Lancôme

Ár:   22 200 Ft, 31 200 Ft és 38 400 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 14900 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: vador, az összetevőket feltöltötte: katalinmester13, Módosítva: 2019. május 28.

Ár:   22 200 Ft, 31 200 Ft és 38 400 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml
Lelőhely:   parfümériák
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 14900 Ft

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös-gourmand

Illatösszetétel: fekete ribizli, körte, írisz, jázmin, narancsvirág, pacsuli, tonkabab, vanília, praliné

Ár: 14900 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
30, 50 és 100 ml-es kiszerelésben kapható.
Ár: 2000/5ml 3800/10ml + posta , Eladó: BTimi81
Állapot: üveg fújósban, Helyszín: Alsónémedi, fizetés: átutalás után postán maradó levélben
Ár: 4000postával 10ml , Eladó: Nettuska
Állapot: Frissen fújt, Helyszín: --, fizetés: Előre utalás után postázom

Fiszuli

2021. február 16.

Engedtem a csábításnak és beszereztem belőle egy mintát... igen, még csak most... Papíron az első gondolat: "megpusztulok, annyira tömény édes, vanília, blehhh"... második gondolat: "annyira nem is rossz, mehet csuklóra". Ment. Kifújás után gondolkodtam az ablaknyitáson, annyira fojtogatóan édes volt. Egyre inkább rájövök, hogy engem a vanília és az édes illatok a legkisebb koncentrációban is kikészítenek. Ahogy csendesedett, egyre viselhetőbb lett, majd pedig gömbvillámként csapott belém a felismerés, hogy se szeri, se száma annak, hogy hány emberen éreztem én már ezt az illatot. A teljesség igénye nélkül: kortól, öltözködéstől, évszaktól, szó szerint mindentől függetlenül lányokon, nőkön, asszonyokon, bármikor, bárhol, bárkin: komolyan hegyre, halomra... a kozmetikusomon, a körmösömön és rengeteg vendégükön... 6 unokatestvérem van, mind lányok, szinte kivétel nélkül mindegyikükön felsejlett valaha, valamikor ez az illat... használta egy időben a húgom és emlékszem is rá, a nővéremmel beszélgettek erről az illatról - engem már akkor is ennyire érdekelt ez az illat vonal... az egyik sógornőmön... kolléganőkön és ügyfeleken... Gondolhattam volna, hogy amikor minden kommentben azt írják, hogy "mindenkieztazillatotviseli", és én is mindenkin ezt érzem, akkor EZ LEHET AZ az illat - tehát ki sem kellett volna próbálnom -, de ebből is látszik, hogy engem mennyire érdekel a hype és hányszor ülök fel rá. Máson sem tetszett ez az illat, magamon sem tetszik egy dekát sem, egyébként pedig semleges érzéseim vannak, mert annyira nem rossz, hogy megszóljam, de annyira nem is jó, hogy bárkit is megkérdezzek, hogy mit visel - egyébként sem vagyok ez a fajta. Már nagyjából fél órája van rajtam, a kellemes, ám jellegtelen viselhetőség megint kezd átcsapni idegesítő töménységbe, émelyítő vaníliába. Mostmár csak abban reménykedem, hogy fürdés közben maradéktanul le tudom magamról sikálni. Semmi különlegesség nincs benne - az édes- és vaníliagyűlölettől eltekintve sem. Tucat illat és elcsépelt. Vállalom a véleményem, mely szerint a most használt AVON Artistique parfümjeim ezerszer jobbak, finomabbak, viselhetőbbek így a téli időszakban, mint ez. Ha ezt a parfümöt fagypont felett kellene használnom, megcsikarnám magam... így is...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 16.

Niki0409

2021. február 13.

Imádom, nagyon kellemes és hosszan tartó. Az üvege pedig igazán elegáns.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 13.

Imádom, nagyon kellemes és hosszan tartó. Az üvege pedig igazán elegáns.

nusmanna

2021. január 29.

