Lancôme

Ár:   13 000-30 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   20 ml és 40 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: nyarigabi, az összetevőket feltöltötte: ylexe, Módosítva: 2021. október 15.

Ár:   13 000-30 000 Ft
Kiszerelés:   20 ml és 40 ml
Lelőhely:   parfümériák

A 2012-es La Vie Est Belle L'eau de Parfum új, intenzívebb változata

Kiadás éve: 2014

A parfüm a feketeribizli és a körte illatával indít, a szívjegyekben íriszt, narancsvirágot, jázmint és damaszkuszi rózsát érezhetünk. A parfüm alapját a tonkabab, a praliné és a kasmír adja.

A parfüm tervezői Dominique Ropion és Anne Flipo.

Ár: 3650postával /5ml , Eladó: Nettuska
Állapot: Frissen fújt , Helyszín: --, fizetés: Előre utalás után postázom
Ár: 9000ft foxposttal , Eladó: Kyttana88
Állapot: 40ml/kép, Helyszín: Baja, fizetés: Foxpost v posta

Cathi

2021. október 15.

Régen elhasználtam egy üveggel, szerettem. Sajnos már nem emlékszem pontosan, hogy milyen illata volt, de biztos finom, hiszen nem kellett elajándekoznom.
Rossz hír, nem lehet már ezt sem kapni, csakúgy mint az intense változatot. Mérges vagyok, ez a 2 volt a legjobb ebből a szériából, és természetesen ezeket vonták ki a forgalomból. Az újabbakat, amiket piacra hoztak, nyomukba se érnek ennek.
Kíváncsi vagyok, milyen flankereket fognak még kihozni... nem vagyok túl derülátó

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 15.

Bigris

2020. augusztus 13.

A LVEB család egyik tagját sem szerettem. Az Absolut egyáltalán nem bírtam elviselni. Sötét, égett guminak éreztem magamon. Aztán valami történt velem múlt évben. (Ezt több véleményemnél leírtam már.) teljesen átalakult az ízlésem. Nem szeretett illatok váltak a kedvenceimmé, az addigi kedvenceimhez most éppen nem nyúlok. Ma a család négy tagja is itt csücsül a polcomon. Ezek közül a legszeretettebb lett az Absolu és az Intensément. Még a nem szeretem időszakból mégis legjobban kedvelt Intense az utolsó helyre csúszott a családból. Az Absolu-ból kimaradt minden az anyaillatban számomra zavaró tényező. Mivel a piramis szerint a pacsuli cserélődött rózsára, az Absoluban az anyaillathoz képest, akkor az maradt ki belőle. Pedig már megbarátkoztam a pacsulival. Az Absolu szinte cukorszirup-szerűen tömény, gyümölcsös, rajtam majdnem kávésan sötét kezdés után annyira finom íriszesen tonkásan púderessé válik a bőrömön, hogy csoda. Télen, és még tavasszal Home-office alatt is, (amíg nem volt túl meleg) nem győztem betelni vele. Csak a saját kedvemre fújtam itthon is. Ez az illat hűvös időben az igazi. Ilyenkor 30 fokban tömegpusztító fegyverként lehetne használni annyira erős és tömény. De most, a véleményem írása közben, 30 fokban is muszáj volt egyet fújnom magamra. Mielőtt bárki megbotránkozna, hogy megmérgezem az embertársaimat a munkahelyemen, az utcán vagy a tömegközlekedésen, meg kell nyugtatnom mindenkit, hogy itthon vagyok szabadságon. Jelenleg csak magamat kényeztetem egy kicsit gyógyírként a fürdőszobánk hirtelen jött teljes felújítása és a felújítás miatt lemondott nyaralás okozta mérhetetlen bánat miatt. Sokáig fog tartani, mire elfogy az itthon lévő kb.18 ml, de szerintem fog még kelleni belőle.
Up: Mégis sok volt egy kicsit nagy melegben.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. augusztus 13.

Up: Mégis sok volt egy kicsit nagy melegben.

Timi8

2019. december 31.

