Lancôme

Ár:   19 700 Ft, 27 490 Ft és 34 990 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: dizabella01, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2018. július 13.

Ár:   19 700 Ft, 27 490 Ft és 34 990 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml
Lelőhely:   parfümériák

Megjelenés éve: 2018

Parfümőrök: Christophe Raynaud, Amandine Marie, Honorine Blanc

Fejjegyek: rózsabors, bergamott, körte, ribizli

Szívjegyek: damaszkuszi rózsa, jázmin, bazsarózsa, ibolya

Alapjegyek: bourbon vanília, benzoin, tonkabab, pacsuli, fás jegyek, ambroxan, szerecsendió

Lancôme La Nuit Tresor a la Folie EDP - fújósok
Ár: 1850Ft / 2800Ft / 5000Ft + pkg. , Eladó: silence
Állapot: 3ml / 5ml / 10ml fújós frissen fújva, Helyszín: --, fizetés: banki előre utalás után, postán maradó ajánlott levélként küldöm
Ár: 13000 Ft. , Eladó: Jule
Állapot: Párszor használt , Helyszín: --, fizetés: Fizetés banki utalással, postázás lehetséges.
Maknae

2019. október 11.

Isteni illat. Először nagyon édes, hangsúlyosan vaníliás, ez lehet, hogy nem tetszik egyeseknek. A bőrön azonban nem kell neki sok idő, és átalakul egy továbbra is édes, de felnőttes, nőies illattá. Olyan, mintha maga a parfüm felnőne a szerepéhez. Először pontosan attól féltem, hogy ez az erős vanília nagyon kislányos lesz, de örülök, hogy kipróbáltam a csuklómon is, és rájöttem, hogy ez egyáltalán nincs így. Mindenkinek ajánlom, hogy adjon neki egy esélyt. :)

** UPDATE **

Miután hetekig szinte minden nap betértem a Douglasbe, hogy sorra, előítéletek nélkül végigszaglásszam az összes illatot, ami fellelhető a kínálatukban, erre a parfümre esett a végső választásom. Konkrétan egy hete van meg, és ezalatt az idő alatt teljesen hozzám nőtt, és nagyon sok dicséretet kaptam rá férfiaktól és nőktől egyaránt. Nem tudom elképzelni, hogy valakinek ne tetszene ez a vaníliásan melengető illat. Nyáron lehet, hogy sok, de amíg az ember dideregve összehúzza magán a kabátot, feltöltődik ettől a parfümtől. :)

** UPDATE2 **

Lassan egy éve használom. Azóta két másik parfümöt is beszereztem, de továbbra is ez a kedvencem. Mindenképpen újra fogom venni. ♥
Annyi megjegyzésem lenne, hogy ahogy mások is írták már, bőrön nem olyan tartós. Viszont pulcsiba, sálba annyira finoman beleissza magát, hogy az valami csoda, legalább is nekem nagyon tetszik. :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 11.

** UPDATE **

** UPDATE2 **

Jule

2019. október 11.

Vérzik a szívem a négyes miatt..
Az illat maga egy isteni finom, piros bogyós, vaníliás, nőiesen édes, puha kompozíció. A La Nuit testvéréhez szerintem semmi köze, az arányok tökéletesek benne, értem ezt a gyümölcsös-, illetve a puhán beédesedő jegyekre, a tartóssága viszont botrány..
Maximum két-három óra, és szinte semmi sem marad belőle.. Ez egy ilyen színvonalú, illetve ilyen árkategóriájú parfümnél vérlázító.
Nagy kár.
Az illat maga ötöst érdemelne, nagy jóindulattal így négyes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 11.

Vérzik a szívem a négyes miatt..
Nagy kár.
Az illat maga ötöst érdemelne, nagy jóindulattal így négyes.

Lilu003

2019. szeptember 16.

Lehet érezni benne a La Nuit Tresor-t, de sokkal könnyedebb, légiesebb viselet. Szeretem az édes illatokat,de picit nekem még mindig túl sok. Azt gondoltam ez a változat talán jobban nekem való lesz, de ez a darab is még mindig nagyon intenzív, nem tudom magamon elképzelni. Nem igazán szeretem a rózsás illatokat, de ebben a parfümben szépen egyensúlyba hozzák a többi összetevővel. Nem egészen az én világom, de ez a változat számomra sokkal viselhetőbb. Dögös, érzéki illat, nagyon tudni kell viselni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 16.

Erikaaida

2019. szeptember 5.

Full édes vaníliás- körtés nagyon szintetikus hatású tartós illat. Az üveg nagyon szép, nem de praktikus.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 5.

silver

2019. augusztus 4.

