Lancôme

Ár:   19 700 Ft, 27 490 Ft és 34 990 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: dizabella01, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2018. július 13.

Ár:   19 700 Ft, 27 490 Ft és 34 990 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml
Lelőhely:   parfümériák

Megjelenés éve: 2018

Parfümőrök: Christophe Raynaud, Amandine Marie, Honorine Blanc

Fejjegyek: rózsabors, bergamott, körte, ribizli

Szívjegyek: damaszkuszi rózsa, jázmin, bazsarózsa, ibolya

Alapjegyek: bourbon vanília, benzoin, tonkabab, pacsuli, fás jegyek, ambroxan, szerecsendió

Ár: 14.000,- Ft + posta, Foxpost , Eladó: Lingling
Állapot: 30ml/kb.29ml, Helyszín: Miskolc, fizetés: Előre utalás után postázom vagy Foxposttal küldöm
Ár: 3850 , Eladó: njusziful
Állapot: Kétszer használt , Helyszín: Szeged, fizetés: Előreutalás, foxpost, posta, személyes átvétel
Anticinderella

2019. március 17.

Az üveg csodás, szerettem volna szeretni, de semmi, lehet velem van a baj, de még egyetlen lancome illattal sem találkoztam, amit szeretnék vagy működne rajtam két csillag, de igazából csak az üvegre....

Anticinderella
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 17.

aimee82

2019. március 15.

Tresor sorozatból ez a kedvencem, könnyedebb, mint a többi, egyszerre kifinomult és érzéki. Ha elmegyek valaki mellett, érezni szokták, de mégsem fullasztó típus, ami elnyomna mindent, illetve tartós is rajtam. A bőrömmel nagyon jól együttműködik, férfi fantáziát megmozgatóan :)

aimee82
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 15.

Lilu003

2019. március 13.

Lehet érezni benne a La Nuit Tresor-t, de sokkal könnyedebb, légiesebb viselet. Szeretem az édes illatokat,de picit nekem még mindig túl sok. Azt gondoltam ez a változat talán jobban nekem való lesz, de ez a darab is még mindig nagyon intenzív, nem tudom magamon elképzelni. Nem igazán szeretem a rózsás illatokat, de ebben a parfümben szépen egyensúlyba hozzák a többi összetevővel. Nem egészen az én világom, de ez a változat számomra sokkal viselhetőbb. Dögös, érzéki illat, nagyon tudni kell viselni.

Lilu003
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 13.

vanillacaramella.sweet

2019. március 3.

A vêlemênyeket olvasva mêgiscsak kívăncsi voltam erre az illatra is, gondoltam, hogy egy szimat nem a vilăg, meglåtjuk, hogy tênyleg olyan gyenge stb (?).

Håt kêrem, hatalmas meglepetês ért!
Az ên kêmiămmal nagyon együttműködik, mert hihetetlen êdes-krêmes, buja, virăgos-gyümölcsös, sexy illat!

Meleg, bújós, kifejezetten êdes, vanïliăs, èdes rózsąs, virăgos, selymes bårsonyos, enyhên fűszeres, pikăns illat ês rajtam legalăbb 8 órăn ăt êrződött!
Nagyon simul hozzăm, nagyon jól èreztem magam az illatfelhőjêben, nagyon kihívó. Imådom ês az üvege is csodăs!
Azt hiszem, hogy ên vagyok a pozitív ellenpêlda. :) <3 KELL MÄRIS! :)

vanillacaramella.sweet
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 3.

Håt kêrem, hatalmas meglepetês ért!

Azt hiszem, hogy ên vagyok a pozitív ellenpêlda. :) <3 KELL MÄRIS! :)

prettyfruity

2019. február 14.

Nagyon tudnám szeretni ezt az illatot, ha tartós lenne rajtam, de sajnos elkeserítő, hogy mennyire nem az. Három próbálkozás után (f)eladtam, mert egész nap azon bosszankodtam, hogy hol van az a csodás illat, ami az üvegben van. Nem vágyom km-es illatfelhőre, de hogy még magam se érezzem 1,5 óra múlva, az számomra kiábrándító teljesítmény egy parfümtől.

prettyfruity
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 14.

VickyV

2019. február 13.

