Lancôme

Ár:   17 690 Ft, 22 910 Ft és 33 550 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: silence, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2020. július 13.

Ár:   17 690 Ft, 22 910 Ft és 33 550 Ft

Ár: 1900 , Eladó: vgalexa
Állapot: 1-2-szer próbált, Helyszín: Győr, fizetés: --
Lancôme La Nuit Tresor Nude EDT fújós kiadó
Ár: 2000 , Eladó: Nina091
Állapot: Kiadó fújós, Helyszín: Miskolc, fizetés: Ajánlott levélként előre utalást követően

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Nina091

2020. július 30.

A vanília nálam egyik parfümből sem hiányozhat, a kókuszért pedig odavagyok, így annak ellenére, hogy a sima la nuit tresor nekem nagyon nem jött be, ahogy megláttam ennek a parfümnek az összetevőit azonnal ki kellett próbálnom. Nem csalódtam, egy nagyon különleges trópusi illatot rejt a gyönyörű üvegcse. Igen, az üvegébe is beleszerettem, szerintem csodálatos. Így az első próba után haza is jött velem. Boldoggá tesz, ha ránézek az üvegére, és az illat is, ha viselem. Egyébként nagyon-nagyon tartós, egész nap érzem magamon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 30.

dorottya96

2020. július 28.

Huhúha. Ma jött velem szembe, és nagyon felcsigázott :D kifújáskor és az elején tényleg van egy kis Decadence benne - ami egyébként töretlenül a legnagyobb kedvencem évek óta, szóval nekem aztán nem gond. Ez a Lancome viszont később sokkal édesebb. A kókuszt szerintem túlságosan elnyomja benne a vanília :( egyébként tündibündi illatként írnám le. 30 felett nem tudnám elképzelni senkin. Kicsit amúgy engem PR Olympeájára is emlékeztet- de inkább csak az édesen sós akkordjai miatt. Amúgy szívesen elfújkálnám, bár azért egy ősz/tavasz jobban állna neki, mint a 30 fok. De ebben is egész szépen muzsikál. Lehet meggyőzöm majd magamat és beszerzek egy üveggel. Ja és ahhoz képest, hogy edt, ahhoz képest 6 órát lazán kibír még ebben a nagy melegben is viszonylag szétcsúszás nélkül. Tetszik.

Idő közben csak megvettem. El is vittem nyaralni - nem kellett volna. Túl fullasztó volt, és jól szét is csúszott. Viszont hűvösebb estéken bejött. És gyanítom, hogy a hidegebb idő fog neki jól állni. Szóval addig jól félre is teszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 28.

force

2020. június 25.

Őszintén szólva engem ennek a parfümnek a flankerei sose mozgattak meg. Ezzel a se foglalkoztam volna magamtól valószínűleg, de egy kis kenegetős illatminta került hozzám pár hete. Szerintem az egyik legjobb kókuszos illat, amit valaha szagoltam. Végre egy parfüm, amiben nem édesedik be a kókusz, hanem friss, nyers, természetes hatást kelt. A Decadence hasonlatot nem értem, szerintem semmi köze nincs hozzá.
Simán el tudom képzelni nyári illatnak is mivel nem túl édes, és végre egy olyan kókuszos parfüm ami nem hozza a 'suntan lotion' feelinget sem.
Gondolkodtam, gondolkodom a beszerzésén, de rájöttem, hogy nyáron nem nagyon szeretek parfümöt használni mert feleslegesnek érzem, pillanatok alatt leizzadom magamról, pénzkidobás. Hidegebb időben még nem volt lehetőségem tesztelni (nyilván) így visszatérek majd rá pár hónap múlva és meglátom mi lesz a sorsa. Kap egy négyest most.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 25.

zengopitypang

2020. június 25.

Megrendeltem az egyik webáruházból a 100 millis kiszerelest, mert nagyon akciós volt. Nyilván :’D Sosem szagoltam, az illatjegyei alapján viszont ugy gondoltam, hogy telitalálat lesz. Nem erre számítottam, de tetszik. El sem hiszem, hogy itt olvasom, azt hittem, hogy megőrültem, de rajtam is MJ Decadence. Nem egy az egyben, de simán elmenne flankernek. A kapor hiánya számomra az egyetlen különbség, ez mondjuk nagy pozitívum, mert a decadence végül ezért került eladásra. Szerelmes voltam belé, de hosszútávon nem tudtam elviselni magamon. A tresor nude nekem igazi hiánypótló, és bár nem azt kaptam amire vártam, mégis teljesen elégedett vagyok. Egyéni illatpreferenciám alapján pontozom: 5 csillagot adnék, de nem érzem a kókuszt ( pedig nagyon szerettem volna ) így marad a 4-es.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 25.

Ferita

2020. május 28.

Az anyaillatot nagyon szeretem. A legtöbb flankerét megvettem,ezt is nagyon vártam. A Diamant Musc tartóssága nagyon nem tetszett,neki sem adtam több esélyt. Én sokáig nem érzem magamon,de a férjem még este is dícsérte az illatot.
Vártam,mert a kókuszos illatokat imádom. Sajnos semennyire sem kókuszos. Az anyaillatot vélem felfedezni,lightosabb kiadásban,vaníliás lecsengéssel. Ebben a melegben nekem túl édes volt. Ha megveszem csak hűvösebb napokon fogom fújni.
Ha Nude illat akkor nekem az Alaïa Nude a nyerő 🙂
Up:Nem bírtam ki,mégis csak megvettem.Most,hogy ilyen ősziesre fordult az idő,imádom magamra fújni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 28.

