KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Ár:   13100 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Luxoryshop.com-n 13100 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: vador, az összetevőket feltöltötte: debovszkij, Módosítva: 2015. augusztus 11.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml
Lelőhely:   parfümériák
Vedd meg online: Luxoryshop.com, 13100 Ft

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös-gourmand

Illatösszetétel: fekete ribizli, körte, írisz, jázmin, narancsvirág, pacsuli, tonkabab, vanília, praliné

Ár: 13100 Ft, Eladó: Luxoryshop.com
"Kapható 30 ml-s, 50 ml-es és 75 ml-s kiszerelésben is!"
Ár: 14900 Ft, Eladó: Vip-parfum.hu
30, 50 és 100 ml-es kiszerelésben kapható.
Lancôme La Vie Est Belle EDP 50 ml
Ár: 9500 , Eladó: cherrybabe
Állapot: Kb 3/4-ig van , Helyszín: Székesfehérvár , fizetés: Fizetés utalással, utána ingyen postázom
Lancôme La Vie Est Belle EDP 5 ml- es fújós
Ár: 1300 Ft/db , Eladó: Andrea79
Állapot: Új, Helyszín: Budapest 18. Ker, fizetés: Banki utalás után postázom, ill. személyes átvétel Bp. 18.ker

Gigi33

2018. július 18.

Nagyon sok véleményt elolvastam itt az oldalon, van, aki szereti ezt az illatot, van, aki nem, ez így van, ízléssel nem vitatkozunk.
Viszont úgy látom, nagyon nem mindegy, honnan van az az illat, amiről véleményt mondunk, mert nagy különbségek vannak ám!
Én végeztem egy kis tesztet ezzel kapcsolatban, talán segítségére lehet azoknak, akik még nem döntötték el, hogy olcsó netes oldalakról, vagy rendes parfümériából vásároljanak.

Minta alapján beleszerettem ebbe a parfümbe, még aznap megrendeltem a Notino.hu-ról. Amikor megjött, azonnal magamra fújtam, de kis idő elteltével éreztem, hogy vmi nem stimmel, nem olyan intenzív, mint a minta volt, túlzottan vattacukros, émelyítő, már-már hányingerkeltő. Nem hagyott nyogodni a dolog, így másnap vettem egy ugyanolyat egy híres parfümériában, és egyiket az egyik, másikat a másik csuklómra fújva teszteltem a két parfümöt. Mondanom sem kell, teljesen máshogy bontakozott ki a két illat. A különbség kb. fél óra után jött ki, mert a Notino-s fejillata hamar elillant, utána viszont nem maradt más, csak az émelyítő alapillat. A másiknál viszont pont akkor jött a csoda, kibontakozott a szívillat, akkor mutatta meg igazán magát ez a nagyszerű parfüm. A végére maradt az édeskés alapillat, de az sem volt émelyítő.
Tehát, soha többet Notino. A parfümériás illat 8000 Ft-tal volt drágább. Nekem ennyit megér, hogy olyan illatot használjak, amilyet az alkotói valóban megálmodtak, nem vmi egészen mást.
Egyetlen pozitívum, hogy miután erre hivatkozva a terméket visszaküldtem, az árát hiánytalanul megtérítették.
A csillagok természetesen az eredetire vonatkoznak.

Gigi33
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 18.

A csillagok természetesen az eredetire vonatkoznak.

mmaryann

2018. július 17.

Nagyon szeretem a Lancome parfümjeit, de ő az egyetlen, amit sem magamon, sem máson nem tudok elviselni. Annyira fújtóan erős, hogy azonnali fejfájást okoz nálam. Elnézést azoktól, akik szeretik. Bírom a nehezebb illatokat, de nekem brutál sok(k).

mmaryann
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 17.

mujerconfused

2018. július 12.

Se a nagy utálatot, se a nagy rajongást nem értem ezzel a parfümmel kapocslatban, kis fújós mintát próbáltam csak szerencsére. Az elején még érzem benne a gyümölcsöket, addig okés is lenne, de aztán csak tömény édesség. Ha pralinés illat, akkor inkább Kenzo L'Elixir.

mujerconfused
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 12.

krisyta

2018. július 6.

