KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Lancôme

Ár:   19 700 Ft, 27 490 Ft és 34 990 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: dizabella01, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2018. július 13.

Ár:   19 700 Ft, 27 490 Ft és 34 990 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml
Lelőhely:   parfümériák

Megjelenés éve: 2018

Parfümőrök: Christophe Raynaud, Amandine Marie, Honorine Blanc

Fejjegyek: rózsabors, bergamott, körte, ribizli

Szívjegyek: damaszkuszi rózsa, jázmin, bazsarózsa, ibolya

Alapjegyek: bourbon vanília, benzoin, tonkabab, pacsuli, fás jegyek, ambroxan, szerecsendió

Ár: 14.000,- Ft + posta, Foxpost , Eladó: Lingling
Állapot: 30ml/kb.29ml, Helyszín: Miskolc, fizetés: Előre utalás után postázom vagy Foxposttal küldöm
Ár: 9000ft postaval , Eladó: RoodGirl
Állapot: 30 ml edp- foton megjelöltem, Helyszín: Köszeg, fizetés: Postan maradora

Heine

2018. december 5.

Nem bírtam ki, vettem 75 ml-t, de úgy érzem, kevés, és 175 millis kiadásra lenne szükségem. Isteni, csak fújom és fújom, a tonkabab és a rózsa legfinomabb, legpuhább, legédesebb találkozása. A drogériában általában elmentem mellette, kifújáskor elég barbibaba édességű volt, de leszáradásában ott lakozik a finom, elegáns, melegszívű hölgy, borzasztó változékony, és minden arcát szeretem. Valóban dögös, kicsit fűszeres, kicsit tonkás, kicsit vaníliás, kicsit jázminos, a lehető legjobbat hozták ki a la nuit tresorból, amit lehetett -először is, megtartotta az anyaillat jellegét, érezni benne a rózsát és az erősen erotikus vonalat, ennek ellenére egy teljesen más koncepcióról beszélünk, ez az illat lágyabb, krémesebb, és sokkal kedvesebb, melegebb, mint az elődje. Jó döntés, érdemes bőrön kipróbálni, és figyelni a leszáradását.

Heine
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 5.

Lilu003

2018. november 25.

Lehet érezni benne a La Nuit Tresor-t, de sokkal könnyedebb, légiesebb viselet. Szeretem az édes illatokat,de picit nekem még mindig túl sok. Azt gondoltam ez a változat talán jobban nekem való lesz,de ez a darab is épp annyira feltűnő, hogy nem tudom elképzelni magamon. Ha egyszer úgy döntök, hogy La Nuit Tresor-t vásárolok, valószínűleg mellette döntenék.Dögös, érzéki illat, de nagyon tudni kell viselni.

Lilu003
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 25.

Maknae

2018. november 15.

Isteni illat. Először nagyon édes, hangsúlyosan vaníliás, ez lehet, hogy nem tetszik egyeseknek. A bőrön azonban nem kell neki sok idő, és átalakul egy továbbra is édes, de felnőttes, nőies illattá. Olyan, mintha maga a parfüm felnőne a szerepéhez. Először pontosan attól féltem, hogy ez az erős vanília nagyon kislányos lesz, de örülök, hogy kipróbáltam a csuklómon is, és rájöttem, hogy ez egyáltalán nincs így. Mindenkinek ajánlom, hogy adjon neki egy esélyt. :)

** UPDATE **

Miután hetekig szinte minden nap betértem a Douglasbe, hogy sorra, előítéletek nélkül végigszaglásszam az összes illatot, ami fellelhető a kínálatukban, erre a parfümre esett a végső választásom. Konkrétan egy hete van meg, és ezalatt az idő alatt teljesen hozzám nőtt, és nagyon sok dicséretet kaptam rá férfiaktól és nőktől egyaránt. Nem tudom elképzelni, hogy valakinek ne tetszene ez a vaníliásan melengető illat. Nyáron lehet, hogy sok, de amíg az ember dideregve összehúzza magán a kabátot, feltöltődik ettől a parfümtől. :)

Maknae
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 15.

** UPDATE **

silence

2018. október 24.

A sima Tresort ugyan nem szerettem, de miután a Midnight Rose-t imádtam, így amikor megjelent, nagyon kíváncsi lettem erre a La Nuit Tresor A La Folie EDP változatra. Már amikor olvastam róla, biztos voltam benne, hogy ez merőben más karakter lesz, mint a Midnight Rose (ugye az frissebb gyümis-virágos illat), de az orientális-vanília kategória mindig is gyengém volt, így sejtettem, hogy tetszeni fog.
Amikor először teszteltem a Müllerben, a teszter csíkon nem igazán fogott meg, de fújtam egyet csuklóra is és továbbmentem, tettem a dolgom.... ezt követően a nap folyamán újra és újra az orromba lopakodott egy nagyon finom, édeskés illat. A csuklómat szagolgatva ekkor már kifejezetten szerethetővé vált számomra. A bőröm kémiájával egyesülve este még mindig hűen tartotta magát, elrabolva a szívemet, így mindenképp be kellett szereznem egy 30ml-s üvegcsével, amit a mai napig előszeretettel használok is! Nyáron ugyan parkolópályára kellett tennem őt, akkor túl erősnek bizonyult, de ebben a hűvösebb őszi időben szinte minden nap rá vágyom és ezt fújom.
A kifújás pillanatában továbbra is van valami szúrósabb, erőssebb karatker, amit nem igazán tudok hova tenni, de ez csak pár percig tart és utána már csak egy rózsás-jázminos-vaníliásan édes finomság leng körbe a nap folyamán. Estére, amikor az illat teljesen lecsendesedik, csak azt a nagyon mély, meleg, tonkababos, bourbon vaníliás krémes lágyságát mutatja, ami ruhán napokig tartja is magát.
Nekem kifejezetten egyik kedvenc illatommá vált, bár szerintem kell egy kor hozzá, 30 feletti nőkön tudom inkább elképzelni, tinilányoknak nem ajánlanám......na, nem nyanyás illat, félreértés ne essék, csak szerintem kell egy bizonyos "megkomolyodás" ahhoz, hogy igazi arcát mutathassa ez a kis gyémánt ❣️☺️
Illata 5-ös, tartóssága 5-ös, természetesen megérdemli az 5 csillagot!

silence
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 24.

