Lancôme

Ár:   19 700 Ft, 27 490 Ft és 34 990 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: dizabella01, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2018. július 13.

Ár:   19 700 Ft, 27 490 Ft és 34 990 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml
Lelőhely:   parfümériák

Megjelenés éve: 2018

Parfümőrök: Christophe Raynaud, Amandine Marie, Honorine Blanc

Fejjegyek: rózsabors, bergamott, körte, ribizli

Szívjegyek: damaszkuszi rózsa, jázmin, bazsarózsa, ibolya

Alapjegyek: bourbon vanília, benzoin, tonkabab, pacsuli, fás jegyek, ambroxan, szerecsendió

Ár: 18795 , Eladó: Amanda24
Állapot: Új bontatlan, Helyszín: Ausztria, fizetés: Előre utalást követően magyar számlára, postán maradó ajánlott levélként
Lancome La Nuit Tresor a la Folie edp 30 ml
Ár: 12500 Ft + postaköltség , Eladó: parfumvilag
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Bp. (Kőbánya-Kispest metróállomás), vagy posta

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Missglamorazzi

2018. szeptember 15.

Az üvege azonnal odavonzotta a tekintetem a Douglasben, de mivel az eredeti illata nem fogott meg - túl sok volt, nem nagy reményeim voltak.Tesztcsíkot viszont egész estig szagolgattam, másnap kipróbáltam csuklón, bőrön is tartós, hatósugara kellemes.

Nem szoktam visszatérni, lepontozni terméket, de itt megteszem. Valóban nagyon tartós az illat, de velem nem jól jött ki, sajnos megfájdul a fejem tőle. Odaajándékoztam húgomnak, mert ennyi pénzért nem akartam a polcon hagyni dísznek. Neki tetszik, én viszont mégsem kedveltem meg. Érdemes kisebb kiszerelésben próbálgatni :)

Missglamorazzi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 15.

Dorcsa

2018. szeptember 5.

Változik az ízlésem és szeretnék egy édesebb illatot az őszi/téli időszakra. Mint mindig, megint meg vagyok lőve, mert nagyon kevés parfüm tetszik vagy érzem magaménak.
Ma őt teszteltem és finom illat, viszont rajtam nagyon gyorsan bőrközelivé válik. :( Nem szeretem a harsogó és 1 kilométerről érezhető illatokat, de ez még nekem is kevés .:/ Csak emiatt kap 4 csilit, még az is lehet, hogy ennek ellenére mégis nála kötök ki. :)

Dorcsa
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 5.

silver

2018. augusztus 25.

A La Nuit Trésor vonal nem az én világom, ezért nem is gondoltam, hogy tetszeni fog ez az illat. Nincs nagy tehetségem hozzá, hogy körülírjam, és megtették ezt sokan előttem, úgyhogy csak annyi, hogy aki szereti a Dior Poison Girlt (jómagamhoz hasonlóan), valószínűleg ezt is imádni fogja!

silver
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 25.

audreyenn

2018. augusztus 23.

Semmi extra. Az édes bourbon vanília illaton kívül mást nem érzek benne, se gyümölcs, se füstösség, szimpla édes sütiillat. Nem is tartós, ahh, bánom, hogy megvettem.

audreyenn
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 23.

Nancika

2018. július 18.

Anyukám használt régen Tresort, úgyhogy nekem ez olyan "anya illat" volt, aztán mielőtt rendeltem az Eden oldaláról, a Müllerben szaglászgattam, megszagoltam ezt is: BUMM! K E L L N E K E M élmény volt. Úgyhogy azóta könyörgök az Eden Perfumes-nek, hogy készítsék el ennek az állatkísérlet-mentes és vegán dupe-ját. Remélem, egy idő után hatásos lesz, hogy minden hónapban írok nekik egyszer, hogy "na, még mindig nem gondoltátok meg magatokat? Légyszi, légyszi!"

Viszont ezt akkor sem fogom megvenni, amíg végeznek állatkísérleteket.

Nancika
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 18.

Viszont ezt akkor sem fogom megvenni, amíg végeznek állatkísérleteket.

nyuszo

2018. május 18.

Soha nem volt TRESOR-om, és soha nem is vágytam rá.... emlékeimben él talán, hogy nem az én illataim, így nem is próbálkoztam velük közelebbi kapcsolatba kerülni.... mostanáig!!! Véletlen találkozás volt, már az üveg színe is csábítóan hívogatott, fújtam egy nagyot a csuklómra... és igen!!! Azt kaptam, amire számítottam, egy édes-krémes finomságot, csipetnyi füstösséggel... a vanília nagyon diszkrét, éppen csak megtámogatja a tonkababot és a benzoint, gyönyörű puha, simogató krémességet adva az egésznek, amit megfűszerez az ambroxan, hogy az egyensúly azért megmaradjon... Nekem a virágok és a gyümölcsök annyira nem érződtek, inkább az édes-krémes jegyek, és az ámbrásság csipetnyi füstössége, de lehet, hogy azért, mert elég melegben próbáltam, így a többi jegy gyorsan elillant... amúgy is egy késő tavaszi - kora nyári szerelem ez! Legfinomabb délután, és kora este... pont, mint egy szerelmes ölelés!

nyuszo
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. május 18.

zsazsi1

2018. április 26.

Engem a Meow-ra és az Avon Attraction-ra emlékeztet. Ami, ugye, egy Lancome-illatra nézve nem nagy dicsőség, bár az említett illatok a kategóriájukban nem rosszak. Tartós, tegnap este fújtam "alvós illatnak", és a hálóingemen rendületlenül ott van.

zsazsi1
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. április 26.

