Lancôme

Ár:   13100 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 14900 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: vador, az összetevőket feltöltötte: katalinmester13, Módosítva: 2019. január 7.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml
Lelőhely:   parfümériák
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 14900 Ft

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös-gourmand

Illatösszetétel: fekete ribizli, körte, írisz, jázmin, narancsvirág, pacsuli, tonkabab, vanília, praliné

Ár: 14900 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
30, 50 és 100 ml-es kiszerelésben kapható.
Lancôme La Vie Est Belle EDP 50 ml
Ár: 15000 Ft , Eladó: Penguine
Állapot: kb. 5 fújás hiányzik belőle, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel Budapesten
Ár: 200.- + szállítás , Eladó: eannamaria
Állapot: Minta , Helyszín: Budapest l., fizetés: Személyes átvétel, Foxpost, ajánlott levélként postán maradó
Zsókus

2019. május 20.

Egyik kedvenc parfümöm, nagyon szeretem az illatát, nagyon tartós. Szeretem, hogy délután is érzem az illatát magamon.
("Egy agyonreklámozott parfüm sznoboknak, akiknek nincs saját ízlésük." - ezt akár bármelyik parfümről el lehetne mondani, amit sokan használnak-
Aha, ja mesélj még kérlek... (-_-))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 20.

Aha, ja mesélj még kérlek... (-_-))

potyike

2019. május 9.

Rosszul vagyok tőle, nagyon-nagyon édes és fojtogatóan tömény, talán hipóval tudtam volna leszedni magamról, két fürdés után is éreztem. Máson sem tudom elviselni, tapasztalataim szerint sok ember használja. Nem szoktam lehúzni terméket ennyire, de ez most nagyon betalált negatív értelemben.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. május 9.

biju94

2019. május 8.

Csodálkozok, hogy ehhez még nem írtam véleményt, nekem majdnem ugyanaz, mint a Black Opium edp. Sok összetevő meg is egyezik a két parfümnél, viszont ez édesebb.
Talán hűvös téli napokon tudnám használni de nem napi szinten az túl sok lenne. Elég határeset nálam, talán még nem az a gej, fejfájdító kategória, mint a YSL manifesto l'elixir-je. Téli parfümvadászaton őt is tesztelgettem, de végül a Black Opiumra esett a választás abból is az EDT.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. május 8.

Katica13-D

2019. május 7.

Öt évvel ezelőtt, a kisfiam születése után volt egy agyelszállásom és csak úgy vettem magamnak egy üveggel belőle. Akkor tetszett, és tény, hogy módjával használtam, nem fürödtem meg benne, mint abban a bizonyos filmben a főhős a Chanel ötösben. :)))
A lényeg, hogy rövid időn belül eladtam, mert egy-két használat után már mégsem tetszett annyira... még csekély mennyiségben is soknak, nehéznek találtam. Nem irritált, csak másra vágytam. Aztán szépen megváltam tőle.
Már nem emlékszem konkrétan az illatára, de nem volt azért annyira borzasztó, mint amennyien itt fanyalognak, ha a "lávíebell" kerül szóba. Mondjuk tény, hogy nem kell nekiszaladni a parfümös üvegnek, mint -ahogy mondani szokás- bolond gyerek az anyja hátsójának... vagyis a kevesebb minden esetben több. Főképp, mert ezzel a kis lötyikével aztán igazán könnyű túllőni a célon. Ráadásul szegénykémet igencsak elcsépelte már a nagyérdemű.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 7.

csudex

2019. április 23.

Ezzel az illattal úgy voltam, hogy annyira mainstream meg túlhypolt, hogy a kozelebe se megyek. Tavaly kaptam egy kalendariumot, es abba benne volt, akkor probaltam magamon eloszor, nem fogott meg. Aztan megkaptam a nagy normal valtozatot es eljezdtem probalgatni. Rahtam iszonyatosan tartos, a salamon napok utan is erzodik az illat, a hajamban is. Meg mindig nem tudtam hova tenni az illatot, de amikor ezt viseltem mindig megdicsertek az illatom (meg nok is!!!), szoval szepen lassan megszerettem. Valoban tultolt, felkapott illat, nem ez a legeredetibb parfum, de en szeretem magamon, de csak mertekkel 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 23.

magyaredina

2019. április 17.

