Lancôme

Ár:   13100 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 14900 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: vador, az összetevőket feltöltötte: katalinmester13, Módosítva: 2019. január 7.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml
Lelőhely:   parfümériák
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 14900 Ft

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös-gourmand

Illatösszetétel: fekete ribizli, körte, írisz, jázmin, narancsvirág, pacsuli, tonkabab, vanília, praliné

Ár: 14900 Ft, Eladó: Vip-parfum.hu
30, 50 és 100 ml-es kiszerelésben kapható.
Parfümös üvegcse 2 ml-es
Ár: 320 ft + pk , Eladó: HuAnita
Állapot: 10 db, Helyszín: Kistarcsa, fizetés: Előre utalás után küldöm ajánlott postán maradóként vagy akár csomagautomatára is.
Lancôme La Vie Est Belle EDP 75 ml
Ár: 18600 , Eladó: cubalibre91
Állapot: Új, sosem próbált, Helyszín: Budapest, 3 kerület, fizetés: Személyes átvétellel, vagy postázva, előre utalás esetén.
maniac78

2019. február 15.

Annyira édes, hogy kb. 5 kilóval éreztem magam kövérebbnek, amikor használtam. Szerencsére csak mintám volt belőle, de a férjem azt is elvette tőlem. Ki nem állhatta rajtam. Azt mondta, hogy "egy igazi közönséges, ribi szag". Én kérek elnézést...

maniac78
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 15.

Bigris

2019. február 15.

2019. 02. 13. A LVEB soha nem volt az én illatom. Soha nem tetszett. Sőt volt idő, hogy kifejezetten rosszul voltam, amikor megéreztem, bár igazából én inkább csak a parfümériákban éreztem.
Így volt még tavaly nyáron is egy külföldi hajókiránduláson, amikor is a hajón utazó egyik spanyol páros női tagja 40 fokban is tekintélyes mennyiségű LVEB-lel volt befújva, és szerintem minden fürdőzés után újrafújta magát. Felért egy vegyi támadással. A tengerillat helyett így az összes utas tömény illatfelhőben ült egész nap.
Viszont nagyon akartam/akarom szeretni, mert az üvege valami gyönyörűség a számomra. Elegáns, letisztult, gyönyörű.

Most, a tavasz közeledtével hirtelen rámtört a cukrosan édes illatok iránti vágy. Van itthon elég édes illatom, de azért nyakamba vettem a város parfümériáit, és már napok óta fújom a cukrosabbnál cukrosabb illatokat magamra. Mikor már nem volt más, az üvege iránti vágyakozás miatt csak sor került a LVEB-re is. Gondoltam itt az alkalom, hogy megszeressem. Hogy rövidre vegyem.... nem sikerült megszeretnem. Nekem a Guerlain L' Instant edp-je az édes illatok között ezerszer többet ér, számomra ezerszer több illat és aroma van benne. Még felfújás után egy ideig álltam a sarat, de estére már bántóan soknak éreztem. Viszont amikor hazaértem a kis túrámról, az én két méter magas szőke óriásom, akiből a legjobb jóindulattal sem tudtam eddig csak annyi véleményt kicsalogatni az illataimról, hogy: "Ez erős." "Ez édes." "Ez vaníliás." Sohasem mondta, hogy ez finom, ez tetszik. Csak abból sejtem időnként, hogy tetszik neki egy illat, amikor a nyakamba fúrja a fejét és szaglászik.... Na ez az ember a elefántlökettel is felérő LVEB adaggal befújt csuklómról párolgó illatot megérezve azt mondta: "Nna, ez nagyon jó!" Egészen el vagyok képedve. A férfiak tényleg egyszerűek tudnak lenni, mint a faék (elnézést minden érintettől) Még az egyébként bonyolult lelkű kedvesem is. :-)

Ja, a flankereket végigpróbálva papíron az Intense verzió tetszett a legjobban. Ez tűnt a legfanyarabbnak az összes verzió közül. Felfújva rajtam kicsit karcos maradt. Az Absolu a legédesebb, tényleg égett karamell vagy nem tudom milyen szirup, rajtam égett gumiszagot öltött. Az Éclat pedig túl mandarinos a számomra. Sajnos a mandarint nem szeretem a parfümökben. Még talán a Florale volt a legviselhetőbb a számomra adott pillanatban.

