Lancôme

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 14900 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: vador, az összetevőket feltöltötte: katalinmester13, Módosítva: 2019. május 28.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml
Lelőhely:   parfümériák
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 14900 Ft

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös-gourmand

Illatösszetétel: fekete ribizli, körte, írisz, jázmin, narancsvirág, pacsuli, tonkabab, vanília, praliné

Ár: 14900 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
30, 50 és 100 ml-es kiszerelésben kapható.
100ml Lancôme La Vie Est Belle EDP
Ár: 35000 , Eladó: ffanny
Állapot: Új, Helyszín: Budapest xxi., fizetés: Rugalmasan megoldható
100ml bolti bontatlan
Ár: 40000 , Eladó: ffanny
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: --

simonkati82

2019. szeptember 7.

Telitalálat, isteni finom illata van, egy kicsit tartósabb lehetne. Visszaköszön a gyermekkoromból valami az illat kapcsán, amit nem tudok összefoglalni, de egy rég elfeledt kellemes érzés az, ami eltölt, amikor magamra fújom. Mindig nálam van, azt hiszem, ezt nem is kell mondanom. :-)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 7.

kertesznorka

2019. szeptember 5.

Úgy döntöttem, hogy frissítem az eredeti véleményemet, mert sajnos nem ment át a gondolatmenetem. Általam kedvelt illat is kapott már wc illatosító, és egyéb jelzőket. Ezzel nincs gond. Az, hogy egy illat finom-e vagy sem, ugye, nem vita tárgya, mert ízlés kérdése. Az viszont, hogy a többség számára zavaró-e vagy sem, erős vagy sem, már adagolás/ jóízlés kérdése. Továbbra is azt gondolom, hogy a másokra ráerőszakolt, túladagolt, évszaknak, alkalomnak nem megfelelő parfümillat viselése igenis illetlenség, sokkal nagyobb, mint egy mások által kedvelt parfüm lehúzása egy virtuális felületen. Vannak még egyéb gondolataim is a pár hónap alatt elcsépeltté váló divatparfümökről, amiktől az aktuális évben az egész város illatozik, holott tele van gyönyörű illatokkal a drogéria, ahol mindenki találna az egyéniségéhez, alkatához, évszakhoz megfelelő parfümöt, de nem teszem, mert tényleg túl lett beszélve a téma pro és kontra is..

Ahogy Asianlover írja: a BKV hivatalos illata! Lelökte a trónról a Coco Mademoiselle-t és klónjait. A 7-es buszon, 35 fokban konkrétan gyilkol a pacsuli-tonka-vanília triumvirátus, úgy érzem magam, mint anno a terhességem első trimeszterében. Csakúgy, mint atombomba orientális rokonait, az Opium-ot, Organzát vagy az elefántos Kenzo-t azok utáltatják meg az emberrel, akik nem ismerik a mértéket, és nincsenek tisztában a téli/nyári parfüm közti különbséggel. De komolyan, hogy lehet létezni ilyen intenzitású illatfelhőben egész nap, főleg ilyen melegben? :-P. Szóval plíz, azoknak, akik szeretik: légyszi, ezekből a bombákból ne fújjatok többet kettőnél, mert megpusztulunk! :-D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. szeptember 5.

Dorothy13

2019. augusztus 30.

