Lancôme

Ár:   9600 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   6,5 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: dianyari, az összetevőket feltöltötte: Josie, Módosítva: 2011. november 1.

Kiszerelés:   6,5 ml
Lelőhely:   parfümériák

Ár: 6800 + posta vagy foxi , Eladó: kencecica
Állapot: Bontatlan, Helyszín: --, fizetés: Előre utalással posta vagy foxi
Új Lancôme Hypnose szempillaspirál, 2 ml
Ár: 2200 , Eladó: sean
Állapot: Bontatlan, új, Helyszín: --, fizetés: Banki előre utalás utáni küldemény, személyes találkozás nincs

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

NovakneViki

2020. április 12.

Azóta beszereztem a douglasshop bolondok napi smink akciójának keretein belül. Meglepődve vettem észre, hogy van ebből extra fekete is, így nyilván azt rendeltem. Az extra fekete ugyanolyan jól teljesít, mint az előtte használt mintadarabom, viszont lemosáskor látom, hogy tényleg extrafekete, mert az eddig bevált sminklemosó olajam nem oldja le pandamaci hatás nélkül.

2019. November 14.: Vásárlás mellé kaptam egy 2ml-es mintapéldányt ebből a spirálból. Nem sok elvárás mellett kipróbáltam, és nagyon meglepődtem, amit tapasztaltam. Kiemel, hosszít, sötétít. Még szempillabázis sem kell alá. Eredeti ára valóban borsos, de plázás kuponnapon túlélhető.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 12.

zsizmo

2020. február 12.

Életem spirálja. Drága, de nincs versenyben mellette más. Érzékenyek a szemeim, sokszor viszketett, könnyezett a drogériás szempillaspiráloktòl és még szép csomós is lett a végén, ami aztán szépen lehullott nap végére.
Nem mondom hogy a Hypnose óriás, dús pillákat eredményez,de egyértelműen szépen, egy rétegben felvihető, gyorsan szárad és nem ragasztja össze a pillákat. Ráadás, nincs semmilyen kellemetlen szaga a tubusban sem így 3 hónap elteltével. Nekem nagyon bevált, újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 12.

olahrekaeszter

2020. február 8.

Az utazos mini verziojat vettem meg par hete, amit azota imadok. Az alapvetoen lathatatlan pillaimat valoban hangsulyossa teszi es tartos is, nem pereg. Nincsen semmiyen fura illata szerencsere, nem ugy mint az olcsobb drogeriasoknak. En ajanlani tudom ollyanoknak akik a szoke pillak lathatatlansagaval kuzdenek hozzam hasonloan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 8.

Ingi

2020. február 8.

Ajándékba kaptam (sosem költenék ennyit egy spirálra). Hát, úgy látom egyedül vagyok vele, de engem egyáltalán nem győzött meg. Kb semmit nem csinált a pilláimmal, de azt is sokáig tartott elérni :D Nekem alapból hosszúak, így kicsit többet várok egy szempillaspiráltól...lehet ez a baj. Kb a legolcsóbb drogériás darabok is jobban működnek. Sajnos kuka :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 8.

Mancus7

2020. január 2.

Vélemények alapján vásároltam, használata viszont engem is meggyőzött. Szögegyenes pilláim vannak. Egy használattal már szépen dúsít és a kefével tartósan formázható a pillám, egész nap sminkelt hatást biztosít. Rengeteg spirált kipróbáltam már, de ez a termék nem csomósodik, nem szárad be könnyen és látványos az eredménye.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 2.

Dulifuli23

2019. december 25.

Számomra a legjobb szempillaspirál! Reptéren vettem a mini változatát, és egyszerűen maga a megváltás a szőke, egyenes szempilláimnak. Próbáltam high end (Clinique, Chanel) középkategóriás drogériás (L’Oréal, Maxfactor, Maybelline) és alacsonyabb árkategóriát is. Nem kenődik a nap végére sem (hiába izzadás, szemkrém), könnyű felvinni, gyönyörűen dúsít!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 25.

anneshirley

2019. december 24.

Hát, nem is tudom. Sokáig használtam megelégedéssel, de a mai eszemmel már nem költenék ennyi pénzt szempillaspirálra, amit higiéniai okokból amúgy is sűrűn cserélek. Tudja azt, amit egy spiráltól elvárok, hosszít, dúsít, csak minimálisan pókhálósítja a pillákat, nem kenődik könnyen, nem potyog (a legszörnyűbb spirálbűn!), és nem irritálja a szememet. A tartósságért cserébe az eltávolítása kissé nehézkes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 24.

Izar

2019. november 25.

Eddig nem sok high-end spirál győzött meg, úgy vagyok vele, hogy ha 3 havonta úgyis ki kell dobnom, akkor semmi értelme tízezer körüli pénzt kiadni rá.

A MAC spirálja kritikán aluli volt, felkenés után fél óra múlva már pandamaci szemeim voltak, az YSL spirál pedig ugyan nem ennyire volt durva, de 3-4 óra hordás után már ott volt a szemem alatt. Mindkettő elvette a kedvem a további kísérletezéstől, és megerősítette az elhatározásomat, hogy nem költök ilyesmire.

Ebből egy kis 2 milis mintát kaptam, és 1,5 hónap használat után azt kell mondjam, hogy ez az első drága spirál, ami meggyőzött. Nem mászik le a szemem alá 12 óra elteltével sem, szépen szétválasztja a pilláim, kölcsönöz nekik némi hosszt és dússágot, szép intenzív fekete és se nem túl híg, se nem túl száraz, valamint nem irritál.

Mostanra már mondjuk kicsit beszáradt, de pár csepp kontaktlencse folyadékkal még valamennyire magához tudott térni.

Most sem vagyok biztos benne, hogy megveszem a teljes kiszerelést, de ha valaha high-end szempilla spirált akarnék venni, őt választanám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 25.

viszvirag1

2019. november 12.

A legjobb szempillaspirál, amit valaha használtam! Drága, de megéri az árát!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 12.

A legjobb szempillaspirál, amit valaha használtam! Drága, de megéri az árát!

lapetitenoirrobe

2019. október 22.

Rengeteg spirált próbáltam ki, és végre leálltam ezzel a hobbival :-)) mert igen , Ő az igazi! Kiemel, dúsít, hosszabbít , helyén marad egésznap, ennél több nem kell. Nem lesz drámai az összhatás, de mégis ez az első spirál , amire azt mondom , hogy látványos különbséget tesz a pilláimmal. Könnyű használni , és bőven elég két réteg! Megéri az árát, bár lehetne több mint 6,5 ml az igaz :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 22.

Antioxidánsok: BHT
Vitaminok: Panthenol

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.