Lancôme

Ár:   17 690 Ft, 22 910 Ft és 33 550 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: silence, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2020. július 13.

Ár:   17 690 Ft, 22 910 Ft és 33 550 Ft

Fejjegyek: bergamott

Szívjegyek: rózsa

Alapjegyek: kókusz, vanília

Ár: 3600 , Eladó: Emli70
Állapot: 10 ml sajátomból frissen fújva , Helyszín: Nyíregyháza, fizetés: Banki utalás, személyes, postán maradó

Tbettus

2020. augusztus 10.

Röviden: egész jó, kicsit Raffaellóra hajaz rajtam, tartóssága nagyon szuper(erről lejjebb írok), van egy kis mellék illat a kókusz mellett ami frissé teszi de még így is nyáriasan édes, nem tudom hogy télen fogom e tudni hordani, de nyáron mindenképp!!!😉😊

Hosszabban: Én a Krémmániás ajánló videó, illetve az illatjegyek miatt vettem meg egy 30 ml-s kiszerelésben. Amikor megérkezett alig vártam, hogy kipróbáljam. Az első benyomásom az volt, hogy nem erre számítottam...aztán kipróbáltam mégegyszer....meg mégegyszer és rá kellett jönnöm, hogy igazából tudni kell használni. Elég belőle 1 max(!!!) 2 fújás és az is inkább távolabbről és inkább a permetbe "belelépve" felaplikálni. Egyébként nagyon megszerettem így, hogy már tudom mi az a mennyiség ami nekem jól áll. Amikor már azt hittem elillant az illata mert már dolgoztam jó pár órája, pólót is cseréltem...stb még akkor is megdícsérték hogy húú micsoda illatod van.😁

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 10.

Yeticica

2020. augusztus 10.

Ismét egy kevéssé pozitív véleményt sikerült osszehoznom, már majdhogynem szégyellem magam.... Bár ugye végtelenül szubjektív móka ez a parfümösdi.
Alapjáraton nagyon kellemes illatnak talalnam ezt a Nude-ot, ha kedvelnem Marc Jacobs Decadence-ét. Merthogy kb egy és ugyanaz rajtam a kettő, de hála a magassagosnak, ebben nincs kapor. Erőteljes, hosszú tartású, és nagy hatóereju, úgymond csikhuzos fajta, ami sokaknal előny lehet, hiszen nyáron főként illanosabbak az illatok. Na neki kettő darab szappanos lemosas meg se kottyant!
Viszont nekem mégsem tetszik, mert túl édes, főleg ahhoz, hogy nude-nak nevezhesse magát, túl erőteljes, túl vaníliás, túl egysíkú.
Ami szép benne, az a kókusz, és az üvege. Az mesés, szivesen nezegetnem a Caresse-em mellett 🙂 Igy nekem ez olyan közepes, mert minden pro érv mellé azonnal ott terem egy kontra, és fordítva is. ***

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 10.

Nina091

2020. július 30.

A vanília nálam egyik parfümből sem hiányozhat, a kókuszért pedig odavagyok, így annak ellenére, hogy a sima la nuit tresor nekem nagyon nem jött be, ahogy megláttam ennek a parfümnek az összetevőit azonnal ki kellett próbálnom. Nem csalódtam, egy nagyon különleges trópusi illatot rejt a gyönyörű üvegcse. Igen, az üvegébe is beleszerettem, szerintem csodálatos. Így az első próba után haza is jött velem. Boldoggá tesz, ha ránézek az üvegére, és az illat is, ha viselem. Egyébként nagyon-nagyon tartós, egész nap érzem magamon.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 30.

dorottya96

2020. július 28.

Huhúha. Ma jött velem szembe, és nagyon felcsigázott :D kifújáskor és az elején tényleg van egy kis Decadence benne - ami egyébként töretlenül a legnagyobb kedvencem évek óta, szóval nekem aztán nem gond. Ez a Lancome viszont később sokkal édesebb. A kókuszt szerintem túlságosan elnyomja benne a vanília :( egyébként tündibündi illatként írnám le. 30 felett nem tudnám elképzelni senkin. Kicsit amúgy engem PR Olympeájára is emlékeztet- de inkább csak az édesen sós akkordjai miatt. Amúgy szívesen elfújkálnám, bár azért egy ősz/tavasz jobban állna neki, mint a 30 fok. De ebben is egész szépen muzsikál. Lehet meggyőzöm majd magamat és beszerzek egy üveggel. Ja és ahhoz képest, hogy edt, ahhoz képest 6 órát lazán kibír még ebben a nagy melegben is viszonylag szétcsúszás nélkül. Tetszik.

Idő közben csak megvettem. El is vittem nyaralni - nem kellett volna. Túl fullasztó volt, és jól szét is csúszott. Viszont hűvösebb estéken bejött. És gyanítom, hogy a hidegebb idő fog neki jól állni. Szóval addig jól félre is teszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 28.

force

2020. június 25.

