Lancôme

Ár:   26 050 Ft, 37 690 Ft és 43 490 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: beder810, az összetevőket feltöltötte: a12smuk, Módosítva: 2023. május 4.

Ár:   26 050 Ft, 37 690 Ft és 43 490 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml
Lelőhely:   parfümériák

Megjelenés éve: 2015

Illatcsalád: orientális-vaníliás

Fejjegyek: körte, bergamot, mandarin

Szívjegyek: vaníliavirág, fekete rózsa, passiógyümölcs, eper

Alapjegyek: pacsuli, papiruszsás, tömjén, licsi, praliné, vanília, karamell, kávé, coumarin, édesgyökér

Ár: 30000 , Eladó: Boldizsar
Állapot: üvegében maradék 75 ml/ kb. 10 ml hiánnyal, Helyszín: Szeged, fizetés: Személyes átvétel Szegeden, vagy Banki utalás, MPL vagy FoxPost automata a száll. díjat a vevő fizeti
🌸 Lancôme La Nuit Tresor EDP
Ár: 2500/4400 , Eladó: Csokri
Állapot: 5/10 ml üveg parfümszóróban , Helyszín: Budapest alkalmanként Debrecen , fizetés: Személyesen posta foxpost packeta

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

orsi22

2024. május 26.

Számomra ez az illat maga a mennyország és a nagybetűs Parfüm😃😃 és nem túlzok!
Valami isteni az illata és mindemellett iszonyat tartós! Mosás után is van, hogy érzem a felsőmön 😏.. Csak dícsérni tudom !
Szeretem❤😌

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. május 26.

Számomra ez az illat maga a mennyország és a nagybetűs Parfüm😃😃 és nem túlzok!
Szeretem❤😌

szgt_rebeka

2024. április 26.

Brutál nőies, dögös, édes mégis fűszeres illat.
Számomra sajnos nem volt annyira tartós max 1-2 órát bírt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. április 26.

Brutál nőies, dögös, édes mégis fűszeres illat.
Számomra sajnos nem volt annyira tartós max 1-2 órát bírt.

rinababy

2024. április 11.

Imádom illat, sose unom meg. Tartós is, befújom magam és egyből a kedvem is jobb az illatától.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. április 11.

Shenzi

2024. március 26.

Egy tüneményes minit sikerült szereznem. Szettben volt sok társával, amiken túladtam, mert valahogy ennek a márkának az illatai egyszerűen nem szeretnek engem.
Viszont őt kifejezetten jól esik viselni. Finom, lágy, fűszeres és visszafogottan édes. Nem vagyok egy nagy illatszakértő, talán ezért sem tudom beazonosítani külön az illatjegyeit, de az összképet szeretem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. március 26.

kovacsanett43

2024. február 11.

Úgy tűnik, én szeretem a ,,nyanyaszagokat" :D Több nagy kedvencem is megkapta már sokszor ezt a jelzőt, köztük ez is. De csak nőktől, a pasik nagyon dicsérik mindig - kivéve a férjem, emiatt nem is szoktam már venni, neki nem tetszik. Mindenesetre szerelemillat, nekem nagyon púderes, puha, kellemes. Szexinek nem mondanám amúgy, de elegáns.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. február 11.

Csanadivivi

2023. december 15.

Csalódott vagyok,mert a La vie est belle után többet vártam a márkától. Az illata fantasztikus, tartósnak is mondanám (ruhán). Viszont kifújás után nagyjából 10 perccel már olyan bőrközeli,hogy maximum én érzem magamon, más tuti nem. Egészen biztosan eredetit vásároltam. Igaza van az előttem szólóknak, egy Zarás parfüm is nagyobb hatósugárral rendelkezik :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. december 15.

Sophie0517

2023. július 4.

Évekig toltam ezerrel. Most képtelen vagyok elvonatkoztatni attól, hogy a párom 80 éves anyukájának az egyik kedvence. Nagyon cuki egyébként, ha otthon van, akkor is mindig hordja. Ez nem is gond, rajtam is mindig van parfüm, alváshoz külön kollekció, de ezt az illatot a pörkölt főzéssel nem bírom elviselni. Elengedem egy időre. Nekem most elég volt. Maga az illat egyébként max pont.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. július 4.

bleauwsy

2023. június 28.

Nagyon szeretem! Tartós és elég jellegzetes is. Ha valami ehhez hasonló üti meg az orromat, mindig feljönnek a szép emlékek. Szerintem minden korosztálynak megfelelő nőies illat. Nem hivalkodó, de mindenhol jelen van a maga diszkrétségében.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2023. június 28.

noricza

2023. február 6.

