Best of Beauty 2019

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 14900 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: vador, az összetevőket feltöltötte: katalinmester13, Módosítva: 2019. május 28.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml
Lelőhely:   parfümériák
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 14900 Ft

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös-gourmand

Illatösszetétel: fekete ribizli, körte, írisz, jázmin, narancsvirág, pacsuli, tonkabab, vanília, praliné

Ár: 14900 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
30, 50 és 100 ml-es kiszerelésben kapható.
Lancôme La Vie Est Belle EDP 50 ml
Ár: 15000 Ft , Eladó: Penguine
Állapot: kb. 5 fújás hiányzik belőle, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel Budapesten
Ár: 15000 Ft , Eladó: Zsuzsa1221
Állapot: Új , Helyszín: Kiskunhalas , fizetés: --
Ascyra

2019. június 18.

Óh, de jó, hogy nem én leszek az egyetlen, aki lehúzza a mocsokba "EZT". Annyit mindenesetre elért a készítője, hogy baromira megutáljam, már csak a nevét is. De sajnos, ez még tovább ment nálam, most már Juliát sem kedvelem, hogy az arcát adta ehhez a... Mi is ez? Nézzük csak: felkenve és rögtön beleszagolva olyan érzésem van, mintha egy tortát az arcomba toltak volna. De nem ám amit szeretek, mondjuk egy jó kis diós-mogyoróst, hanem az émelyítő csokoládé-rum keveréket, ami nem minőségi, hanem mondjuk kakaót nem látott tej,- vagy rosszabb, mondjuk fehér csokiból van. Tényleg! A fehér csoki! Na az átütközik, de konkrétan, nem csak kiugrik, hanem neked megy. Kéretlenül és erőszakosan az arcodba mászik és nem engedi el a szaglósejtjeid. Tüdőzött már le valaki fahéjat? Sokan imádjuk a fahéj illatát, viszont szigorúan csak illatolva. Letüdőzve rettenet. Olyan poros-aszthmás érzés kerít hatalmába ilyenkor, hogy: jézusúristen, nem tudom kiköhögni! Ott van, letapadt és érzem, de már az egész tüdőmet átjárja. Láncba ver és nem ereszt! Fuldoklom, segítség! - No, ilyen érzés kap el az első szaglás után. Mivel ragaszkodó és tapadós, levakarhatatlan illat, ezért órák után is érzed ezt az édes (de töményen, nem án kellemes-szelíden!) katyvaszt. Sőt. Bánatomra még fürdés után is. A "megálmodója" valószínűleg extrém gourmet illatnak szánta, de ezt sem megenni, lenyelni, érezni nem lehet igazán. Ez a parfüm, annyira túl van hipe-olva, és annyira sokan imádják, hogy én egy csomószor tükörbe néztem és megszagoltam újra és újra, hogy hátha velem van a baj. Próbáltam megszokni, próbáltam megkedvelni, fújkodni - de annyira gyötrően középvonalbelinek sem nevezhető, hogy mindig elfog egyfajta önigazolt magabiztosság: ez borzasztó. Nem, nem hiszem, hogy az orrommal van a baj. Más az ízlésem. (ez némileg vigaszt nyújt számomra).
Én ezt a szagot nem tudom elképzelni komoly, érzéki nőkön. Nem tudom elképzelni sem megfontolt döntéshozatali helyzetben, sem egy hétköznapi kávézás során. Nem tudom elképzelni színházban, de még moziban sem, senkin. Fruskákon sem. Nőkön, nagymamákon, de még babákon sem. Kinek tervezték egyáltalán? Mert abban biztos vagyok, hogy ezt Julia sem hordja.
Sajnálom, de nem tudom elviselni, ugyanúgy, ahogy az előttem szóló sem. Én is átülök. :/

Update: Mindenkit kérek, (érezze magát kivételnek a nem mindenki-egyenlány-májkelkorsz-istenments) aki _EZT_ hordja. Csak kérni szeretnék, tényleg(!) (határozottan), akik ezt a förmedvényt minden reggel hat fújással tolják fel: könyörgöm, _ NE TEGYÉTEK_ mert ez már gyilkosság. Iszonyúan berágtam és ma is átültem. Ezt muszáj így csinálni?!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 18.

Vyvcsyke

2019. június 18.