Kremcica

2018. április 17.

Számomra ez a parfüm meggyes bonbon illatú. Kellemes, de semmi újdonság semmi csavar. Viszont ami nagyon meglepett az az erőssége. Fújtam a blatterre egyet, aztán még egyet és alig éreztem valamit. Mondom ez így nincs rendjén és ment a bőrömre is. Úgy már jobban érezni lehetett, de mondjuk az anyaillat LNT-hoz képest molyfing. Az üvege csodás és szerintem sokaknak tetszeni fog, de engem nem vett meg.

Kremcica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 17.

Csibe11

2018. április 7.

Nálam a parfüm választás sosem egyszerű. Ha sikerül valamibe beleszeretni akkor azt évekig használom (hacsak nem limited edition), persze ennek az erdménye előbb-utóbb az lesz, hogy megunom. Na akkor ismét jön a tortúra, mert találni kell valami mást. Én személy szerint minél több illatot szaglászok annál tanácstalanabb vagyok. Meg mi a franc alapján döntsem el mit vegyek le a polcról? Nyilván szimpátia alapon működik, üveg, szín, forma, esetleg a reklám(arc).
Szóval ismét eljött nálam ez az idő, a parfüm választás. Gondoltam előre felkészülök és olvasgatok néhány véleményt azokról ami szóba jöhet, de rájöttem, hogy ez egyáltalán nem segítség, vagy mérvadó. Attól, hogy valakinek tetszik, nem biztos, hogy nekem is fog. Attól, hogy valakin mutat egy bizonyos illatot, nem biztos, hogy rajtam is ugyanúgy mutatkozik meg stb stb. Tehát kézen fogtam azt aszemélyt, aki valahogy különleges érzékkel tud belenyúlni a tutiba, és az első amit levett a polcról a LANCÔME LA NUIT TRESOR A LA FOLIE volt. Nem is kerestem tovább. :)

És akkor az illatról:
Az első amit éreztem rajta az egyfajta szeder szerű illat, de mint kiderült ribizliről van szó, de valahogy mégis engem a szederre emlékeztet. Aztán ez később háttérbe húzódik és finoman megjelenik a vanília, nem tolakodó vagy harsány, egyszerűen csak tudatja, hogy ő is ott van, mindezt úgy, hogy a gyümölcsös jelleg továbbra is ott lapul a háttérben. A harmadik számomra meghatározó jellege az valamilyen fás-fűszeres aroma, ami talán a tonkababnak köszönhető. Én spec egyáltalán nem érzem cukorkás-süteményes illatnak, vagy legalábbis rajtam nem az. Valahogy ez egy vidám, boldog illat, számomra abszolút belefér a nappali illetve a tavszi-nyári viseletbe.

Csibe11
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 7.

És akkor az illatról:

katuska8

2018. április 4.

2018.04.04 Este: Annyira tudnám imádni, de a tartóssága nem Lancome-hoz méltó! Ma délután kettőkor fújtam egyet a csuklómra, és most este fél kilenc után csak akkor érzem, ha erőteljesen beleszagolok. 6 és fél órája fújtam. Ez normális lenne? Szerintem nem. Megtaláltam azt az illatot, amit elképzeltem magamnak, és most nem vagyok benne biztos, hogy megveszem, mert ha már ilyen sok pénzt kiadok egy parfümre, azt érezzem egész nap. Tesztelem még máskor, hogy 2-3 fújással hogyan tart, aztán majd meglátom.

2018.04.04. Délután: Alapvetően úgy mentem be a Douglasba, hogy csak a Lancome La Nuit Trésort szeretném megszaglászni, mert itt annyi pozitív véleményt olvastam róla. Megszagoltam, és teljesen ellenkezett az illat az itt olvasottak alapján született gondolataimmal! Nagyon nem szeretem a virágos illatokat, de mivel mindenki írta, hogy nagyon édes, vaníliás, ezért azt hittem, hogy tetszeni fog, viszont én kőkeményen a virágot érzem ki belőle. Aztán néztem a többi La Nuit-ot is, de szintén csak a virágokat éreztem. Végül gondoltam megnézem ezt az újdonságot. Kifújáskor még nem az igazi, nagyon pacsulis nekem, de egy 10 perc után kezd kibontakozni ez az isteni tényleg édes, tényleg vaníliás illat, amiben én személy szerint minimálisan érzem a rózsát, hál’ Istennek, mivel az összes virágos parfüm közül a rózsásat nem bírom a legkevésbe. Számomra nem émelyítően édes, hanem pont tökéletes! Egy fújás ment is azon nyomban a csuklómra, amit azóta is szagolgatok, istenien körbeleng az illat ☺️ Szerintem ez nem az a tipikus Lancome illat, ami megfullaszt mindenkit a környezetünkben, egy fújással a közvetlen közelemben lévők érzik csak szerintem, úgyhogy úgy gondolom ebből mehet a két fújás, így érezhető is, és nem ölünk meg mindenkit a környezetünkben. Mindenképpen akarom ezt a parfümöt! Gyanítom, hogy ha egyszer az egyém lesz, a többi parfümöm jó időre feledésbe fog merülni 😃

katuska8
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 4.

Alkoholok: Alcohol
Fényvédők: Tris(Tetramethylhydroxypiperidinol) Citrate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Linalool, Geraniol, Alpha-Isomethyl Ionone, Coumarin, Cinnamal, Cinnamyl Alcohol, Limonene, Hydroxycitronellal, Citral, Benzyl Salicylate
Színezékek: Red 33 Lake / CI 17200, Violet 2

Színezék. Lilás piros.