Lancôme

Ár:   17 690 Ft, 22 910 Ft és 33 550 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: silence, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2020. július 13.

Ár:   17 690 Ft, 22 910 Ft és 33 550 Ft

Ár: 1900 , Eladó: vgalexa
Állapot: 1-2-szer próbált, Helyszín: Győr, fizetés: --
Lancôme La Nuit Tresor Nude EDT fújós kiadó
Ár: 2000 , Eladó: Nina091
Állapot: Kiadó fújós, Helyszín: Miskolc, fizetés: Ajánlott levélként előre utalást követően

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Fiorentina

Korcsoport: >54
2020. április 7.

Cukorbomba, amit tömegek kedvelnek, én viszont nem szívesen viselném. Még akkor sem, ha jót tesz neki a lecsendesedés, mivel idővel kicsit érdekesebbé válik. De csak kicsit, nem érzem az egyediségét, olyan, mint amit már huszonéve is érezhettünk.
Tömegfegyver a maga nemében, nem igazán hagy érvényesülni mást a környezetében, ezt nem árt figyelembe venni. Valami mégis azt súgja nekem, hogy irodák folyosóin fog visszaköszönni.
Kell nekem? Biztosan nem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2020. április 7.

Kell nekem? Biztosan nem.

Dormir

2020. április 6.

Nekem, ami nagyon fontos volt, hogy vajon tartós lesz - e,mert alapból szeretem a Lancome illatait, de az elődje, a Musc abszolút gyenge volt.
Nos, ő rajtam erős és tartós is. Kókuszos, de nem gagyi, elcsépelt módon. Olyannyira nem, hogy nekem nem a naptejes érzést idézi fel, hanem valami krémes édességek, ami inkább sűrű és krémes, mint cukros.
Finom, kedves, édes parfüm. Nem annyira tavaszias, lenge, ahogy képzeltem, de a Nude név nem véletlen. Egyneműbb, egy tónusúbb, nem komplikált, de nagyon is jól kitalált illat.
Még nincs belőle, de fogok venni a jövőben.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. április 6.

Még nincs belőle, de fogok venni a jövőben.

Cathi

2020. április 3.

Update 2: SZERELEM! ❤

Update:
Egy hete fujkalom magam a kis probammal. Egyfolytaban ezt az illatot akarom erezni magamon. Miert??? teljesen megörjit. :D
Sajnos mar most tudom, hogy a parfümkollekciom megint bövülni fog... 🙄
Ne iteljetek az elsö fujas utan, hogy jajj cukorka ez meg az mert ebben a parfümben sokkal több van, mint ahogy hisszük.
Megerdemli az 5*-ot

Müllerben akartam megszaglaszni, de a teszter sajnos nem fujt, ezert kertem mini probat, mert vakon nem akartam megvenni
Csak ma került hozzam, egyenlöre nem tudok sokat mondani.
En imadom az edes illatokat, szoval alap volt, hogy ez is talan kivansaglistas lesz.
Erezni a kokuszt (meg vanillat), kicsit feltem is, hogy autoillatosito szagot kapok cserebe.
Jo illat, de egyenlöre meg nem nyügözött le.
Valamire nagyon hasonlit, csak nem jut eszembe ,hogy mire.
Hatalmas kerdöjel most ez az illat...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 3.

Update 2: SZERELEM! ❤

Update:
Sajnos mar most tudom, hogy a parfümkollekciom megint bövülni fog... 🙄
Megerdemli az 5*-ot

Csak ma került hozzam, egyenlöre nem tudok sokat mondani.
Jo illat, de egyenlöre meg nem nyügözött le.
Valamire nagyon hasonlit, csak nem jut eszembe ,hogy mire.
Hatalmas kerdöjel most ez az illat...

krisztinek

2020. március 14.

Nekem nagyon bejött, be is szereztem ma! Rajtam nagyon jól működik! Tavaszra tökéletes illat, nem nehéz, de mégis nőies! Szóval ez tökéletes lesz a mindennapjaimban!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 14.

Colette221

2020. március 14.

Ahhoz képest, hogy EDT, egy nagyon erős és intenzív illatot kapunk. Mikor a csuklómra fújtam, egyből a naptej jutott eszembe, és akkor még nem tudtam, hogy van benne kókusz. Nem rossz illat, szép az üvege, de mégsem szerezném be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 14.

pancsi88

2020. március 13.