Egyébként a cukrosan szirupos túrám konklúziója a fentieken túl még az volt, hogy közben eszembe jutott, vannak nekem itthon még igazán édes és nagyon jó illataim, amikről elfeledkeztem, tehát igazából nem lenne szükség arra, hogy újabb édes illatokat vásároljak. De jól esett a lelkemnek a több napos "illattúra".

A minősége, az üvege és a brutál tartóssága miatt adok négyest. Maga az illat tetszési indexe alacsonyabb lenne nálam.

Up. A tartósságáról: A négy-öt napja a csuklómra fújt LVEB illata még mindig olyan erős a kabátom ujján, hogy otthon az előszoba, a munkahelyemen a ruhásszekrény ettől illatozik. Illetve a kezem is, miután hordtam a kabátot. Már enyhébben, mint amikor felfújtam, mert akkor tényleg olyan erősen érződött a kabátom ujjáról, mintha körbelocsoltam volna vele az előszobát.

Nagyon-nagyon ambivalens érzéseim vannak vele szemben. Lehet, hogy is this a beginning of a beautiful friendship?... or hate. De ez biztos. :-)

Up Up: Most visszaolvasgatva a véleményeket, hogy tucatillat és mindenki ezt hordja. Az én környezetemben senki nem használta/használja, és még az utcán, boltokban is nagyon ritkán találkoztam vele.

Bigris
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. február 15.

Lilu003

2019. február 15.

Az illat, amit talán a legtöbbször próbálgattam. Kifújáskor fantasztikusan édes, virágos illat, de a leszáradásban van valami, ami mérhetetlenül zavar. Az egyik drogériában mikor rám fújta az eladó, el voltam teljesen varázsolva milyen gyönyörű illat. Hirtelen felindulásból ritkán vásárolok parfümöt, szeretem végigvárni az alapillatot, illetve a tartósságára is kíváncsi vagyok. A parfüm nézelődés után intéztem a napi kis rutinjaimat,de mikor kiléptem az utcára megcsapott valami nagyon furcsa illat. Először nem is gondoltam, hogy rólam jöhet. Otthon jöttem rá, hogy bizony amit a hölgy ráfújt a karomra, azzal az illattal nem vagyok kibékülve. A pralinéra gondolok, hogy az az összetevő,ami nekem már túl "sokká" teszi ezt a parfümöt. Az alapötlet nagyon jó, és van annyi változata, hogy talán mindenki megtalálja a hozzáillő illatot. Nekem a Florale lett a kedvenc,amit nagyon imádok! Nőies, érzéki és az összes változat nagyon tartós. Az üvege pedig gyönyörű!

Lilu003
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 15.

Renamena

2019. február 11.

Nagyon jó,édeskés nőies. Imádom.

Renamena
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 11.

Nagyon jó,édeskés nőies. Imádom.

Nina1205

2019. február 8.

Megvolt az "aha" pillanat. Igen, szóval te vagy az, téged érezni mindenhol.
Hazafelé jövet azon gondolkodtam, miért lehet, hogy elcsépelt mivolta ellenére mégis tetszik valahol. Persze, nagyon könnyen rávágnám, hogy azér' mer' édes, de nem, itt most másról van szó.
Főleg fiatalabb koromban tört elő sokszor, de néha még most is vágyom arra, hogy legalább egy kis időre ne én legyen a zizis, meg nem értett és meg nem érthető, aki semmit se tud úgy csinálni, ahogy a többiek. Egy kedves régi barátommal úgy mondtuk, hogy "ezt most úgy csináljuk, mint normáliséknál". Egyáltalán nem pejoratív értelemben, sőt...
Szinte az élet minden területéről létezik egy képzettársítás a fejemben, hogy kik azok a "normálisék", hogy néznek ki, milyen ruhát hordanak, hova jártak iskolába, mivel foglalkoznak, mit csinálnak szabadidejükben, stb.
És most kiegészítettem valami nagyon fontossal: ez az ő parfümjük.
Azt az illúziót szeretem benne, amit képvisel,de ami én már azt hiszem sohasem leszek.

Nina1205
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 8.

Megvolt az "aha" pillanat. Igen, szóval te vagy az, téged érezni mindenhol.
És most kiegészítettem valami nagyon fontossal: ez az ő parfümjük.

Ritus33

2019. január 30.