Nagyon tartós illat, napokig érezni lehet a ruhán/kabáton/hajon. Én inkább ősszel-télen szoktam használni, nyáron inkább alkalmakra, mert nekem kicsit őszies illat. Két fújás bőven elég belőle, egész nap érződik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 18.

onlany83

2019. június 11.

Második kedvencem a Lancome-tól a Miracle után.Neki is kár az 5 csillag.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 11.

Második kedvencem a Lancome-tól a Miracle után.Neki is kár az 5 csillag.

Aryaa

2019. június 3.

A valaha volt kedvenc illatom. Tökéletes arányban édes. Nem az a fullasztó, mint mondjuk a Prada Candy-je (bocsánat azoktól, akik kedvelik). Egész nap fent marad, elég belőle bőven 2 fújás is, sőt, ha többet fújok véletlenül, akkor már ez is tud sok lenni. Minden pénzt megér, ez a tökéletes mindennapi illatom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 3.

Katinka83

2019. május 30.

Igazi női illat, nagyon tartós rajtam. Jó szívvel ajánlom az édeskés illatok kedvelőinek.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 30.

Petra2424

2019. május 30.

Amióta megjelent a kedvenc parfümöm, nagyon tartós, különleges illat, nálam örök darab marad. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 30.

nesszeszer

2019. május 30.

4 és fél* ot adnék neki. :-) Tetszik,szeretem. Egyáltalán nem olyan édes és ütős illat illetve nem is érzem mindenkit ezt. (A Good Girlt sokkal többet érezni.) Ha befújom vele magam van is meg nincs is rajtam parfüm. Nálam rendszeresen mondják, hogy de finom illatod van. Visszafogottnak mondanám.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. május 30.

neska

2019. május 28.

Az első igazi parfümszerelem.... Karácsonyra kaptam a húgomtól. Édes, tömény illat, később kissé virágossá válik. Eleinte egyetlen fújás is sok volt nekem, annyira tömény. Később is csak max. 2 fújás és érezni estig. Édessége ellenére szerintem nagyon elegáns. Az üvege is nagyon csinos a kis szalaggal. Csakis 5 csillagot érdemelhet!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 28.

Lilu003

2019. május 23.

Az illat, amit talán a legtöbbször próbálgattam. Kifújáskor fantasztikusan édes, virágos illat, de a leszáradásban van valami, ami kicsit zavar. Az egyik drogériában mikor rám fújta az eladó, el voltam teljesen varázsolva milyen gyönyörű illat. Hirtelen felindulásból ritkán vásárolok parfümöt, szeretem végigvárni az alapillatot, illetve a tartósságára is kíváncsi vagyok. A parfüm nézelődés után intéztem a napi kis rutinjaimat,de mikor kiléptem az utcára megcsapott valami nagyon furcsa illat. Először nem is gondoltam, hogy rólam jöhet. Otthon jöttem rá, hogy bizony amit a hölgy ráfújt a karomra, azzal az illattal nem vagyok teljesen kibékülve. Az alapötlet nagyon jó, és van annyi változata, hogy talán mindenki megtalálja a hozzáillő illatot. Nekem a Florale és az Intense lett a kedvencem, nagyon imádom mindkét illatot! Nőies, érzéki, és az összes változat nagyon tartós. Az üvege pedig gyönyörű!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 23.

Zsókus

2019. május 20.

Egyik kedvenc parfümöm, nagyon szeretem az illatát, nagyon tartós. Szeretem, hogy délután is érzem az illatát magamon.
("Egy agyonreklámozott parfüm sznoboknak, akiknek nincs saját ízlésük." - ezt akár bármelyik parfümről el lehetne mondani, amit sokan használnak-
Aha, ja mesélj még kérlek... (-_-))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 20.

Aha, ja mesélj még kérlek... (-_-))

Alkoholok: Alcohol
Fényvédők: Tris(Tetramethylhydroxypiperidinol) Citrate, Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Linalool, Benzyl Salicylate, Limonene, Geraniol, Alpha-Isomethyl Ionone, Coumarin, Farnesol, Citral, Citronellol, Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate
Színezékek: CI 14700, Red 33 Lake / CI 17200, Yellow 10 Lake / CI 47005
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lilás piros.

Színezék. Barnás sárga.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.