Mióta "rátaláltam" (ajándékba kaptam), azóta csak ezt használom (kb 2 éve). Szeretem az illatát, egy üvegcse mindennapos használat mellett kb. 1 évig elég. Mások is megjegyezték már, hogy jó illata van.

krisyta
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 6.

folliluci

2018. június 27.

Nagyon szeretem, szinte csak ezt használom már évek óta. Nem tudom megunni :-) Egész évben használható, nem szezonális illat. A bőröm friss, üde illatú tőle egész nap. Nagybetűs KEDVENC.

folliluci
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 27.

dustyrose

2018. június 21.

Az emlékezetemben egy kellemes, gazdag, fűszeres-virágos gourmet élt erről az illatról ezidáig - a napokban úgy döntöttem, újra kipróbálom , és bár a kifújás után azonnal hasonló illatélményt kaptam, idővel a gourmet jegyek szinte teljesen eltűntek és így csak egy , tömény, "ragacsos", enyhén savanykás/szúrós virágillat maradt rajtam ( ami egyébként nagyon emlékeztet a Donna Valentino parfümre .) Nem rossz kis illat, de nem fogott meg, nem töltött el jó érzéssel a viselése - émelyítő illat, de számomra sajnos nem jó értelemben.

dustyrose
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 21.

bobherceg80

2018. június 17.

Erős,ütős,fűszeres mézeskalács illat,ami idővel kicsit finomodik a bőrön...igen,csak egy kicsit.Túl édes,szirupos.De mégis valahogy megszerettem.

bobherceg80
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 17.

noemilenart

2018. június 17.

Nagyon szeretem ezt az illatot, szerelem volt első szimatolásra. A bőrömön finom, kellemesen édes illata van, abszolút a vanília dominál. Rendkívül tartós, egy-két fújás is elég nekem és reggeltől estig érződik az illata.

noemilenart
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 17.

Parfuwoman

2018. június 14.

Na,végül engem is megtalált a LVEB! Eddig nem igazán foglalkoztam vele,a cukros gourmand illatokat nem szeretem, rajtam mindegyik egysíkú ,kakaós,krémes Pink sugar illatú lesz . Viszont kaptam belőle 3 gyári mintát,már a 3.-at fújom,így elég korrektül tudok véleményt formálni. Tartósság:brutál! 12 órától a végtelenségig,ezért pacsi. Reggel felfújom,este még edzésen is érzem . Először a pacsuli illata csap meg egy kis fahéjjal és vaníliával fűszerezve ,finomítva. Aztán ez egy szép eleggyé simul össze a bőrömön . 12 óra után lesz csak Pink sugar illata,ami szintén egy kellemes parfi,nekem semmi bajom vele,csak nem az én világom .
Abszolút megértem ,hogy miért szeretik ennyien. Nővéremnek megvan,rajta finomabb,édesebb ,rajtam az édes illatok nem a legjobbak. Tartóssága miatt 4*,meg tényleg finom az illata,csak nem én vagyok :)

Parfuwoman
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 14.

krémparádé

2018. június 9.

UP: Azóta eltelt néhány év, mióta ide véleményt írtam. Most visszajöttem okoskodni. 😋

Tudni viselni egy illatot kislexikon:
1. Találjon a személyiséghez és passzoljon a bőrkémiával - alap!
2. Megfelelő alkalomra viselni az ahhoz illő parfümöt (munkahelyet, iroda, buli, színház, kerti parti, randi - nem egykutya! )
3. Megfelelő évszakban/napszakban és hőmérsékletben megfelelő parfümöt használni (ősszel - télen, hidegben édes, fűszeres, orientális, nyáron, tavasszal, melegben friss, citrusos, virágos, gyümis, persze vannak átfedések)
4. Az öltöztethez illeszkedő illatot választani, elegáns ruha+elegáns illat=elegáns nő 💃
5. A mennyiség, avagy a kevesebb több elve (nem mindenki örül, ha csíkot húzunk magunk után az illattal).
6. A parfümben legyen dráma, vagy vidámság, vagy csábítas, vagy erotika, vagy komolyság, vagy... amit a helyzet és a hangulatunk megkövetel, csak ezek legyenek harmóniában egymással 😉
7. Mi viseljük a parfümöt és ne ő minket!
8. Amit még kifelejtettem, vagy amit még ti hozzátenétek...

