Lancôme

Ár:   22 200 Ft, 31 200 Ft és 38 400 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Notino-n 17 290 FT-33 490 FT-ért megnézem

A krémet feltöltötte: vador, az összetevőket feltöltötte: katalinmester13, Módosítva: 2019. május 28.

Ár:   22 200 Ft, 31 200 Ft és 38 400 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml
Lelőhely:   parfümériák
Vedd meg online: Notino, 17 290 FT-33 490 FT

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös-gourmand

Illatösszetétel: fekete ribizli, körte, írisz, jázmin, narancsvirág, pacsuli, tonkabab, vanília, praliné

Ár: 14900 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
30, 50 és 100 ml-es kiszerelésben kapható.
Ár: 17 290 FT-33 490 FT , Eladó: Notino
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Google Pay, Apple Pay, Szállítás:futárszolgálat, személyes átvétel
Ár: frissen fújva 10 ml 3900 , Eladó: Rozsaviragok
Állapot: Uj, Helyszín: Győr, fizetés: fizetés banki utalással, postán küldöm
Ár: 26000 , Eladó: Shehulk
Állapot: 100ml/üvegben, Helyszín: Budapest, XXI.,XIII.kerület, fizetés: Foxpost automatába (átvállalom a szállítási díjat)

meaviolet

2022. május 1.

Borzasztóan fojtogató, édes, erőszakos, és nyomulós. Leginkább őszi/téli illat, de mindenki fújkodja magára ész nélkül, kilószámra locsolva, és lassan olyan nálam, mint az Angel és a Pink Sugar: ha megérzem, menekülni szeretnék és rosszul leszek. :( Keveseknek áll igazán jól, és még kevesebben tudják a megfelelő mennyiségben viselni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 1.

henicatt

2022. május 1.

Tegnapi ruhavásárlási túrámból tortúra lett, mert az egyik eladón kívül még 2 hölgyön éreztem ezt az illatot. Kinnt ugye sütött a nap, meleg volt, én meg közben a próbafülkében szenvedtem duplán, mert egyrészt utálok ruhát próbálgatni, másrészt még oda is bekúszott az LVEB. Nem haloványan, nem kellemesen, hanem kishíjján letépte a függönyt.
Minőségi? - igen
Tartós? - tuti
Erős? - nagyon
Bájos, szofisztikált mint Julia a reklámban? - köze nincs hozzá.
Erőszakos? - extrán
Édes? - mint fehércukrot rágcsálni kiskanállal ( vagy naggyal)
4 évszakos? - NEM, nagyon nem! Áprilistól szeptemberig tiltólistás kéne legyen.
Csak tudni kell viselni? - kéne tudni, igen. 1-2 fújás maximum. Télen 2. A fennti hónapokban max 1 - ha mindenkepp ez a választott illat.
Szeretni akarom, becsülni és elismerni. De totál ambivalensnek az érzéseim, mert ezek a hölgyek nem adtak esélyt.
Kezdeti pozitív hozzáállásom teljes negatívba csapott át, semmiképp sem szerettem volna megbántani azokat, akik szeretik ezt a parfümöt.
Csak arra kérlek benneteket, hogy felelősen használjátok, mert ez az illat hatalom. Amivel tudni kell bánni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. május 1.

Minőségi? - igen
Tartós? - tuti
Erős? - nagyon
Bájos, szofisztikált mint Julia a reklámban? - köze nincs hozzá.
Erőszakos? - extrán
Édes? - mint fehércukrot rágcsálni kiskanállal ( vagy naggyal)
4 évszakos? - NEM, nagyon nem! Áprilistól szeptemberig tiltólistás kéne legyen.

vvv

2022. április 29.

Update3: Ahányszor meglátom, hogy itt értékeli valaki, mindig eszembe mut, mennyire utálom a "hatköbmétertmagamrafújóstucatparfüm" édes szagát!

