Lancôme

Ár:   19 700 Ft, 27 490 Ft és 34 990 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: dizabella01, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2018. július 13.

Ár:   19 700 Ft, 27 490 Ft és 34 990 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml
Lelőhely:   parfümériák

Megjelenés éve: 2018

Parfümőrök: Christophe Raynaud, Amandine Marie, Honorine Blanc

Fejjegyek: rózsabors, bergamott, körte, ribizli

Szívjegyek: damaszkuszi rózsa, jázmin, bazsarózsa, ibolya

Alapjegyek: bourbon vanília, benzoin, tonkabab, pacsuli, fás jegyek, ambroxan, szerecsendió

Lancôme La Nuit Tresor a la Folie EDP ÚJ
Ár: 13.900 Ft+ptk. , Eladó: abodri
Állapot: Új, bontatlan 30 ml , Helyszín: --, fizetés: Postán maradó vagy foxi
Lancôme La Nuit Tresor a la Folie fújós eladó
Ár: 2700 Ft/ 5200 Ft , Eladó: nygigi
Állapot: leírásban, Helyszín: Átvétel: Budapest (Köki, Shopmark), fizetés: Személyes átvétel, Foxpost, futár vagy posta. Utánvéttel nem küldök semmit! Csere leginkább személyesen lehetséges.

Kicsimoomin

2021. április 25.

Gyűjteményem "kisasszonykája". Romantikus, bájos, kifinomultan édes. Ott van tartósságban a szeren.
Kifújástól végig, minden fázisban gyönyörű!
Abszolút 5 csillag 😍

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 25.

Kifújástól végig, minden fázisban gyönyörű!
Abszolút 5 csillag 😍

Yeticica

2021. március 12.

Up 2021 márc:

Nekem ő, így vegigkostolva az összes tobbi la juit tresort, kilóg a sorból. Nincs meg az a szmaomra behatarolhatatlan de tökéletesen beazonosithato fuszeres pacsulis alap. Csak simán édes.

Szép lassan, és valóban nagyon lassan, kb csigatempoban, de megismerkedem a család összes tagjával. Az anyaillat nekem túl édes, túl füstös, túl orrnyergen-csapkodós. A lumineuse (remélem jól emlékszem,hogy van ilyen is) az egyik kolleginámon valami mennyei, pont mint egy szép, bársony masnival átkötött Godiva bonbon. Hozzá passzol, mert ő nagyon nem olyan, ha gonosz akarnék lenni: emel a báján . Hozzám nem passzol, én már így is túl bájos vagyok 😁😉
Az edt-t rég próbáltam, s akkor nagyon édesnek találtam, de ma már lehet, hogy nem igy lenne, ellenben a málna, szeder and Co. -val nem vagyunk nagy barátok, kivéve ha enni kell őket.
A Caresse lett az én nagy szerelmem, megismerkedésük pillanatában gyomromban pillangók keltek táncra, szavam elakadt, pedig vakrendelést hajtottam végre akkor is, jó szokás szerint.
Ebből a kis cukiságból egy szép kis adag kóstolót cserebereltunk mindannnyiunk hőn szeretett Boszijával. És hát ez az illat cuki. De fura mód, nem kislányosan, hanem valahogy képes vegyíteni a kedves anyuka/hölgy/nő tulajdonságait a cukiságfaktorral. Nagyon hasonlít a Caressre nekem, de édesebbnek, sőt egyenesen ragadósan , nektárosan sziruposnak érzem, és nálam emiatt nem tudja azt (mit azt, Őt) letaszitani a trónról.
De bitang jó kis illat ebben a kategóriában. Az üvege csodás, mint az összes Tresornak az új kollekcióban, csak épp baromira nem praktikus, mert dől ide-oda ha nem figyelünk amikor letesszük. De hát ez már csak csomókeresés....🙂

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 12.

Up 2021 márc:

laracroft

2020. december 6.

