KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Ár:   13100 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 14900 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: vador, az összetevőket feltöltötte: debovszkij, Módosítva: 2015. augusztus 11.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml
Lelőhely:   parfümériák
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 14900 Ft

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös-gourmand

Illatösszetétel: fekete ribizli, körte, írisz, jázmin, narancsvirág, pacsuli, tonkabab, vanília, praliné

Ár: 13100 Ft, Eladó: Luxoryshop.com
"Kapható 30 ml-s, 50 ml-es és 75 ml-s kiszerelésben is!"
Ár: 14900 Ft, Eladó: Vip-parfum.hu
30, 50 és 100 ml-es kiszerelésben kapható.
Ár: 12 000 ft + posta (1000 ft) , Eladó: Daisyyy
Állapot: Új, 1-2 fújásnyi hiányzik belőle., Helyszín: Budapest, fizetés: Fizetés banki utalással, postával küldöm, de személyes átvétel is lehetséges.
Yodeyma - Celebrity Woman (Lancôme La Vie Est Belle EDP)
Ár: 300 Ft , Eladó: Matilda
Állapot: Új, Helyszín: Sopron, Veszprém, fizetés: előre utalás után postával vagy személyes átvétel

zsofia960217

2018. április 19.

A Gucci Flóra után a második parfüm, ami teljesen levett a lábamról. Gyümölcsös és édes, de nem az a tucat illat... Szerelem első illatozásra

zsofia960217
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 19.

Serpentina

2018. április 15.

Jelenlegi kedvenc parfümöm.
Évekig vadásztam, hogy mi lehet ez a különleges, fűszeres “Andrássy utat idéző” parfüm, amit annyian viselnek, de amikor ajándékba kaptam egy Lancôme mini parfüm válogatást, azonnal felismertem, hogy ez az az illat. 😍
Annyira karakteres és jellegzetes illata van, hogy semmihez nem lehet hasonlítani, mégis egész nap képes lennék magamba szívni.
Abszolút luxus érzés viselni, és nagyon tartós.

Serpentina
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 15.

Jelenlegi kedvenc parfümöm.
Abszolút luxus érzés viselni, és nagyon tartós.

Vivi0507

2018. április 7.

Nagyon finom illata van . De nekem egyaltalán nem ragaszkodik a bőrömhöz. Pár óra mulva már nem igazan lehet érezni. Pedig a befújas pillanatában nagyon nagyon tetszik a parfüm . De így nem igazán nyúlok hozzá mar sajnos..

Vivi0507
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 7.

Kleopátra

2018. március 30.

Most sokan meg fognak kövezni,de nem bánom.
/Még jó hogy a Krémmánián nem lehet mínusz pontokat osztogatni!/
Szögezzük le: szeretem a Lancome termékeket, főleg a krémeket.A parfümjeik közül is imádom hogy mindegyikben érezni valamit plusszt, egy extra adalékot amitől ha csak megérzem még ha nem is ismerem, TUDOM hogy ez Lancome!

Sajnos ha ezt az illatot megérzem, teljesen kibukik hogy LA VIE EST BELLE .
Annyira tucatillattá vált, annyira agyonreklámozták, számomra elvesztette varázsát.
A kórházi takarítónőből is az "élet szép" árad.
Imádom, ha meg kell fejteni egy parfümöt, ha elgondolkodtat, szeretem hogy minden emberen másféleképpen muzsikál.Mosolygok mikor egy olyan nő visel egy /véleményem szerint/ hozzá nem illő kreálmányt, és nem veszi észre, hogy nem ő hordja az illatot, hanem az illat őt :) De ez a parfüm pont nem. A Gizi nénin is ugyanolyan mint Julia Robertsen.
Ha megérzem valakin, kapásból tudom mi ez. Ezért nem szeretem, lerágott csont. Hiába tartós, sokáig ragaszkodik a bőrhöz,de nem tud újat mutatni.

Kleopátra
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 30.