Update: ...azòta már tùl vagyok a L' Éclat edp-vel egy "egytéli viszonyon", ìgy ùjra az Intense-zel és ezzel a L' Absolu-val flörtölök felváltva. Ha LVB, akkor továbbra is ez a 2 flanker áll legközelebb hozzám, de tény, h.ez a L' Absolu a legkevésbé fiatalos, és talán épp emiatt a legkevésbé szembejövős változat. Az fejillatban megjelölt gyümikből semmit sem érzek ki magamon, mìg a szìvillat kissé òdon viaszoságát annál inkább. Annyira különlegesen elegánsan jön ki belőle egy megfoghatatlan báj amit én a "délibábos" rùzsos-bőrös jegynek tulajdonìtok. Számomra ez a fátyolosság az illat zászlòshajòja. Egyik illatos barátnőm "matt, tompa" illatnak aposztrofálta és tényleg olyan! Leszáradása is mennyei, picit füstös a tonkátòl és tejcsokis-mogyoròs (picit velùrbőrös és vanìliás), gondolom a pralinétòl.
Most még egyértelműen tùl meleg van hozzá, ilyenkor picit fullasztò lehet.

A LVB-flankerek közül ez tetszik leginkább, ezt használnám legszìvesebben (az Intense-t is de csak alkalomra)! Fincsi, édes, picit fűszeres illatka, bitang-erős tartòssággal! Lehetne szerelem is, de most az YSL Black Opium edt-vel és a Kenzo L'elixir-rel kellene vetélkednie!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 31.

Most még egyértelműen tùl meleg van hozzá, ilyenkor picit fullasztò lehet.

szilvike13

2019. november 19.

Szerelem ez a parfüm!!
A tavaly befújt téli kabátomat most vettem elő és még mindig intenzíven érződik az illata 😍

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 19.

Szerelem ez a parfüm!!

emeseee6

2019. október 5.

OKT: najó csak lett belőle egy 20milim..Meg is emelem a csillagok számát,közepesnél jobb,és azt továbbra is tartom ,hogy ez a legegyedibb a kollekcióból. Tartósság-sillage is szuper,úgyhogy 4re emelem 3ról.

JÚL:Határozottan jobb az anyaillatnál és a L'éclat-nál..Még mindig nem az igazi,viszont szerintem ez a legegyedibb LVEB ,fásabb maszkulinebb a többinél. 3 csillagot adok,nem hiszem hogy viselném,de abszolút nem rossz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 5.

sonoka

2019. augusztus 22.

Az anyaillatot nagyon szeretem,ezért később szinte mindegyik flankert kipróbáltam.Ezek közül az intense és ez az illat váltak a kedvenceimmé.Számomra ez egy mélyebb,komolyabb illat mint a LVEB.Szintén tartós,édes,de különleges,nem tucat illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 22.

erzsebet0304

2019. február 6.

Szerencsémre nem intenzívebb mint az anyaillat,sőt sokkal hordhatóbb,mélyebb, nem olyan harsány.Lehet több benne a praliné,és kasmír is van benne,amit imádok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. február 6.

silence

2019. január 2.

A La vie est Belle flankerek közül ez a L'Absolu és az Intense a kedvencem. ❤️
Szerintem mindkettő nagyon hasonlít az anyaillatra, annyi különbséggel, hogy az Intense és a L'Absolu sokkal teltebb, mélyebb és intenzívebb.
Az Intense és a L'Absolu között talán a legnagyobb különbség az, hogy az Intense-ben rajtam a mogyorókrém a domináns, míg a L'Absolu-ban a praliné.
Kifújáskor kicsit töményen édes, és van benne valami számomra szúrós illatjegy (talán a körte vagy a feketeribizli?), ami kicsit tolakodóvá teszi, de szerencsére ez egy fél óra múltán elpárolog és a leszáradás után már csak egy finom jázminos-tonkababos-pralinés finomság marad! Utána már egész nap csak ez a mennyei krémes-édesség marad...... hmmmmm..... nyálcsorgatóan finom praliné! 😋 Mintha egy bonbonos dobozba szimatolnál! Imádom! 😋🥰
Mindkettő igazi téli, melengető, édes finomság 😋 és én imádom is mindkettőt, de ezek azok a parfümök, amiket bármennyire is imádok, melegebb időben (tavasszal és nyáron) már tuti nem fújnék, nyáron mindig parkolópályára kerülnek nálam a La vie est Belle-ek......
Tudom-tudom, sokak számára ez a parfüm már émelyítően édes, de én imádom az édes illatokat! ☺️ És ami még fontos: a környezetem is nagyon szereti rajtam őket. Amikor La vie est Belle van rajtam (bármelyik változata) mindig dícsérik az illatom!
Tartóssága is csillagos 5-ös (akárcsak a többi LVEB-nek), még másnap is érezni, ha ezeket fújom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 2.

