Lancôme

Ár:   18 500 Ft, 26 300 Ft és 32 500 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml, 75 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: borbasemese, az összetevőket feltöltötte: beder810, Módosítva: 2019. február 21.

Ár:   18 500 Ft, 26 300 Ft és 32 500 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml, 75 ml
Lelőhely:   parfümériák

Megjelenés éve: 2016

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Fej illat: málna, licsi, bergamott, rózsaszín bors

Szív illat: damaszkuszi rózsa, jázmin, mandulavirág

Alap illat: tonka bab, vanília, pacsuli, orchidea, fehér pézsma

Ár: 4200ft-10ml , Eladó: njusziful
Állapot: Sajátomból fújva - Douglas-ből vásárolt, garantáltan eredeti, Helyszín: Szeged, fizetés: Eloreutalas, foxpost, posta, Szegeden személyesen atvehető
Ár: 2300/3800 Ft postával , Eladó: urbanzsu
Állapot: frissen fújt üveg fújósba, Helyszín: Tatabánya, fizetés: Személyes átvétel, banki utalásnál postán maradó
EveCarefree

2019. szeptember 14.

Bár nem terveztem, hogy a 12. parfümöm mellé vegyek még egyet, de Müllerben ma -15% volt, persze, hogy nem álltam meg, hogy ne nézzek körbe a parfüméria részlegben... Nagy parfüm rajongó vagyok, de a Lancome illatokkal még talán réges régen (egy messzi galaxisban), a Miracle-lel alkottam párt. Olyan mély nyomokat nem hagyott bennem, hogy a család akármelyik tagjával újab kisérletet tegyek Az LVB-től rosszul vagyok, a La Nuitot pedig csak hírből ismertem. Ma megismertem a Caresse-t. Könnyed, egyáltalán nem egy mély,domináns illat. Inkább a tiszta púderessége, ami most megfogott. Nem egy tömény, tolakodó, uralkodó, buja illat. Egy olyan alkalomra, amikor nem akarok mély nyomokat hagyni magam után, tökéletes lesz, pláne, hogy jön a hűvösebb ősz.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 14.

Lilu003

2019. szeptember 14.

Az üvege meseszép, a marketing pedig figyelemfelkeltő. Mikor megjelent az első La Nuit Trésor, azonnal késztetést éreztem, hogy nekem ezt meg kell vennem. Első találkozásunk mégis csak egy minta formájában történt meg,aminek utólag nagyon örülök. Jó illat, ez kétségtelen, de nekem nagyon sok volt! Nagyon szeretem az édes illatokat, de számomra már hordhatatlan kategória volt. Le is mondtam róla, annyira nem én vagyok,de nagy örömömre jöttek az újabb változatok. A Caresse számomra az az illat, amiben megtaláltam a stílusomat, azonnal beleszerettem. Édes, de mégis van benne valami légies és könnyedség, annak ellenére hogy nagyon is egyedi illat. A virágok és gyümölcsök tökéletes összhangban érvényesülnek, gyönyörűen harmonizálnak egymással. Viselőjéről árad az elegancia és a kedvesség, igazi romantikus parfüm. Sajnálom, hogy ilyen sokáig elkerülte a figyelmemet, álomszép illat! Penelope Cruz elragadó és egzotikus külseje pedig tökéletes a Trésor vonalnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 14.

Melcsibabyke

2019. április 6.

Érezni a mandulát, nagyon, meg mellé valami, az én orrom számára kellemetlen, füstös illatot is érzek. Van egy szinte teli üveggel belőle. Nem tudom elviselni magamon. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 6.

Yeticica

2019. március 2.

Uhhh ahhh! Mennyei manna!
En, aki csak modjaval kedveli az edeset (bar egyre csuszik lefele az a tureshatar, koszonhetoen csodasabbnal csodasabb illatoknak), elolvadtam tole.
Nagyon sok illatot erzek egyszerre, nem tudom ez azt jelenti-e, hogy nem igazan ‘well blended’, de kit erdekel, szerintem csodas a koktel! Gyengem a tonka, az orchidea (eskudni mertem volna ra, hogy narancsvirag is van benne), a mandulat is erzem, es erdekes modon en hatarozottan karamellt is szimatolok. Biztosan a jegyek osszjateka teszi ezt az orrommal.
Beszelek itt ossze-vissza.... de minek. Isteni, isteni, isteni. Egy hete vele alszom el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 2.

Uhhh ahhh! Mennyei manna!

Timi8

2019. február 17.

Szerintem a La Nuit sorozat legfinomabb darabja. Nekem a sima La Nuit elviselhetetlenül tùlzò, tùláradòan rengeteg. Tùl füstös, tùl édes, tùl fűszeres, élvezhetetlen... Az edt már majnem jò de ott meg igényelnèm a gyümölcsösséget pluszban (az illatjegyeinek megfelelően) viszont rajtam egyértelműen inkább a ròzsássága dominál. Ez viszont tökéletes lett! Hasonlìt az anyaillatra de csak mértéktartòan édes, gyümölcsös de viràgos is, isteni benne a mandulás-pézsmás-tonkàs triò, szépen mélyül, és ahogy szárad le, enyhèn pùderesedik is. Egy igényes, elegàns "ehető" illat. Szerintem fantasztikusan finom és szerethető lett. Nagyon bájos, nagyon franciás. Szuper kis darab! Kiküszöböltek benne mindent ami az anyaillattòl távol tart, az ìzlésemnek megfelelően lett tökéletesìtve. Őszi-tavaszi, csinos öltözethez illő parfüm. Megéri az árát, nemcsak szép, tartòs is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 17.

njusziful

2018. december 8.