Megvan az új f•ssá fújkodós kedvenc😍
Konkrétan tavaly nyár eleje óta fújogattam már magamra itt-ott, épp ahol jártam, és próbáltam magam meggyőzni róla, hogy neeem, nem kell ez nekem, jól elvagyok a többi, kisebb hadseregnyi parfümömmel. De hát ugye, amit a sors nekünk tartogat...😁🙏🏼Szóval nem bírtam tovább és megvettem egy kis 30millist, és aaannnnyira imádom!! Úgy édes, hogy közben "dögnős" a javából. Ez az az illat viszont, amit szerintem képes leszek kontroll nélkül fújni magamra, mert ha az egész üveggel magamra önteném, se lenne elég:D ha desszert lenne, biztos emiatt híznék el, annyit ennék belőle.
Nem olyan durván erős a bőrön pár óra után, viszont nap végén is ott van, ruhán pedig még tovább érezni.
Nincs nagy viszonyítási alapom az eredetihez, a Caresse és eközött hezitáltam egy ideig, de annak a leszáradása nem tetszett. Viszont többször újravásárolt kiskedvenc a Midnight Rose is, és ez, bár hangulatában nagyon más, valamiért mégis hasonlóan ahhoz, különleges érzéseket ébreszt. Azt én nagyon hamar nem érzem magamon, mert megszokom, ennek ellenére rengetegen dicsérik, és kérdezik meg, mit viselek. Ezt is ilyesminek érzem,hogy valamiért könnyedén "szokik össze" a viselőjével:)

VickyV
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 13.

Megvan az új f•ssá fújkodós kedvenc😍

ami2015

2019. január 27.

Az anyaillat nyomokban felfedezhető benne, emiatt tetszik csak. Nem venném meg üvegesben, egy fújóst használok, ennyi elég is volt belőle. Nem is tartós, nem olyan illat, ami kell, de azonnal. A La Nuit Tresort szeretem, télen sokat használom, ahhoz képest a Folie egy szellő, gyenge, nekem nem különleges, de aki ezt ismeri meg először, annak tetszeni fog.

ami2015
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 27.

Connie13

2019. január 27.

Nagyon szeretem a márka sminktermékjeit és krémjeit (néhány krém illatáért egyenesen rajongok), de valahogy az illatokkal nem jövünk ki jól. Pedig akartam. Gyönyörű üveg, tartóssága bőrre fújva is extra! De minden édes Lancome illatban érzek valamit, ami számomra kicsit műanyagos, kicsit közönséges (ha máson érzem, akkor is)... fogalmam sincs, mi lehet az, de ha nem lenne, valószínűleg én is csatlakoznék a népes táborhoz, akik locsoljàk magukra, de sajnos nem.

Connie13
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 27.

Heine

2019. január 7.

Nem bírtam ki, vettem 75 ml-t, de úgy érzem, kevés, és 175 millis kiadásra lenne szükségem. Isteni, csak fújom és fújom, a tonkabab és a rózsa legfinomabb, legpuhább, legédesebb találkozása. A drogériában általában elmentem mellette, kifújáskor elég barbibaba édességű volt, de leszáradásában ott lakozik a finom, elegáns, melegszívű hölgy, borzasztó változékony, és minden arcát szeretem. Valóban dögös, kicsit fűszeres, kicsit tonkás, kicsit vaníliás, kicsit jázminos, a lehető legjobbat hozták ki a la nuit tresorból, amit lehetett -először is, megtartotta az anyaillat jellegét, érezni benne a rózsát és az erősen erotikus vonalat, ennek ellenére egy teljesen más koncepcióról beszélünk, ez az illat lágyabb, krémesebb, és sokkal kedvesebb, melegebb, mint az elődje. Jó döntés, érdemes bőrön kipróbálni, és figyelni a leszáradását.

Szerk.: rajtam nem volt tartóssága, hamar eltűnt, és nem éreztem olyan intenzíven, mint ahogy szerettem volna. Eladtam, de igazán sajnálom, mert csodás illat, kár, hogy a teljesítménye nem túl erős. Érdekes is ez, mert mindenhol csak jókat írnak a tartósságáról, szóval lehet, hogy csak az orrom hamar megszokja az illatot.

Heine
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 7.

Blackxentric

2018. december 25.

Eddig csak egyszer próbáltam, de nekem nagyon tetszik. Kellemes illata van ami tartós. Inkább hideg időben viselném.

Blackxentric
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 25.

Alkoholok: Alcohol
Fényvédők: Tris(Tetramethylhydroxypiperidinol) Citrate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Linalool, Geraniol, Alpha-Isomethyl Ionone, Coumarin, Cinnamal, Cinnamyl Alcohol, Limonene, Hydroxycitronellal, Citral, Benzyl Salicylate
Színezékek: Red 33 Lake / CI 17200, Violet 2

Színezék. Lilás piros.