Lancôme

Ár:   9600 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   6,5 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: dianyari, az összetevőket feltöltötte: Josie, Módosítva: 2011. november 1.

Kiszerelés:   6,5 ml
Lelőhely:   parfümériák

Ár: 9.000 Ft , Eladó: csicsy22
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Nyíregyháza, fizetés: Utalás után foxpost / packeta
Ár: 3500ft+pk , Eladó: lexi_toth
Állapot: új, bontatlan , Helyszín: ráckeve , fizetés: előre utalás után foxpost/packeta/mpl

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

sigma

2024. június 13.

Nem dobtam hátast tőle, szép pillákat csinál, de egyáltalán nem adja azt a wow hatást, amit pl. egy Bourjois spirállal el lehet érni. Ennyi pénzért azért kicsit többet vártam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. június 13.

szniki008

2024. május 7.

Kedvenc szempillaspirálom! A sima és a vízàlló vàltozatát is szeretem! Szépen hosszabbítja a pillákat, nem pereg le nap végére sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. május 7.

Esztella23

2024. március 25.

Egy hónapja használom, az itteni ajánlások alapján esett rá a választás. Több évnyi műszempillázás utáni pihenő/regeneráló időszakra kerestem valamit, és itt többen is megfogalmaztak olyat ami szempont volt a választásnál. Valóban nem potyog a festék, nem maszatol, fent marad egész nap, viszont könnyen lejön lemosásnál. A csodás dúsítást én nem tapasztalom (de ennek lehet az oka az is, hogy még csak éledeznek a pilláim amúgy is), illetve amikor a kefét kiveszem a festékes 'hengerből' nem annyira szeretem, hogy viszonylag körülményesebben le kell húzogatni mire használni tudom, hogy ne vastagon festékben álló tincsek legyenek a pillák. Ettől függetlenül, ha ez a kis rituálé megvan egész nap szép fekete, és a helyén marad, így megérdemli a 5*-ot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. március 25.

Candy21

2024. február 24.

Nagyon szeretem gyönyörűen szétválasztott hosszú pillákat lehet vele festeni. A keféje nagyon egyszerű de ezért is annyira szuper. A festék minőségre nem lehet panasz egész nap tartós nem pereg nem kenődik viszont a nap végén könnyű lemosni

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. február 24.

lilaszilva

2024. január 13.

Hogy miért nem próbáltam ki hamarabb?... A SZEMPILLASPIRÁL. Maga a csoda! A festék állaga és a kefe alakja,mérete egyaránt tökéletes. Rétegezhető, tartja az ívet, nem pereg, kifejezetten tartós, este viszont könnyű lemosni. A pilláim átlagosnak mondhatók, evvel pedig hatalmas, szinte reklám katalógusba való eredményt tudok elérni. Röviden összegezve: egyszerű de nagyszerű, csak ajánlani tudom. Teljesen megértem, miért számít ikonikus terméknek.
Az első darabomat fél évig használtam, majdnem minden nap és ugyan még nem volt szaga de a festék már érezhetően kiszáradóban volt.
Szettben barátibb az ára, úgyhogy már be is táraztam egy újabbat belőle. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. január 13.

Szettben barátibb az ára, úgyhogy már be is táraztam egy újabbat belőle. :)

2023. július 25.

Egy parfüm szett részeként jutottam hozzá a mini verziójához. Nagyon szép és tartós pillákat lehet vele varázsolni. Lemosáskor könnyen eltávolítható. Nagyon tetszett, de nem fogom megvásárolni a rendes kiszerelést belőle, ennyit nem adnék ki szempillaspirálra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. július 25.

Naomi26

2023. április 21.

Eddigi legjobb szempillaspirál ami rétegezhető mégis könnyen lejön! Nagyon szeretem és úgy gondolom ezért érdemes ennyi pénzt kiadni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. április 21.

cickibty

2023. március 26.

Egy szett részeként került hozzám egy mini kiszerelés és oda vagyok érte.
Bevallom, elsőre nem voltam elájulva a keféjétől, de teszi a dolgát. Egyszerű de nagyszerű, nem visz fel túl sok anyagot, és ez talán az első olyan spirálom, ami _tényleg_ szétválasztja a pillákat.
Az én pilláim nagyon gyorsan kiegyenesednek így eőtte szempilla göndörítőt használok, és nagyjából meg is tartja a formát.
A festék nem potyog, nem maszatol, fent marad egész nap, viszont könnyen lejön és a szempilláim sem potyognak ki tőle (ellenben a Shiseido...).
Nem néztem meg mennyibe kerül egy nagy kiszerelésű, mert sosem érek a végére szavidő előtt, de ez a mini abszolút megérte az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. március 26.

Egy szett részeként került hozzám egy mini kiszerelés és oda vagyok érte.

jkrisztie2

2022. augusztus 22.

Ez életem szempillaspirálja! Amióta kipróbáltam, a többi, drogériás spirál a sminkes fiókban pihen( picit sajnálom is őket). A keféje egyszerű, semmi ívelés, görbület, vagy homokóra forma , mégis nagyon kényelmesen, gyorsan, gyönyörű szempillákat tudok vele festeni, nem tapasztja össze őket, külön-külön hangsúlyozza őket, hosszabbít, dúsít, egyszerűen mindent tud! A festék kiváló minőségű, nem pereg le, a lemosása pedig nagyon egyszerű. Az ára magas, de az eredmény minden pénzt megér. Én fél évig is gond nélkül használom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. augusztus 22.

Timi01

2022. július 8.

A legjobb spirál amit valaha használtam. Szépen szétválasztja a pillákat, sokáig elég. Ha tehetem ezt veszem, hónapokig kitart úgy, hogy nem szárad be, szerintem visszahozza az árát.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. július 8.

Antioxidánsok: BHT
Vitaminok: Panthenol

Méhviasz. A kozmetikumokban sűrítő, bőrpuhító (emollients) anyagként használatos.

Brazil viasz, vagy pálmaviasz, melyet egy Brazíliában élő pálma leveléből állítanak elő. Nagyon sűrű emollient anyag, amely csillogó felületet hagy maga után, így a kozmetikai iparban leginkább szájfényekben, szőlőzsírokban és egyéb smink termékekben használják a magas olvadáspontja (85°C) miatt.

Cellulózból származó polimer, amelyet elsősorban hajápoló termékekben használnak. Elősegíti a termékek sűrítését, szép filmréteget képez a bőrön és a hajon, és kiváló hajkondicionáló hatással bír. Segít megakadályozni az elektromos töltődést. Az összetevővel olyan bőrápoló formulákban is találkozhatunk, mint például a tisztítók, hámlasztók és hidratálók, ahol bőrpuhító (emolliens) tulajdonságokkal rendelkezik, és szabályozza a formula viszkozitását is, ezáltal javítva a textúrát.

Methylparaben i I ta I par 0 0