KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Lancôme

Ár:   19 700 Ft, 27 490 Ft és 34 990 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: dizabella01, Módosítva: 2018. január 10.

Ár:   19 700 Ft, 27 490 Ft és 34 990 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml
Lelőhely:   parfümériák

Megjelenés éve: 2018

Parfümőrök: Christophe Raynaud, Amandine Marie, Honorine Blanc

Fejjegyek: rózsabors, bergamott, körte, ribizli

Szívjegyek: damaszkuszi rózsa, jázmin, bazsarózsa, ibolya

Alapjegyek: bourbon vanília, benzoin, tonkabab, pacsuli, fás jegyek, ambroxan, szerecsendió

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Kremcica

2018. április 17.

Számomra ez a parfüm meggyes bonbon illatú. Kellemes, de semmi újdonság semmi csavar. Viszont ami nagyon meglepett az az erőssége. Fújtam a blatterre egyet, aztán még egyet és alig éreztem valamit. Mondom ez így nincs rendjén és ment a bőrömre is. Úgy már jobban érezni lehetett, de mondjuk az anyaillat LNT-hoz képest molyfing. Az üvege csodás és szerintem sokaknak tetszeni fog, de engem nem vett meg.

Kremcica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 17.

Csibe11

2018. április 7.

Nálam a parfüm választás sosem egyszerű. Ha sikerül valamibe beleszeretni akkor azt évekig használom (hacsak nem limited edition), persze ennek az erdménye előbb-utóbb az lesz, hogy megunom. Na akkor ismét jön a tortúra, mert találni kell valami mást. Én személy szerint minél több illatot szaglászok annál tanácstalanabb vagyok. Meg mi a franc alapján döntsem el mit vegyek le a polcról? Nyilván szimpátia alapon működik, üveg, szín, forma, esetleg a reklám(arc).
Szóval ismét eljött nálam ez az idő, a parfüm választás. Gondoltam előre felkészülök és olvasgatok néhány véleményt azokról ami szóba jöhet, de rájöttem, hogy ez egyáltalán nem segítség, vagy mérvadó. Attól, hogy valakinek tetszik, nem biztos, hogy nekem is fog. Attól, hogy valakin mutat egy bizonyos illatot, nem biztos, hogy rajtam is ugyanúgy mutatkozik meg stb stb. Tehát kézen fogtam azt aszemélyt, aki valahogy különleges érzékkel tud belenyúlni a tutiba, és az első amit levett a polcról a LANCÔME LA NUIT TRESOR A LA FOLIE volt. Nem is kerestem tovább. :)

És akkor az illatról:
Az első amit éreztem rajta az egyfajta szeder szerű illat, de mint kiderült ribizliről van szó, de valahogy mégis engem a szederre emlékeztet. Aztán ez később háttérbe húzódik és finoman megjelenik a vanília, nem tolakodó vagy harsány, egyszerűen csak tudatja, hogy ő is ott van, mindezt úgy, hogy a gyümölcsös jelleg továbbra is ott lapul a háttérben. A harmadik számomra meghatározó jellege az valamilyen fás-fűszeres aroma, ami talán a tonkababnak köszönhető. Én spec egyáltalán nem érzem cukorkás-süteményes illatnak, vagy legalábbis rajtam nem az. Valahogy ez egy vidám, boldog illat, számomra abszolút belefér a nappali illetve a tavszi-nyári viseletbe.

Csibe11
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 7.

És akkor az illatról:

katuska8

2018. április 4.

2018.04.04 Este: Annyira tudnám imádni, de a tartóssága nem Lancome-hoz méltó! Ma délután kettőkor fújtam egyet a csuklómra, és most este fél kilenc után csak akkor érzem, ha erőteljesen beleszagolok. 6 és fél órája fújtam. Ez normális lenne? Szerintem nem. Megtaláltam azt az illatot, amit elképzeltem magamnak, és most nem vagyok benne biztos, hogy megveszem, mert ha már ilyen sok pénzt kiadok egy parfümre, azt érezzem egész nap. Tesztelem még máskor, hogy 2-3 fújással hogyan tart, aztán majd meglátom.

