Lancôme

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 14900 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: vador, az összetevőket feltöltötte: katalinmester13, Módosítva: 2019. május 28.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml
Lelőhely:   parfümériák
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 14900 Ft

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös-gourmand

Illatösszetétel: fekete ribizli, körte, írisz, jázmin, narancsvirág, pacsuli, tonkabab, vanília, praliné

Ár: 14900 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
30, 50 és 100 ml-es kiszerelésben kapható.
100ml Lancôme La Vie Est Belle EDP
Ár: 35000 , Eladó: ffanny
Állapot: Új, Helyszín: Budapest xxi., fizetés: Rugalmasan megoldható
100ml bolti bontatlan
Ár: 40000 , Eladó: ffanny
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: --

csillabella

2019. augusztus 13.

Ez az illat méltán ennyire közkedvelt és népszerű: édes, finom, puha, egyszerűen jó érzés volt megszagolni. Így mindenféle bölcs meggondolás és teszt nélkül vittem is haza. Aztán jött a pofon:rajtam egyszerűen szörnyű ez az illat. Nővéremen jól működik, de rajtam kellemetlen volt. Így búcsút mondtunk egymásnak és többé az illat család közelébe se megyek.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 13.

Andy88

2019. július 30.

Nagyon finom illatú parfüm, és nagyon tartós, az illatát nemhogy nap végén, de még másnap is érzem a bőrömön, hajamon, ruháimon... mindenen amivel érintkezik! Épp ezért óvatosan kell fújni, mert nagyon könnyű túladagolni.
Sokan megdicsérik rajtam.
Végre egy finom illat, ami tényleg tartós, és megéri az árát!
Bár a parfüm Édesanyám illata lett, de én is előszeretettel lopok belőle alkalmanként. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 30.

Sokan megdicsérik rajtam.
Végre egy finom illat, ami tényleg tartós, és megéri az árát!

born86

2019. július 21.

Nálunk nem olyan menő ez a parfüm akkor mint otthon .
Itt ahol én élek ez nem tartozik a tucatba . Inkább az Alien,Chanel vonulnak a bevásárló központba :)
Nekem tetszik ,de rajtam nem tartós.Nem egy Guerlain .Biztos az én bőrömmel van a gond! Az illata elsőnek nekem kifejezetten műnek hat,zavaró ,de egy kis leszáradás után könnyed virágos.
Sajnálom már hogy megvettem ,mert ilyen árba klasszisokkal jobbat is lehet kapni ,vagy csak nekem kéne nem kikacsingatni a kedvelt márkáimtól.
Elrakom őszre hátha akkor mást mutat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 21.

Nálunk nem olyan menő ez a parfüm akkor mint otthon .
Elrakom őszre hátha akkor mást mutat.

ddorcsika

2019. július 13.

Az egyik legtartósabb és legnagyobb hatósugárral rendelkező illat a parfümpiacon. Csak sajnos már mindenki ezt használja és meguntam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. július 13.

Anheszenamon

2019. június 27.

Amikor először magamra fújtam a tesztert a Müllerben, meglepődtem, hogy ezért az illatért vannak úgy oda oly sokan? Nem is értettem, tucat illatnak éreztem magamon. Aztán egy vásárlás mellé kaptam egy kis fújós mintát. Teljesen ledöbbentem, hogy miért nem tetszett ez nekem télen, amikor először szagoltam? Most kifejezetten jó illatnak találtam magamon, nőies, lágy, elszagolgatnám egész nap. Az pedig nagyon pozitív, hogy tartós. Este is éreztem a kezemen ahova fújtam belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 27.

Katica13-D

2019. június 27.

Öt évvel ezelőtt, a kisfiam születése után volt egy agyelszállásom és csak úgy vettem magamnak egy üveggel belőle. Akkor tetszett, és tény, hogy módjával használtam, nem fürödtem meg benne, mint abban a bizonyos filmben a főhős a Chanel ötösben. :)))
A lényeg, hogy rövid időn belül eladtam, mert egy-két használat után már mégsem tetszett annyira... még csekély mennyiségben is soknak, nehéznek találtam. Nem irritált, csak másra vágytam. Aztán szépen megváltam tőle.
Már nem emlékszem konkrétan az illatára, de nem volt azért annyira borzasztó, mint amennyien itt fanyalognak, ha a "lávíebell" kerül szóba. Mondjuk tény, hogy nem kell nekiszaladni a parfümös üvegnek, mint -ahogy mondani szokás- bolond gyerek az anyja hátsójának... vagyis a kevesebb minden esetben több. Főképp, mert ezzel a kis lötyikével aztán igazán könnyű túllőni a célon. Ráadásul szegénykémet igencsak elcsépelte már a nagyérdemű.

UPD: Olyan hétfő reggel volt, mint a többi. Nem túl korán, a tömeg nagyrésze már elült. Nyugodtan zötykölődünk a buszon. Megálló következik. Felszáll egy lány, a forrósághoz illő lenge ruhában. Leül az előttem levő ülésre. Ebben a pillanatban orrba vág a szaga. Igen, szándékosan használom a "szaga" jelzőt, mert ha ebben a kánikulában magadra locsolsz egy üveg parfümöt, szagod lesz, pedig gondolom, nem ez volna a cél. Szóval a lávíebell szaga átjárja a buszt, nincs hová menekülni. Nem vagyok egy hisztis perszóna, de kénytelen voltam távozni a hölgy mögül, mert kezdtem már émelyegni. Szerencsére hamar megérkeztem célállomásomra és sietve hagytam el a buszt, de ez a nukleáris fegyvernek is beillő aroma még hosszú ideig tanyát vert az orromban.
Te, igen te, aki most olvasol és használod is a szóban forgó illatot: kééérlek, könyörögve kérlek, spórolj vele, főképp ebben a brutális melegben. Hidd el, érződik ez a parfüm anélkül is, hogy izomból magadra locsolnád az ötven milis butélia tartalmát. Gondolom nem az a célod, hogy tömegoszlatást eszközölj vele, épp ellenkezőleg, hogy kiemeld női(es)ségedet, és pozitív benyomást kelts. Ehhez viszont bőven elég egy-egy pici spricc a füled mögé. A kevesebb mindig több!!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 27.