Egy ideje keresem a tokeletes illatot..Csuklora fujva imadtam,kokusz-virag valtakozasa kesobb mintha gyumolcsos lenne.
Megvettem,de hiaba fujkalom olyan hamar elillan ( mas sem erzi rajtam). Ettol fuggetlenul szeretem,de nem az igazi megsem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 13.

Scara

2020. március 12.

Ma azzal az eltökélt szándékkal ugrottam be a parfümériába, hogy ha tetszeni fog, akkor hozom is haza magammal - most amúgyis cuki kis miniparfümöt adnak hozzá. Nos, nem így lett.
Pár perc múlva az én bőrömön egy az egyben Marc Jacobs Divine Decadence illata lett. Pörgettem is vissza gondolatban a filmet, de hát csak az lett az eredmény, hogy tuti ebből fújtam a csuklómra. :) :)
Sajnos egyre többször fordul elő velem, hogy egy újdonságot megszagolva nem egy új illattal találkozom. Az még a jobbik eset, ha csak távolról hasonlít egy korábbi parfümre, de egyre többször megszólalásig hasonlóak.
Ha nem ismerném a MJ parfümöt, akkor biztos sok csillagot kapna, de mivel számomra az utánzat hatását hozza, így csak kettőt tudok adni. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 12.

Vaslady

2020. március 7.

Szerintem nem hozza a Dolce Gardent,nem is hasonlit rá,inkább én is a Guerlain illatot mondanám.
Vidám kis illat ez,de sajnos nem dobogtatta meg a szivem,pedig bőrön hoztam haza.
Kókuszos,édes illat,és az egy fújást már kutatnom kell a csuklómon.
Próba még várható részemről,mert Lancome rajongó is vagyok,és a Tresor széria jól működik a bőrömmel,addig egy 4-est kap.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 7.

Kókuszos,édes illat,és az egy fújást már kutatnom kell a csuklómon.

galbanum1

2020. március 4.

Nehezen tudnék választani közte és az új Boss illat között tavaszra :) számomra igazán finom, krémes illat, ici-picit az L'Instant de Guerlain köszön vissza, talán a vanília és a bergamott miatt. Igazi napfényes tavaszi parfüm, rajtam közepes tartóssággal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. március 4.

laracroft

2020. március 2.

A Dolce Gardent már próbálgattam a drogériás körbeszaglászásaim során, és meglepően jól működött együtt a bőrömmel. Mivel ezt az illatot külföldi oldalakon is sokan ahhoz hasonlították, sőt, egyenesen annak a superior változatának tartották, így már hetek (vagy talán már hónapok) óta tűkön ülve vártam. Nos, az én bőrömön egyáltalán nem hasonlítanak.
Rajtam nem édes, nem is gourmand, inkább frissnek hat ez a vaníliás-kókusz. Nem melegszik, nem krémesedik, kellemes és friss az elejétől a végéig, annak ellenére, hogy azért ott döngicsél a vanília a háttérben. De én hiányolok belőle valamiféle csavart, egyediséget, mert ahhoz képest, amekkora elánnal vártam, hogy végre megillatolhassam, felfújás után elég hamar elintéztem egy vállrándítással.
Majd jött az én baltával faragott szaglású férjem, és egy mondattal tönkretette: "tusfürdő szaga van". Komolyan, mostantól minden parfit véleményeztetni fogok vele, nagyon kemény dolgokat tud mondani (szegény Kiliant lebútorápolózta), lehet rajta nevetni. :) De ebben a kijelentésében volt némi igazság. Vannak ezek a tipikus kókuszos-vaníliás tusfürdők/testápolók, ezeknek, és a Tresor Nude-nak a jellegében valóban van némi hasonlóság.
Nálam végül 4 csillag, mert kellemes, nem tömegoszlató fegyver (igaz a tartóssága sem az igazi, 4-6 óra), rosszat nem tudok rá mondani. Egyszerűen csak nekem nem lett (és valószínűleg nem is lesz) szerelem. Azért az 5 milis fújósomat nyugodt szívvel elfújkálom a dolgos hétköznapokon(köszi, Asianlover!).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 2.

Alkoholok: Alcohol
Fényvédők: Ethylhexyl Salicylate, Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Salicylate, Benzyl Alcohol, Linalool, Geraniol, Alpha-Isomethyl Ionone, Amyl Cinnamal, Amyl Cinnamyl Alcohol, Coumarin, Cinnamyl Alcohol, Limonene, Hydroxycitronellal, Citral, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Benzyl Benzoate
Színezékek: CI 14700, CI 60730
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lila színű.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.