Illata 5-ös, tartóssága 5-ös, természetesen megérdemli az 5 csillagot!

njusziful

2018. október 19.

Online vettem a Douglas-ben egy 75ml-es Caresse-t és ahhoz adtak ajándékba ebből 10ml-t. Nagyon keveset fújtam magamra, de nap végén is érződött, az ajtóban álltam és az ablak nyitva volt az irodában, majd ketten is megjegyezték, nagyon finom illat van. Ami persze a Lancôme La Nuit Tresor a la Folie-nak volt köszönhető. Igaz, megvettem a Caresse-t, de lehet, hogy ez egy picit jobban tetszik. Sebaj, ha akcióban lesz, veszek ebből is. :) Édes, de kevésbé, mint a Caresse, és nekem mintha picit frissebb is lenne. Hétköznapra kiváló,de alkalomra is megállja a helyét.

njusziful
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 19.

Elkofen

2018. október 14.

Szeretem az összes La nuit tresor változatot. Azokhoz képest ez teljes csalódás. Totálisan eltér a La nuit változataitól, ami még nem is lenne baj, ha valami különlegeset nyújtana.
Mintha ez egy lebutított, vaníliás gourmand illat lenne. Rajtam nagyon édes, süti illatú az idegesítőbb fajtából, ami nehezen elviselhető a fejfájósak számára.
Az eredeti La Nuit jellegzetességeit teljesen kiszedték belőle. Mondjuk tartós és nagy hatósugarú. Az üvege pedig ennek is gyönyörű. Amúgy semmi nuit, semmi füstösség, zéró titokzatosság. Csavar sincs benne, így rajtam ez lineáris illat, amely nem tartogat meglepetést. Kellemes illatocska lenne ez, de ahogy már valaki írta előttem, tucatillat az édes parfik tömegében.
Csak bizony tucatkának nagyon drága Lancome árfekvésben.
Maradok a többi La nuit tresor változatnál.

Elkofen
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 14.

Csak bizony tucatkának nagyon drága Lancome árfekvésben.
Maradok a többi La nuit tresor változatnál.

TimeaZsofia

2018. október 9.

Jaj, hát ennek a parfümnek nagyon kis cuki illata van. Rájöttem, hogy azok a parfümök, amikben "ibolya" található, engem emlékeztetnek felváltva az illatos radírra és arra a régi cukorkára, ami pici szív alakú, pasztellszínekben volt kapható, nagyon finom volt! Nem biztos, hogy használnám, nekem kicsit mű, de ezért a szép emlékért adok 4 csillagot. Plusz egy csillagot pedig azért, mert máson is szeretem érezni.

TimeaZsofia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 9.

senskin

2018. október 6.

Imádom a rózsaborsos erőteljes édes illatokat, ahogy észrevettem a férfiak is rajonganak érte. Van benne valami boszorkányos érzés amit a mélyen csábító üvegcsébe zártak. :)

senskin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 6.

Missglamorazzi

2018. szeptember 15.

Az üvege azonnal odavonzotta a tekintetem a Douglasben, de mivel az eredeti illata nem fogott meg - túl sok volt, nem nagy reményeim voltak.Tesztcsíkot viszont egész estig szagolgattam, másnap kipróbáltam csuklón, bőrön is tartós, hatósugara kellemes.

Nem szoktam visszatérni, lepontozni terméket, de itt megteszem. Valóban nagyon tartós az illat, de velem nem jól jött ki, sajnos megfájdul a fejem tőle. Odaajándékoztam húgomnak, mert ennyi pénzért nem akartam a polcon hagyni dísznek. Neki tetszik, én viszont mégsem kedveltem meg. Érdemes kisebb kiszerelésben próbálgatni :)

Missglamorazzi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 15.

Dorcsa

2018. szeptember 5.

Változik az ízlésem és szeretnék egy édesebb illatot az őszi/téli időszakra. Mint mindig, megint meg vagyok lőve, mert nagyon kevés parfüm tetszik vagy érzem magaménak.
Ma őt teszteltem és finom illat, viszont rajtam nagyon gyorsan bőrközelivé válik. :( Nem szeretem a harsogó és 1 kilométerről érezhető illatokat, de ez még nekem is kevés .:/ Csak emiatt kap 4 csilit, még az is lehet, hogy ennek ellenére mégis nála kötök ki. :)

Dorcsa
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 5.

Alkoholok: Alcohol
Fényvédők: Tris(Tetramethylhydroxypiperidinol) Citrate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Linalool, Geraniol, Alpha-Isomethyl Ionone, Coumarin, Cinnamal, Cinnamyl Alcohol, Limonene, Hydroxycitronellal, Citral, Benzyl Salicylate
Színezékek: Red 33 Lake / CI 17200, Violet 2

Színezék. Lilás piros.