Őszintén szólva engem ennek a parfümnek a flankerei sose mozgattak meg. Ezzel a se foglalkoztam volna magamtól valószínűleg, de egy kis kenegetős illatminta került hozzám pár hete. Szerintem az egyik legjobb kókuszos illat, amit valaha szagoltam. Végre egy parfüm, amiben nem édesedik be a kókusz, hanem friss, nyers, természetes hatást kelt. A Decadence hasonlatot nem értem, szerintem semmi köze nincs hozzá.
Simán el tudom képzelni nyári illatnak is mivel nem túl édes, és végre egy olyan kókuszos parfüm ami nem hozza a 'suntan lotion' feelinget sem.
Gondolkodtam, gondolkodom a beszerzésén, de rájöttem, hogy nyáron nem nagyon szeretek parfümöt használni mert feleslegesnek érzem, pillanatok alatt leizzadom magamról, pénzkidobás. Hidegebb időben még nem volt lehetőségem tesztelni (nyilván) így visszatérek majd rá pár hónap múlva és meglátom mi lesz a sorsa. Kap egy négyest most.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 25.

zengopitypang

2020. június 25.

Megrendeltem az egyik webáruházból a 100 millis kiszerelest, mert nagyon akciós volt. Nyilván :’D Sosem szagoltam, az illatjegyei alapján viszont ugy gondoltam, hogy telitalálat lesz. Nem erre számítottam, de tetszik. El sem hiszem, hogy itt olvasom, azt hittem, hogy megőrültem, de rajtam is MJ Decadence. Nem egy az egyben, de simán elmenne flankernek. A kapor hiánya számomra az egyetlen különbség, ez mondjuk nagy pozitívum, mert a decadence végül ezért került eladásra. Szerelmes voltam belé, de hosszútávon nem tudtam elviselni magamon. A tresor nude nekem igazi hiánypótló, és bár nem azt kaptam amire vártam, mégis teljesen elégedett vagyok. Egyéni illatpreferenciám alapján pontozom: 5 csillagot adnék, de nem érzem a kókuszt ( pedig nagyon szerettem volna ) így marad a 4-es.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 25.

Ferita

2020. május 28.

Az anyaillatot nagyon szeretem. A legtöbb flankerét megvettem,ezt is nagyon vártam. A Diamant Musc tartóssága nagyon nem tetszett,neki sem adtam több esélyt. Én sokáig nem érzem magamon,de a férjem még este is dícsérte az illatot.
Vártam,mert a kókuszos illatokat imádom. Sajnos semennyire sem kókuszos. Az anyaillatot vélem felfedezni,lightosabb kiadásban,vaníliás lecsengéssel. Ebben a melegben nekem túl édes volt. Ha megveszem csak hűvösebb napokon fogom fújni.
Ha Nude illat akkor nekem az Alaïa Nude a nyerő 🙂
Up:Nem bírtam ki,mégis csak megvettem.Most,hogy ilyen ősziesre fordult az idő,imádom magamra fújni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 28.

Ha Nude illat akkor nekem az Alaïa Nude a nyerő 🙂

Iszike

2020. május 27.

Finom édes, kókuszos-vaníliás illat, a bergamott frissességével és a rózsa szelídségével. Nekem nagyon tartós. A Decadence-hez viszont semmi, azaz nulla köze nincs! 🙂

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 27.

pacsalia

2020. május 27.

Mostanában csak csalódok az illatokban, amiket illatjegyek, leírások, véleményezések alapján kinézek magamnak tesztelésre. Vanília,bergamott, kókusz- gondoltam ennek jönnie kell hozzám minimum fújósban.
Hát TEJÓISTEN, ez egy az egyben Marc Jacobs Decadence rajtam. :O hogy a francba?!?!????!?!????
Nagyon tartós, elég finom, viselhető meg minden, de valóban van egy kis tömegoszlató hatása, nagyasszonyos, édes, vaníliás- fűszeres jelleget kelt mind ruhán mind bőrön. Semmi bergamott! Zéró kókusz!
Először gondolkodtam hogy inkább csak jellegében MJ Decadence de igazából nem... volt még pár fújásnyim abból is egy fújósban és a két illat összehasonlítása után rájöttem hogy ezek rajtam kb 90%-ban megegyeznek.
Vagy velem és a bőrömmel van óriási baj, vagy sokakkal a fragrantica-n, mert hogy ezt nyári illatnak semennyire sem tudom elképzelni. Ha valami téli, akkor ez az!
Egy dolog, hogy tuti sosem fogom beszerezni üvegében, de az is fix hogy ha elhasználom az 5 milimet, a feledés homályába merül ez az illat számomra... :(
Elvárásaimhoz és elképzeléseimhez képest nagy csalódás! Azt leszámítva meg csak egy újabb "elmegy" tucatillat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 27.

csakmoni

2020. május 24.

Amikor először éreztem, azt gondoltam, te jó ég, biztos nem, annyira kókuszos és intenzív, mint egy túlillatosított kézkrém.De másnap a ruha annyira kellemes illatú volt, hogy beszereztem egy kisfújóst. Itthon szoktam fújni, de nem koncentráltan egy pontra, hanem távolabbról, had szóródjon szét. Így olyan, mintha nem parfüm lenne rajtam, hanem valamilyen finom édes illatú krém. Kellemes érzés, és tartós, egész nap érzem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. május 24.

Alkoholok: Alcohol
Fényvédők: Ethylhexyl Salicylate, Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Salicylate, Benzyl Alcohol, Linalool, Geraniol, Alpha-Isomethyl Ionone, Amyl Cinnamal, Amyl Cinnamyl Alcohol, Coumarin, Cinnamyl Alcohol, Limonene, Hydroxycitronellal, Citral, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Benzyl Benzoate
Színezékek: CI 14700, CI 60730
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lila színű.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.