KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Ár:   13100 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 14900 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: vador, az összetevőket feltöltötte: debovszkij, Módosítva: 2015. augusztus 11.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml
Lelőhely:   parfümériák
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 14900 Ft

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös-gourmand

Illatösszetétel: fekete ribizli, körte, írisz, jázmin, narancsvirág, pacsuli, tonkabab, vanília, praliné

Ár: 14900 Ft, Eladó: Vip-parfum.hu
30, 50 és 100 ml-es kiszerelésben kapható.
KERESEM Lancôme La Vie Est Belle EDP
Ár: Cserére keresem! , Eladó: Anett0721
Állapot: Üvegében, Helyszín: Budapest, fizetés: Megegyezés szerint
Ár: 14000 , Eladó: Lara01
Állapot: Párszor használt,szinte új, Helyszín: Budapest, fizetés: Budapest,személyes átvétel

gy1betti

2018. december 11.

Imádtam ezt az illatot, de nagyon elcsépelt lett. Már nem tetszik annyira, s nem venném újra.

gy1betti
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 11.

googles

2018. december 6.

El se hiszem, hogy nem röfögtem még erről semmit. Hát hogy mondjam finoman. Bombasiker, ultra elcsépelt lett. De mégis megértem, miért, mert illik a nevéhez, egy igazi komfortillat.
Ezúton vallom be töredelmesen, hogy testápoló formájában élek is vele. Van ilyen hangulatom is és próbálok nem elsznobosodni. 😊😉

googles
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 6.

dustyrose

2018. november 26.

Az emlékezetemben egy kellemes, gazdag, fűszeres-virágos gourmand élt erről az illatról ezidáig - a napokban úgy döntöttem, újra kipróbálom , és bár a kifújás után azonnal hasonló illatélményt kaptam, idővel a gourmand jegyek szinte teljesen eltűntek és így csak egy , tömény, "ragacsos", enyhén savanykás/szúrós virágillat maradt rajtam ( ami egyébként nagyon emlékeztet a Donna Valentino parfümre .) Nem rossz kis illat, de nem fogott meg, nem töltött el jó érzéssel a viselése - émelyítő illat, de számomra sajnos nem jó értelemben.

dustyrose
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 26.

albertinablogg

2018. november 26.

Update 2018. november 26.
Most, hogy már eltelt 4 év, hogy ezt használtam, utólag is szeretnék véleményt alkotni róla. Három 100 milist használtam el belőle. Belecsömörlöttem. Az üvege még mindig nagyon tetszik, az illatot már unom. Tény, hogy a Lancome legjobb illata, amit hűen tükröz az, hogy jelenleg 519 vélemény van róla. Népszerűsége töretlen. És talán ez a baj, mert már nagyon sok nőn érzem és elvesztette az egyediségét ezáltal. Ahogy lent is olvasható, az akkori párom, most már exem lévén találkoztam először a Lancome-al. Szívás, mikor bemész a parfümériába és kiválasztanád a kedvenc illatod (Chloé - Love Intense EDP) és a palid közli, hogy csakis Lancome-ot választhatsz, mert ő azt szereti és azt veszi meg. Akkor mindenhol Julia Roberts-et láttam és mivel kicsit hasonlítok rá, mondom üsse kavics, ez még annyira nem is rossz, legyen ez (meg hát a többi Lancome illatot nem ismertem). Aztán megkaptam először 100 milisben, aztán 100 milis + testápoló + tusfürdő csomagban (a tusfürdőtől kiütéses lettem így kuka a testápolóval együtt), aztán Los Angelesben is vett egyet, majd a jelenlegi páromtól is kaptam. Bocs, akkor 4-et használtam el! 😲 Közel fél liternyi mennyiségtől és a 4 éven át tartó használatától megutáltam / meguntam. És egy bizonyos ideig (évekig) nem fogom használni. Talán 10 év múlva csupán a nosztalgia kedvéért megveszek egy kis kiszerelést. Az üvege zseniális, még mindig el vagyok tőle bűvölve, ráadásul olyan nehéz, hogy be lehet vele repeszteni egy koponyát, akár önvédelmi eszköznek is kiváló, ha nincs egy féltégla a kezed ügyében. 😂 Ennek ellenére nem vonok le tőle pontot.

2014. november 24.
A páromtól kaptam ajándékba a nagy kiszerelést. Fél éve használom, igaz, már nagyon kevéske van benne, de a legjobb Lancome illat. Rendkívül tartós.

albertinablogg
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 26.

Update 2018. november 26.

2014. november 24.

Lilu003

2018. november 25.