Az egyik kedvencem. Anyukámnak vettem meg mert szerintem anuykás illata van és nem az öregasszony rossz értelemben, Olyan, értelemben, hogy ez egy gondoskodó, finom női illat, édes virágos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. január 29.

vflora33

2021. január 27.

Ez a kedvenc parfümöm, számomra tökéletes. Imádom az illatát, az erősségét. A legtöbb parfüm nem tetszik, ez az egyetlen ami bejött, örök szerelem úgy érzem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 27.

BTimi81

2021. január 27.

Nagyon édes, (nekem picit émelyítően is, de mondjuk azért lehet így, mert a decensebb illatokat kedvelem jobban), kimondottan dögös, ha édesszájú valaki, nagyon tartós, elég nagy a hatóköre, ha valaki ki akar tűnni, ezzel lehet (csak nem olyan társaságban, ahol a lányok negyedén ez van)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 27.

Giside

2021. január 3.

Nagyon erős első fújásra, de pár óra múlva én már nem érzem, aminek nem örülök, mert a tesómon 12 óra múlva is erezni lehet, pedig ő a Notinoban én pedig a Marionnaudban vettem.
Nyilván a Notino nem minden esetben eredeti.
Azt hittem, áttörő illata lesz este is, de eddig nem. Lehet, hogy kevés az 1 fújás?
Legközelebb magamra öntöm.
Amúgy nagyon jó illat nekem tetszik.
Update:ma 5 fújást raktam magamra, előtte bekentem a borom testapoloval és így is csak 2 -2.5 órát birta. Nem értem miért.. nagyot csalódtam, biztosan nem veszem újra, pedig a Mari-ban vettem és annal eredetibb nem kell.
Olvastam valahol, hogy egészen más a termek ha helyben veszem vagy ha házhoz rendelem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 3.

Nyilván a Notino nem minden esetben eredeti.
Legközelebb magamra öntöm.
Amúgy nagyon jó illat nekem tetszik.

dbetti93

2021. január 2.

Én csak egy tesztert kaptam belőle, ki is próbáltam, de bár ne tettem volna. Egy fújásnyi ment a csuklómra, valóban tartós de émelyítő számomra ez az illat. A két csillag csak a márkának megy, de legszívesebben egyet sem adnék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 2.

Lgina

2021. január 2.

Mindentől elvonatkoztatva, baromi minőségi, tartós illatot. Ezt aztán nem kell locsolni, sem újrafújni. Ezt várnánk minden parfümtől...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 2.

fannc22

2020. december 10.

Na, hàt furcsa, de mindig a hideg rázott ettől az illattól...aztán itt a covidos pihengetésem alatt úgy vágytam valami jóra is, így arra gondoltam, rendelek magamnak valamit! Nyilván parfümöt...:D
Nos, valami ultra boldogságos, cukorkás, gejl valamire vágytam, így Balck Fridayen megrendeltem belőle egy 30 miliset.
Amikor megjött mèg nem éreztem annyira sajnos, de tudtam, hogy jó vásár, mert a párom minden percben, mikor elmentem mellette megdicsérte az illatomat.
Most már én is érzem. Ilyen hidegben valahogy jól esik és annyira nem is rossz, mint régen gondoltam. Boldogság illata van, ha nem esünk túlzásba vele, akkor szép kis illat! Krémes, édeskés, virágos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 10.

Lilenzo

2020. november 29.

Értem én, hogy minden második emberen ez köszön vissza, és értem én, hogy ez csak egy "egyszerű édes illat" de ha egyszer olyan jó?! Az, hogy trendi, még nem elég ok utálni. Egyszerűen a jó oldalát emeli ki az embernek és még ráadásul tartós is!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 29.

Alkoholok: Alcohol
Fényvédők: Tris(Tetramethylhydroxypiperidinol) Citrate, Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Linalool, Benzyl Salicylate, Limonene, Geraniol, Alpha-Isomethyl Ionone, Coumarin, Farnesol, Citral, Citronellol, Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate
Színezékek: CI 14700, Red 33 Lake / CI 17200, Yellow 10 Lake / CI 47005
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lilás piros.

Színezék. Barnás sárga.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.