Update2: muszáj szólnom! Előző írásomnál nem tettem meg, de vissza tértem, mert nevetséges ami itt folyik. Igazából pár embert és amit itt művelnek, sajnos egy szóval tudom jellemezni: Szánalmas.
Olyanokat írnak itt páran, hogy: de jó, hogy más is lehúzza ezt a mocsokba, BKV szag, wc illatosító, gusztustalanság, behányok tőle, felfordul a gyomrom- és társai.... úgy gondolom, hogy ezek nem releváns értékelések, hanem holmi pocskondiázás, és az intelligencia magas fokú hiánya:)
Most már nem az illat az ami "túl hypolt" hanem ennek a pocskondiázása, és szidása. Könyörgöm, ne süllyedjünk óvodás szintre.
Ez az illat karöltve a Chanel Coco Mademoisellel kapja itt ezeket a jelzőket, miközben a kettő egyik legminőségibb parfümről beszélgetünk, luxusmárkáktól, nem egy Avonról....
Érdekes- és ezt most nem azért mondom mert elfogult vagyok és szeretem- de én soha nem éreztem még a bkv-n, pláne nem, hogy úszna benne valaki, napi 5x minimum??? ez meg inkább vicces:) már csak az ára miatt sem gondolnám ezt.
Én is értékeltem már le eléggé parfümöt, de nem így... ezt lehet szebben is megtenni. Nagyon unalmas már, hogy ennyien ugyanazokkal az oltásokkal jönnek ide véleményezni...
Mellesleg én most vagyok büszke tulajdonosa a 3. üvegcsének, páromtól kaptam tegnap, nagy a szerelem most már évek óta vissza-vissza térek hozzá:)
Mivel elég 1 maximum 2 fújás, extra hosszú ideig kitart és megéri, én még mindig csak ajánlani tudom...

Hitetlenkedve olvasom, azokat amiket páran írnak itt véleményként, lehet , valakinek nem jon be annyira, de hogy wc illatositokent végezze , az eros túlzás, meg viccnek is rossz, könyörgöm nem egy rossmanos noname parfumrol beszélunk ...:) Lassan kettő eve enélkül a parfüm nélkül nem indulok sehova !!:) nemreg kezdtem meg a második üveggel , párom lepett meg mindkettő nagy kiszerelessel mert tudta, mennyire oda vagyok ezert az illatert!:) amig nem tudtsm , hogy mi ez a parfüm kepes voltam oda menni ahhoz akin ereztem :D nagyon tartós, nagyon erőteljes illat , édeskés megsem az a tul edes cukorka szag, luxus illat, igszi személyiséggel, nekem örök szerelem !:) Ha lesz is kovetkezo parfümöm, hozza hasonlo illatot fogok keresni , de o nalam mindig is alap darab lesz!!:) egy álom!

UPDATE: majdnem kitöröltem a régi értékelésem, mert olyan mintha a 16 éves önmagam írta volna, de meghagytam:D
Nos.... még mindig nagyon szeretem, kb. 4 éve használom, jelenleg kifogyott, és most egy ideig nem fogom őt újra venni, de nekem mindig is egy alap illat marad! Tényleg nagyon megosztó parfüm, ami nekem furcsa, elképzelni nem tudom, hogy ez valakinek hogy lehet szó szerint büdös, de rájöttem azóta, hogy ez a szép a parfümökben, hogy mindenki bőrén másmilyenek, más illik hozzájuk, más tetszik.
Valóban nagyon édes, tömény illat, és talán az évek során a mindennapi használat alatt kicsit megelégelte az orrom és valami újat probálnék most ki, lehet valami kevésbé töményet, különlegesebbet ,mert néha feltenni szuper, vagy mikor az embereket megcsapja ez az illat, de 7 napból 7nap az talán már nekem is sok, pedig én nálam nem létezik túl édes illat! Nekem fürdés után is ilyen illatom volt, sőt, mindenem ebben úszott, nagyon nagyon NAGYON tartós illatról beszélünk!
Nem összekeverendő az olcsóbb kategóriájú vanilliás illattal, kifejezetten sértő rá nézve, a vanília, a tonkabab nagyon minőségien van jelen benne, nem egy gyerek parfüm.
Nálam 5*, szerelem parfüm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 30.

Nálam 5*, szerelem parfüm.

Beya93

2019. augusztus 27.

