Lancôme

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 14900 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: vador, az összetevőket feltöltötte: katalinmester13, Módosítva: 2019. május 28.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml
Lelőhely:   parfümériák
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 14900 Ft

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös-gourmand

Illatösszetétel: fekete ribizli, körte, írisz, jázmin, narancsvirág, pacsuli, tonkabab, vanília, praliné

Ár: 14900 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
30, 50 és 100 ml-es kiszerelésben kapható.
100ml Lancôme La Vie Est Belle EDP
Ár: 35000 , Eladó: ffanny
Állapot: Új, Helyszín: Budapest xxi., fizetés: Rugalmasan megoldható
100ml bolti bontatlan
Ár: 40000 , Eladó: ffanny
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: --

Phoenix19

2019. március 29.

Ezúton megkövetem magamat és a birkaságomat.
Ezeket olvastam róla mielőtt megismertem: jaaaj, ez szörnyű, édes, trendi tucatillat, amit fúj boldog-boldogtalan, beleértve a svájci négereket. Gondoltam magamban na ez megint valami cukros lötty. Valami minősíthetetlen Pink Sugar klón horror áron. Miért hittem ezt? Mert mindenhol ezt olvastam, már kedvem sem volt megszagolni, minek? Szidják mint a bokrot, még a használóit is. Én hülye beálltam a sorba, micsoda birkaság, vagy inkább falkaszellem. Előítéleteim voltak a nagy parfümmágus (vagy legalábbis magukat annak tartó) negatív vélemények után. Aztán gondoltam egyet, kipróbáltam. Hát ez jó! Ez nagyon finom! Egy nagyon finom édes illat fehérvirágokkal, pacsulival. Kinek mi a tűréshatár, az én ingerküszöböm alatt van az édessége.
Más: annyiszor olvasok itt egy bizonyos fogalomról, a sznobizmusról. Sokan magukat nagyképűen, de ugyanakkor műsajnálkozással parfümsznobnak tartják, mintha kék vér folyna az ereikben, akik nem alacsonyodnak le egy LVEB szintjére. A sznobizmus nem előkelőséget jelent, hanem azt, amikor az alacsony származásúak utánozzák az elit réteget, imitálják, próbálják felvenni a szokásaikat, magyarul a proli utánozza gazdagékat. Mikor a jobbágy elmegy golfozni. Úgyhogy nagyon gáz ezt reklámozni. Az illat kapcsán ezt muszáj volt leírnom. Hozzáteszem ez a legminőségibb geil. Ha nem Julia lenne és a Lancome, akkor is jónak találnám. Az üvege megér egy misét. Az egyik legszebb parfümös üveg, amit valaha kézbe vettem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. március 29.

Ezúton megkövetem magamat és a birkaságomat.

Ronika83

2019. március 27.

Az egyik legtartósabb parfüm rajtam, amit eddig valaha is próbáltam. Imádom az alapillatot, még fürdés után is érezni rajtam :) Biztosan hogy újra fogom vásárolni, de leginkább télen tudom elképzelni magamon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 27.

Jucccc

2019. március 21.

Talán 2 hónapja használom, de életemben nem kaptam annyi bókot összesen az illatom miatt, mint erre a parfümre. Ráadásul heti 1-2 alkalommal fújom fel, mert van más is. Magamtól nem ő lenne a kedvencem, de lehet, hogy a bőrömmel nagyon összhangban van, mert férfiak és nők is odajönnek megkérdezni, hogy milyen parfümöt használok, mert nagyon jó illata van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 21.

koosung

2019. március 19.

Az egyik fiú barátom rendelt belőle egy mintát, akkor szerettem bele ebbe az illatba. Nem tudom mikor lett ilyen felkapott. Csak azért mert reklámozzák, szerintem még nem rossz... Férfi ismerőseim mindig dicsérik, messziről érzik, a párom annyira nem szereti. Ha ölelget, puszilgat, közelről nem olyan fincsi :D Magamon pár óráig érzem, tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 19.

nicolette88

2019. március 14.

Nagyon jó illat, nagyon szerettem a legelején. Azonban annyiszor használtam, hogy megundorodtam tőle. Csak emiatt adok 4 csillagot.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 14.

benkaszne

2019. március 13.

Imádom! Főleg amikor már eltelik egy-két óra és kibontakozik az illat lelke. Ilyenkor már nem édes, nem babás, hanem inkább olyan spirituális. Én nem érzem magamon, de mindenki más érzi rajtam. Nagyon kevés kell belőle. Sokáig tart az illata. Máris újravettem, pedig van még az előző üvegben egy negyednyi parfüm. Amikor akciós volt, járt hozzá tusfürdő és testápoló is. Ezt a szettet szereztem be. Szerintem soha nem fogok ráunni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. március 13.

Noncsika12

2019. március 12.

Imádtam... Ezért nálam pár héttel ezelőtt még ő volt a Mademoiselle mellett a top.
Egészen addig míg meg nem éreztem egy "kedves" hölgy ismerősömön, akitől felfordul a gyomrom és rájöttem, hogy sajnos (vagy sem :D) pont hozzá való az illat.
.... Huss... véget ért a szerelmünk, egy teli üveg pedig a polcon figyel. Talán majd még egyszer valamikor 😂

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 12.

idonthaveaname

2019. március 12.

Egy mintát volt szerencsém kipróbálni többször, és hát.... Egyrészt valahogy nem egy "high end"-érzetű, illatú parfüm, másrészt az illatvilág sem feltétlen nekem való, olyan rózsaszínes, babás, de nem jó értelemben. :\

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 12.

Ticsinky

2019. március 1.

Magamtól sosem vásároltam volna meg, de mivel ajándékba kaptam egyet... hát akkor elhasználom.
Tartóssága az kifogástalan. Az illata nem mondom, hogy rossz... valamikor kifejezetten passzol a hangulatomhoz, de sajnos nem egy különleges illat.
Azt hiszem erre szokták mondani, hogy tucat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 1.

Azt hiszem erre szokták mondani, hogy tucat.

Incuss

2019. február 27.

UP. Másfél év után is ugyanolyan boldogság áraszt el, mikor magamra fújom. Remélem sosem múlik el az érzés. Nagyon szeretem.

Végre én is magaménak tudhatom ezt a gyönyörűséget! Szuper tartós és nagyon finom édes illat, nagyon örülök neki és szerintem sokáig jóban leszünk :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 27.

Alkoholok: Alcohol
Fényvédők: Tris(Tetramethylhydroxypiperidinol) Citrate, Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Linalool, Benzyl Salicylate, Limonene, Geraniol, Alpha-Isomethyl Ionone, Coumarin, Farnesol, Citral, Citronellol, Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate
Színezékek: CI 14700, Red 33 Lake / CI 17200, Yellow 10 Lake / CI 47005
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lilás piros.

Színezék. Barnás sárga.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.