KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Ár:   13100 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 14900 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: vador, az összetevőket feltöltötte: debovszkij, Módosítva: 2015. augusztus 11.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml
Lelőhely:   parfümériák
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 14900 Ft

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös-gourmand

Illatösszetétel: fekete ribizli, körte, írisz, jázmin, narancsvirág, pacsuli, tonkabab, vanília, praliné

Ár: 13100 Ft, Eladó: Luxoryshop.com
"Kapható 30 ml-s, 50 ml-es és 75 ml-s kiszerelésben is!"
Ár: 14900 Ft, Eladó: Vip-parfum.hu
30, 50 és 100 ml-es kiszerelésben kapható.
Ár: 12 000 ft + posta (1000 ft) , Eladó: Daisyyy
Állapot: Új, 1-2 fújásnyi hiányzik belőle., Helyszín: Budapest, fizetés: Fizetés banki utalással, postával küldöm, de személyes átvétel is lehetséges.
Yodeyma - Celebrity Woman (Lancôme La Vie Est Belle EDP)
Ár: 300 Ft , Eladó: Matilda
Állapot: Új, Helyszín: Sopron, Veszprém, fizetés: előre utalás után postával vagy személyes átvétel

felho

2018. január 18.

Én a repülőn vettem, mert nagyon le volt értékelve. Tudtam, hogy ez nagyon sok nőnek megvan és ezért mindenki le is húzza, de ez engem nem zavar. Úgyis minden parfüm már mindenkinek megvan. Nekem tetszik, nagyon összetett, elegáns gourmand illat. Tartós és vonzza a figyelmet, akár a munkahelyén vagy egy bulin van az ember. Ezzel az illattal fel fognak figyelni rád és senkit se fog érdekelni, hogy ilyene van az xy-nak is.

UPDATE: El kellett adnom. Nem azért, mert mindenkinek ez van, hanem ez már nekem is túl sok CUKOR. Egyszerűen fullasztó. Voltak olyan esetek, hogy befújtam magam és alig kaptam levegőt utána, így le kellett mosnom és még felsőt is kellett cserélnem. Nagyon messziről 1 fújást lehet megengedni MAXIMUM, különben önmagunkat és a környezetünket is megfullasztjuk...

felho
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 18.

Gina73

2018. január 9.

Soha ne mond, hogy soha! El sem tudtam képzelni, hogy én ezt, (bocsánat mindenkitől) magamra fújom egyszer. A mai nap mégis megtörtént:-) Sokszor, és mindenhol éreztem már ezt a parfümöt, frissenfújva, és mostani tapasztalaim alapján meglehetősen túladagolva:-( Egy edt változat mintácskát vettem, a többi mellé kísérőnek. Mivel nem nyerte el kicsit sem tetszésemet, 19 éves, kezdő parfümimádó lányomnál kötött ki, aki tisztességgel elfújkálta,és az egekig dícsérte. Jött a karácsony, és a fa alatt az edp változat landolt, legnagyobb örömére. Azóta csak ezt fújja, olyan mennyei illatfelhőt maga után hagyva, amire szagavatott orrom is felfigyelt. Természetesen frissen fújva már már sziruposan ragadós gyümölcsillat, de a szívillatban a naracsvirág és a jázmin jóvoltából már abszolút nem gelj, tolakodó, inkább frissebbé kellemessé válik. A praliné rajta, és rajtam sem domináns, leszáradásban sem a kifejezetten édes, inkább bársonyosan karakteres illatot hozza, a pacsulival, és vanília melegségével. Ma reggel, iszonyatos fejfájással fújtam magamra, (ami még mindig kísért), jöjjön aminek jönnie kell alapon. Bátran kijelenthetem tehát, fejfájás ide, fejfájás oda, ez az illat nem rontott a helyzeten, és sikerült végigkövetnem illatának változását, alakulását az én bőrömön. Kellemes illat, igazi téli időre való, a megfelelő adagolás mellett, jó bőrre fújva, alkalmi illatnak nálam tuti befutó lesz. Hétköznapi használatra sztem sok, de ez megint legalább annyira szubjektív, ahogyan tetszik vagy sem egy adott illat. Örülök, hogy előítéletem, és rossz tapasztalaim ellenére, beengedtem a házba, először minta erejéig, aztán üveges formátumban. Nem vagyok mai csirke, nem követem a mai trendeket az illatok terén, és valószínű lányom imádata nélkül talán nem ismerhettem volna meg ezt az illatot, de örülök hogy helye tud lenni akár az én életembe is néha napján.Tartóssága, szilázsa több mint jó, illata kellemes.

Gina73
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. január 9.

