Lancôme

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 14900 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: vador, az összetevőket feltöltötte: katalinmester13, Módosítva: 2019. május 28.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml
Lelőhely:   parfümériák
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 14900 Ft

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös-gourmand

Illatösszetétel: fekete ribizli, körte, írisz, jázmin, narancsvirág, pacsuli, tonkabab, vanília, praliné

Ár: 14900 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
30, 50 és 100 ml-es kiszerelésben kapható.
100ml Lancôme La Vie Est Belle EDP
Ár: 35000 , Eladó: ffanny
Állapot: Új, Helyszín: Budapest xxi., fizetés: Rugalmasan megoldható
100ml bolti bontatlan
Ár: 40000 , Eladó: ffanny
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: --

kissd

2020. augusztus 11.

Szeretem ezt az illatot, nagyon finom nőies. DE úgy gondolom, hogy ez is nagyon tömegcikk lett és így semmi "különleges" nincs benne. Ettől függetlenül valószínű, hogy egyszer újra fogom még venni. Egyébként aki fel akarja magát frissíteni vegyen mellé Balea Pink Bloosom Parfüm Dezodort, mert annak egy az egyben ilyen illata van. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 11.

baby63

Korcsoport: >54
2020. augusztus 4.

Nem rég jutottam el oda, hogy ezt a parfümöt is kipróbáljam. Alapvetően a gyümölcsös, virágos, édes illatokat szeretem. Nekem bejön. Nem bánom, ha máson is érzem, nem zavar. Nekem ettől nem unalmas. Tartós, imádom, hogy több óra elteltével is érzem magamon.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2020. augusztus 4.

Szofijaa

2020. augusztus 4.

Palo santo fával füstöltem körbe a szobát, ahol magamra fújtam a küldött 2 milis mintából egy pici mennyiséget. De még mindig erősen érződik, ó bárcsak más parfümök is ilyen átütő erejűek lennének!
...Nagyot vigyorogtam, amikor megláttam, hogy a rendelésemhez hozzárakták ezt, mintában, hiszen már régóta ki akartam próbálni azt a parfümöt, amit ekkora felháborodás övez. Igen, én is ismerem, csak nem tudtam, hogy ez az. Régebben napi szinten 3 órás metró-busz-villamos, nyilván sokszor éreztem. Engem nem húz fel, én is inkább unalmasnak találom (nem a viselőjét minősítem ezzel, valakinek ez tetszik és kész, ő meg az én füstös izéimet nem értené). .
Kis mértékben kifejezetten kellemes unalom, "rendben van ez a nő" érzés lenne máson érezni. Kis mértékben.
Én nem tudok azonosulni vele.
A nyakmasni az üvegen viszont valamiért nagyon irritál. De ez már másik téma.
(Nem olvastam el minden véleményt, valószínű ezeket már leírták ezerszer)

Most indulok egy kormányablakhoz egyik karomon ez-mivel tényleg nem jött le fürdéssel, másik karomon MAC Velvet teddy lecsengőben, remélem nem vernek agyon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 4.

Én nem tudok azonosulni vele.
A nyakmasni az üvegen viszont valamiért nagyon irritál. De ez már másik téma.
(Nem olvastam el minden véleményt, valószínű ezeket már leírták ezerszer)

Nina091

2020. július 30.

2-3 alkalommal teszteltem ezt a parfümöt. A páromnak nagyon tetszik, teljesen odavolt érte, így megpróbáltam megszeretni, de sajnos nem vagyunk kompatibilisek. 1-2 fújás is annyira erős, hogy azonnal megfájdul tőle a fejem. Azt aláírom, hogy borzasztó tartós, szinte lemoshatatlan. Így aki szereti, annak nagyon megéri, mert 1-2 fújás egész nap kitart, így nagyon gazdaságos.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 30.

Krisztocska

2020. július 26.

Érdekes egy illat ez számomra... pár éve vettem egy üveggel, nagyon szerettem. Ez volt az egyetlen illatom, amit boldogult apósom megdícsért. Aztán melóban az irodatársam is el kezdte használni, mert megtetszett neki rajtam, és teljesen kiábrándultam, mert ő képes nagyon sokáig egyfélét fújni és így már nem esett jól magamon. El is adtam neki és azt mondtam, soha többet. (Mondjuk kár volt érte, mert hagyta megromlani a fürdőben és ki is dobta.)
Tegnap viszont vendégségben voltunk, ahol a háziasszony a csuklómra fújt egy nagyon picit, mutatva milyen mintát kapott az egyik üzletben. Na azóta konkrétan meg vagyok veszve érte. Még most is érzem cirka 24 óra elteltével és kell! Egyedül a praliné, ami nem tetszik benne, azt enni sem szeretem, de a többi rendben van. A tartóssága és az, hogy milyen kicsi fújás mennyire képes illatozni, döbbenetes.

