Lancôme

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 14900 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: vador, az összetevőket feltöltötte: katalinmester13, Módosítva: 2019. május 28.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml
Lelőhely:   parfümériák
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 14900 Ft

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös-gourmand

Illatösszetétel: fekete ribizli, körte, írisz, jázmin, narancsvirág, pacsuli, tonkabab, vanília, praliné

Ár: 14900 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
30, 50 és 100 ml-es kiszerelésben kapható.
100ml Lancôme La Vie Est Belle EDP
Ár: 35000 , Eladó: ffanny
Állapot: Új, Helyszín: Budapest xxi., fizetés: Rugalmasan megoldható
100ml bolti bontatlan
Ár: 40000 , Eladó: ffanny
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: --

Zuri001

2020. április 15.

Nagyon szerettem volna szeretni ezt az illatot. Sajnos számomra túl sok. Mindenből túl sok, túl édes, túl fűszeres, túl intenzív és tényleg fejfájdító számomra.
A nap folyamán határozottan éreztem, hogy változik rajtam. Viszont végig émelyítő maradt. Ami jó pont, hogy brutálisan tartós.
Nem gondolnám, hogy ez egy rossz parfüm, csak nekem nem vált be. (:

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 15.

Nem gondolnám, hogy ez egy rossz parfüm, csak nekem nem vált be. (:

Sophie0517

2020. április 13.

Továbbra is mély hódolatom ennek a parfümnek. Ezzel kezdtem a brutális ámokfutasomat a parfümök világába. Nyilván már nem egyedi, viszont szerencsére mindenkin másképp mutat. Nagyon sajnálatos, hogy másolják az ilyen illatokat, és valóban minden 2. emberen ott vannak. Rendkívül rühellem ezt. Szerintem egy parfümöt viselni kell, és tudni kell viselni. Egy másolat soha nem fogja azt az élményt nyújtani! Egy gagyi mosogatólé, amiről ordít, hogy az. Ezektől függetlenül, én bátran viselem ezt az illatot. Szeretem a nyitását, a leszáradását, a tartósságát. Ruhán olyan tartós, hogy ha elteszem őket, mosás után, mert szezont váltunk, és újra eljön az ideje, hogy elővegyem őket, akkor is ott van ez az illat. Nekem Ő egy érzés, és az is marad. Fantasztikus.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 13.

leila0803

2020. április 6.

En teszteltem. A kolleganom pedig viseli. Szerencsere nem egy irodaban ulunk, mert az illat nagyon fojotgato tud lenni. Szep illat, de tuladagolva mergezo a kornyezetre nezve...

Update: mertekkel hasznalva, egy fujasnyi adaggal, CSODALATOS!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. április 6.

Update: mertekkel hasznalva, egy fujasnyi adaggal, CSODALATOS!

dalmaflora

2020. március 26.

Lehet azért irritál ennyire elképesztően ez az "illat" mert nem telik el nap, nem tudok olyan helyre menni, ahol legalább egy emberen ne érezném. Tartósnak tartós, tömény és émelyítő. Főleg nyáron, 30 fokban.
Lányok! Miért kötelező minden egyes nőnek ebben fürdenie? Miért nem elég egy fújás? Nem tudom különleges illatnak tartani, akárhogyan is szeretném. Magamon próbáltam, mert volt már, hogy a nagy ellenállásom a csuklómon való megszaglászás után megtört más termékkel kapcsolatban, de ezzel nem sikerült.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 26.

Serpentina

2020. március 15.

2018. április 15.
“Jelenlegi kedvenc parfümöm.
Évekig vadásztam, hogy mi lehet ez a különleges, fűszeres “Andrássy utat idéző” parfüm, amit annyian viselnek, de amikor ajándékba kaptam egy Lancôme mini parfüm válogatást, azonnal felismertem, hogy ez az az illat. 😍
Annyira karakteres és jellegzetes illata van, hogy semmihez nem lehet hasonlítani, mégis egész nap képes lennék magamba szívni.
Abszolút luxus érzés viselni, és nagyon tartós.”