Sokáig nézegettem, először a sima La Nuit-t, azonban mellette döntöttem, próbák alapján. Nem bántam meg. Jó a szillázsa, tartóssága. Eddig már kettő kolléganőm mondta az irodába belépve, hogy milyen finom illat van, de a legkülönlegesebb a napokban kapott dicséret volt egy kisfiútól, aki megérezte, amikor leszálltam a buszról és azt mondta: anya, de finom illata volt a hölgynek. Kétszer is. A hölgy szón megdöbbentem, mert kicsi volt még, így különösen cukinak találtam. 🙂
Amióta használom, a Black opium Nuit blanche-t nem nagyon bírom, pedig az volt a kedvencem. Nagyon megszerettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 8.

Heine

2018. december 5.

Vettem belőle 50 mlt, de azt hiszem, nem fogom elhasználni. Valami hiányzik... talán az anyaillat karaktere, tartóssága, füstössége, talán ebbe túl sok édességet tettek, nem tudom. Talán a mandula. Finom-finom, de nem álomillat, nem az edt remegtetően mennyei málnája, és nem az anyaillat kihívó, fűszeres, tömjénes jellege. A visszafogott la nuit tresor. Papírcsíkon nagyon cukros, ezt a verziót is ajánlom bőrön kipróbálni, úgy inkább a gyümölcsös jellege jön elő. Egyik előadáson kaptam egy pulcsit, hogy kényelmesebben tudjak aludni rajta (:D), és a pulcsi tulajdonosa egy héttel később mondta, hogy utána napokig érezte az illatomat a pulóverén -és nagyon finomnak találta. Azoknak ajánlom, akiknek túl sok, túl száraz az edp és az edt (az a la folie teljesen más vonal), viszont az alapötletet, a kellemes, nőies, édes rózsát pedig viselni szeretnék, és tartós parfümöt keresnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 5.

Elkofen

2018. szeptember 29.

Szeretem ezt a parfümöt is, akárcsak a sima La Nuit verziót. (A sima La Nuit van meg otthon.) Viszont a Caresse egy még kellemesebb és hordhatóbb változat azoknak akik fojtogatónak találták az eredeti La Nuit-ot. Az anyaillat karakterének hasonlósága nagyon benne van, de ez egy kevésbé füstös, könnyedebb, és valamivel gyümölcsösebb változat. Nem olyan nehéz és tömény, mint a sima La Nuit. Jóval kevésbé füstös. Ennek ellenére ez is nagyon édes rajtam. Mindkét illatot csak télen, vagy hideg időben tudom elképzelni.
A Caresse verzió többnyire azoknak is tetszik, akik az anyaillatot töményen fojtónak, füstösnek és túl komolynak találják.
Viszont a Carese szerintem, bár nagyon szép illat ez is, mégsem olyan egyedi és karakteres, mint az eredeti La Nuit.
Történt, hogy egy Ziaja krém márkakereskedésben a két eladó lányka megjegyezte, milyen fincsi illatom van. Épp egy hideg napon a Caresse-t viseltem. Megkérdezték, hogy mi ez az kellemes illat? Bizonyára Pink Sugar, mert totál arra hasonlít szerintük. Kissé meglepődtem és kisiettem az üzletből. Ezeknek a hölgyeknek tényleg ilyen gyenge a szaglószervük? Ez a Lancome termék klasszissal érdekesebb és drágább illat. Na, mindegy maradok az eredeti La Nuit-nál.
Azt talán nem keverik össze a tompa szaglásúak a Pink Sugar- ral. Ennek ellenére a Caresse megtartja az 5 pontját, mert finom. Viszont beszerezni inkább majd az EDT változatát fogom ennek a családnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 29.

rdm

2018. február 5.

Első számú kedvencemmé lett. Többször próbáltam és győzött! Isteni finom mandulás, málnás, vaníliás, rózsás egyveleg. Iszonyú tartós, sálamon addig érződik, míg ki nem mosom. Hajamon is mosásig tart! Boldogság illat!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 5.

monika1966

2017. november 25.

Sokáig gondolkodtam , hogy megvegyem-e ezt a parfümöt , de életem egyik legjobb döntése volt parfümügyileg :) Csodálatos a bőrömön , nagyon szeretem ! Én is próbáltam már az EDP-t és az Edt is megvan , de nekem egyik sem jött be ennyire mint ez . Mondjuk nekem a rózsa örök kedvenc :) Nagyon tartós rajtam , de ez a többi Nuit-ra is igaz . Nagyon-nagyon finom .

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 25.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate

Színezék. Lilás piros.