Lancôme

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 14900 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: vador, az összetevőket feltöltötte: katalinmester13, Módosítva: 2019. május 28.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml
Lelőhely:   parfümériák
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 14900 Ft

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös-gourmand

Illatösszetétel: fekete ribizli, körte, írisz, jázmin, narancsvirág, pacsuli, tonkabab, vanília, praliné

Ár: 14900 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
30, 50 és 100 ml-es kiszerelésben kapható.
100ml Lancôme La Vie Est Belle EDP
Ár: 35000 , Eladó: ffanny
Állapot: Új, Helyszín: Budapest xxi., fizetés: Rugalmasan megoldható
100ml bolti bontatlan
Ár: 40000 , Eladó: ffanny
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: --

pEni

2019. január 2.

Életem során nagyon sok parfümöt elhasznaltam/ használtam már. Egészen fiatal, kisiskolás korom óta szeretem a parfümöket. ( már oviban is néha néha fújtam anyu parfumjeibol egy keveset.. :D) azonban ez volt az első igazi minőségi, drága parfümöm. 1,5 éve vettem, az illata alapján, nem a reklám miatt. Azóta is töretlen a szerelmünk, kezd fogyni, így inkább alkalmakra használom már.
Tartóssága szuper, másnap a ruhamon, sálamon, hajamon is érződik.
Csomagolása elegáns, tükrözi az illatát.
Már az egyik barátnőmet is "megfertőztem" vele :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 2.

Tartóssága szuper, másnap a ruhamon, sálamon, hajamon is érződik.
Csomagolása elegáns, tükrözi az illatát.
Már az egyik barátnőmet is "megfertőztem" vele :)

Rommie77

2019. január 1.

"Már elnézést" :D
de szerintem kicsit röhejes értékelni, osztályozni egy illatot... valakinek tetszik, valakinek nem, ez nem minőségi kérdés, hanem teljesen egyedi döntés. Ízlés dolga.
Én most 5 csillagot adhatnék erre a francos szagra, mert évek óta - mióta először hozzám került egy tester - ez a kedvencem, a választottam, stb. De adhatnék rá 1 csillagot is, mert miért kerül ennyibe pár ml benzyl benzoátos vizes lötyi?
Azt nem tudom, mitől lenne tucat parfüm, én még soha senkin nem éreztem, mondjuk annyira nem is érdekel. Nekem tetszik az illata, ennyi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 1.

"Már elnézést" :D

doraorsolya

2018. december 30.

Ez jelenleg számomra az én illatom. Annyira bevált nekem, hogy a 30ml után jelenleg egy 50ml-es üveget használok.
Szerintem a parfüm nagyon szubjektív téma, nem is szoktam olvasni válogatás előtt értékeléseket, mindig a saját orromra akarok hivatkozni a boltban, nem akarok semmilyen befolyásoló tényezőt. Ezzel is így voltam első pillanatban, rögtön egymásra sikerült találnunk. Elég egy fújás egy egész napra, mindig érezni fogod magas körül az illatát, de annyira kellemes, hogy egyáltalán nem zavaró, sőt, tud arra gondolni az ember, hogy jó helyre ment el a pénze! :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 30.

Csilluci

2018. december 29.

Egyszerrre három ember véleményét írom le😀 Mintát próbáltam belőle, ami már a kifújáskor tömény alkohol volt, aztán átváltott valami irritáló zaklatássá. Párom kérdésemre diplomatikusan csak annyit mondott, hogy nem a legjobb. Tesómnak akartam ajándékozni a maradék mintát, hátha neki bejön, mert ugye Julia Roberts meg az Élet szép, de megérezte a fülem mögött az "illatot" és csak annyit kért, hogy vegyem ki a többi ajándék minta közül, nehogy véletlenül is magára fújja.

Egy agyonreklámozott parfüm sznoboknak, akiknek nincs saját ízlésük. Bocs. Nem muszáj egyetérteni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 29.

PETRA820718

2018. december 29.

Karácsony, reklámok, ügyes marketingek, kíváncsiság, kell nekem...és igen meglett a 30ml-s kicsike a testápolójával, tusfürdőjével díszdobozban.
Számtalanszor átgondolva kell ő nekem, (mivel nem pár ezer), de esélyt adtam, megint győzött a tökéletes illat megtalálása utáni vágy.
Sajnos nem sikerült.
Kifújáskor, az első órában igazi luxus édes illat, érezni, hogy minőségi parfümről van szó.
De! Sajnos, ahogy telik az idő, ki kell mondanom minden bosszúság ellenére is, rajtam nem tartós.
A ruhákon igen, de nem maximálisan amit elvárna az ember lánya egy Lancome parfümtől huszonezerért.
Csalódás, nem is kicsi, ezek után felvetődik a kérdés, hogy kompatibilis-e a bőrömmel..lehet nem, a pakliban benne van.
Mindenesetre ettől sokkal többet vártam tartósság terén, újravenni nem fogom.
Az élet szép, de számomra nem ő a megfelelő parfüm, hiába szép, mert az, de ez kevés.
Csak az illata miatt 4*!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 29.

Sajnos nem sikerült.
Mindenesetre ettől sokkal többet vártam tartósság terén, újravenni nem fogom.
Csak az illata miatt 4*!

szilvike94

2018. december 26.