Ha Nude illat akkor nekem az Alaïa Nude a nyerő 🙂

Iszike

2020. május 27.

Finom édes, kókuszos-vaníliás illat, a bergamott frissességével és a rózsa szelídségével. Nekem nagyon tartós. A Decadence-hez viszont semmi, azaz nulla köze nincs! 🙂

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 27.

pacsalia

2020. május 27.

Mostanában csak csalódok az illatokban, amiket illatjegyek, leírások, véleményezések alapján kinézek magamnak tesztelésre. Vanília,bergamott, kókusz- gondoltam ennek jönnie kell hozzám minimum fújósban.
Hát TEJÓISTEN, ez egy az egyben Marc Jacobs Decadence rajtam. :O hogy a francba?!?!????!?!????
Nagyon tartós, elég finom, viselhető meg minden, de valóban van egy kis tömegoszlató hatása, nagyasszonyos, édes, vaníliás- fűszeres jelleget kelt mind ruhán mind bőrön. Semmi bergamott! Zéró kókusz!
Először gondolkodtam hogy inkább csak jellegében MJ Decadence de igazából nem... volt még pár fújásnyim abból is egy fújósban és a két illat összehasonlítása után rájöttem hogy ezek rajtam kb 90%-ban megegyeznek.
Vagy velem és a bőrömmel van óriási baj, vagy sokakkal a fragrantica-n, mert hogy ezt nyári illatnak semennyire sem tudom elképzelni. Ha valami téli, akkor ez az!
Egy dolog, hogy tuti sosem fogom beszerezni üvegében, de az is fix hogy ha elhasználom az 5 milimet, a feledés homályába merül ez az illat számomra... :(
Elvárásaimhoz és elképzeléseimhez képest nagy csalódás! Azt leszámítva meg csak egy újabb "elmegy" tucatillat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 27.

csakmoni

Korcsoport: >54
2020. május 24.

Amikor először éreztem, azt gondoltam, te jó ég, biztos nem, annyira kókuszos és intenzív, mint egy túlillatosított kézkrém.De másnap a ruha annyira kellemes illatú volt, hogy beszereztem egy kisfújóst. Itthon szoktam fújni, de nem koncentráltan egy pontra, hanem távolabbról, had szóródjon szét. Így olyan, mintha nem parfüm lenne rajtam, hanem valamilyen finom édes illatú krém. Kellemes érzés, és tartós, egész nap érzem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2020. május 24.

Pumi

2020. május 23.

Nagyon eroszakos, tolakodo, levakarhatatlan illat. Annak ajanlom aki izzados, mert ez csak egy edt, de robban a boron.Én legyirtoszagra asszocialok tole, tipikus migren-illat, mert ezektol megfajdul a fejem. 50 feletti non kepzelem el, aki kisse karakan, hatarozott, karrierista vagy sikerei cucsan van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 23.

Anett0721

2020. április 24.

Amikor megláttam, hogy bejött, nagyon-nagyon szimpatikus lett azonnal a jegyei alapján. A kókusz és vanília, mint alap, nálam a kedvencek közé tartoznak. A bergamott és rózsa miatt kicsit féltem, mert a bergamott sok parfümöt olyan átlagossá tud tenni, a rózsa pedig a gourmand-rózsa kombinációban rajtam nagyon disszonáns egy idő után. (példa erre Mugler Angel Muse illata, ahol a rózsa és mogyorókrém együtt olyan, mintha ebédre összeönteném a pörköltet és a csokiszószt....külön isteni, de együtt fura)
Ez a Tresor nude vakon érkezett hát, és szerencsére (Asianlover parfümimádó társnak teljesen igaza van) a rózsa csak nagyon lehelletnyit érződik, szinte csak épp hogy ott van, nagyon rövid ideig. Az alap tényleg krémes és kókuszos. Nagyon édes, édesebb mint szinte bármi, amit eddig próbáltam.
Rajtam isteni krémes, meleg, vaníliás csoda, de egyedinek nem egyedi, kicsit Hypnose, kicsit LVEB, nagyon Armani Sì, de kétségtelenül nagyon kellemes és nagyon szeretnivaló! Hamar bőrközelinek tűnt, de úgy látszik csak számomra, ugyanis kisbabámon másnap is éreztem, pedig értelemszerűen nem őt fújtam be, csak ahogy a karomban tartottam, átvette a kis bőre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 24.

Alkoholok: Alcohol
Fényvédők: Ethylhexyl Salicylate, Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Salicylate, Benzyl Alcohol, Linalool, Geraniol, Alpha-Isomethyl Ionone, Amyl Cinnamal, Amyl Cinnamyl Alcohol, Coumarin, Cinnamyl Alcohol, Limonene, Hydroxycitronellal, Citral, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Benzyl Benzoate
Színezékek: CI 14700, CI 60730
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lila színű.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.