Update2: most olvasom az előttem szóló hozzászólását, és el kell röhögjem magamat, mert szóról szóra ezt gondolom én is erről a szagról.

Annyira utálom ezt a parfümöt, hogy nincs rá szó!

Undorítóan-émelyítően édes, rengetegen használják, már kilométerről érezni, mert vagy mindenki hat köbmétert fúj magára belőle, vagy rossz lehet az adagolója.

Update: Azóta is, ha megérzem az undorító tömény szagát, sikítani tudnék tőle.

Tucat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. április 29.

Annyira utálom ezt a parfümöt, hogy nincs rá szó!

Update: Azóta is, ha megérzem az undorító tömény szagát, sikítani tudnék tőle.

Tucat.

Adrus08

2022. április 29.

Tartós és igazán édes, nekem túl édes pedig nagyon szeretem az édes illatot de ez valahogy nekem folytós.. de attól független nem pontozom le,mert valóban nagyon jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. április 29.

Barbyka6

2022. április 29.

Karácsonyra kaptam, 50ml-t háát még mindíg tele van az üveg. Bőrön nem tartós, de ruhán sokáig lehet érezni. Lehet,hogy a vírus után még nem az igazi a szaglásom és ezért nem érzem magamon,újból nem venném.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 29.

Szabina_02

2022. április 14.

Nagyon kíváncsi voltam erre az illatra, már csak a hype miatt is.. de nekem nagy csalódás volt. Olyan kis semmilyen, leginkább csak édes, de nagyon.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 14.

nanook9212

2022. április 3.

A Légere verzióból kivették a pacsulit, így én azt a változatát tudnám ajánlani mindenkinek, aki nem szereti a pacsulit, de az édes illatokat meg igen. Ez a sima változat ez büntet, annyira erős-alkohol-pacsulis, hogy egyetlen fújása nekem két flektor poromba kerül -.-

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 3.

Yeticica

2022. március 24.

Fragi szerint ez az illat 2012ben született. Az én nagyfiam nem sokkal előtte, így én evekig parfüm közelébe se mentem. Érzékeny volt ő is és én is mindenre, ami mű...
Aztán az unokatesómon megéreztem az egyik családi hejehuja alkalmával valami isteni illatot, ami karakterében annyira más volt az altalam addig ismert illatokhoz képest, hogy csak pislogni tudtam, és szimatoltam őt, mi ez a csodás, édes illat felhő?!
Megmutatta, nyugtáztam.
Az élet ment tovább.
Bő 6 év telt el, mire újra parfümök közelébe kerültem ismét (közben született egy csodaleányzó is ezért az újabb illatmentes évek).
Mintam lett belőle, elvarázsolt, de túl édes volt nekem. Nyugtáztam. Az élet ment tovább.
Aztán tavaly újra találkoztunk, egy 12 éves kislányon éreztem a suliban, de kiderült, ő a yodeyma féle koppincsot fújta. Aztán az egyik 60+os kollegina is megvette, elég erős volt rajta és rettenetesen poros, iriszes. Mutatta is nekem, "ugye milyen jó?!!!"

Most jött el az a pont az életemben, hogy miután kihajitottam az összes édes, gourmand illatomat, újra rákívántam. Nem valami edesre, hanem egészen konkrétan a LVEBre.
Hát, romancunk rovid volt de még csak heves se.
Imadnam ha 1. nem okozna instant fejfájást, 2. nem lenne poros, iriszes a vége (ami egy egész napon át tart és projektal rendületlenül).

Van nekem egy kilós, LVEB illatú fantasztikus hajapolom, ő marad, rájöttem, nekem az a pár óra, míg a hajamban érzem ezt az illatot, letompítva, kremesebben, bőven elég.
Mindemellett egyszerűen bitang jó illat, és nem fogok 5nel kevesebb csillagot adni.
Csodás illat, csodás a keverése, a tartóssága szintén, az üvege elegans és letisztult. Szeretem a Lancôme illatait, kicsit részrehajló vagyok, úgy tűnik 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. március 24.