Most sokan meg fognak kövezni,de nem bánom.
/Még jó hogy a Krémmánián nem lehet mínusz pontokat osztogatni!/

Sajnos ha ezt az illatot megérzem, teljesen kibukik hogy LA VIE EST BELLE .
A kórházi takarítónőből is az "élet szép" árad.

zabszalma

2018. március 28.

A legnagyobb bókokat tudom vele bezsebelni. Bárhová megyek, ahol igazán tetszeni akarok, egészen biztosan, hogy ezt fújom magamra. Kifújáskor valóban nagyon édes, de egy fél óra múlva rajtam imádnivalóan citrusosan púderes lesz.Nagyon hálás vagyok neki, hogy van, mert akár nő, akár férfi, méhecske módjára zsongja körül az illatomat, mintha egy finom nedűtől illatozó virágcsoda lennék.

zabszalma
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 28.

bluecinnamon

2018. március 27.

Születésnapomra kaptam tavaly, de még most is van belőle. Nagyon spórolok vele, mert egyszerűen isteni az illata, és miután befújom magamat, még órákig érezni az illatot. Sokan megdícsérték már rajtam, és én is teljesen elégedett vagyok vele. Szuper parfüm.

bluecinnamon
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 27.

rekamlang

2018. március 25.

Most már egy egész kicsi van belőle, de mikor tele volt, nagyon vigyáztam rá, hogy csak akkor fújjak belőle, ha feltétlen szükséges. Egy egész kicsi is elég ahhoz, hogy az ember nagyon jó illatot árasszon.

rekamlang
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 25.

Timi01

2018. március 25.

Kaptam egy mintát, most szagolgatom. Elolvastam a véleményeket és ne haragudjatok de nagyon röhögtem. Köszönöm a vidám perceket! Hogy a fenébe tud egy illat ennyi indulatot kiváltani emberekből? Nem csak itt, nyomorult LVEB-nél de máshol is. Ez csak egy parfüm. Ha nem tetszik vegyél mást. Ha “sajnos” nem fújnád magadra, a világ minden kincséért ne tedd. Más azt nem fújná magára amit Te használsz. Sajnos. Azt megertem ha valaki más használja és számodra zavaró de nyugi, szerencsére az orr gyorsan “elfárad”. Az, hogy fiatal lányok nyakonöntik magukat vele? Elhiszem de tegye fel a kezét aki már 15-18-20 évesen a kifinomultság mintaképe volt. Emberekkel zsúfolt helyen pedig valószínűsítem, hogy ennél botrányosabb szagok is előfordulnak. Azt kívánom hogy az legyen mindenki legnagyobb problémája az életben hogy ezt fújja magára a kolléganője. Az illata különben nem tetszik, túlságosan erőszakos benne az írisz és a narancsvirág. Szegényem olyan közepes, hogy nem is értem hogy lehet ennyire utálni.

Timi01
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 25.

Mandy05

2018. március 19.

Nekem ez "A" parfüm szaktársával, a Floral-lal együtt. Imádom! The Best!
Rajtam teljesen másmilyen illata van, mint nőtársaimon, összehasonlítva sokkal finomabb, virágosabb illat marad rajtam fújás után, ami ráadásul tartós is.

Mandy05
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 19.

Nekem ez "A" parfüm szaktársával, a Floral-lal együtt. Imádom! The Best!

edinaa225

2018. március 16.

Imádom, legjobb illat. Sok férfi kedvence. Melegben sokkal intenzívebb .
Sokan dícsérték már rajtam. :)

edinaa225
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 16.

Imádom, legjobb illat. Sok férfi kedvence. Melegben sokkal intenzívebb .
Sokan dícsérték már rajtam. :)

Alkoholok: Alcohol
Fényvédők: Octinoxate, Ethylhexyl Salicylate, Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Linalool, Alpha-Isomethyl Ionone, Coumarin, Farnesol, Limonene, Citral, Citronellol, Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate, Benzyl Salicylate
Színezékek: CI 14700
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Színező anyag. (Piros)

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.