Egy rendelés mellé lehetett választani egy mintát és őt választottam. Engem ez az illat valahogy mindig elkerült, igaz régebben nem is voltam nagy parfüm mániás, csak az utóbbi időben.
Hogy én hányszor éreztem ezt az illatot... Utcán, buszon, boltban kb mindenhol... Sose gondoltam volna hogy ez az. Másokon mindig tetszett ez az illat, de mindig 20 alatti plázacicákon éreztem úgyhogy mindig elvetettem az ötletet hogy kutakodjak utána. Szóval tényleg baromi tucat napi 2x biztos elsétálok mellette. Ennek ellenére az illat maga nekem tetszik, édes illat mániás vagyok, de magamon mégsem tudnám elképzelni... Meg úgy igazából senkin 20 felett. Egy komoly, érett, esetleg vezető beosztású 40es nőn meg rendesen nevetséges lehet. Brutálisan tartós 1et fújtam a csuklómra, azóta már 3, mostam kezet csuklóval együtt és még mindig érezni, ilyennel még nem találkoztam.
Mindent összevetve nem az én stílusom, nem passzol hozzám, én ezt eddig szinte mindig tényleg csak tipikus vastag szemöldök tetkós, szájvonalon túl rúzsozott, hosszú póthajas, műszempillás, műkörmös, kamu mk táskás fruskákon éreztem és akaratlanul is velük azonosítom. Sajnálom, mert enélkül jó illat lehetne.
4* mert az illat jó, arról nem tehet hogy ki és milyen mennyiségben használja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 27.

4* mert az illat jó, arról nem tehet hogy ki és milyen mennyiségben használja.

Niki0215

2019. augusztus 27.

Elnézést kérek mindenkitől, de ez számomra egy erőszakos, túltolt illat...a legzavaróbb benne az amennyire sztárolják,, és minden nap legalább 4-5 emberen érzem vagy őt, vagy az olcsóbb utánzatát.....Tucatillatokat amúgy sem kedvelem, sőt kerülöm, de ezt különösen...Elképzelhető hogy megszerettem volna ha nem lesz belőle ilyen erőszakos illatfelhő...Nyáron különösen, mikor nem spórolva vele magukra fújják a fél üveggel, és 10 méteres körzetben fulladozni lehet tőle...A kevesebb néha több....ez kimondottan igaz erre az illatra!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 27.

MissKenedy

2019. augusztus 27.

Majd 3 éves véleményemet meghazudtolva vettem egyet magamnak. Parfüm gyűjtőként nehogy már ez az ikonikus megosztó darab ne legyen egyszer a birtokomban. És bár tartom a lenti véleményemet, hogy ez a parfüm túl lett tolva minden téren, mégis lassan de biztosan kikerült a FriendZone-ból és kicsit beleszerettem. Eleve valami csoda lehet, de rajtam egyáltalán nem cukorka. Édesnek édes, de virágosabban mint mondjuk egy Manifesto a maga tömény vaníliájával, vagy egy Black Opium a kávés vaníliával. Leszáradásnál már jobban előjön a vaníliás púderes illat amit én amúgy is kifejezetten szeretek. Szeretem a meleg bújós illatokat, és ez nekem csakis édes illattal lehet. De az elején rajtam a jázmin nagyon dominál. A csillagokat éppen ezért feltornázom egyel, de ez a parfüm tényleg olyan mint az alien. Szigorúan 1-1 fújás (akkor is, ha már nem érzed), mert különben mindenki kiakad körülötted.

Kolléganőm használja, de hála istennek a visszafogottabb módon. Csak akkor szoktam érezni rajta ha előttem megy. Nagyon tetszett, rajta igen kellemes, jól is áll neki. A vicc, hogy mikor kérdeztem mi ez, csak nem a Belle, annyit felelt, hogy fogalma sincs, a pasijától kapta:D Komolyan léteznek ilyen nők?:D
Na mindegy, gondoltam kipróbálom, eleinte tetszett is, de mikor még 3 óra után is annyira erősen éreztem az ágyban mint a plázában kipróbálás után, már megfájdult a fejem. Összeségében nem rossz, ha valakihez illik és tudja tartani a mértéket, de tényleg kiábrándító, hogy minden alkalommal ha felszállok a villamosra megérzem valakin. Kicsit off de ez pont olyan illúzióromboló, mint mikor megvettem annó a timberland bakancsomat, mert eszméletlenül tetszett, tök jó anyagból van, vízálló, majd 1 év múlva már a sarki árus is az utánzatban nyomta. Igenis szar érzés volt, hogy az általam a minőség miatt megvett termék azért veszített az értékéből mert kijött a gagyi utánzat és mindenkin az van. Persze ez nem változtat azon, hogy az eredeti a márkát övező mánián kívül a minőséget is adja ennyi pénzért, de én azt vallom, ha nincs pénzem valamire, nem veszem meg az utánzatot csak hogy úgy tűnjön megtehetem. Ezért nincs o-bag táskám, MK cuccaim, stb...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 27.

lialiacska

2019. augusztus 23.

