Lancôme

Ár:   17 690 Ft, 22 910 Ft és 33 550 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: silence, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2020. július 13.

Ár:   17 690 Ft, 22 910 Ft és 33 550 Ft

Ár: 1900 , Eladó: vgalexa
Állapot: 1-2-szer próbált, Helyszín: Győr, fizetés: --
Lancôme La Nuit Tresor Nude EDT fújós kiadó
Ár: 2000 , Eladó: Nina091
Állapot: Kiadó fújós, Helyszín: Miskolc, fizetés: Ajánlott levélként előre utalást követően

Timi01

2021. október 14.

Megvettem mert van benne kókusz. Érted, kókusz, amiért kb. 10 éves korom óta ismeretlen okok miatt rajongok. Na, parfi megjött, bőrre fel, a szemöldököm a tarkómig emelkedett. Iszonyat. Olyan, mintha cukorsziruppal öntöttem volna nyakon magamat, ami a bergamott miatt ráadásul kesernyés is. Nagyon nehéz bevallanom, mivel a la nuit tresor edt-t imádom, hogy ez rajtam maga a borzalom. Egy lineáris, faék egyszerűségű illat, semmi több, amiben az én bőrömön nyoma sincs szegény kókusznak.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. október 14.

Kusika

Korcsoport: >54
2021. október 11.

Sajnos én is így jártam ahogy az előttem szólók,valami köztes illatot kerestem ami édes de irodában
hordhatóbb mint az anyaillat vagy a Poison Girl,Good Girl és társai.
Papíron nagyon tetszett itt hozzájutottam a krémmánián háát magamon nem igazán olyan semmilyen lett
félóra után túl egysíkú kókuszos-édes mű illat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2021. október 11.

hordhatóbb mint az anyaillat vagy a Poison Girl,Good Girl és társai.
félóra után túl egysíkú kókuszos-édes mű illat.

emeseee6

2021. július 4.

Papíron nagyon tetszett,kókuszos krémes finomság...Hát magamon kevésbé,irtó édes kicsit szintetikusabb,tartósság-hatósugár nem a legjobb... Még kicsit próbálkozom vele,de sztem hamarosan az eladóim között fog landolni

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 4.

kisszandi

2021. május 16.

Müllerben járva megkuksiztam, háááát... Finom illat, kókuszos lecsengéssel.
Tartóssága jó. Tömeg illat, kevesebb pénzért is be lehet szerezni hasonló illatot.
Tehát ár-érték arány alapján -2 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 16.

Müllerben járva megkuksiztam, háááát... Finom illat, kókuszos lecsengéssel.
Tehát ár-érték arány alapján -2 csillag.

nyarigabi

2021. május 8.

Megvan a nagyon édes, erős la nuit alap, rengeteg édes kókusszal. Raffaello hard. Télen sem, máson sem, melegben, zárt térben végképp nem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 8.

pomme

2021. április 29.

Rajtam ez vaníliás-kókuszos fagyi illatú testápoló egy kis csavarral, csak hogy mégsem legyen teljesen olyan, mintha most vettem volna a Victoria's Secretben, hanem eltolja a "parfüm vagyok, vegyél komolyan" felé. A Tresorok közül egyiket sem szeretem, ez az első, ami szépen viselkedik rajtam. A Decadence-es hasonlat szerintem is teljesen helytálló. Szerintem simán odacsaphatták volna azt a marék kaprot is, és elmehetett volna a kompozíció egy nyári uniszex Muglernek vagy hasonló humorú márkának. Nekem még úgy is tetszene :D Összességében nekem nagyon pozitív csalódás, mert autóillatosítót vártam, erre kaptam egy ilyen kitekert nyári illatot. Egyszerre csajos (krémes vanília meg pici kókusz) meg fiús is (a Decadence-ről nekem mindig a Platinum Egoiste jut eszembe, az is kapor illatú). Szóval vakon én csak kalandvágyóknak ajánlom, de az én fura ízlésemet teljesen kiszolgálja, úgyhogy jár az 5 csillag.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 29.

Kicsimoomin

2021. április 25.

Vakon vásárolt darab volt ő, próbáltam is szeretni. Eladtam, sajnos nem vált be. Összetevők alapján világi cimboráknak kellett volna lennünk, ehelyett valami van benne, ami nagyon bántotta mindvégig az orrom. Mintja nem én hordtam volna ezt a parfit, hanem ő engem. Többször próbálkoztam vele, mindig fejfájás lett a vége. Tudom, hogy van a "mű" kókusz, ami autóillatosítós, meg van a természetes illatú kókusz. Ezek szerint nekem a mű az, ami a bőrömön működik.
Három csillag, mert tartós, szép az üvege is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 25.

Három csillag, mert tartós, szép az üvege is.

Erynnis

2021. április 22.

Elsőre olyan mint az eredeti, de később nagyon édes lesz. Szerintem nem púderes. Pár hét próba után úgy érzem, nem nekem való. Felteszem eladásra. Tartóssága ok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 22.

Brigi96

2021. április 10.

Szerelem illat!!!!
Púderes, kókuszos.
Imádom, hogy létrehozták!
(Rajtam brutál tartós volt az edp)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 10.

Szerelem illat!!!!
Púderes, kókuszos.
Imádom, hogy létrehozták!
(Rajtam brutál tartós volt az edp)

Erikaaida

2021. március 10.

Eleinte nagyon tetszett, de ugyanaz a bajom, mint a többi Lancome illattal. Túl szintetikus.
Túl édes, túl kókuszos, de lepontozni nem fogom, mert valamiért csak megtetszett..., és tartós is, meg az üvege csodaszép.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 10.

Alkoholok: Alcohol
Fényvédők: Ethylhexyl Salicylate, Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Salicylate, Benzyl Alcohol, Linalool, Geraniol, Alpha-Isomethyl Ionone, Amyl Cinnamal, Amyl Cinnamyl Alcohol, Coumarin, Cinnamyl Alcohol, Limonene, Hydroxycitronellal, Citral, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Benzyl Benzoate
Színezékek: CI 14700, CI 60730
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lila színű.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.