Lancôme

Ár:   9600 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   6,5 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: dianyari, az összetevőket feltöltötte: Josie, Módosítva: 2011. november 1.

Kiszerelés:   6,5 ml
Lelőhely:   parfümériák

Ár: 8000 , Eladó: kovacszsofia0513
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Érd, Budapest, fizetés: személyesen, vagy előreutalás után postázom
Ár: 8000 , Eladó: Netti96
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Kecskemét, fizetés: posta, foxpost

Heidi13

2021. április 27.

Könnyű dolgozni vele, szépen befogja a szálakat, vékony rétegben nem tapasztja össze a pillákat, vastagabb rétegben igazi "vizes" hatás érhető el. De nem olyan jó, mint amennyivel drágább egy drogériás szempillaspirálnál, ezért nem adok rá 5 csillagot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 27.

legallybrunette

2021. április 2.

Nem rossz spirál. Sokszor visszatérek hozzá, mert azt leszámítva, hogy kicsit pandásít, kimondottan jó minden szempontból.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. április 2.

barbusus93

2021. február 22.

Parisienne chic palettával ajándék termék volt (2 ml). Nagyon megszerettem ezt a szempillaspirált, annyira egyszerűen fel lehet vinni a festéket, csomómentesen, egyenletesen. A nap végére is ugyanott lesz a szempillán, nem mosódik el, nem leszek panda maci. Könnyen lemosható, én arclemosó zselével játszva el tudom távolítani. Igaz még nem jutottam el a teljes kiszerelés megvásárlásához de hamarosan lecsapok rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 22.

rinababy

2021. január 15.

Szettben vettem meg, ajándék lemosóval. A rövid pillámiat hosszúvá varázsolja és végre ami egész nap tart, és nem kenődik el

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 15.

kanoc

2020. december 21.

Travel set-ben kaptam.
Jó spirál, de semmi extra, szép pillákat csinál, de ennyire szépet a Maybelline Lash Sensational (nem extra fekete, csak sima fekete) is tud, sokkal olcsóbban.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 21.

Travel set-ben kaptam.

Lilka

2020. július 15.

Sikerul beszereznem egy YSL szempillaspirál elhasználása után, amit igazán kedveltem...de be kell ismernem ezzel a szempillaspirállal ezerszeresen drámaibb hatást lehet elérni, ha valaki erre vágyik. Talán annak koszonheto, hogy az enyhe homokora alaku keféje elég sok minosegi festéket felvisz, ami szépen befedi a pillákat és konnye rétegezheto. A végeredmény magáért beszél, megemeli és íveli a pillákat egyben. Az enyém az Extra Black árnyalat, amely eltávolítása kicsit tobb sminklemosot igényel a festék surubb pigment tartalma végett, de ahogy írtam ezt a ,,cicaszemek,, maradéktalanul kárpotolják....:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 15.

csicsi86

2020. július 3.

Nem rossz, de nem biztos , hogy újra venném. A nem vízállós verzió van meg, egész nap a helyén marad, nem pereg, este könnyen lemosható. Ajándékcsomag vagy egy szett részeként talán jobb vétel lehet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 3.

NovakneViki

2020. április 12.

Azóta beszereztem a douglasshop bolondok napi smink akciójának keretein belül. Meglepődve vettem észre, hogy van ebből extra fekete is, így nyilván azt rendeltem. Az extra fekete ugyanolyan jól teljesít, mint az előtte használt mintadarabom, viszont lemosáskor látom, hogy tényleg extrafekete, mert az eddig bevált sminklemosó olajam nem oldja le pandamaci hatás nélkül.

2019. November 14.: Vásárlás mellé kaptam egy 2ml-es mintapéldányt ebből a spirálból. Nem sok elvárás mellett kipróbáltam, és nagyon meglepődtem, amit tapasztaltam. Kiemel, hosszít, sötétít. Még szempillabázis sem kell alá. Eredeti ára valóban borsos, de plázás kuponnapon túlélhető.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 12.

zsizmo

2020. február 12.

Életem spirálja. Drága, de nincs versenyben mellette más. Érzékenyek a szemeim, sokszor viszketett, könnyezett a drogériás szempillaspiráloktòl és még szép csomós is lett a végén, ami aztán szépen lehullott nap végére.
Nem mondom hogy a Hypnose óriás, dús pillákat eredményez,de egyértelműen szépen, egy rétegben felvihető, gyorsan szárad és nem ragasztja össze a pillákat. Ráadás, nincs semmilyen kellemetlen szaga a tubusban sem így 3 hónap elteltével. Nekem nagyon bevált, újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 12.

olahrekaeszter

2020. február 8.

Az utazos mini verziojat vettem meg par hete, amit azota imadok. Az alapvetoen lathatatlan pillaimat valoban hangsulyossa teszi es tartos is, nem pereg. Nincsen semmiyen fura illata szerencsere, nem ugy mint az olcsobb drogeriasoknak. En ajanlani tudom ollyanoknak akik a szoke pillak lathatatlansagaval kuzdenek hozzam hasonloan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 8.

Antioxidánsok: BHT
Vitaminok: Panthenol

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.