Lancôme

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 14900 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: vador, az összetevőket feltöltötte: katalinmester13, Módosítva: 2019. május 28.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml
Lelőhely:   parfümériák
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 14900 Ft

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös-gourmand

Illatösszetétel: fekete ribizli, körte, írisz, jázmin, narancsvirág, pacsuli, tonkabab, vanília, praliné

Ár: 14900 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
30, 50 és 100 ml-es kiszerelésben kapható.
100ml Lancôme La Vie Est Belle EDP
Ár: 35000 , Eladó: ffanny
Állapot: Új, Helyszín: Budapest xxi., fizetés: Rugalmasan megoldható
100ml bolti bontatlan
Ár: 40000 , Eladó: ffanny
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: --

veganita81

2019. december 9.

Évekig újra vásároltam, húztam magam után a vattacukor illatot. A környezetem is szerette. Ott hagytam az illatot mindenhol, kabát gallér, biztonsági öv, takaró, bármi, amihez picit is hozzáért. Tartós, nagyon nőcis illat. A parfümök nagy részétől fáj a fejem, tőle nem fájt, annak ellenére, hogy elég tömény illat. Számtalanszor szembe jön az utcán, csupán ezért nem veszem újra többé.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 9.

zsofi02

2019. november 30.

Sok parfümöt nem tudok elviselni magamon. Hányingerem és/vagy fejfájásom lesz tőlük. Nos, ettől nem, tetszik is az illata, de nem wow.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 30.

Hiuz

2019. november 18.

Ennek a parfümnek folyamatosan adogattam az esélyeket...eddig. Újságokból mintaként került hozzám több darab, most ismét. Hát rajtam először olcsó, locsolkodó kölninek ható illat érződik, leszáradás után pedig nagyon erős, tolakodó, már-már erőszakos. Az üvege gyönyörű, nagyon nőies, elegáns. Ezzel szemben az illat egy erőszakos karaktert személyesít meg az én véleményem szerint. Remélem több minta formájában már nem jön szembe :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 18.

level

Korcsoport: >54
2019. november 15.

Édes, nőies illat, virágos illat, csak sajnos nagyon tucatillattá vált.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. november 15.

Édes, nőies illat, virágos illat, csak sajnos nagyon tucatillattá vált.

Aurora1006

2019. november 14.

Jó kis illat,sokan kérdezik hogy mi van rajtam ha ezt használom.Tartóssága kb 8 óra,és még esti zuhany előtt is érzem,hiába reggel fújtam belőle.Magamon nem szeretem túlzottan,van valami mellék illata,ami pár óra után kifejezetten zavar.Néha előveszem,de nem lett a kedvencem!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 14.

Buci86

2019. november 12.

Kedvenc illatom! Évek óta használom. Nagyon tartós, a ruhákon napok múlva is érezni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 12.

krisztinakasza91

2019. november 9.

Az Intense verziót vásároltam meg belőle. Valóban tolakodó, édes illat ami később fanyar árnyalatban marad meg. Nagyon nőies, most épp erre vágytam. Kipróbáltam a boltban és elsőre nem tetszett, később azonban otthon is éreztem az illatot magamon és egyszerűen nem tudtam elengedni.. Muszáj volt megvennem. Két hátrányt említenék, ruhára fújva tartósabban megmarad mint bőrre fújva és az üvege nem annyira praktikus ahhoz hogy magammal vigyem mindenhova neszesszerben. De az illata miatt 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 9.

muszika

2019. október 26.

UP mostmár iszonyatosan tömény számomra, nem értem régebben hogy tudtam mindennap használni! :(

Én nagyon szeretem. Egy fújás egész nap kitart, de csak hidegebb időben használom, nyáron nagyon émelyítő.
Ui.:a J Fenzi 1800 forintos (/100 ml) alternatívája ugyanilyen jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 26.

Ui.:a J Fenzi 1800 forintos (/100 ml) alternatívája ugyanilyen jó.

betteez

2019. szeptember 20.

Egy rendelés mellé jött ajándék illatmintaként. Nagyon erős és tolakodó illatnak érzem, sajnos nekem nagyon olcsó parfüm érzetét kelti.
Hűvösebb illetve téli időszakban működhet azoknak, akik szeretik az édes illatokat, egyébként hűha...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 20.

evaedinakiss

2019. szeptember 11.

Chanel Coco Mademoiselle az igazi illat számomra. Ezt újításként próbáltam ki. Szerettem az illatát, kétszer is megvettem, de a Chanel az Chanel, nem tudok elszakadni tőle. Bajom csak a tartósságával volt, a nap végére eltűnt, mert nem szoktam magamra sokat fújni, hogy ne legyen tolakodó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 11.

Alkoholok: Alcohol
Fényvédők: Tris(Tetramethylhydroxypiperidinol) Citrate, Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Linalool, Benzyl Salicylate, Limonene, Geraniol, Alpha-Isomethyl Ionone, Coumarin, Farnesol, Citral, Citronellol, Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate
Színezékek: CI 14700, Red 33 Lake / CI 17200, Yellow 10 Lake / CI 47005
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lilás piros.

Színezék. Barnás sárga.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.