Az illat, amit talán a legtöbbször próbálgattam. Kifújáskor fantasztikusan édes, virágos illat, de a leszáradásban van valami, ami mérhetetlenül zavar. Az egyik drogériában mikor rám fújta az eladó, el voltam teljesen varázsolva milyen gyönyörű illat. Hirtelen felindulásból ritkán vásárolok parfümöt, szeretem végigvárni az alapillatot, illetve a tartósságára is kíváncsi vagyok. A parfüm nézelődés után intéztem a napi kis rutinjaimat,de mikor kiléptem az utcára megcsapott valami nagyon furcsa illat. Először nem is gondoltam, hogy rólam jöhet. Otthon jöttem rá, hogy bizony amit a hölgy ráfújt a karomra, azzal az illattal nem vagyok kibékülve. A pralinéra gondolok, hogy az az összetevő,ami nekem már túl "sokká" teszi ezt a parfümöt. Az alapötlet nagyon jó, és van annyi változata, hogy talán mindenki megtalálja a hozzáillő illatot. Nekem a Florale lett a kedvenc,amit nagyon imádok! Nőies, érzéki és az összes változat nagyon tartós. Az üvege pedig gyönyörű!

Lilu003
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 25.

foxfox

2018. november 21.

10 ml-es példányom van, és szeretem, de mégsem annyira hogy újravegyem nagyobb kiszerelésben. Nagyon tartós, reggeltől estig érezni de valahogy hiányolom a változatosságot a kifújás és a leszáradás között, mert rajtam egy konstans édes pralinés illat az első perctől és az is marad végig.

foxfox
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 21.

kissagi19

2018. november 18.

Anyukám kapott egy rendelése mellé mintát, ami szörnyülködve nekem adott. A bőrömön egy isteni íriszes-pralinés melengető illat. Nagyon tetszik, az tart vissza a vásárlástól, hogy rendszeresen szembejön velem....

kissagi19
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 18.

Wacskamati

2018. november 17.

Egy 5 ml-es példányom volt belőle, amikor megjelent, és nagy örömmel szagolgattam anno, de eszembe sem jutott, hogy vegyek belőle nagyot. Valóban sokan szeretik, anno a Light Blue-nak volt ilyen hatalmas rajongótábora. Valóban finom illatok,de számomra mindig vannak jobbak tőlük, ezért valószínűleg sosem fogok venni belőlük.
Viszont nekem is vannak "tucatillataim", amiket imádok, pl. a Coco Mademoiselle, vagy a Chance. Engem nem az befolyásol, hogy hányan használnak egy illatot, hanem az, hogy mennyire szeretem magamon érezni :)

Wacskamati
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. november 17.

silence

2018. november 16.

Máig töretlen népszerűségét és "tucatillattá" válását a gyönyörű reklámnak (benne az elbűvölő szépségű Julia Roberts-el) és elragadó illatának köszönheti.
Nem tagadom, engem is elvarázsolt maga a reklám, majd a Douglasban való teszteléskor az illat is rabul ejtett.
Ugyan ki tudna ellenállni egy ilyen mennyei, nyálcsorgatóan finom gourmand ínyencségnek? Ha a jázmin, tonkabab és vanília párosítás jelen van egy parfümben, akkor nekem már egyébként is végem......! Ez a parfüm megfejelte ezt a számomra ellenállhatatlan kombinációt a nem kevésbé imádott praliné édes-krémes kényzetetésével, így nem maradt sok menekvésem, azonnal birtokolnom kellett egy üvegcsével rögtön a megjelenésekor. 😍
Sosem zavart, hogy "tucatillattá" vált, az én környezetemben nem használja senki, ráadásul amikor ezt a parfümöt viselem / viseltem bókok tömkelegét kapom mindig ☺️
Pozitívum számomra a fantaszikus tartóssága, elég reggel fújnom belőle és egész nap körbeleng ez a melengető, krémes finomság.
Amikor ezt elhasználtam, azonnal pótolnom kellett a hiányát.... másodszorra már nem akartam ugyanezt venni, jelenleg az Intense változata van meg, ami nem kevésbé szerelem, mint az anyaillat!

silence
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 16.

Boji

2018. november 16.

Évek óta ezt az illatot használom, sokan mondják, hogy tucat, én a környezetemben máson még nem éreztem és mindenki dícséri :)

Boji
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 16.

Alkoholok: Alcohol
Fényvédők: Octinoxate, Ethylhexyl Salicylate, Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Linalool, Alpha-Isomethyl Ionone, Coumarin, Farnesol, Limonene, Citral, Citronellol, Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate, Benzyl Salicylate
Színezékek: CI 14700
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Színező anyag. (Piros)

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.