Ohlala

2018. január 7.

Hatalmas nagy csillagos ötös!!!
Nehéz szavakkal leírni egy parfümöt, egy illatot. De aki egy igazán nőies, játékos, édes parfümre vágyik és szereti a minőségi termékeket, annak csak ajánlani tudom.

Eddigi életem kedvenc parfümje. Nem csak az illatával vívta ki magának ezt a címet, de a tartóssága is külön elismerést érdemel. Elég erős, elég belőle egy fújás is (tehát az ár/érték arány sem elhanyagolható). Sokan ezt az intenzitást negatívumként hozzák fel, de én szeretem, ha megérzik mások is a parfümöm. Elvégre nem azért fújom be magam, hogy ne lehessen érezni belőlem semmit (ennyi erővel az öblítőkre és tusfürdőkre bíznám a jó illatot.. vagy Ariana Grande parfümöt vennék :P ).

Ohlala
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 7.

Hatalmas nagy csillagos ötös!!!

NemethHenrietta

2018. január 7.

Nem is tudom mit mondjak...
Rajongók,ne menjetek tovább!
4x probáltam megszeretni ezt az illatot.
Nekem valamiért annyira "a középkorú nő"
jut eszembe róla,hogy ettől elvonatkoztatva írni nehéz,de megprobálom.
Nos,én kifújáskor egy erős pacsulis,jázminos savanyú ribizli szagot érzek! Miért tartják ezt a parfümöt édesnek? Gondolkoztam ezen egy ideig. Aztán kerek tíz perc után,mint egy pofon úgy ért a felismerés...jézus keze! Mintha a vaniliasodót telelöntötték volna karamelizált körtével,majd beledobtak egy doboz pralinés csokit. De emellé, ha jól megszagoljuk,társul egy citrusos narancsos olajos vonal,ami szerintem több mint förtelmes. Amikor már a huszadik nőn ezt érzed,konkrétan már a fejedben előjön a gyártás eme csodás folyamata. Ráadásul még túlárazott is a márkanév és a népszerűség miatt.
Sajnálom,nekem ez a véleményem.
De azért mert az EDT változat megüti az elfogadható szintet,két csillag.

NemethHenrietta
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 7.

Nem is tudom mit mondjak...
Rajongók,ne menjetek tovább!
4x probáltam megszeretni ezt az illatot.
Nekem valamiért annyira "a középkorú nő"
jut eszembe róla,hogy ettől elvonatkoztatva írni nehéz,de megprobálom.
Sajnálom,nekem ez a véleményem.
De azért mert az EDT változat megüti az elfogadható szintet,két csillag.

pita

2018. január 7.

Tartós, erős, édes, imádom!

pita
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 7.

Tartós, erős, édes, imádom!

VNikol

2018. január 4.

Nagyon tartós, nekem kellemesen édes illat. 1 fújás is bőven elég. Hűvösebb időben ajánlom.

VNikol
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 4.

kispajkos

2017. december 28.

Tartós tömény illat. Édes, kissé émelyítő, de szerethető. Inkább hűvösebb időben viselem szívesen, melegben túl sok.

kispajkos
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 28.

refruzsi

2017. december 25.

Ebből a parfümből 1-2 fújás elég. Nagyon erős és tartós cukros illat, pár óra elteltével lágyabb, kellemesebb. A hajamon, napokig érezhető hajmosás után is, ruhán is több napig. Hozzám egyáltalán nem illik és nem érzem sajnos magaménak, de az 5 csillagot megérdemli.

refruzsi
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 25.

myvettsoprano

2017. december 24.

Amikor megjelent az illat, akkor kaptam egy üveggel, sokáig kitartott, sőt egy amerikai utazás alkalmával a nagybőrönd is így illatozott, pedig nem folyt ki. Most újra ezt választottam karácsonyra. Nagyon sok féle parfümöt végig szaglásztam és második nekifutásra vettem csak meg, de ez nyert. Engem nem zavar, hogy tömegillat lett, hozzám illik és jól érzem magam, ha ez van rajtam.

myvettsoprano
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 24.

molnarlili

2017. december 23.

a kedvenc parfumom mert nagyon szeretem az edes illatokat,nagyon tartos is

molnarlili
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 23.

a kedvenc parfumom mert nagyon szeretem az edes illatokat,nagyon tartos is

Alkoholok: Alcohol
Fényvédők: Octinoxate, Ethylhexyl Salicylate, Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Linalool, Alpha-Isomethyl Ionone, Coumarin, Farnesol, Limonene, Citral, Citronellol, Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate, Benzyl Salicylate
Színezékek: CI 14700
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Színező anyag. (Piros)

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.