2018.04.04. Délután: Alapvetően úgy mentem be a Douglasba, hogy csak a Lancome La Nuit Trésort szeretném megszaglászni, mert itt annyi pozitív véleményt olvastam róla. Megszagoltam, és teljesen ellenkezett az illat az itt olvasottak alapján született gondolataimmal! Nagyon nem szeretem a virágos illatokat, de mivel mindenki írta, hogy nagyon édes, vaníliás, ezért azt hittem, hogy tetszeni fog, viszont én kőkeményen a virágot érzem ki belőle. Aztán néztem a többi La Nuit-ot is, de szintén csak a virágokat éreztem. Végül gondoltam megnézem ezt az újdonságot. Kifújáskor még nem az igazi, nagyon pacsulis nekem, de egy 10 perc után kezd kibontakozni ez az isteni tényleg édes, tényleg vaníliás illat, amiben én személy szerint minimálisan érzem a rózsát, hál’ Istennek, mivel az összes virágos parfüm közül a rózsásat nem bírom a legkevésbe. Számomra nem émelyítően édes, hanem pont tökéletes! Egy fújás ment is azon nyomban a csuklómra, amit azóta is szagolgatok, istenien körbeleng az illat ☺️ Szerintem ez nem az a tipikus Lancome illat, ami megfullaszt mindenkit a környezetünkben, egy fújással a közvetlen közelemben lévők érzik csak szerintem, úgyhogy úgy gondolom ebből mehet a két fújás, így érezhető is, és nem ölünk meg mindenkit a környezetünkben. Mindenképpen akarom ezt a parfümöt! Gyanítom, hogy ha egyszer az egyém lesz, a többi parfümöm jó időre feledésbe fog merülni 😃

katuska8
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 4.

szeliger

2018. március 28.

A hívószó a parfüm üvege felett álló újdonság feliratú táblácska volt. Az üveg gyönyörű, de ez nem meglepetés. Az illat finom, de sajnos ez sem meglepetés és nem azért nem meglepetés, mert annyira elbűvölő lenne, hanem azért nem, mert annyi hasonló illatot szaglászhattunk már az elmúlt pár évben. Édes, vaníliás alapon ribizlis gourmand. Már a kifújáskor biztos voltam abban, hogy anyukámnak tetszeni fog, meg fog dicsérni, hogy végre egy hordható illatot mutatok neki és így is lett. A fiúknak is tetszeni fog, erre az édességre, puhaságra bármikor vevők. Na de hogy ennek az parfümnek a kikavarásához három parfümőrre is szükség volt, ezen végképp nagyon csodálkozom. Könnyen viselhető, barátságos illat, de mennyi izgalmasabb van nála?! Hiába minden, még a pacsuli sem emeli ki a középszerűségből.

szeliger
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. március 28.

Colette221

2018. március 16.

Nagyon finom illata van. Érzem benne az anyaillat frissességét, de mégis más..."mélyebb". A kezemre fújtam a drogériában, és már kétszer mostam kezet, de még azóta is érzem. Eredetileg a sima La nuit tresor-t szerettem volna megvásárolni, de elgondolkodtat ez az illat. :D

Colette221
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 16.

Vaslady

2018. március 14.

Kiváncsi voltam erre az illatra is,hiszen a Lancome divatház illatai,észrevétlenül,de hatalmas kedvenceimmé váltak.
Kezdődött a megbugyvadt Tresor mintámmal,amit többszöri tesztelés után is büdösnek éreztem,mignem parfümériában megiillatoltam,és akkor esett le,hogy bizony a mintám romlott.Végülis férjem a házassági évfordulónkra meglepett vele :).
Aztán a következő szerelem a Midnight Rose,vele sem tudok betelni,imádom a málnás-rózsás illatvilágát,a füstösséggel együtt,amit rajtam produkál.
Majd a kis csapathoz csatlakozott a La vie est belle,mindjárt 75 ml kiadásban is :-D,amit fújtam december 1-től egészen február végéig,és épp hogy hiányzik belőle :-D ,mivel nagyon tartós,kevés kell,szóval kifizetődő,érdemes beruházni rá.
La Nuit Tresor L'eau De Toilette-be pedig a férjem szeretett bele,szóval Ő is jött haza :-D.
És végre elérkeztem eme gyönyörűséghez is.
Az mellett,hogy az üvege egy gyönyörűség,már nehéz elmenni,de a belbecs is pozitivum.
Érdemes lett volna ,piacra dobni,október környékén,mivel akkor lehetett volna őszi-téli illatnak használni.
Igy tavasz elején,már az ember elpakolja a nehezebb illatokat,és a könnyedebb tavaszcsalogatóra vált(legalábbis én :-D ).
Nos,30ml-s változatban lett az enyém,férjem ragaszkodott hozzá :-D (Na mit szóltok?Pasiból is lehet parfümvadász?Vannak ám még csodák! :-D ).
Azóta már viseltem is,és meg vagyok elégedve,tartós illat egész nap kitartott a 2 fújás,és mivel az orrom még nincs hozzászokva,igy folyamatosan lebegett körülöttem az illat.
Orientális-vanilia,ez igaz is,az illat leszáradásában alap marad a vanilia,de már az elejétől bizonyit.
Megvan benne az a tipikus lancome alapvonal,ami benne van a lancome illatokban,minimálisan hasonlitanak is a nuit társaival,mig meg kell jegyeznem a sima tresorhoz ennek az illatnak sincs semmi köze.
Én,aki nem vagyok nagy vanilia rajongó,de ha ajándékba kaptam volna,látatlanban,nagyon tudnék örülni,mert rajtam szuperül működik,és ez a legfontosabb,hogy szeressük magunkon,sajátunknak érezzük.
Lentebb olvastam,az állatkiséreletekről,ezt nagyon-nagyon sajnálom,de igy is 5 csillagot adok,mert ez egy szépen összerakott illat,megéri beruházni rá.