Nem szeretem szegénykémet.
Édes is virágos is, igazából szerethető is volna, de van valami, ami idegesít benne.
A tartóssága jó, az ára hozza a Lancome szintjét.
Csomagolás elmegy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 17.

Nem szeretem szegénykémet.
A tartóssága jó, az ára hozza a Lancome szintjét.
Csomagolás elmegy.

AncsiiiPancsiii

2019. április 4.

Kedvenc parfumom! Mindig vissza terek hozza. Nagyon tartos. Igaz eleg sokan hasznaljak, ezert egyedinek nem mondanam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. április 4.

Lilu003

2019. április 1.

Az illat, amit talán a legtöbbször próbálgattam. Kifújáskor fantasztikusan édes, virágos illat, de a leszáradásban van valami, ami kicsit zavar. Az egyik drogériában mikor rám fújta az eladó, el voltam teljesen varázsolva milyen gyönyörű illat. Hirtelen felindulásból ritkán vásárolok parfümöt, szeretem végigvárni az alapillatot, illetve a tartósságára is kíváncsi vagyok. A parfüm nézelődés után intéztem a napi kis rutinjaimat,de mikor kiléptem az utcára megcsapott valami nagyon furcsa illat. Először nem is gondoltam, hogy rólam jöhet. Otthon jöttem rá, hogy bizony amit a hölgy ráfújt a karomra, azzal az illattal nem vagyok teljesen kibékülve. Az alapötlet nagyon jó, és van annyi változata, hogy talán mindenki megtalálja a hozzáillő illatot. Nekem a Florale és az Intense lett a kedvencem, nagyon imádom mindkét illatot! Nőies, érzéki, és az összes változat nagyon tartós. Az üvege pedig gyönyörű!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 1.

Phoenix19

2019. március 29.

Ezúton megkövetem magamat és a birkaságomat.
Ezeket olvastam róla mielőtt megismertem: jaaaj, ez szörnyű, édes, trendi tucatillat, amit fúj boldog-boldogtalan, beleértve a svájci négereket. Gondoltam magamban na ez megint valami cukros lötty. Valami minősíthetetlen Pink Sugar klón horror áron. Miért hittem ezt? Mert mindenhol ezt olvastam, már kedvem sem volt megszagolni, minek? Szidják mint a bokrot, még a használóit is. Én hülye beálltam a sorba, micsoda birkaság, vagy inkább falkaszellem. Előítéleteim voltak a nagy parfümmágus (vagy legalábbis magukat annak tartó) negatív vélemények után. Aztán gondoltam egyet, kipróbáltam. Hát ez jó! Ez nagyon finom! Egy nagyon finom édes illat fehérvirágokkal, pacsulival. Kinek mi a tűréshatár, az én ingerküszöböm alatt van az édessége.
Más: annyiszor olvasok itt egy bizonyos fogalomról, a sznobizmusról. Sokan magukat nagyképűen, de ugyanakkor műsajnálkozással parfümsznobnak tartják, mintha kék vér folyna az ereikben, akik nem alacsonyodnak le egy LVEB szintjére. A sznobizmus nem előkelőséget jelent, hanem azt, amikor az alacsony származásúak utánozzák az elit réteget, imitálják, próbálják felvenni a szokásaikat, magyarul a proli utánozza gazdagékat. Mikor a jobbágy elmegy golfozni. Úgyhogy nagyon gáz ezt reklámozni. Az illat kapcsán ezt muszáj volt leírnom. Hozzáteszem ez a legminőségibb geil. Ha nem Julia lenne és a Lancome, akkor is jónak találnám. Az üvege megér egy misét. Az egyik legszebb parfümös üveg, amit valaha kézbe vettem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 29.

Ezúton megkövetem magamat és a birkaságomat.

Ronika83

2019. március 27.

Az egyik legtartósabb parfüm rajtam, amit eddig valaha is próbáltam. Imádom az alapillatot, még fürdés után is érezni rajtam :) Biztosan hogy újra fogom vásárolni, de leginkább télen tudom elképzelni magamon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 27.

Alkoholok: Alcohol
Fényvédők: Tris(Tetramethylhydroxypiperidinol) Citrate, Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Linalool, Benzyl Salicylate, Limonene, Geraniol, Alpha-Isomethyl Ionone, Coumarin, Farnesol, Citral, Citronellol, Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate
Színezékek: CI 14700, Red 33 Lake / CI 17200, Yellow 10 Lake / CI 47005
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lilás piros.

Színezék. Barnás sárga.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.