Update: Rendkívül kevés illat van, amire 100%-ig azt tudom mondani, hogy teljes mértékben az én ízlésem, az én karakterem, valóban engem ír le, és még évek után is megunhatatlan a számomra. Nem szokásom felelőtlenül, “bármi, de legyen valami” alapon parfümöket vásárolgatni, és bizony, épp elégnek mondtam nemet az idők során. Vagy tökéletes, telitalálat számomra, - ha nem így van, nincs rá szükségem porfogónak. És ez az a parfüm, ami tökéletesen beleillik ebbe a metszetbe.
Sem az aktuális trendek, sem a statisztika nem tud befolyásolni, vagy változtatni a véleményemen.
A legkevésbé sem érdekel, hogy mennyire népszerű, egyesek szerint mára tucattá vált, vagy az, hogy egyesek csak azért lépnek be az üzletekbe és vásárolják meg testközeli, vagy bármilyen komolyabb személyes tapasztalat nélkül, mert “sokan használják, - akkor biztos jó lesz nekem is” (fúú... 😤).
Számomra egy ritka elegáns, komoly, fás elegy. Egy gyönyörű, kora őszi erdő illata 🌲🍃🍂 egy kis színházi előadásokra emlékeztető tömjénes-füstös karakterrel, 🎭🥃 de annyi összefonódó komponensből áll, hogy nagyon nehéz pontosan körülírni, milyen lehet. Az az illat, ami nem édes, nem savanyú, nem kesernyés, nem hajmeresztően idegen elemeket tartalmazó, nem virágos, nem is gyümölcsös, - hanem: tökéletes egyensúlyban van. A karaktere leginkább hideg időben jön ki. Nehezebb, karakteres, - ezért nem mindenkinek áll jól, nem az a típus, amit vakvásárlás után csak úgy “el lehet fújkálni”.
Nagyon tartós, kevés is elég belőle, kora reggeltől egészen estig lehet érezni, - és bárkin azonnal ki lehet szúrni. Ezért nem mindegy, hogy a viselője kémiájához mennyire illeszkedik. Az biztos, hogy mi nagyon jól megtaláltuk egymást. Ha egy kis feltörekvő, ismeretlen nevű olcsó, vagy 3x-5x ilyen drága, tipikus “elérhetetlen” márka terméke lenne, akkor is venném, mert az, hogy mennyire illik hozzám, sokkal jobban számít.
A legtökéletesebb, utánozhatatlan signature illat számomra, és ez évek óta nincs másképp.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 15.

2018. április 15.
“Jelenlegi kedvenc parfümöm.
Abszolút luxus érzés viselni, és nagyon tartós.”

sztike

2020. március 7.

Homo homini lupus est - mondták a bölcs rómaiak pár ezer éve, s lám, még mindig igazuk van. Bár talán találóbb lenne jelen esetben a NŐ NŐnek farkasa. Nekem legalábbis ez ugrott be a kommentek kapcsán, amit ez a szerencsétlen parfüm kapott, de igazából bárhova mehetnék, eszembe jutna ez a mondás. Merthogy számomra megdöbbentő tendenciák uralkodnak mostanság. Divat lett lenézni, leszólni bármit, ami mainstream, legyen az hajviselet, ruhadarab, vagy parfüm. Divat lett lenézni és leszólni nőket, mert sminkelnek / nem sminkelnek / hogy sminkelnek, mert manikűröztetnek (hiszen minek az, csak a természetes jó, aki meg műkörmöshöz jár, az bizonyára nem végez házimunkát - és egyéb adekvát vélemények), sőt, már olyat is olvastam, aki azért szólt le másik nőt, mert Avon parfümöt használ (mert aki nem tud/akar több tízezreket parfümre költeni, ne adj' Isten egyenesen tetszik neki egy olcsóbb illat, az már nem is nő vagy én nem tudom). Nem tudok úgy receptet keresni, hogy ne legyenek legalább 1 recept alatt utálkozó kommentek, hogy miért így vagy miért úgy főz a receptet feltöltő. Mindenhol 'bezzeganyák', 'bezzegnők' vannak, akik nem mulasztanak el egyetlen alkalmat sem, hogy leszóljanak, sőt, néha egyenesen megalázzanak más anyákat / nőket. Csajok! Miért kell ez? Miért kell a felsőbbrendűség illúziója a másik lenézésén keresztül, miért nem elég az önazonosság? Kapunk elég nyomást az életünk minden területén, minek kell még egymást is fúrni? Szerintem pont az az egyik gyönyörű dolog a nőiességben, hogy annyiféleképpen meg lehet élni. Ki így, ki úgy éli meg, de ezzel nincsen semmi baj.
A vélemény meg vélemény, szerintem egy parfüm kapcsán bőven elegendő lenne a termékkel kapcsolatos szubjektív gondolatokat megosztani, a személyeskedést meg egyszerűen elhagyni. Megérteni mindenkit meg lehet, egyetérteni viszont senkivel sem kötelező, szóval hagyjuk szépen békén egymást.