Update: Két év után jött valami hogy nekem már pedig most kell és nyár ide vagy oda :)
Nos a véleményem nem sokban változott de a bőrőm annál inkább. Egy csak és szigorúan egy fújás számomra és csodás enyhén púderes virágos és édes illat lessz rajtam több órán keresztül. Nagyon sokan dicsérik meg rajtam ebben a melegben is! Persze ez a bőrőmnek és a mértékletességnek is köszönhetem!

Nagyon megosztó illatról van szó. Emlékszem mikor először láttam a reklámját az általam imádott Julia Roberts színésznővel már meg vett kilóra.. Aztán sikerült megillatolnom meg vallom őszintén nem pont ilyenre számítottam kevésbé édesre de mivel akkoribban ez újdonságnak számított hát meg tetszett...
Aztán mire odáig jutottam hogy végre meg vehetem magamnak már eltűnt a lelkesedés az illatért. Hogy miért? Elsősorban a rengeteg gagyi utánzat miatt, aztán a fiatal lányok miatt akik a gagyi utánzatott csak úgy öntötték magukra, aztán azért mert mikor a drogériák soraiban sétálgattam parfümre vadászra, a lányok oda sündörögtek a híres La Vie Est Belle parfüm polcához és észt vesztve fújták magukra majd elhagyva az üzletett már-már hányingert keltő illat csíkot húzva maguk után. Másodsorban azért múlt el a lelkesedésem mert miután mindenkinek sikerült beszerezni az eredeti illatott szintén nem ismerték a mértéket. Szerintem ebből a parfümből egy fújás is elég na jó maximum egy egész és még egy pici de se több sem kevesebb! Hiszen hol láttuk azt a reklámban hogy Julia Roberts letusol a parfümmel? Nem hiába ő lett a reklám arca.
Ez a parfüm a sikket a kifinomultságot a lányos bájt és az érzéki nőiességet kell hogy tükrőze! Nem pedig a mértéktelenséget és az olcsóságot már bocsánat...
Szerintem a parfüm lényege az főleg ha ilyen márkáról és árról beszélünk hogy mi hordjuk az illatott nem pedig az illat minket, elég lehangoló tud lenni mikor kinyílik a fotócellás ajtó és beérkezik az illat majd a tulajdonosa aki mellett ez esetben már nem szívesen várakozok a kasszánál.
Tisztelet a kivételnek természetesen, de szerintem 10-ből 5-en tudják miről beszélek.
De az illatnak adom az 5 csillagot hiszen tartós, és bár számomra már túl édes de mégis finom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 23.

Luller

2019. augusztus 22.

Tucat ide, vagy oda, én szeretem! Nagyon is! Igen, édes! Igen, erős! Deeeeee, mindezt bájosan teszi. Szerintem. Persze, ez pont egy olyan illat, amihez semmi esetre sem szabad még semmilyen egyéb illatos cuccot tenni magunkra, értem ez alatt az illatosított deókat, illatosított testápolókat, mert ha elegyíted, tényleg gyilkos tud lenni. Főleg, ha nyáron nem a megfelelő helyre fújjátok..hogy szépen mondjam. :) De szerintem ez minden illatra igaz. Nem véletlen az, hogy a franciák csak és kizárólag egy parfümöt használnak egy időben. Minden más magukon illatmentes! Nem hatvanféle kencefice...
Szóval , nálam benne van a top 5ben, ha tucat-ha nem :) Csak mértékkel és okosan kell használni.viselni. Ahogy minden más illatot is ;)
Engem télen, nyáron szeret ez az illat. És én is őt. Mindig dicsérik, bármikor, bárhol viselem :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 22.

S.K

2019. augusztus 20.