Nem ismerem az eredetit, nem is érdekelt. Megláttam az üvegét, megtetszett és a kosárban landolt egy illatminta. Atyaég... Engem lehengerelt teljesen. A kezdeti tömény édes virágosság átcsap egy kellemes gyümis fincsiségbe ami végül egy igazán mély (amit a legtöbb mai parfümből hiányolok- semmi mélység, addig sosem jutunk el mert elillan) illatfelhőbe. Kicsit tartottam a tömjéntől, de nem zavaró és végre a kávé a kis karamellizált zöngével uhh... Imádom! A tartóssága mindent visz, 1 fújás kitartott egész nap és a ruhákon még napokig. A nyári melegben nem hinném, hogy el tudnám viselni magamon vagy akár bárkin is, de nekem most ez szerelem illat lett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. február 6.

Ladybee

2023. január 15.

Updatelek... Elképesztően tartós ez. Nem szoktam reggel fújni, így nem volt még alkalmam kitapasztalni, hogy a nagyon tartós pontosan mit jelent. Délelőtt 10-kor fújtam fel és most este 10-kor még mindig érzem magamon. Keressétek a régi üvegeket! 🙂

Nekem sikerült egy 2017-ben gyártott üveget vennem. Én is olvastam Fragranticán, hogy 2019-ben reformulálták és az új verzió nagyon nem olyan, mint kéne. Én emlékszem, vagy 2-3 éve teszteltem a Douglasben és nekem is egy nagy semminek tűnt. Azért olvasgattam róla megint, mert valahogy mostanában megváltozott az ízlésem és ennek kapcsán képbe került. Eddig is szerettem az orientális parfümöket, de nem az ilyen hardcore fajtákat, hanem csak azokat a kedves-vaníliás-lányos darabokat. Mondjuk már bőven nem vagyok lány 😃 úgyhogy itt volt az ideje ennek a változásnak.
Szóval rákívántam a tömjénre, volt itt eladó ez a 2017-es darab, az ára is szuper volt, megkockáztattam a korábbi rossz emlék ellenére. És basszus, kb annak, amit én annak idején teszteltem, semmi köze ehhez. Megrángat, pofánver, aztán megsimogat. Nem sok finomság szorult bele, az tény. Akkor finomodik kicsit, amikor leszárad és az a tömjénes, édeskés, poros felhő veszi körbe az embert. Az nagyon finom. De még akkor is egy kemény illat. Aki ilyen karakteres, vad típus, annak signaturenek simán jó lehet. Vagyis jó lett volna, ha nem teszik tönkre. Nekem ebben a hideg, borús időben néha nagyon jólesik ilyen és vannak olyan napjaim, amikor érzem is magamban azt az erőt, ami ebben a parfümben megvan. De az olyan nő, akinek fekete bőrdzseki meg a magassarkú csizma alap, annak bármikor jó lehet. Nagyon, nagyon, nagyon finom. Nagyon örülök, hogy sikerült megkaparintanom ezt az üveget. Ja és nem kiabálja azt, hogy "need to feelnsexy". Legalábbis ez a régi verzió. Nagyon is távolságtartó illat. Nem azért van, hogy a pasikat elbűvölje.
(Azon gondolkodom, hogy kipróbálom a Magie Noiret is ezek után... 🤔 )

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. január 15.

(Azon gondolkodom, hogy kipróbálom a Magie Noiret is ezek után... 🤔 )

Alkoholok: Alcohol
Fényvédők: Diethylamino Hydroxybenzoyl Hexyl Benzoate, Octinoxate, Benzyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Linalool, Geraniol, Eugenol, Citral, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate, Benzyl Salicylate
Színezékek: CI 14700, Red 33 Lake / CI 17200, Yellow 5 Lake / CI 19140, Acid Violet 43
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Más néven Uvinul A. Új generációs, szintetikus kémiai fényvédő, mely az UVA-sugarak ellen nyújt védelmet (a csúcsa a 350nm-es régióban van, viszont védelmet nyújt a 320-340 nm-es területen is). Viszonylag nagy stabilitású és kiválóan kompatibilis más fényvédő- és kozmetikai összetevőkkel is. Jelenleg az FDA által nem jóváhagyott fényvédő szer az Egyesült Államokban.

A kozmetikumokban gyakran használt piros színű színező anyag.

Szintetikus lila festékanyag. Az EWG adatai szerint a bőrre káros, allergizáló hatással lehet. Az összetevőleg elsősorban hajápolási termékekben találkozhatunk.