Megmutatta, nyugtáztam.
Az élet ment tovább.

Hát, romancunk rovid volt de még csak heves se.

Szil07

2022. március 22.

Ha már úgyis benne vagyok a vélemény-írásban és az előbb épp a Pink Sugar-ról írtam (amihez ezt a parfümöt előszeretettel hasonlítják :D- megjegyzem, szerintem nem túl megalapozottan, mert azért a LVEB lényegesen jobb minőségű parfüm... szerintem... ) nos, miért ne írnék róla is..:) Ciki-, vagy sem, kibontakozó parfümmániám elején nagy kedvencem volt ez az illat (mentségemre szóljon, hogy közeledett a tél, márpedig a hideg ennek az illatnak a lételeme, azt gondolom), de azóta jócskán alább hagyott a lelkesedés... hogy miért? Egyrészt, mert azóta kiderült számomra, hogy túlságosan sok rajongója (és ezzel együtt 'sajnos" legalább ugyanannyi gyűlölője is) van ennek az illatnak, (és bizony, a férfiak között is akad néhány, aki ki nem állhatja, ld., egy korábbi hozzászóló véleményét is) másrészt, mert "túl sok" illatot megismertem azóta, amikhez képest ez az illat tényleg egy egyszerű kis csajos-szaladgálós fincsiség, nem több, de talán nem is kevesebb ennél.
...több, jó minőségű utánzata is létezik, így, ha rákívánok erre az illatvilágra, inkább ezekre ruházok be, már csak azért is, mert 30ml ebből a parfümből azt hiszem, 20 év alatt sem fogyna el nálam..:D
...és ha már utánzatokról beszélünk; két dolog miatt sem gondolnám, hogy érdemes beruházni erre a parfümre; 1) túlárazott. 15+ ezerért ennél szebb és összetettebb illatok között lehet válogatni 2) az utánzatok, amik között - ahogy említettem - igen jó minőségűek is vannak, a LVEB árának kb töredékéért.
Ami miatt fontosnak érzem eme véleményt és amit én szívem szerint ráírnék, vagy ráíratnék az üvegére az az, hogy 10 (de inkább 5!) fok felett a viselése tilos és 10 fok alatt is csak kis mennyiségben használandó.
...merthogy ez is - ahogy a legtöbb édes-vaníliás parfüm- hidegben működik csak igazán, melegben szabályosan fojtogató lehet az élmény, ha te magad bírod is, a környezeted nem lesz hálás érte, ha ezt sziporkázó nyári-, vagy akár csak tavaszi napsütésben ömleszted magadra. Ja, és ha már itt tartunk: tartós is, szilázsa is van, tehát vigyázzunk az adagolással! Köszönöm előre is:D
3,5 csillagot nem lehet adni, így legyen három,mert tartós, (télen) kellemes, viszont valóban nem egy bonyolult illat és nem is túl egyedi... Hype meg már - ehhez képest - így is bőven van körülötte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. március 22.

gomoripetra

2022. március 14.

Isteni finom, borzasztóan nőies illattal rendelkezik ez a parfüm, tartósság szempontjából pedig kifogástalan. Nagy kedvencem volt, örömmel használtam el egy üveggel, de sajnos elmúlt a szerelem. Körülbelül minden ötödik hölgyön szembe jön velem, az én szememben nem maradt különleges illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 14.

Alkoholok: Alcohol
Fényvédők: Benzyl Salicylate, Tris(Tetramethylhydroxypiperidinol) Citrate, Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Linalool, Benzyl Salicylate, Limonene, Geraniol, Alpha-Isomethyl Ionone, Coumarin, Farnesol, Citral, Citronellol, Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate
Színezékek: CI 14700, Red 33 Lake / CI 17200, Yellow 10 Lake / CI 47005
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lilás piros.