Nincsen birtokomban ez az illat, de próba után merőben más a véleményem az előttem leírtaktól. Néhány véleményt (?) nem is értek, mert inkább csak azon nők masszív fikázása akiknek tetszik ez a parfüm. Mi alapján bírálják egyesek ezen embertársaikat ilyen degradáló módon!? Néhány "vélemény" inkább szégyen, mint valós vélemény.
Na, de inkább nézzük a parfümöt és utána lehet engem is megkövezni kedves ítélkezők!
A próba után nekem az a kép ugrott be, amikor kislányként szerelmes vagy a kis osztálytársadba. Csak úgy a szünetekben meghúzza a hajadat, ad a kedvenc csokijából..... és aztán bummm,... eltelik 20 év és összetalálkoztok az utcán és már nem két gyerek áll szemben egymással, hanem egy férfi és egy nő. Valahogyan mégis emlékeztek arra a szép gyerekkori emlékre. 😊 Miért ez jut róla eszembe!? Ez még rejtély nekem is 😊 Édes, finom, különleges, szép illat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 20.

Asianlover

2019. augusztus 13.

2019. augusztus: az elmúlt közel két évben sokkal közelebbi barátságot kötöttem az édes illatokkal. Ennek ellenére nem lett jobb a véleményem a LVEB-ről. Ikonikus, ez tény, de annyira elcsépelt, hogy az már fáj. Konkrétan a BKV illata! Nincs olyan nap, hogy legalább egyszer ne érezném, ha vagyok olyan szerencsétlen, hogy fel kellett szálljak a tömegközlekedésre. Különösen "luxus"-érzetet kelt, ahogy az undorító izzadságszaggal, áporodott fokhagymás szájszaggal és a hajléktalanok orrfacsaró bűzével keveredik.... Ennyit arról, mi az első kép, ami beugrik róla manapság. Sajnálom, hogy ma Magyarországon ennyiben írható le a LVEB és olcsó utánzatai, bizonyára a Lancome nem ennek szánta :(

2017. november: Régen gyűlöltem ezt az illatot. Aztán megszagoltam a Pink Sugart és rájöttem, h az igénytelen cukorillat mértékegysége nem a LVEB. Alapvetően van létjogosultsága, télen kifejezetten felderíti az embert egy kedves, édes illat. Most sorolom a bajaimat: 1. Iszonyú elcsépelt. Most már azért se venném meg, m minden "igényes" nőn ez van télen. 2. Ez az illat agresszív. Kifújod, kedves-édes-cukros, aztán rövid idő elteltével kimutatja a foga fehérjét, egyszerűen megfojt. 2 méteres körzetben mindent ledominál. 3. Itt jutok el oda, h tulajdonképpen ez az illat egy sértés, egy támadás a környezeted ellen. Azt üzeni, leszarom, h zavarok-e bárkit, én most aztán ömleszteni akarom a vaníliás cukorbombát, akinek nem tetszik, mehet odébb. Minden illattal üzenünk, szerintem ezt érdemes megfontolnia annak, aki ezt viseli... Volt régen egy kolléganőm egy hivatalban. 38 évesen, vezető (!) pozícióban árasztotta magából ezt a szagot. Munkahelyen ez az illat röhejes! Lejáratod magad csajszi! Egy komoly munkaerő nem lehet cukorbaba szagú, könyörgöm! És szegény nem értette, miért rohan a titkárnője azonnal ablakot nyitni, ha ő kiteszi a lábát a szobából :D mondanom se kell, a hölgy oroszlán volt. Ha csilagjegyekkel kéne parfümöt párosítanom, hét szentség, h az oroszlánhoz első helyre tenném a LVEB-t.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 13.

Alkoholok: Alcohol
Fényvédők: Tris(Tetramethylhydroxypiperidinol) Citrate, Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Linalool, Benzyl Salicylate, Limonene, Geraniol, Alpha-Isomethyl Ionone, Coumarin, Farnesol, Citral, Citronellol, Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate
Színezékek: CI 14700, Red 33 Lake / CI 17200, Yellow 10 Lake / CI 47005
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lilás piros.

Színezék. Barnás sárga.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.