Lancôme

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 14900 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: vador, az összetevőket feltöltötte: katalinmester13, Módosítva: 2019. május 28.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml
Lelőhely:   parfümériák
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 14900 Ft

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös-gourmand

Illatösszetétel: fekete ribizli, körte, írisz, jázmin, narancsvirág, pacsuli, tonkabab, vanília, praliné

Ár: 14900 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
30, 50 és 100 ml-es kiszerelésben kapható.
100ml Lancôme La Vie Est Belle EDP
Ár: 35000 , Eladó: ffanny
Állapot: Új, Helyszín: Budapest xxi., fizetés: Rugalmasan megoldható
100ml bolti bontatlan
Ár: 40000 , Eladó: ffanny
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: --

Katinka83

2019. május 30.

Igazi női illat, nagyon tartós rajtam. Jó szívvel ajánlom az édeskés illatok kedvelőinek.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 30.

Petra2424

2019. május 30.

Amióta megjelent a kedvenc parfümöm, nagyon tartós, különleges illat, nálam örök darab marad. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 30.

nesszeszer

2019. május 30.

4 és fél* ot adnék neki. :-) Tetszik,szeretem. Egyáltalán nem olyan édes és ütős illat illetve nem is érzem mindenkit ezt. (A Good Girlt sokkal többet érezni.) Ha befújom vele magam van is meg nincs is rajtam parfüm. Nálam rendszeresen mondják, hogy de finom illatod van. Visszafogottnak mondanám.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. május 30.

neska

2019. május 28.

Az első igazi parfümszerelem.... Karácsonyra kaptam a húgomtól. Édes, tömény illat, később kissé virágossá válik. Eleinte egyetlen fújás is sok volt nekem, annyira tömény. Később is csak max. 2 fújás és érezni estig. Édessége ellenére szerintem nagyon elegáns. Az üvege is nagyon csinos a kis szalaggal. Csakis 5 csillagot érdemelhet!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 28.

Zsókus

2019. május 20.

Egyik kedvenc parfümöm, nagyon szeretem az illatát, nagyon tartós. Szeretem, hogy délután is érzem az illatát magamon.
("Egy agyonreklámozott parfüm sznoboknak, akiknek nincs saját ízlésük." - ezt akár bármelyik parfümről el lehetne mondani, amit sokan használnak-
Aha, ja mesélj még kérlek... (-_-))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 20.

Aha, ja mesélj még kérlek... (-_-))

potyike

2019. május 9.

Rosszul vagyok tőle, nagyon-nagyon édes és fojtogatóan tömény, talán hipóval tudtam volna leszedni magamról, két fürdés után is éreztem. Máson sem tudom elviselni, tapasztalataim szerint sok ember használja. Nem szoktam lehúzni terméket ennyire, de ez most nagyon betalált negatív értelemben.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. május 9.

biju94

2019. május 8.

Csodálkozok, hogy ehhez még nem írtam véleményt, nekem majdnem ugyanaz, mint a Black Opium edp. Sok összetevő meg is egyezik a két parfümnél, viszont ez édesebb.
Talán hűvös téli napokon tudnám használni de nem napi szinten az túl sok lenne. Elég határeset nálam, talán még nem az a gej, fejfájdító kategória, mint a YSL manifesto l'elixir-je. Téli parfümvadászaton őt is tesztelgettem, de végül a Black Opiumra esett a választás abból is az EDT.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 8.

csudex

2019. április 23.

Ezzel az illattal úgy voltam, hogy annyira mainstream meg túlhypolt, hogy a kozelebe se megyek. Tavaly kaptam egy kalendariumot, es abba benne volt, akkor probaltam magamon eloszor, nem fogott meg. Aztan megkaptam a nagy normal valtozatot es eljezdtem probalgatni. Rahtam iszonyatosan tartos, a salamon napok utan is erzodik az illat, a hajamban is. Meg mindig nem tudtam hova tenni az illatot, de amikor ezt viseltem mindig megdicsertek az illatom (meg nok is!!!), szoval szepen lassan megszerettem. Valoban tultolt, felkapott illat, nem ez a legeredetibb parfum, de en szeretem magamon, de csak mertekkel 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 23.

magyaredina

2019. április 17.

Nem szeretem szegénykémet.
Édes is virágos is, igazából szerethető is volna, de van valami, ami idegesít benne.
A tartóssága jó, az ára hozza a Lancome szintjét.
Csomagolás elmegy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 17.

Nem szeretem szegénykémet.
A tartóssága jó, az ára hozza a Lancome szintjét.
Csomagolás elmegy.

AncsiiiPancsiii

2019. április 4.

Kedvenc parfumom! Mindig vissza terek hozza. Nagyon tartos. Igaz eleg sokan hasznaljak, ezert egyedinek nem mondanam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. április 4.

Alkoholok: Alcohol
Fényvédők: Tris(Tetramethylhydroxypiperidinol) Citrate, Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Linalool, Benzyl Salicylate, Limonene, Geraniol, Alpha-Isomethyl Ionone, Coumarin, Farnesol, Citral, Citronellol, Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate
Színezékek: CI 14700, Red 33 Lake / CI 17200, Yellow 10 Lake / CI 47005
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lilás piros.

Színezék. Barnás sárga.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.