Lancôme

Ár:   17 690 Ft, 22 910 Ft és 33 550 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: silence, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2020. július 13.

Ár:   17 690 Ft, 22 910 Ft és 33 550 Ft

Ár: 1900 , Eladó: vgalexa
Állapot: 1-2-szer próbált, Helyszín: Győr, fizetés: --
Lancôme La Nuit Tresor Nude EDT fújós kiadó
Ár: 2000 , Eladó: Nina091
Állapot: Kiadó fújós, Helyszín: Miskolc, fizetés: Ajánlott levélként előre utalást követően

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

silence

2020. február 27.
Máris jövök felülbírálni magam! Nagyon igazságtalan volt tőlem az a tegnapi 4-es, újabb bizonyíték arra, hogy ne ítéljek első nekifutásra!
Úgy tűnik, a jó idő jót tesz neki!
A mai napon, friss orral és napos időben már kimondottan jól esik ez a fanyar kókusz!
Szutyi időben édesebbre vágytam, de meleg hatására krémesedik, viszont nem édesedik.... és most tetszik benne, hogy kókuszos, de nem válik “süti - illattá”..... hmmmmmm.......teljesen elvarázsol, jól esik beleburkolózni!
Éreztem én, hogy idővel be fog hálózni…..de hogy ilyen gyorsan?
Többszínű és addiktív kis illat ez, már csak ezért is megérdemli az 5-öst!

2020. február 26.
Ezt a Nude-ot is vakon rendeltem Spanyolországból, rögtön megjelenésekor kellett, nem tudtam kivárni, mire eljutok olyan helyre, ahol tesztelhetem....
Egy 50 ml-s üvegcsével vállaltam be...
Rajtam először abszolút nem édes, inkább pezsdítően bergamottos az indítás, később a rózsa már kicsit édeskésen bújik elő.....
Édes illat imádó vagyok, vártam nagyon a kókuszt és a vaníliát, de a kókusz csak szárazon mutatkozik, abszolút nem cukrosan kókuszos, a vanília pedig a háttérben csendben lapul...
A La Nuit Tresor-ok közül talán a legkevésbé édes, kicsit nekem ki is lóg a sorból.
Ami zavaró számomra, hogy rajtam picit szappanos hatásúvá válik..... egyszer egy szállodában volt hasonló illatú mini szappan kitéve a fürdőbe, lehet, erre emlékeztet....
A tartóssága EDT létére elismerendő (egész nap kitart a reggeli 3 fújás), és a hatósugara is pont ideális!
Nem tudom, hosszú távon mennyire leszünk barátok, lehet, hogy később szerelemmé válik, de egyelőre sajnos csak egy 4-est tudok neki adni....

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 27.

2020. február 27.
Úgy tűnik, a jó idő jót tesz neki!
Éreztem én, hogy idővel be fog hálózni…..de hogy ilyen gyorsan?
Többszínű és addiktív kis illat ez, már csak ezért is megérdemli az 5-öst!

2020. február 26.
Egy 50 ml-s üvegcsével vállaltam be...

Asianlover

2020. február 25.

Update: egyetértek az előttem szólóval, ahogy elkezdi az ember használni ezt az illatot, rájön, hogy rafkósabb ez, mint amilyennek első szippantásra tűnik. Tavaly 5 csillagot adtam a CH Queens-re, és nem is a Flor Del Sol jött haza (elsőre), megadom neki az 5-öst :)

Nagyon cukros, nagyon kòkuszos, ìzig-vèrig nőcis illat. Biztos, hogy sokan fogjàk kedvelni. Nem olyan èmelyìtően èdes, mint a Dolce Garden, de igazàn hasonlòak. Edt lètère nagyon is erős ès tartòs illat. Nem mondanàm eredetinek, ugyanakkor kedves ès nőies, olyan illat, ami utàn a legtöbb fèrfi megfordìtja a fejèt. (Igen, tapasztalaim szerint a fèrfiak nem a legkifinomultabb vagy a legizgalmasabb illatokra buknak, sokkal inkàbb a faèk èdessègekre... ez van). Rèszemről nem lesz vàsàrlàs, maradok a Flor del Sol-nàl az idei megjelenèsek közül ès a Wonderlust Sublime-nèl "tròpusi" kategòriàban, de ùjdonsàgok kategòriàban mèg ìgy is megèrdemel egy 4-est.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 25.

Alkoholok: Alcohol
Fényvédők: Ethylhexyl Salicylate, Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Salicylate, Benzyl Alcohol, Linalool, Geraniol, Alpha-Isomethyl Ionone, Amyl Cinnamal, Amyl Cinnamyl Alcohol, Coumarin, Cinnamyl Alcohol, Limonene, Hydroxycitronellal, Citral, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Benzyl Benzoate
Színezékek: CI 14700, CI 60730
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lila színű.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.