Lancôme

Ár:   20 500-36 500 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: beder810, az összetevőket feltöltötte: Mila1102, Módosítva: 2015. november 27.

Ár:   20 500-36 500 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml
Lelőhely:   parfümériák

Megjelenés éve: 2015

Az illat sokkal teltebb, mélyebb, mint a korábbi La Vie Est Belle darabok.

Illatösszetevők: bergamot, narancs, körte, feketeribizli, rózsaszín bors, tubarózsa, jázmin, narancsvirág, írisz, ylang-ylang, mogyorókrém

Fújós ❣️ Lancôme La Vie Est Belle L'eau De Parfum Intense
Ár: 4000 , Eladó: Csokri
Állapot: Frissen fújt , Helyszín: Budapest XI.KER , fizetés: Személyesen posta foxpost
KÁNIKULAILLATOK VEGYESEN
Ár: 1900 , Eladó: Csokri
Állapot: Frissen fújt , Helyszín: Budapest XI.KER. Debrecen Balatonfüred , fizetés: Személyesen posta foxpost
Recsu

2019. szeptember 26.

Ő volt az első nagy szerelmem, annyira körbeölel, megnyugtat ha velem van, édes, való igaz, inkább már nagyon édes kategória, de jobb sokkal, mint az LVB ,és bár ezek tömeg parfümöknek számítanak, de igazából szimplán ezen parfümök viselése a fiatalabb korosztály divata lett,de sok fiatalos idősebb nő is viseli. Én nyáron is fújtam, igaz csínján, de egyszerűen nem tudtam letenni 3 hónapra... Nem is akartam. Nagyon tartós, kabátjaim, sáljaim illatoztak rendesen, sőt, a hajam is. Igazából még mindig szeretem,de Szerelmes most nem belé vagyok:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 26.

kissagi19

2019. július 23.

19.07.23 Hajaj, ma melegben kipróbáltam. Izom narancsvirág illat. De brutál. Kicsit a pörkölt mogyi bekacsint, de ilyen melegben rajtam brutál virágos-fullasztó.

19.01.12 Finom. Elegánsabb, mint az anyaillat. Az alap ugyanaz, ez mégis jobban illik egy 30-as nőhöz szerintem.
A kolleganőmnek már fújtam át kis parfümszóróba. A környezetétől már nem egy bókot zsebelt be ő is 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 23.

emeseee6

2019. július 18.

A simát utálom kitartóan évek óta.:D Emiatt eddig a LVEB polc közelébe sem mentem. Na most megszállt valami ihlet,szinte mindet lecsekkoltam. Ezt meg is vettem (shy) Nem gondoltam volna ,hogy lesz egy nekem is...Ebből hiányzik az anyaillat szúróssága,valami hihetetlen kellemes (egyébként cukorfelhő gyakorlatilag :D) ,mégis van mélysége. Minőségre abszolút ott van,MAXIMUM 2t szabad fújni (mondja ezt az aki nyugodtan kb bármit locsolhat magára a hülye bőrkémiája miatt..),sillage is hibátlan (a legjobbak közt,amivel eddig találkoztam JPG szint)
Az egyetlen nagy bajom vele az "Im a barbie girl feeling" :D Na ezt nem érzem a magaménak...Kicsit sem. 30milim van,meglátjuk...Minden előnye ellenére lehet megválok tőle néhány használat után,ez még a jövő zenéje. Mindenesetre ha valaki érzi a feelinget feltétlen ezt ajánlom a sok változatból.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 18.

Anett0721

2019. július 10.

Nagyon régre nyúlik a mi kapcsolatunk ezzel az illattal. Eleinte a sima LVEB-t ismertem és birtokoltam kis minták formájában, aztán egyszer véletlenül egy kedves krémmániás az Intense verziót adta a sima helyett. Ez még mélyebb, még cukrosabb, még fanyarabb, a leszáradása fanyar-krémes, mint mondjuk egy feketeribizlis joghurtos fagylalt. De annál több, kicsit virágos, kicsit vattacukros is. Fura, mert így leírva nyár, de őszhöz is passzol, mert hűvösebb időben meg füstösen édes, szóval rajtam négy évszakos. Bár én fura vagyok mert rajtam a legtöbb édes, tömény parfüm nyáron jön ki valamiért a legfinomabban.

Szóval tudtam hogy kell nekem nagyban is, saját üvegében. Pár napja elém került itt egy cserére szánt darab, a kedves eladója megjegyezte hogy pl. Chanelre is cserélné, nekem pedig itt csücsült egy méltatlanul keveset (pár fújást) használt Mademoiselle a szekrénykémben...csodaillat, de nem passzolunk....ez egy egyértelmű jel volt, itt az idő, írtam, leegyeztettük, útnak indultak az üvegcsék. Ma érkezett az én drága Intense-em, határtalanul boldog vagyok vele :)
Kegyetlenül tartós, és rajtam tényleg bőrbeolvadó, nyáron frissítő - télen melengető finomság. Egyszerűen zamatos, ez a legjobb szó rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 10.

Lilu003

2019. június 4.