Nemrég új irodába költöztem, ahol egyedül vagyok, már biztosan nem fog zavarni, ha ugyanazt használjuk véletlenül. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. július 26.

floracska6

2020. július 25.

Nekem ez egy nagyon átlagos, unalmas illat. Kb minden második szembejovő nőn ezt érezni. Inkább fiatal lanyokhoz passzol szerintem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 25.

Frufru3

2020. július 25.

Ma jutottam el arra a pontra,hogy minden előítéletet levetkőzve (nem jó túl sok véleményt elő-olvasni) teszteltem magamon ezt a hírhedt illatot🙂. Az ellenszenvben közre játszik,hogy akin a környetemben éreztem,szerintem nem illett hozzà.
Én alapvetően a virágos illatokat kedvelem,nem bírom a túl tömény édeset,ennek függvényében írom tapasztalataimat. Vajon átadja-e nekem is a "la vie est belle" életérzést?
Meglepődtem,mert nem hatott visszataszítóan rám. Édesebbre emlékeztem,ráadásul most nyáron fújtam magamra és nem émelyegtem tőle. Aki azt gondolja,nem igazán szereti az édes illatokat,érdemes tesztelni párat,mert nagy különbség van édes és édes között. Nekem a gyümölcsös édestől forog a gyomrom,a vanília,karamell jegyek tudnak működni megfelelő formában a száraz bőrömön. Ne legyünk előítéletesek!
Ennél a parfümnél nagyon fontos a megfelelő adagolás! Pici fújások elrejtve fül mögé és egy bájos,kedves,"szép illat" tud lenni. Túlfújva feltűnősködő.
Nekem egy kedves,mosolygós megjelenéshez illik leginkább. Egy furdancs,számító nőn nekem disszonáns. De a túlcicomához sem passzol,lehet sokakban ezért is az ellenszenv. Volt hogy a "közértben" is felismertem egy fiatal lányon,aki leszaladt anyukájával a boltba..melegítőben. Nem,nem szabad😑..ehhez szép megjelenés kell,tényleg..szerintem.
Elcsépelt lett sajnos,megértem akiknek tele a ...z orra vele😃. Talán évek múlva,mikor lecseng és már csak azok fogják használni,akik tényleg önazonosak vele,talán akkor jön elő a szépsége. Nekem abszolút közvetíti a felhőtlen boldogság érzetet,akinek minden gondtalan. Így csuklón egész kellemes,a lecsengése is bájos,de lehet hogy az orrom közelében màr nehezebben viselném. Egy kicsi mintát el tudnék használni belőle.Tartóssága vitathatatlan.
Abszolút az édes-parfüm korszak képviselője,ami bevonul a parfümtörténelembe.
Ami még eszembe jutott: tipikusan az a parfüm,mind belbecs,mind külcsíny tekintetében, amit a férfiak - akik bemerészkednek kóvályogni egy parfümériába - megvennének a párjuknak karácsonyra😁.
Az illatélmény,tartósság miatt megkapja az 5*-ot.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 25.

Abszolút az édes-parfüm korszak képviselője,ami bevonul a parfümtörténelembe.
Az illatélmény,tartósság miatt megkapja az 5*-ot.

rekra

2020. július 20.

Nem tudok jól parfümöket megfogalmazni, annak ellenére mennyire szeretem őket, és mennyire sokat dobnak az önbizalmamon néha-néha (mindig) Elsőre ez a parfüm kicsit erős volt nekem, de aztán rám simult. Csuklón így pár óra múlva is kellemesen érzem, édeskés, de nem olyan cukorkásan, hanem olyan vonzóan. Olyan ami ha megcsap az utcán, utána szimatolok, jobban beillatozni. Írják sokan, hogy nagyon elterjedt, én nem nagyon ismertem még. Ezt is szeretni fogom használni, habár kicsit komolyabb illat, nem hétköznapi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 20.

széva

2020. július 19.

Sajnos mindenhol ezt érezni,sok a másolata szinte tökéletesen le tudják koppintani. (sokan túl is tolják magukon) Valamikor a kiadásánál még tetszett,de már annyira nem...És ez nem a parfüm hibája

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. július 19.

TESA1316

2020. július 19.

1,5 éve használom és egyszerűen nem tudom megunni.
Nagyon tartós, elég belőle 1 fújás. Az illata nekem édes szerelem...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 19.

1,5 éve használom és egyszerűen nem tudom megunni.
Nagyon tartós, elég belőle 1 fújás. Az illata nekem édes szerelem...

Alkoholok: Alcohol
Fényvédők: Tris(Tetramethylhydroxypiperidinol) Citrate, Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Linalool, Benzyl Salicylate, Limonene, Geraniol, Alpha-Isomethyl Ionone, Coumarin, Farnesol, Citral, Citronellol, Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate
Színezékek: CI 14700, Red 33 Lake / CI 17200, Yellow 10 Lake / CI 47005
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lilás piros.

Színezék. Barnás sárga.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.