Lancôme

Ár:   9200 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   6,5 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: Ayla, Módosítva: 2011. december 13.

Kiszerelés:   6,5 ml
Lelőhely:   parfümériák

Erősen telített viaszt és intenzív fekete pigmenteket tartalmaz. Hihetetlen dús szempillákat és lenyűgöző megjelenést biztosít.

Kiszerelés: 6,5 g

Ár: 6000 , Eladó: szaknoncsi
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: Posta, Foxpost, személyes
Ár: 6000 , Eladó: knoemi07
Állapot: új, használatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: FoxPost (699 ft), vagy személyes átvétel Budapesten
legallybrunette

2019. szeptember 24.

Friss: Sajnos amit másodjára vettem, néhány használat után elkezdett nagy csimbókokban, iszonyatos mennyiségben tapadni a kefére, összetapasztotta a pilláimat, majd lepergett. Egyszóval nagy pénzkidobás lett belőle. :(

Ajándékba kaptam, magamtól biztosan nem vettem volna ilyen drága spirált, mert mindig keresem a tökéletest, de elfogadható áron, amennyit nem sajnálok kiadni évente többször is. Tudom, így is elköltök ugyanennyit, mint egy Lancome ára, csak apránként, de ha egy luxus spirál nem válik be, az viszont komoly pénzkidobás.
Nekem fontos szempont az, hogyha egy spirálban elszunyókálok - nem egész éjszakára gondolok -, ne égjen a szemem ébredéskor, és ne legyen az egész festék alatta. Ezt nagyon kevés tudja, de a Drama ilyen. Nem irritál, nem pandásodik. De rajtam nem is drámai, igaz, nincs miből várat építenie. Szép, mutatós, nem beton pillákat csinál, és akinek van és hosszú a szempillája, annak lenyűgöző lehet az eredmény. Amit lehetőségeimhez képest várhatok, megkaptam tőle. Ja, és nagyon könnyű lemosni! Engem meggyőzött, szerintem meg fogom venni magamnak, ha ez elfogyott.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. szeptember 24.

monama

2019. augusztus 3.

Számomra a legjobb szempillaspirál. Dús, ívelt pillákat varázsol és tartós. Nekem nem pereg le a nap végére sem, valamint fekete foltot sem hagy a szemem alatt. Borsos az ára, de nekem megéri.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 3.

idonthaveaname

2019. április 15.

Egyetlen spirál volt egész életemben(!), ami csípet. Nem kicsit, nagyon. Pedig a legolcsóbb drogériástól a high endig vannak tapasztalataim, soha nem fordult ilyesmi elő, csak nála. Sem ő, sem az alapozója nem jött be, ezzel be is fejeztem a Lancome-mal való kísérletezést, legfeljebb a parfümjeiket fogom tesztelni. Ja, amúgy maga a spirál semmi extra hatást nem eredményezett.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 15.

felho

2019. március 3.

Nem ajánlom rövid, egyenes pillájúaknak. Összeragad, lepereg, morzsolódik, nem hosszabbít. Egyetlen pozitívuma a színe, ami gyönyörű intemzív fekete.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 3.

fagas

2019. január 26.

Nem tudom, nincs szerencsém a márka spiráljaival, sem a Doll-al, sem a sima Hypnos-al, sem ezzel.
Ragaszják a pilláimat, peregnek, mégis alig tudom őket nap végén leszedni és nagyon gyorsan beszáradnak a tubusba. Azt hiszem, hanyagonli fogom őket.:-(
Pozítív, hogy a festék színe tökéletes, és nem kell 50* áthuzigálni a pillákon a kívánt hatásért, így kiadós lenne, ha ugye, tovább bírná.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. január 26.

rekav11

2018. december 28.

Nagy-nagy szerelmem a Lancome Hypnose, szerintem a világ legjobb szempillaspirálja, kapott is itt tőlem 5 csillagot (10-et is adnék neki, ha lehetne). Ehhez képest a Drama változat csalódás volt. Nem akartam váltani, kísérletezgetni, csak a karácsonyi őrületben a "sima" Lancome Hypnose épp nem volt abban a Douglasban, ahova betértem, kedvem nem volt továbbmenni, megvettem ezt. Soha nem gondoltam, hogy egy Lancome-termék nem fog 5 csillagot kapni tőlem, de ez nem. 4 csillagot megérdemelne, de a brutális ár miatt levonok egyet, nekem ennyi pénzért legyen tökéletes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 28.

hencyta

2018. november 29.

Egyik kedvencem, elég borsos az ára de nagyon szép pillákat varázsol :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 29.

Egyik kedvencem, elég borsos az ára de nagyon szép pillákat varázsol :)

Noravrms

2018. november 19.

A második tubust használom (az első használatakor imádtam, mert naaagy, fekete pillákat csinált), és nekem sajnos egyre rosszabb. Kb. egy hónapos, de csomósodik, ragad, túl sok festéket vesz fel, kenődik mindenhová, és még olajos lemosóval sem könnyű levakarni. :(

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 19.

agnesbagi

2018. november 11.

Az eddigi legjobb spirálom, látványos pillákat csinál, tartós, nem kenődik, mégis könnyen eltávolítható (bár én kétfázisú szemfestéklemosót használok mindig a szememre). Az ára elég borsos, viszont fél évig kitart egy tubus, és nem kell azon aggódnom egyáltalán napközben, hogy vajon a szemem alatt van-e fekete paca :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 11.

Bogyóka

2018. november 1.

Valóban drámai pillákat lehet vele varázsolni. A kefe több festéket vesz fel, ezért óvatosabban kell használni, ezt leszámítva nagyon megvoltam elégedve vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 1.

Vitaminok: Panthenol

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Steareth-20 ti I eu 2 1

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.