KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Ár:   13100 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 14900 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: vador, az összetevőket feltöltötte: debovszkij, Módosítva: 2015. augusztus 11.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml
Lelőhely:   parfümériák
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 14900 Ft

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös-gourmand

Illatösszetétel: fekete ribizli, körte, írisz, jázmin, narancsvirág, pacsuli, tonkabab, vanília, praliné

Ár: 14900 Ft, Eladó: Vip-parfum.hu
30, 50 és 100 ml-es kiszerelésben kapható.
Ár: 7 000 , Eladó: Csemese
Állapot: új, replika 75 ml, Helyszín: Budapet, fizetés: postával küldöm, személyes átvétel
Lancôme La Vie Est Belle EDP 50 ml
Ár: 17 000 Ft , Eladó: Penguine
Állapot: párszor használt, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel Budapesten

Szilvoci

2018. október 17.

Igazából nem rossz az illat, de annyira "tucat" lett, hogy inkább nem használom. Az Eclat verzió nekem kellemesebb, de nem lett szerelem egyik sem.

Szilvoci
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 17.

Brami

2018. október 12.

Csoda illat, imádom! Number one nálam, a Lancome Tréson és a Lady Million mellett.

Brami
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 12.

bernikrém

2018. szeptember 29.

Megjelenése óta használom! Nagyon szeretem, igaz mostmár sokan használják, ezért én csak alkalmanként fújom ezt. Nekem ez olyan szerelmes illat :)
Kipróbáltam majdnem az összes változatát is és azokka is teljesen elégedett vagyok, tartós illatok :)

bernikrém
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 29.

VickyV

2018. szeptember 24.

Előre is bocsi a LVEB szerelmeseitől, de őt egyszerűen valahogy annyira nem bírom, hogy döbbenet. Az is meglep, mikor érzem valakin, mert nem hiszem el, hogy annyi jó illat van a világon, akkor hogyan választja bárki is ezt. A parfüm valahogy önálló életet él, semmibe véve tulajdonosa bőrét, így viselheti azt egy húsz és egy hatvan éves, ugyanaz a tucat illat rohan erőszakosan szembe velem. Egy dolog közös bennük, hogy méterekről érezni. Azért adok rá három csillagot, mert az üvege egész helyeske, és mert valamit nagyon eltalált a Lancome, ha ennyien mégis szeretik valamiért.

VickyV
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 24.

Vanessaluxe

2018. szeptember 21.

Aki erre rossat mondd arra nem tudok mit mondani, ez az illat egyszerüen csodálatos. különleges napokon használom, finom, urias illat

Vanessaluxe
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 21.

Effi

2018. szeptember 19.

Szeretem az illatcsaládot, de ez az illat nem tetszik igazán. Vagyis inkább nem érzem a magaménak. Jellegtelennek tartom, fiatal (20 körüli), csicsergős, bájos lányokon jobban el tudom képzelni, mint magamon.

Effi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 19.

kokkendorfen

2018. szeptember 17.

Előbb mintát próbáltam ki.Nagyon bejött, pedig magamon évek óta nem szerettem igazán parfümöt.Megvettem egy 30ml-s csomagot és egyre jobban tetszik.Nem túl könnyű, mondhatni édes, de úgyis ősz jön és bódítóan finom, tartós,hegyi futás után sem vált az illata borzasztóba:) Ki kell próbálni!

kokkendorfen
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 17.

AzAngie

2018. szeptember 17.

Egy illatminta által próbálhattam ki. Biztosan megveszem! Imádtam! Nagyon finom nőies az illata, és egyáltalán nem túl édes vagy túl erős. Eddig a citrusos illatokért rajongtam, ez az első virágos, amibe beleszerettem. :)

AzAngie
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 17.

GabriellaNG

2018. szeptember 16.

Egy légiutaskísérő ismerősöm mesélte,hogy a munkatársaival ezt szeretik használni a legjobban, és akkor kíváncsiságból megvettem. Nagyon tartós az illata és mindig megdicsérik ha viselem, igaz 1-2 fújás elég mert túl erős is lehet a hatása ami zavaró. Magabiztos,szexi illat,évek óta újra veszem.

GabriellaNG
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 16.

cattitude

2018. szeptember 13.

Viktor&Rolf Flowerbomb utánzat, mondjuk annak legalább tartós.

cattitude
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 13.

Viktor&Rolf Flowerbomb utánzat, mondjuk annak legalább tartós.

Alkoholok: Alcohol
Fényvédők: Octinoxate, Ethylhexyl Salicylate, Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Linalool, Alpha-Isomethyl Ionone, Coumarin, Farnesol, Limonene, Citral, Citronellol, Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate, Benzyl Salicylate
Színezékek: CI 14700
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Színező anyag. (Piros)

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.