndörít is, szét is választ, nagyon szép lesz a tekintet.
Egyetlen negatívuma, hogy viszonylag hamar kezdett potyogni vagy lehet az egész termék száradni, de simán lehet, hogy én fogtam ki rosszat😕

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. május 3.

Göndörít is, szét is választ, nagyon szép lesz a tekintet.

balankaa01

2022. február 18.

Ajándékba kaptam én is. A kefétől először megijedtem, eleve nem szeretem a nem szilikon keféket, hát még ez a forma... Mindenesetre nem rossz, több rétegben felkenve teszi, amit kell, viszont nem estem hanyatt, nem csinál nagyon látványos pillákat, pedig ennyi pénzért azt várnám. :) Maradok a sok éve kedvenc Lash Sensational spirálomnál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. február 18.

Massacre

2022. február 18.

Ajándékba kaptam de nagyon szeretem! :) Nagyon szép nagy pillákat csinál és össze sem csomósodik, nem irritálja a szemem és nem maszatolódik el még akkor sem, ha könnyezik a szemem. Minden nap használom, nagyon szuper!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. február 18.

Agicaa

2021. szeptember 15.

Nahát, enyém lett a 100.vélemény! :-) Bocs az off miatt, csak pont megláttam, hogy előttem 99 vélemény jött erre a spirálra eddig. :-) Kuponos akcióban sikerült beszereznem pár hete ezt a kis szépséget. Eddig sosem volt még high end szempillaspirálom, így pláne kíváncsi voltam, hogy vajon mennyivel tud majd többet nyújtani, mint drogériás tesói. Azt kell mondjam, hogy érezhető és látható is a különbség, ugyanis nekem látványosan hosszabbítja és egyben kicsit dúsítja is a pilláimat úgy, hogy közben nagyon szép intenzív fekete színt ad nekik. Nagy kedvencem lesz a Sky High mellett, ami szintén szuper kis spirál, de a Hypnose azért ezt is übereli. :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. szeptember 15.

Lilka

2021. március 17.

A Lancome szempillaspiraljai a legjobbak a piacon. Nagyon szépen szétválasztja a pilláimat, a dúsitás mellet hosszabbít is. Nagyon szép igényes pillákat varázsol.Nem kenodik és nem csináll poklábakat! Aki viszont muszempilla hatásra vágyik annak a Lancome Grandiose Extreme szempillaspirált ajánlanám. Ez egy kicsit lágyabb, de nagyon szép eredményt lehet vele elérni. De szerintem egyik Lancome szempillaspirállal sem lehet mellé fogni.

A késobbi észrevételeim: Az also pilláimat nemigazán tudtam vele szépen kifesteni,nemigazán tudtam hozzáférni a pillaáimhoz a kefe tomzsibb formája végett. Valamint tobb réteget kell felvinni belole, hogy szép eredményt tudjak elérni vele. A festék benne pedig parfumozott, azaz felvitelekor kellemes virágillatot áraszt. Sajnos kicsit gyengébben teljesít Lancome-os társainál. Tartosnak viszont tartos, nem kenodik el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 17.

jkrisztie2

2021. január 30.

Karácsonyi csomagban vásároltam, egy nagy kiszerelésű Hypnose, egy mini Doll Eyes,egy mini Volume a porter és ez volt benne miniben. Nagyon jó árban volt a csomag. Szuper kis spirál , régóta szerettem volna már kipróbálni. Nekem gyönyörű pillákat varázsol. Imádom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. január 30.

Szaffi

2020. október 30.

Talán ezzel a spirállal tudom elérni a legszebb pillákat,tartós, viszont mégis könnyű leszedni. De valahogy mégsem érzem azt a hűha hatást ami miatt 2-3x annyiba kerül, mint egy drogériás spirál. Karácsonyra szoktam kérni ajándékcsomagban és úgy talán már megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 30.

knoncs

2020. július 12.

Egy mini kiszerelést kaptam ajándékba egy vásárlásom alkalmával, így az utazásaimnál gondoltam majd jól fog jönni.
De még milyen jól jött! Ritkán találok egy olyan spirált, amit könnyű felaplikálni, és dús, ébenfekete pillákat eredményez.
Az árát picit borsosnak találom, de ennek fényében lehet megéri beruházni rá.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 12.

Az árát picit borsosnak találom, de ennek fényében lehet megéri beruházni rá.

claudia.nyilas

2020. február 18.

Már többedik tubussal használom. Mindig várjuk mi nők minden terméktől a “hűha” effektet, de sajnos mindig elmarad! Azért persze sokkal jobb, mint egy sima L’orealos szemspirál, nem pereg már annyira hamar, de nekem ez is képes kenődni még a vízállós verzió is a szemhéjamon a nap derekán már...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 18.

Vitaminok: Panthenol

Felületaktív anyag, emulgeálószer, tisztítószer. Különösen népszerű összetevő a fényvédőkben, mivel igen gyengéd stabilizáló emulgeálószer és fokozhatja az SPF-védelmet és növelheti a formula vízállóságát. A kozmetikumokban a Potassium Cetyl Phosphate legmagasabb koncentrációja 8,3%, ezt a mennyiséget jellemzően szempillaspirálokban használják.

Méhviasz. A kozmetikumokban sűrítő, bőrpuhító (emollients) anyagként használatos.

Brazil viasz, vagy pálmaviasz, melyet egy Brazíliában élő pálma leveléből állítanak elő. Nagyon sűrű emollient anyag, amely csillogó felületet hagy maga után, így a kozmetikai iparban leginkább szájfényekben, szőlőzsírokban és egyéb smink termékekben használják a magas olvadáspontja (85°C) miatt.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Steareth-20 ti I eu 2 1

Cellulózból származó polimer, amelyet elsősorban hajápoló termékekben használnak. Elősegíti a termékek sűrítését, szép filmréteget képez a bőrön és a hajon, és kiváló hajkondicionáló hatással bír. Segít megakadályozni az elektromos töltődést. Az összetevővel olyan bőrápoló formulákban is találkozhatunk, mint például a tisztítók, hámlasztók és hidratálók, ahol bőrpuhító (emolliens) tulajdonságokkal rendelkezik, és szabályozza a formula viszkozitását is, ezáltal javítva a textúrát.