UPDATE: Azt hittem, hogy én és az orrom bolondultunk meg, de szerintem is változtattak az összetételen. Más az illat. Nem az a mély, nyálcsorgató vanília, hanem egy egyszerűbb, haloványabb, talán kicsit gyümölcsösebb valami... igazából nem tudom megfogalmazni, mert édes, persze, Tresoros, persze - de más lett, és nem jó értelemben. Ráadásul haloványabb is. A régi verzió 5 csillagot kapott, az új ér mondjuk 3-at, úgyhogy itt hagyom egy négyessel ...

Végre egy Tresor, ami rajtam is működik.
Nagyon finom, mély, édes, de nem geil, szerintem (rajtam) egészen sütis jellegű, összefut a nyál a számban tőle. Édesnek édes, tizenkettő egy tucat, de legalább jól össze van rakva, nem szúrós, nincsenek zavaró mellékzöngéi.
Idővel kicsit Poison Girl-össé alakul, de annál kicsit füstösebb, mélyebb, finomabb.
Valóban lineáris parfüm, nem változik sokat, és nem is hiszem, hogy az én illatom lesz (túl édes?) de többszöri próba után is azt kell mondjam, ez a kedvenc Tresor-om.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 6.

Végre egy Tresor, ami rajtam is működik.

meaviolet

2020. november 25.

Nem tudom mi történt ezzel az illattal, mert kb 1-2 éve a drogériában csuklóra fújással estem szerelembe mondván úristen édes-mély-fűszeres dög! Ma a kezemben tudhattam, de valamit erősen megváltoztathattak az összetételén (a Fragranticán is rengeteg ilyen kommentet olvasni) mert egy abszolút nulla hatósugarú, művaníliás édesség az egész, amikor kifújtam, nem hittem az orromnak. Néha nyomokban emlékeztet arra amiért anno beleszerettem, néha valamiért olyan, mintha meggy is rejtőzne benne (pedig nincs benne hasonló jegy sem), de ez így katasztrofálisan szomorú. Ezt a művaníliás, bőrközeli tömény édességet a Police Forbidden darabja produkálta rajtam utoljára, és azért közel s távol sem egy kategória a kettő.Hatalmas csalódás számomra az A La Folie.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 25.

matyasflora

2020. november 7.

Nagyon szeretem,mert szerintem különleges és szexi illat,lehet hogy legközelebb a sima változatát is kipróbálom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 7.

zs001

2020. október 11.

Ez a parfüm nekem egy nagyon nagy nem! Annyira durván elnyom mindent a rózsabors-vanília kombó, annyira éles, erőszakos illat, hogy egy fújás után meg is szabadultam tőle. Az én bőrömön masszívan fűszeres, élvezhetetlen.
Sajnálom, mert bíztam benne, hogy jó lesz. Vakvásárlást nem ajánlom ennél a parfümnél!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 11.

Ainnaf2

2020. szeptember 18.

Gyönyörű illat. A vaníliás illatok közül kiemelkedő, rajtam a tartóssága is megfelelő. A rózsa illat a bőrömön kiemelkedik, illetve a rózsabors is. Inkább őszi-téli hidegebb napokra ajánlott, csodás, bújós illat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 18.

Nina091

2020. július 30.

Nagyon tetszik az illata, az üvegcséről már nem is beszélve.
2-szer teszteltem eddig, de sajnos a tartósságával nem vagyok teljes mértékben elégedett.
Sokan írták előttem, hogy inkább őszi-téli illat, így majd ősszel újra tesztelem, hátha...
Ha tartós lesz, akkor biztosan bővítem vele a gyűjteményem, és jövök update-elni. :) Egyelőre 1 csillagot levonok a tartósság miatt, de maga az illat és az üvegcse nálam telitalálat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 30.

Nagyon tetszik az illata, az üvegcséről már nem is beszélve.

ZoeK

2020. június 6.