Ascyra

2019. június 18.

Óh, de jó, hogy nem én leszek az egyetlen, aki lehúzza a mocsokba "EZT". Annyit mindenesetre elért a készítője, hogy baromira megutáljam, már csak a nevét is. De sajnos, ez még tovább ment nálam, most már Juliát sem kedvelem, hogy az arcát adta ehhez a... Mi is ez? Nézzük csak: felkenve és rögtön beleszagolva olyan érzésem van, mintha egy tortát az arcomba toltak volna. De nem ám amit szeretek, mondjuk egy jó kis diós-mogyoróst, hanem az émelyítő csokoládé-rum keveréket, ami nem minőségi, hanem mondjuk kakaót nem látott tej,- vagy rosszabb, mondjuk fehér csokiból van. Tényleg! A fehér csoki! Na az átütközik, de konkrétan, nem csak kiugrik, hanem neked megy. Kéretlenül és erőszakosan az arcodba mászik és nem engedi el a szaglósejtjeid. Tüdőzött már le valaki fahéjat? Sokan imádjuk a fahéj illatát, viszont szigorúan csak illatolva. Letüdőzve rettenet. Olyan poros-aszthmás érzés kerít hatalmába ilyenkor, hogy: jézusúristen, nem tudom kiköhögni! Ott van, letapadt és érzem, de már az egész tüdőmet átjárja. Láncba ver és nem ereszt! Fuldoklom, segítség! - No, ilyen érzés kap el az első szaglás után. Mivel ragaszkodó és tapadós, levakarhatatlan illat, ezért órák után is érzed ezt az édes (de töményen, nem án kellemes-szelíden!) katyvaszt. Sőt. Bánatomra még fürdés után is. A "megálmodója" valószínűleg extrém gourmet illatnak szánta, de ezt sem megenni, lenyelni, érezni nem lehet igazán. Ez a parfüm, annyira túl van hipe-olva, és annyira sokan imádják, hogy én egy csomószor tükörbe néztem és megszagoltam újra és újra, hogy hátha velem van a baj. Próbáltam megszokni, próbáltam megkedvelni, fújkodni - de annyira gyötrően középvonalbelinek sem nevezhető, hogy mindig elfog egyfajta önigazolt magabiztosság: ez borzasztó. Nem, nem hiszem, hogy az orrommal van a baj. Más az ízlésem. (ez némileg vigaszt nyújt számomra).
Én ezt a szagot nem tudom elképzelni komoly, érzéki nőkön. Nem tudom elképzelni sem megfontolt döntéshozatali helyzetben, sem egy hétköznapi kávézás során. Nem tudom elképzelni színházban, de még moziban sem, senkin. Fruskákon sem. Nőkön, nagymamákon, de még babákon sem. Kinek tervezték egyáltalán? Mert abban biztos vagyok, hogy ezt Julia sem hordja.
Sajnálom, de nem tudom elviselni, ugyanúgy, ahogy az előttem szóló sem. Én is átülök. :/

Update: Mindenkit kérek, (érezze magát kivételnek a nem mindenki-egyenlány-májkelkorsz-istenments) aki _EZT_ hordja. Csak kérni szeretnék, tényleg(!) (határozottan), akik ezt a förmedvényt minden reggel hat fújással tolják fel: könyörgöm, _ NE TEGYÉTEK_ mert ez már gyilkosság. Iszonyúan berágtam és ma is átültem. Ezt muszáj így csinálni?!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 18.

Vyvcsyke

2019. június 18.

Nagyon tartós illat, napokig érezni lehet a ruhán/kabáton/hajon. Én inkább ősszel-télen szoktam használni, nyáron inkább alkalmakra, mert nekem kicsit őszies illat. Két fújás bőven elég belőle, egész nap érződik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 18.

onlany83

2019. június 11.

Második kedvencem a Lancome-tól a Miracle után.Neki is kár az 5 csillag.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 11.

Második kedvencem a Lancome-tól a Miracle után.Neki is kár az 5 csillag.

Aryaa

2019. június 3.

A valaha volt kedvenc illatom. Tökéletes arányban édes. Nem az a fullasztó, mint mondjuk a Prada Candy-je (bocsánat azoktól, akik kedvelik). Egész nap fent marad, elég belőle bőven 2 fújás is, sőt, ha többet fújok véletlenül, akkor már ez is tud sok lenni. Minden pénzt megér, ez a tökéletes mindennapi illatom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 3.

Alkoholok: Alcohol
Fényvédők: Tris(Tetramethylhydroxypiperidinol) Citrate, Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Linalool, Benzyl Salicylate, Limonene, Geraniol, Alpha-Isomethyl Ionone, Coumarin, Farnesol, Citral, Citronellol, Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate
Színezékek: CI 14700, Red 33 Lake / CI 17200, Yellow 10 Lake / CI 47005
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lilás piros.

Színezék. Barnás sárga.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.