A La vie est Belle flankerek közül ez a L'Absolu és az Intense a kedvencem. ❤️

Ildiko9

2018. január 31.

Na, szóval LEVB.
Az idei év meglehetősen furán indul, ahogy letettem a nagyesküt, hogy soha nem lesz egy másik márkám sem- mégis ott virít a polcomon és imádom. Ő volt a másik "mumus" - mert mit hall/ lát/olvas az ember fia, unalomig ismert LEVB. Tehát megszagolni shhhhhem voltam hajlandó, így alkottam véleményt, egy nem is ismert illatról. Ejj-ejj jól el kellene fenekelni magam, de akkor nem érnének ilyen meglepetések.

Szóval a férjuram - egy nagyon húzós szombati délelőttöt követően bepakolt a kocsiba, és irány a P&V. nevű parfüméria. (itt nálunk nincs M.és D.). Mondjuk fülig ért a szám mondani sem kell. Ellenben közölte, hogy most a sok-sok szerinte nem tökéletesen jól választott illatom után Ő akar nekem választani, szóval szem becsuk és most Ő jön.

Ha láttam volna, hogy ez után az illat után nyúl, szegénynek tuti lecsapom a kezét, de mint mondtam, fogalmam sem volt mi várhatok és ki rontá el a férje meglepetését?
Utálom a papírcsíkot, jöjjön a csuklóm.
Éééés...hmmmmmmm...mi a csuda ez???Isteni virágcsokor, s, hatalmas szillázs, elegancia. Imádom, hogy a narancsvirág gyönyörűen illatozik és hosszan érezhető rajtam, ez az egyik kedvenc összetevőm :)
Csupa virág, váltakozó, egyáltalán nem gejl, finom igazi virágoskert...az orrom egyfolytában a csuklómra tapadt. Két illatot próbáltam így ki, majd sétáltunk egyet, hogy a bőrömön is dolgozzon az illat, és kérdéses sem volt, hogy melyik lesz a befutó. Csodás illatfelhő ölelt ahogy sétáltunk, azonnal beleszerettem, nem kérdéses.
Vissza a parfümériába, majd látni kellett volna az arcom, mikor az eladó levette a polcról...tehát én is gazdagabb lettem egy LEVB-el és egy tapasztalattal, amit ennyi idős koromra már meg kellett volna tanulnom.(...).
Csodás illat, nagyjából nálam 16 óra tartóssággal 2 pici fújással.
Annyit még megjegyeznék, hogy az itt szereplő fotó nem igazán jó (bocsánat, fotógráfus vagyok, és kicsit bántja a szemem, hiszen a szín nem egyezik) ill. a Lancome honlapján szerepel még a pacsuli esszenciája is az összetevők között. Remélem senkit nem bánottam meg ezzel :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. január 31.

Na, szóval LEVB.

Utálom a papírcsíkot, jöjjön a csuklóm.
Csodás illat, nagyjából nálam 16 óra tartóssággal 2 pici fújással.

bobherceg80

2017. október 25.

Sokkal mélyebb,édesebb,karakteresebb mint a sima LVEB EDP verzió.Nagy hidegben tökéletes lesz!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 25.

Alkoholok: Alcohol
Fényvédők: Octinoxate, Ethylhexyl Salicylate, Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Linalool, Alpha-Isomethyl Ionone, Coumarin, Limonene, Citral, Citronellol, Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate, Benzyl Salicylate
Színezékek: CI 14700, Red 33 Lake / CI 17200, Yellow 10 Lake / CI 47005
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lilás piros.