Először is: lehet, hogy megint túl hamar írok, és aztán majd módosítanom kell az értékelésemet, mert csak kb. két órája kaptam kézhez a mintámat, amit egy kedves krémmániás tagnak köszönhetek (ne felejtsem el értékelni az adásvételt :) ).
A parfümről: a La nuit és ez a testvére lapultak papírcsíkon a fiókomban egy ideig, papírcsíkon mindkettő isteni volt. Aztán mikor magamon próbáltam a La nuit-t, jött a migrén a pacsuli miatt... annyira elszontyolodtam, mert annyira tetszett maga az illat és annyira szerettem volna szeretni... Az a la folie változattól már előre féltem, hiszen ebben is van pacsuli. Már nem is vártam annyira, hogy megérkezzen a kis minta. Megérkezett, kibontottam a csomagolásból, és már akkor egy sokkal kellemesebb illat csapott meg... aztán itthon magamra fújtam. Kb. egy órája van rajtam.

Először is: ebben az illatban nincsen számomra semmi zavaró, semmi szúrós, vagy fejfájdító, de ezzel együtt semmi csavar sem. Nagyon szimplának érzem. Vanília, és még valami, amit érzek, de nem tudom meghatározni, melyik összetevő. Szerencsére nem a pacsuli. =D

Másodszor: magamon már pár perc után nagyon halványan, alig éreztem, de persze nem mertem magamra többet fújni, nehogy nekem megint migrén legyen a vége. Viszont a barátom, aki eddig egyetlen parfümömet sem szerette kimondottan, megjegyezte, hogy fű, nagyon erős ennek a parfümnek az illata. Ami egy részről "hát ez sem tetszik neki, menjen már", más részről viszont azt jelenti, hogy én hamar megszoktam az illatot magamon, de mások érzik. Valószínűleg jól passzolunk kémiailag. Mármint az illattal, a barátommal ezek után nem is tudom... XD :P

Szóval passzolunk, nem fejfájdítós, nagyon finom, puha, vaníliás illat. És igazán nőies, nem úgy, mint pár másik, citrusos, friss, zöld parfümöm. Azt hiszem, számomra ez a komfortillat. Viszont nem érzem azt, hogy lenne benne bármi különleges, vagy hogy ez én vagyok... Sajnos sok "signature scentemet" megszüntették, kettő maradt, de azokat már eléggé unom, bár imádom őket. Az egyik a Tresor midnight rose. :)

Update, szokásosan. XD Kifújáskor nagyon nem tetszik, a fejjegyek zavaróak számomra, még jó, hogy hamar elillannak, kb. fél óra múlva nyomuk sincsen. A szívjegyeket és alapjegyeket én nem bírom szétválasztani benne, de mindegy is, ami az első fél órás kellemetlenség után marad, az csoda... imádom az édességet, és ennek mennyei édesség illata van, mint valami finom süti... és teljesen kompatibilisek vagyunk, szinte beleolvad a bőrömbe, imádom. 8D És most már tudom azt érezni, hogy ez én vagyok, hogy passzolunk. Azt nem tudom, mennyire érződik, én hamar megszokom az illatot, pont azért, mert annyira egybeolvad a bőrömmel, szóval vigyáznom kell, hogy ne vigyem túlzásba a fújkálást, mert mások meg esetleg megfulladnak mellettem. A négy csillag marad, mert a fejjegyek nekem blöe, ha azok nem lennének, akkor ez hat csillagos lenne.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 6.

2020. május 14.

Egyszerűen csodálatos. Megtaláltam A NAGYBETŰS PARFÜMÖT. Annyiszor újra vettem már. Mindig ki probálok más parfümöket ,amik tetszenek is,de egyik sem váltja ki ezt a hatást :) Ez a parfüm vagyok én :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 14.

Alkoholok: Alcohol
Fényvédők: Tris(Tetramethylhydroxypiperidinol) Citrate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Linalool, Geraniol, Alpha-Isomethyl Ionone, Coumarin, Cinnamal, Cinnamyl Alcohol, Limonene, Hydroxycitronellal, Citral, Benzyl Salicylate
Színezékek: Red 33 Lake / CI 17200, Violet 2

Színezék. Lilás piros.