Idén karácsonykor a Jézuska meghallotta kérésemet, ráadásul szettben kaptam meg (30 ml-es parfüm egy tusi és egy testápoló). Maximális az öröm, imádom az édes illatokat! Szigorúan 1 fújás bőven elég belőle. Életem egyik legtartósabb parfümje a hajamon a következő hajmosásig megmarad, fürdéskor csak úgy száll belőlem az illata. Tipikus téli illat, nyáron azért nem fogom fújkálni, arra már van egy bevált friss parfümöm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 26.

Csanadivivi

2018. december 18.

Engem eddig elkerült ez a nagy hype, ami körülötte van, most szereztem csak be. Viszont minden tisztelem annak,aki ebben “fürdeni” tud :D Én 1 fújást bírok elviselni, különben instant migrén. Nagyon kellemes, édes illat. Jóval komolyabb,mint a Pink Sugar (nem is értem,hogy lehet párhuzamot vonni köztük). Tartóssága 20 csillag, a szerdán befújt ruhámon még most is érződik. Minden napos használatra nekem sok lenne, váltogatom mással, mielőtt megcsömörlök tőle.

Ps.: Tegnap éppen fizettem az egyik drogériában,amikor bejött két lány. Azonnal megcsapott ennek a parfümnek az illata, de olyan erősen,hogy szerintem az egész mögöttem álló sor elszédült tőle, köztük én és a pénztáros is. Légyszi mértéket lányok, azért mert ti nem érzitek, a környezetetek igen!! :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 18.

gy1betti

2018. december 11.

Imádtam ezt az illatot, de nagyon elcsépelt lett. Már nem tetszik annyira, s nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 11.

dustyrose

2018. november 26.

Az emlékezetemben egy kellemes, gazdag, fűszeres-virágos gourmand élt erről az illatról ezidáig - a napokban úgy döntöttem, újra kipróbálom , és bár a kifújás után azonnal hasonló illatélményt kaptam, idővel a gourmand jegyek szinte teljesen eltűntek és így csak egy , tömény, "ragacsos", enyhén savanykás/szúrós virágillat maradt rajtam ( ami egyébként nagyon emlékeztet a Donna Valentino parfümre .) Nem rossz kis illat, de nem fogott meg, nem töltött el jó érzéssel a viselése - émelyítő illat, de számomra sajnos nem jó értelemben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 26.

albertinablogg

2018. november 26.

Update 2018. november 26.
Most, hogy már eltelt 4 év, hogy ezt használtam, utólag is szeretnék véleményt alkotni róla. Három 100 milist használtam el belőle. Belecsömörlöttem. Az üvege még mindig nagyon tetszik, az illatot már unom. Tény, hogy a Lancome legjobb illata, amit hűen tükröz az, hogy jelenleg 519 vélemény van róla. Népszerűsége töretlen. És talán ez a baj, mert már nagyon sok nőn érzem és elvesztette az egyediségét ezáltal. Ahogy lent is olvasható, az akkori párom, most már exem lévén találkoztam először a Lancome-al. Szívás, mikor bemész a parfümériába és kiválasztanád a kedvenc illatod (Chloé - Love Intense EDP) és a palid közli, hogy csakis Lancome-ot választhatsz, mert ő azt szereti és azt veszi meg. Akkor mindenhol Julia Roberts-et láttam és mivel kicsit hasonlítok rá, mondom üsse kavics, ez még annyira nem is rossz, legyen ez (meg hát a többi Lancome illatot nem ismertem). Aztán megkaptam először 100 milisben, aztán 100 milis + testápoló + tusfürdő csomagban (a tusfürdőtől kiütéses lettem így kuka a testápolóval együtt), aztán Los Angelesben is vett egyet, majd a jelenlegi páromtól is kaptam. Bocs, akkor 4-et használtam el! 😲 Közel fél liternyi mennyiségtől és a 4 éven át tartó használatától megutáltam / meguntam. És egy bizonyos ideig (évekig) nem fogom használni. Talán 10 év múlva csupán a nosztalgia kedvéért megveszek egy kis kiszerelést. Az üvege zseniális, még mindig el vagyok tőle bűvölve, ráadásul olyan nehéz, hogy be lehet vele repeszteni egy koponyát, akár önvédelmi eszköznek is kiváló, ha nincs egy féltégla a kezed ügyében. 😂 Ennek ellenére nem vonok le tőle pontot.

2014. november 24.
A páromtól kaptam ajándékba a nagy kiszerelést. Fél éve használom, igaz, már nagyon kevéske van benne, de a legjobb Lancome illat. Rendkívül tartós.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 26.

Update 2018. november 26.

2014. november 24.

Alkoholok: Alcohol
Fényvédők: Tris(Tetramethylhydroxypiperidinol) Citrate, Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Linalool, Benzyl Salicylate, Limonene, Geraniol, Alpha-Isomethyl Ionone, Coumarin, Farnesol, Citral, Citronellol, Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate
Színezékek: CI 14700, Red 33 Lake / CI 17200, Yellow 10 Lake / CI 47005
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lilás piros.

Színezék. Barnás sárga.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.