Vaslady
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 14.

És végre elérkeztem eme gyönyörűséghez is.

Elkofen

2018. március 12.

Szeretem az összes La nuit tresor változatot. Azokhoz képest ez iszonyat csalódás. Totálisan eltér a La nuit változataitól.
Mintha egy lebutított, pralinés gourmet változatot akartak volna létrehozni. Az eredeti parfüm jellegzetességeit teljesen kiszedték belőle. Talán nem lenne ekkora csalódás, ha nem ismerném az eredeti vonalat. Rajtam ez egy édes, sütis és nagy hatósugarú tucatillattá válik. Semmi nuit, semmi füstösség, nuku titokzatosság és semmi csavar sincs benne. Valóban lineáris illat, amely nem tartogat semmi meglepetést, de rajtam tartós. Kellemes illatocska lenne ez, de ahogy már valaki írta előttem, tizenkettő egy tucat az édes illatok tömegében.
Akár pár ezer forintos celeb illat is lehetne, akkor nem is csodálkoznék. A virágok és a gyümölcsök cseppet sem érződnek ki rajtam, csak a süti illat.
Ennyi pénzért nincs szükségem erre....
Maradok a többi La nuit tresor változatnál.

Elkofen
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 12.

Ennyi pénzért nincs szükségem erre....
Maradok a többi La nuit tresor változatnál.

Ginatural

2018. március 12.

Istenem, de vártam már egy újabb La nuit-t ami szívmelengető. Valahogy a eu de toilette változat és a caresse nem nagyon jöttek be nekem, talán a caressben felfedeztem a "sima" La nuit hoz hasonló jegyeket, de nem volt az igazi. Ez a parfüm nagxon kellemes púderes és meleg . Az egyetlen dolog ami elszomorít az a hatósugara... vagy rajtam nem működík vagy elég gyenge egy parfümhöz képest, de valahogy gyenge... ezért csak 4*

Ginatural
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 12.

laracroft

2018. március 12.

Végre egy Tresor, ami rajtam is működik.
Nagyon finom, mély, édes, de nem geil, szerintem (rajtam) egészen sütis jellegű, összefut a nyál a számban tőle. Édesnek édes, tizenkettő egy tucat, de legalább jól össze van rakva, nem szúrós, nincsenek zavaró mellékzöngéi.
Idővel kicsit Poison Girl-össé alakul, de annál kicsit füstösebb, mélyebb, finomabb.
Valóban lineáris parfüm, nem változik sokat, és nem is hiszem, hogy az én illatom lesz (túl édes?) de többszöri próba után is azt kell mondjam, ez a kedvenc Tresor-om.

laracroft
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 12.

Végre egy Tresor, ami rajtam is működik.

Missglamorazzi

2018. március 7.

Az üvege azonnal odavonzotta a tekintetem a Douglasben, de mivel az eredeti illata nem fogott meg - túl sok volt, nem nagy reményeim voltatok. És mekkorát tévedtem. Ez imádnivaló finomság! Tesztcsíkot egész estig szagolgattam, másnap kipróbáltam csuklón, bőrön is tartós, hatósugara kellemes. Azt hiszem megvan a következő parfüm, amit szeretnék beszerezni. :)

Missglamorazzi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 7.