Lancôme

Ár:   17 690 Ft, 22 910 Ft és 33 550 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: silence, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2020. július 13.

Ár:   17 690 Ft, 22 910 Ft és 33 550 Ft

Ár: 1900 , Eladó: vgalexa
Állapot: 1-2-szer próbált, Helyszín: Győr, fizetés: --
Lancôme La Nuit Tresor Nude EDT fújós kiadó
Ár: 2000 , Eladó: Nina091
Állapot: Kiadó fújós, Helyszín: Miskolc, fizetés: Ajánlott levélként előre utalást követően

Biancah

2021. január 22.

Édes krémes kókuszos kis csoda, ha leszárad. A tartósságát oly módon teszteltem, hogy felfújtam a csuklómra, ezzel egy időben az egyik díszpárnámra. A párnán napokkal később is megcsap az illat, kimondottan finom. Bőrömön 3-4 óra múlva halvány nyoma van és mindig érzek benne valami szúrósat.
Egyértelmű, hogy a kémiámmal nem működik, ezért nem pontoznám le, viszont a tartósságáért igen.
Nyáron elfujkálom majd a tengerparti napsütésben, ha nem sikerül eladnom addig.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 22.

Nyáron elfujkálom majd a tengerparti napsütésben, ha nem sikerül eladnom addig.

anikof88

2021. január 22.

Púderes illatot szerettem volna,de nem találtam semmi kedvemre valót,eladó hölgy ajánlotta ezt. Próbának vettem,azóta a 3.üveggel veszem. Nálam brutál tartós. Kabátomra került belőle és az egész szekrény illatozik hetek múlva is. Nálam a kókusz hullamokban érződik,de simán kivehető. Kissé édes,így nyáron ritkán használom.
Biztos “elfogyasztok” még pár üveggel.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 22.

Biztos “elfogyasztok” még pár üveggel.

orsi22

2021. január 7.

Szerintem nagyon durván hasonlít a Bruno Banani dangerous woman parfümre :D vagy az hasonlít erre, nos nem tudom, de nekem az ugrott be erről az illatól. Tetszik😊

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 7.

hippiesaur

2020. december 30.

Nálam ez szerelem volt első szaglásra. A parfümériában felfújtam az egyik csuklómra ezt, a másikra a Trésor Midnight Rose-t, mert annak a tartósságát is nagyon dícsérték. 8 órával később ennek az illatát még mindig éreztem, a másik az teljesen eltűnt rólam. Úgyhogy végül ezt kértem a páromtól karácsonyra, ő is imádja rajtam. :) Ez az illat úgy érzem, hogy teljesen én vagyok, a ruhákon napokkal később is tisztán érezni, egyszerűen varázslatos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 30.

vanillacaramella.sweet

2020. december 20.

Nos a Dolce Gardent szimatoltam hamarabb,így ahhoz viszonyítva ez nekem szintetikusabb, üdébb-friss (bergamott), kókuszos-édes illat, pici rózsàval.
Valahogy ez nem fogott meg. Még mindig a La Nuit, La Nuit Edt Rose Passion (lila rózsàs) és az A La Folie verziók tetszenek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 20.

Eddi91

2020. december 10.

Első körben osztottam volna az előző véleményeket, miszerint finom illat, gyenge táróssággal, de azt kell mondjam, hogy csak én nem éreztem magamon olyan intenzíven 😔

Bőrön bontakozik ki igazán, ott valóban nem a legtartósabb, viszont ruhán egy héttel később is megéreztem, amikor épp a mosásba tettem.

Így én se tudom hová tenni, de maga a parfüm... Megvett kilóra ☺️ jelenleg nr. 1.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 10.

HelloSziaIvett

2020. szeptember 7.

Isteni enyhén édes fehér virágos krémes illat, cserébe nagyon gyenge szilázs és tartósság jellemzi. Ruhán és bőrön egyaránt pár óra a tartóssága :(
Irigylem azokat akiken megmarad, rólam lepattan, valószínű taszítom, semlegesítem :D

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 7.

Sziszilady

2020. augusztus 14.

Nagyon tetszik ez a parfüm. Nyáron, hőségben is jó viselni. Rajtam a bergamottól teás lesz az illat, olyan enyhe menza tea feeling, édes, lágy kókusszal a háttérben. Tartóssága rendben van, hatósugara lehetne nagyobb is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 14.

Tbettus

2020. augusztus 10.

Röviden: egész jó, kicsit Raffaellóra hajaz rajtam, tartóssága nagyon szuper(erről lejjebb írok), van egy kis mellék illat a kókusz mellett ami frissé teszi de még így is nyáriasan édes, nem tudom hogy télen fogom e tudni hordani, de nyáron mindenképp!!!😉😊

Hosszabban: Én a Krémmániás ajánló videó, illetve az illatjegyek miatt vettem meg egy 30 ml-s kiszerelésben. Amikor megérkezett alig vártam, hogy kipróbáljam. Az első benyomásom az volt, hogy nem erre számítottam...aztán kipróbáltam mégegyszer....meg mégegyszer és rá kellett jönnöm, hogy igazából tudni kell használni. Elég belőle 1 max(!!!) 2 fújás és az is inkább távolabbről és inkább a permetbe "belelépve" felaplikálni. Egyébként nagyon megszerettem így, hogy már tudom mi az a mennyiség ami nekem jól áll. Amikor már azt hittem elillant az illata mert már dolgoztam jó pár órája, pólót is cseréltem...stb még akkor is megdícsérték hogy húú micsoda illatod van.😁

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 10.

Yeticica

2020. augusztus 10.

Ismét egy kevéssé pozitív véleményt sikerült osszehoznom, már majdhogynem szégyellem magam.... Bár ugye végtelenül szubjektív móka ez a parfümösdi.
Alapjáraton nagyon kellemes illatnak talalnam ezt a Nude-ot, ha kedvelnem Marc Jacobs Decadence-ét. Merthogy kb egy és ugyanaz rajtam a kettő, de hála a magassagosnak, ebben nincs kapor. Erőteljes, hosszú tartású, és nagy hatóereju, úgymond csikhuzos fajta, ami sokaknal előny lehet, hiszen nyáron főként illanosabbak az illatok. Na neki kettő darab szappanos lemosas meg se kottyant!
Viszont nekem mégsem tetszik, mert túl édes, főleg ahhoz, hogy nude-nak nevezhesse magát, túl erőteljes, túl vaníliás, túl egysíkú.
Ami szép benne, az a kókusz, és az üvege. Az mesés, szivesen nezegetnem a Caresse-em mellett 🙂 Igy nekem ez olyan közepes, mert minden pro érv mellé azonnal ott terem egy kontra, és fordítva is. ***

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 10.

Alkoholok: Alcohol
Fényvédők: Ethylhexyl Salicylate, Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Salicylate, Benzyl Alcohol, Linalool, Geraniol, Alpha-Isomethyl Ionone, Amyl Cinnamal, Amyl Cinnamyl Alcohol, Coumarin, Cinnamyl Alcohol, Limonene, Hydroxycitronellal, Citral, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Benzyl Benzoate
Színezékek: CI 14700, CI 60730
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lila színű.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.