Nem vagyok parfümszakértő, csak egy illatkedvelő újonc, az Avonos tojáshéj ott lóg még a fenekemen. Sznob sem vagyok, minden árkategóriában megszaglászok mindent, mert hiszem, hogy bármelyik üvegcsében ott rejtőzhet a csoda. (Attól viszont agyérgörcsöt kapok, ha egy méregdrága parfüm számomra büdös, vagy jellegtelen, vagy harmatgyenge). Az elmúlt hónapokban viszont nagyon ráálltam az illatolásra, tesztelgetésre és olvasgatásra a parfümök világában. Felgyűlt bennem az élmények, benyomások, kérdések, érzések, gondolatok sokasága,és ez egy kicsit itt most kibuggyan belőlem. Lényeg lényege, hogy ahonnan én jövök, Erdély szívéből, ez nem egy szokványos illat, eddig még soha nem éreztem, pedig a mi piciny kis városkánkba is befészkelte magát egy Douglas meg egy Marionnaud meg egy minden jóval ellátott no name parfüméria, és akad a szülei pézén duhajkodó tinilány is. De igaz, ami igaz, mióta kiköltöztem Németországba, naponta többször szembe jön velem a LVB és a Flowerbomb. Szimatoltam is rendesen, mik ezek a mennyei puhán édes illatok és elindultam vadászni, hirtelen kellett nekem, az orromnak, a szívemnek minden, ami gourmand és vaníliás és karamelles. Miért is? A válasz Minya Viktória szerint: "a gyerekkor biztonságát hivatott újra előhozni az emberekben, vásárok mézeskalács illata, az anyatej enyhén édes íze, melyre az emberek tudatalattija emlékszik, és minden bizonytalan helyzetben, mint kapaszkodót keresi az előbb felsorolt emlékeket idéző illatokat. A pszichológusok felfedezték, hogy a sokszor bizonytalan anyagi, társadalmi és érzelmi helyzetben, mely mostanában annyira jellemző, a vásárlók a gyerekkor biztonságát nyújtó illatokat keresik, ezért került bele a felelős ethyl maltol sok-sok parfümbe. Én csak úgy hívom ezt a vegyületet, hogy a biztonság illúziója, vagy a hamis valóság. Magunkra fújjuk, és elhisszük, hogy minden rendben van, biztonságban vagyunk, nem kell félnünk semmitől." Hát így. Én is nehéz időszak közepébe csöppenve, vágytam a biztonság melegére. Szép illat a La vie, de el kell ismernem, hogy kifújáskor émelyítően rúzsos, cukrozott virágszirmok szirupja, de utána lecsendesedik és duruzsol,mint a kandalló tüze. Csakúgy, mint a Flowerbomb, leszáradás után kezd el muzsikálni, és ezen a ponton valóban hasonlítanak egymásra, elegáns, nagyvilági, sziporkázó illatok. Ezennel kérek szépen minden kedves kommentelőt, legyen szíves és ne Pink sugarozzon le csípőből minden édesebb illatot, mert nem állja meg a helyét. Ezekhez a gyémántokhoz képest a PS ormótlan műanyag, amit bárhogy is csiszolgatunk, tompa, fénytelen, matt és mű marad. Az üzenet egyszerű: az élet szép, ha keressük benne a szépet, megtaláljuk, akárcsak ebben a parfümben is. Uff, beszéltem!

krémparádé
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 9.

Tudni viselni egy illatot kislexikon:
1. Találjon a személyiséghez és passzoljon a bőrkémiával - alap!
7. Mi viseljük a parfümöt és ne ő minket!
8. Amit még kifelejtettem, vagy amit még ti hozzátenétek...

Alkoholok: Alcohol
Fényvédők: Octinoxate, Ethylhexyl Salicylate, Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Linalool, Alpha-Isomethyl Ionone, Coumarin, Farnesol, Limonene, Citral, Citronellol, Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate, Benzyl Salicylate
Színezékek: CI 14700
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Színező anyag. (Piros)

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.