Elsőre teljesen levett a lábamról, majd elmúltak a "mézeshetek", és arra lettem figyelmes, hogy nem igazán nyúlok érte. Nem is arról volt szó, hogy megfeledkeztem róla, vagy hogy egy új kedvenc miatt hanyagoltam volna el... Hanem úgy éreztem, szeretnem KÉNE ezt a parfümöt; mindig ott motoszkált a fejemben, közben pedig a szó szoros értelmében egyre csak halogattam a használatát. Végül egy év őrlődés után eladtam, mert annak aztán tényleg semmi értelme, hogy az üveg a polcon porosodjon és nekem meg bűntudatom legyen miatta.
De mi volt a gond konkrétan? Hogy egy bugyuta hasonlattal éljek, ez nem az a megnyugtató, bújós fajta édes vaníliás tonkás illat, aminek minden formájáért odavagyok, hanem hideg vaníliapuding (gondolom a rózsa és/vagy a benzoin miatt). Értem a népszerűségét, finom, nagyon kellemes, de nekem nem az igazi, minél többször próbáltam, annál kevésbé tetszett a leszáradása. Mindezzel együtt 5 csillagot adok neki, ugyanis nem tartom egyáltalán rossznak, sőt, tartóssága is rendkívül jó, ajánlom hogy akit érdekel és teheti, próbálja ki.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 4.

nagylina

2019. július 15.

Csodálatosan kifinomult őszi-téli illat. Az édessége nem olyan túlzó mint az LVB-nek. Aki különleges édes, puha bújós illatot keres és nem akar cukorfelhőt maga után húzni, annak egy nagyszerű választás lesz ez a parfüm! Karácsonyra kaptam az én Drágámtól, és nagyon szeretem ezt az illatot, most kacérkodom a Musc Diamant változatával a nyári szezonra, hátha azt is így eltalálták.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 15.

pennylane69

2019. május 27.

Már annyiszor megfogadtam, hogy többszöri próba után veszek csak parfümöt, persze mindig megszegem a saját szabályomat. Ennek lett az eredménye ez a kis parfümöcske is. Mivel vanília mániás vagyok azt hittem jó döntés lesz számomra, az első próbánál tényleg nagyon puha vaníliás illat, igazi headturner. Sajnos valami túlzott púderesség vagy porosabb rózsaillat jön elő rajtam ami elnyomja a kellemes édességet. Nagyon sajnálom, főleg hogy ennyi pénzt adtam ki rá, azt hiszem meg kell válnom tőle, valaki másnak biztos ő lesz az igazi. A tartósságot meg a kivitelezést el kell ismerni ugyhogy 4 csillag jár.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 27.

Anticinderella

2019. március 17.

Az üveg csodás, szerettem volna szeretni, de semmi, lehet velem van a baj, de még egyetlen lancome illattal sem találkoztam, amit szeretnék vagy működne rajtam két csillag, de igazából csak az üvegre....

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 17.

aimee82

2019. március 15.

Tresor sorozatból ez a kedvencem, könnyedebb, mint a többi, egyszerre kifinomult és érzéki. Ha elmegyek valaki mellett, érezni szokták, de mégsem fullasztó típus, ami elnyomna mindent, illetve tartós is rajtam. A bőrömmel nagyon jól együttműködik, férfi fantáziát megmozgatóan :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 15.

vanillacaramella.sweet

2019. március 3.

A vêlemênyeket olvasva mêgiscsak kívăncsi voltam erre az illatra is, gondoltam, hogy egy szimat nem a vilăg, meglåtjuk, hogy tênyleg olyan gyenge stb (?).

Håt kêrem, hatalmas meglepetês ért!
Az ên kêmiămmal nagyon együttműködik, mert hihetetlen êdes-krêmes, buja, virăgos-gyümölcsös, sexy illat!

Meleg, bújós, kifejezetten êdes, vanïliăs, èdes rózsąs, virăgos, selymes bårsonyos, enyhên fűszeres, pikăns illat ês rajtam legalăbb 8 órăn ăt êrződött!
Nagyon simul hozzăm, nagyon jól èreztem magam az illatfelhőjêben, nagyon kihívó. Imådom ês az üvege is csodăs!
Azt hiszem, hogy ên vagyok a pozitív ellenpêlda. :) <3 KELL MÄRIS! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 3.

Håt kêrem, hatalmas meglepetês ért!

Azt hiszem, hogy ên vagyok a pozitív ellenpêlda. :) <3 KELL MÄRIS! :)

Alkoholok: Alcohol
Fényvédők: Tris(Tetramethylhydroxypiperidinol) Citrate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Linalool, Geraniol, Alpha-Isomethyl Ionone, Coumarin, Cinnamal, Cinnamyl Alcohol, Limonene, Hydroxycitronellal, Citral, Benzyl Salicylate
Színezékek: Red 33 Lake / CI 17200, Violet 2

Színezék. Lilás piros.