Nagyon uncsi már, hogy sokan ezt használják! Tartós, de baromi édes. Nyáron kifejezetten büdös

Ritus33
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 30.

googles

2019. január 29.

El se hiszem, hogy nem röfögtem még erről semmit. Hát hogy mondjam finoman. Bombasiker, ultra elcsépelt lett. De mégis megértem, miért, mert illik a nevéhez, egy igazi komfortillat.

Ezúton vallom be töredelmesen, hogy testápoló formájában élek is vele. Van ilyen hangulatom is és próbálok nem elsznobosodni. 😊😉

Illetve meglepve olvasom az asszociaciokat, hat szerintem ennyire nem rossz a helyzet. Edes es felismerheto illat, de amennyiben friss es eredeti, mellekzongeje nincs, semmilyen visszatetszo illatot nem erezni benne.

googles
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 29.

elvanui

2019. január 29.

A százforintosboltos epres bonbon, amit megevett, félig megemésztett és khm, félútról visszaforgatott a szerencsétlen megajándékozott. Annyira sajnálom, hogy ezt kell mondanom... Hiszem, hogy minden parfüm az alkotás és a zseni diadala, és valakinek ez mégiscsak a dédelgetett szellemi terméke, de kérlek, Istenem, ne kelljen már állandóan belefutnom...:( Legyen mások kísérője, tegye szebbé az életüket, de engem kerüljön messzire el.
Mondanom sem kell, amikor a legkisebbel kisterhes és állandóan émelygős voltam, valaki a munkahelyemről (nagyon közel hozzám) boldogan ugrott rá erre a kis pink zombibabára és fújta-fújta addig, míg kis híján kiájultam az asztalom mögül. És én előtte még igen nagyra tartottam az illetőt, jó ízlésű, kifinomult hölgynek. El nem tudtam képzelni, hogy érheti be ezzel... Azóta sem értem.
Mindegy, nem bántani akarom, mert "az én szemetem más kincse lehet", ahogy mondani szokás. Csak a közelembe ne jöjjön.
Ja és egyáltalán nem az a baj vele, hogy édes!!! Nagyon sok édes illatot szeretek, a kislányom még a Pinksugárt is megszerettette velem. Ha cukorkaillatot akar az ember lánya érezni magán, hát miért lenne az baj? De mennyire lenne bonyolult a hányásszagot kihagyni belőle??? Őszintén?

elvanui
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 29.

MissSybil

2019. január 23.

Olvasgatva a véleményeket és látva, hogy mennyien használják, nem voltam rá igazán kíváncsi, úgy éreztem, ismeretlenül is ismerem. Aztán egy picike fújós mintát kaptam belőle és le is teszteltem... és hát már elsőre is azt éreztem, hogy semmi rendhagyó különlegesség nincs ebben az illatban. Aztán próbáltam még egyszer és még egyszer ... és azt kell mondjam, hogy igenis tetszik. Intenzív illat, szuper tartóssággal. Van benne pozitív erő, életkedv. Én nem emlékszem, hogy éreztem volna valakin, vagy csak nem fogott meg ez az illat máson, de egyre inkább hajlok rá, hogy beszerezzek egy kisebb fújóst .... teljes kiszerelésbe nem fektetnék, azért annyira nem fogott meg ... vibráló változatosságnak tökéletes. :-)

MissSybil
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 23.

Zsókus

2019. január 12.

Egyik kedvenc parfümöm, nagyon szeretem az illatát, nagyon tartós. Szeretem, hogy délután is érzem az illatát magamon.
("Egy agyonreklámozott parfüm sznoboknak, akiknek nincs saját ízlésük."
Aha, ja mesélj még kérlek... (-_-))

Zsókus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 12.

("Egy agyonreklámozott parfüm sznoboknak, akiknek nincs saját ízlésük."
Aha, ja mesélj még kérlek... (-_-))

Alkoholok: Alcohol
Fényvédők: Tris(Tetramethylhydroxypiperidinol) Citrate, Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Linalool, Benzyl Salicylate, Limonene, Geraniol, Alpha-Isomethyl Ionone, Coumarin, Farnesol, Citral, Citronellol, Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate
Színezékek: CI 14700, Red 33 Lake / CI 17200, Yellow 10 Lake / CI 47005
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lilás piros.

Színezék. Barnás sárga.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.