Na de a szegény parfümről is néhány szót. Engem a kíváncsiság vett rá a tesztelésére, mert el nem tudtam képzelni, milyen illat válthat ki ilyen vörösen izzó gyűlöletet egyesekből. Első kifújásra semmi extra, csak az "éreztem én ezt már valahol" deja vu, de nekem pl. egyáltalán nem tűnt édesnek. Hazavittem papírcsíkon és időnként megszaglásztam, mivé változik. Az idő múlásával tényleg kijön belőle az édes illat, de az itteni jelzők alapján én sokkal rosszabbra számítottam. Szerintem pl. a Police The Sinner Forbiddenje (Isten nyugosztalja) vagy az Avon (igen, én is ilyen kis proli vagyok, hogy használtam avonos parfümöt :) ) Far Away sokkal sokkal édesebb. Nekem igazából csak annyi a problémám ezzel az illattal, hogy hiányzik belőle a csavar, nem érzem az enyémnek. Az én orromnak ez túl egysíkú, de ettől még másnak jól állhat.

Ha már az elején a rómaiakat emlegettem, tanuljunk meg tőlük még egy dolgot, mert ide különösen passzol: De gustibus non est disputandum...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 7.

Nettuska

2020. február 14.

Második kedvenc, szeretem.Nekem nem sok, nem tömény a praliné jól kiérezhető belőle,rajtam nem cukorbomba,
tartós sokáig érződik. Ruhán pedig napokig is jelen van. Nyáron lehet sok lenne,de hűvös időben mindig van belőle itthon.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 14.

vanillacake

2020. február 4.

Jöttem véleményt módosítani. Gondoltam, adok még egy esélyt ennek a parfümnek, pár hónap elteltével újra elővettem és kipróbáltam.
Nem tudom, nem értem, mi történt...Eltűnt a korábban említett kellemetlen szúrósság. Amit most érzek magamon, az egy nagyon kellemes, kifinomult, édeskés illat. Sokan említik, hogy túl édes, rajtam egyáltalán nem, habár el tudnám viselni ha még édesebb lenne. Az elmúlt két hétben csak ezt fújtam magamra. A korábbi 1 csillag helyett most 4-et adok.

Sajnos rajtam nem működik. Sokat vártam ettől az illattól, szerencsére csak mini változatot rendeltem belőle. Az én bőrömön szúrós, mosószer illata van. Hiába teszteltem napokon keresztül, nem lett jobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 4.

rokamokus

2020. február 2.

Minta nagyon tetszett a boltban , majd megrendeltem nagyon erős és tartós 30 ml szerintem sosem fog elfogyni .Csak alkalmakra használom akkor is az ujjamra fújom és kenem ide oda. Szeretem az édes illatokat de ez nagyon tömény. A vastag üveg többször leesett szerencsére nem tört el ( kb megfulladtunk volna :) ) csak lepattant a sarka. Vásárlás előtt mindenkeppen egy kisebb mintát ajánlok használni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 2.

klilii

2020. január 26.

Alapjáraton nem vagyok oda az édes illatokért, ez az illat mégis megfogott nyári estékre( alkalmakra) szoktam használni, elég tartós az illata nem kell belőle sok !

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 26.

Alkoholok: Alcohol
Fényvédők: Tris(Tetramethylhydroxypiperidinol) Citrate, Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Linalool, Benzyl Salicylate, Limonene, Geraniol, Alpha-Isomethyl Ionone, Coumarin, Farnesol, Citral, Citronellol, Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate
Színezékek: CI 14700, Red 33 Lake / CI 17200, Yellow 10 Lake / CI 47005
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lilás piros.

Színezék. Barnás sárga.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.