Lancôme

Ár:   25 720 Ft, 36 590 Ft, 45 290 Ft és 50 190 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml, 75 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 14900 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: vador, az összetevőket feltöltötte: bfruzsina, Módosítva: 2024. január 5.

Ár:   25 720 Ft, 36 590 Ft, 45 290 Ft és 50 190 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml, 75 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 14900 Ft

2023-ban megújult összetétel!

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös-gourmand

Illatjegyek: fekete ribizli, körte, írisz, jázmin, narancsvirág, pacsuli, tonkabab, vanília, praliné

Ár: 14900 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
30, 50 és 100 ml-es kiszerelésben kapható.
Ár: 17 290 FT-33 490 FT , Eladó: Notino
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Google Pay, Apple Pay, Szállítás:futárszolgálat, személyes átvétel
Lancôme La Vie Est Belle EDP mini
Ár: 3500 Ft / db + posta , Eladó: Timmon
Állapot: új, bontatlan , Helyszín: Gyöngyös, fizetés: személyes átvétel, ajánlott posta (+1200 Ft), Packeta (1290 Ft), Foxpost (1490 Ft)
Lancôme La Vie Est Belle EDP 10 ml
Ár: 7000 , Eladó: hatagabiikaa
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: Posta vagy személyes átvétel Budapesten. 🙂

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Lovemakeup

2024. május 17.

Pici mintát kaptam rendelés mellé, gondoltam befújom magam a mai napra. 3 órája van rajtam, de ahogy előttem is írták, nagyon fullasztó és számomra erős illat, rendesen attól tartok, hogy árad belőlem és az egész irodát megtöltöttem vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. május 17.

Magus25

2024. május 17.

Nem szeretem ezt a parfümöt, fullasztó az illata, nekem megfájdul tőle a fejem. Eléggé tömény, erős, édes, és sokszor szembe is jön az utcán. Nem nagyon értem a hypeot körülötte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. május 17.

szniki008

2024. május 7.

Évek óta a kedvencem! Már minden kiszerelésben megvettem, ez az az illat amit mindenki megdicsér rajtam. Nagyon tartós illat, az üvege is szép, külön jó, hogy már környezetbarát utántölthető. Abszolút szerelem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. május 7.

Boro75

2024. április 30.

Ajándékba kaptam. Nagyon elegáns illat, tényleg érződik rajta hogy sokba kerül :) Egy erősebb fűszeres virágillat nekem, ahogy magamra fújom, utána viszont olyan semmilyen (jellegtelen) lesz. Lehet hogy ez egyéni, mert lehet hogy más bőrével sokkal kompatibilisebb. Szerintem nem tartós, én nem szoktam érezni magamon 2-3 óra után, de mások igen. El fogom használni bár nem nagyon nőtt a szívemhez, nekem túl édes, komplikált illat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2024. április 30.

Ad-Namah

2024. április 9.

Az ünnepi csomagolásút vettem meg, 50 ml-t egyből. Fél évig volt nálam a minta, tavaly többször is kaptam, a rózsás fajtából is, de akkor egyik sem ragadott el. Az eddigi két drágább parfümöm is hasonló vonalon indult el (vagy gourmet, vagy az alap illatok egyeznek, de más arányban és kompozícióban), de teljesen mások. Mintha ez csillogna, pedig régen egy visszataszító, orrot bántó illatnak gondoltam, és azt, hogy túl hypeolt. Nagyon szépen megmarad az illata, mindig mást mutat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. április 9.

BD77

2024. február 7.

2 kolléganőm is használta -legalábbis elvileg ez volt az:D-, rajtuk baromira tetszett, így hát ügyesenokosan megrendeltem vakon, próba nélkül. Hát jaj. Nem kellett volna, rajtam borzalmas, nagyon nem működik a bőrömmel, kellemetlen viselet volt, párszor próbálkoztam de no. Nononono. Azóta anyuka szekrényében díszeleg, rajta jól működik egyébként (ezért a 2*), de én a rossz élmény miatt már nem szeretem és képtelen lennék több csillagot adni :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. február 7.

Soly77

2024. február 5.

Tényleg magával ragadó illat. Ellenben nekem annyira mégsem jön be mint a környezetemnek. Ha valami igazán ütős parfümre kell voksolnom akkor biztosan nem ezt mondanám, de a férjem minden áldott reggel megdícséri ha ez van rajtam...(azért ez sokat nyom a latba) :D szeretem (ezért)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2024. február 5.

Regina9406

2024. január 27.

Én sosem voltam egy nagy parfümös, sőt. Egyáltalán nem értettem a jelentőségét. Azt gondoltam hogy fellengzős és felesleges. Főleg ha valami brutál émelyítő illat csapta meg az orromat. Aztán kipróbáltam egy párat de mindegyiktől hányingerem lett és egy fújás után egyiknek sem adtam esélyt. Ám egyszer születésnapomra kaptam egy ilyen parfümöt és teljesen megváltoztatta a nézőpontomat. Első pillanattól kezdve meggyőzött. Megtaláltam a nagybetűs parfümöt. Imádom!! Tényleg elég 1-2 fújás és hosszú ideig érzem magamon ezt a csodát. Ilyen téren ugye az ára miatt sem kell aggódni hiszen nagyon sokáig kitart. Megéri megvenni, kipróbálni. En mint nagy parfümellenes aztán tessék.. szerelem lett első "szaglásra" ( és amúgy látásra is mert gyönyörű)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. január 27.

dandelion97

2024. január 19.

Egyedi, különleges, brutálisan tartós, édes csoda. Hogy őszinte legyek, én is azért tartózkodtam tőle sokáig, mert ennyire felkapott lett, nem akartam én is úgy illatozni, mint sok nőtársam… de így sem tudtam ellenállni, ezért beszereztem egy kis fújósat az illatból.🥰 abszolút nem bántam meg, szívesen fújom magamra, ruhán napokig megmarad az illata és szillázsa is szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. január 19.

Karolin89

2024. január 5.

Nálam ez a parfüm A szerelemparfüm!
Intenzív, édes illat, 1-2fújás elég belőle, nagyon tartós. Imádom :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. január 5.

Nálam ez a parfüm A szerelemparfüm!
Intenzív, édes illat, 1-2fújás elég belőle, nagyon tartós. Imádom :)

Alkoholok: Alcohol
Fényvédők: Benzyl Salicylate, Tris(Tetramethylhydroxypiperidinol) Citrate, Ethylhexyl Salicylate, Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Linalool, Benzyl Salicylate, Limonene, Geraniol, Ionone, Coumarin, Farnesol, Citral, Citronellol, Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate
Színezékek: CI 14700, Red 33 Lake / CI 17200
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

A kozmetikumokban gyakran használt piros színű színező anyag.

Növényi kivonat, melyet édes, virágos illata miatt illatanyagként használnak a kozmetikumokban. Egyike annak a 26 illatanyagnak, melyet az Európai Biztosság potenciálisan allergénnek ítélt meg és melyet kötelező feltűntetni az összetevőlistán, ha bőrön maradó termékek esetén 0,001% feletti, lemosható készítményekben 0,01% feletti mennyiségben tartalmazza az adott kozmetikum (forrás). Jobb elkerülni, mivel kontakt allergiás reakciókat válthat ki.