Drága Silence-el már rengeteget beszélgettünk erről az illatról, és végre beszereztem Tőle egy kis fújóst. Olyan szenvedéllyel írt mindig erről az illatról, hogy mindenképp szerettem volna kipróbálni. Szeretem ezt a vonalat, annyira fiatalos, mégis megvan a maga eleganciája és nőiessége. Nekem az első illat nem tetszett, de éreztem, hogy csak egy-két összetevő lehet a bűnős, így nagy reményeket fűztem ehhez a változathoz. Én a Florale-t használom, és nagyon szeretem, így inkább azzal tudnám egyszerűbben összehasonlítani. Mindkettő nagyon édes, de míg a Florale egy virágosabb légiesebb illat, úgy az Intense egy krémesebb bújós parfüm. Kifújáskor van egy friss indítása, ami elég hamar átvált ebbe a kedves édes illatba. A mogyorókrém és a tejszínhab olyan finom meleg tónust ad az illatnak, hogy nem tudok betelni vele. Hidegebb időben fantasztikusan tud érvényesülni. Édesnek nagyon édes, de úgy gondolom, ha az ember mértékkel tudja viseli, akkor nagyon is elegáns, és nőies illat. Ami még nagyon tetszik, hogy nem sokat változik az illat kifújástól leszáradásig. Nagyon rossz érzés, mikor kipróbálok egy parfümöt, és 5 perc után teljesen más stílusú illatot kapok.Tartóssága az egyik legjobb, amivel valaha találkoztam! Bájos, nőies, kedves illat!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 4.

tthdina

2019. február 27.

Ruha mosás után is érezni az illatot. Nehéz volt magamnak illatot találnom, de ez első pillanattól kezdve szerelem. Erős és virágos illatú. Megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 27.

wildrose

2019. február 22.

Kifújáskor az érzéki tubarózsa a meghatározó, leszáradáskor a puha, krémes gourmand vonal, míg a mogyoró fanyarsága lineárisan érezhető. Nagyon intenzív, nagyon tartós, mély, nőies és elegáns illat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. február 22.

silence

2019. január 20.

UPDATE:
2019. Január 20.
3 éve örökös darabja a parfümöspolcomnak, de még mindig nem tudtam megunni, sőt, egyre jobban imádom és egyre többet használom! 😍 Még mindig lenyűgöz a fantasztikus tartóssága..... reggel összesen 3 fújás (1-1 a fül mögé és 1 a csuklóra) és egész nap körülölel ez a fantasztikus mogyorókrémes édesség, amit este, tusolás után is érezni, sőt éjjel, álmomból felébredve is!
Most vettem újra egy nagyobb üvegcsével, mert a régi már nagyon fogyóban volt, egyszerűen elképzelhetetlennek tartom, hogy egyszer ne legyen..... ☺️
Azóta beszereztem már a L'Absolu változatát is...... szerintem ez a 2 La Vie Est Belle változat a legédesebb az összes közül (és én egyszerűen imádom ezeket a szinte sziruposan édes illatokat ☺️)..... különbséget annyit vélek felfedezni a kettő között, hogy a leszáradás után ez az Intense inkább mogyorókrémessé válik, a L'Absolu pedig pralinéssé. 😋 Isteni finom mindkettő, nem tudnám egyiket sem nélkülözni ☺️

2018. November:
Korábban a sima La Vie Est Belle EDP-ből elhasználtam egy üvegcsével, majd amikor az elfogyott, megvettem ezt az Intense változatát. Túl nagy különbséget nem vélek felfedezni az anyaillat és közötte, talán ez az Intense valamivel mélyebb, intenzívebb.... nem véletlenül lett a neve is Intense 😊
Már 3 éve, hogy a parfümös polcomon csücsül ez a gyönyörűséges üvegcse, de én a mai napig imádom és nem tudom megunni! Igaz, nem fújom sűrűn, sőt mondhatom, tavaly tél óta kicsit hanyagoltam is szegénykét, melegben inkább a friss, hűsítő parfümöket preferálom ..... de most, hogy beköszöntöttek a hűvösebb napok, ismét egyre sűrűbben nyúlok ez az ínyencség felé.
Ilyenkor, amikor már vágyom a melegségre, ez a parfüm körbeölel, mint egy meleg, puha pulóver és felmelegít a hűvösebb reggeleken. Krémes - édes, simogató, jázminos - mogyorókrémes finomság, ami megédesíti az olykor nehezebben induló napomat is. Nagyon szeretem! ❤️
Mondhatják sokan, hogy "tucatillat", engem nem zavar különösebben, ráadásul az én környezetemben nem is használja senki (a LVEB másik változatait sem), így nem érzem magam "egyenruhás" csajszinak tőle 😀

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 20.

UPDATE:
2019. Január 20.

2018. November:

reka0305

2019. január 4.

Óriási kedvenc!!!!!!!!! Először sima La Vie Est Belle EDP-t használtam ( azt is nagyon szerettem) majd megvettem az Intense kiadást. Nekem a málna érződik a parfümön az eredi illaton felül. Tartós, nagyon finom a befújás utáni órákban előjövő alap illata. Újra vevős termék!!!! ( és szerintem sem tucat illat, a környezetemben senki nem használja se ezt, se egyik LVEB parfümöt)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 4.

tara95

2018. szeptember 11.

Botor módon megtetszett az üvege és képes voltam kettőt is fújni. Utána intenzív fuldoklás következett, majd csitult, de pár óra után eltűnt. Édes, fojtogató, tucatillat, nem éreztem magamon hogy egy 30 ezres parfüm megérné.

Nem az én illatom és abszolút a mai kis közjáték alá fújnám: két lány mögöttem a legdrágább márkás cuccokban, affektálva csiviteli, hogy a kedvenceik a ,,lávíbell" meg a ,,rucikám a Stradiból van".

Soha többet.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 11.

Soha többet.

Antioxidánsok: BHT