Lancôme

Ár:   22 200 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: nyarigabi, az összetevőket feltöltötte: elpike, Módosítva: 2017. február 5.

Ár:   22 200 Ft
Lelőhely:   parfümériák

Kiadás éve: 2016

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Fej: bergamot, rózsaszín bors, frézia, szederlevél

Szív: osmanthus, jázmin, rózsa, mimóza, narancsvirág, magnólia, ibolya

Alap: ámbra, pacsuli, írisz, pézsma

Ár: 5ml postával 2.500ft , Eladó: RoodGirl
Állapot: Saját 50ml-sböl frissen fujva, Helyszín: --, fizetés: --
Ár: 2.800 Ft/10 ml (+posta vagy Foxpost) , Eladó: ljudith78
Állapot: Saját parfümömből frissen fújva , Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel/ posta/Foxpost

silence

2019. december 15.

A nagy többségnek szerintem ez a La Vie flanker a ‘best one’, nekem mégsem lett szerelem. Pedig én nagy LVEB rajongó vagyok, szinte az összes flankert beszereztem, de ezzel a Florale-al nem tudtam megbarátkozni igazán, ezért egy idő után el is adtam.
Azóta is azon gondolkodok, hogy mi volt a baj vele, de visszagondolva leginkább arra tippelek, hogy rengeteg különböző illatjegy van benne, ami az én bőrömön eléggé “katyvasszá” tud válni.... ráadásul baromi tartósnak bizonyult, a reggeli 3 fújás egész nap erőszakosan vett körbe és émelyített.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 15.

KittiASzuperpocok

2019. november 30.

Nagyon kellemes és finom illat. Tetszik. A gondom az volt vele, amiért túl is adtam rajta, hogy nekem nem tartós. Ezért le kell vonjak 1 csillagot. Update: Viszont a legfinomabb la vie illat. Beszereztem újra és nem bánom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 30.

emeseee6

2019. augusztus 2.

Már a többi LVEB-ről kifejtettem a véleményeket,erre viszont kíváncsi voltam a sok pozitív vélemény miatt-mégha amúgy nem vagyok egy nagy virágillat-fan. Hát LVEB felső-középosztály nekem. Igen,baromi virágos -meglepő :D- de emellett kellemes,viselhető,nem szúrós. Ahogy kicsit lecseng a virágözön,eléggé beédesedik,de nem undorító módon.Na nekem akkor tetszik igazán. Az intense jön be nekem a legjobban,arra 4 csillagot adtam,a l'absolu sem rossz,arra 3-at. Erre is hármat adok,kb egy szinten áll nálam a l'absoluval.(na nem úgy,hogy arra hasonlít,hanem hogy egyformán tetszenek kb)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 2.

Lupiluuu

2019. június 19.

Annyira mesés ez az illat....gyümölcsös virágos édes puha nőies illat,ami tökéletes minden alkalomra. Emlékszem először a munkahelyemre fújtam be magam ezzel a parfümmel és a kollégám folyamatosan oda vissza járkált és csak annyit hallottam ,hogy hmmmm hmmmm,megkérdeztem hogy mi baja?😀 erre ő azt felelte ,hogy annyira jó illatot érzek erre felé ,csak azt ne mond,hogy neked van ilyen jó illatod ,mert akkor mindjárt rád ugrok!😂😂😂😂 De bizony nekem volt olyan jó illatom és valóban csak dícserni tudom mert hatalmas pozitív visszajelzéseket kaptam. Az egyik hölgy ismerősöm amikor megérezte rajtam azt mondta,hogy annyira jó illatom van és sajnálja, hogy ő nem használhat ilyen érzéki csábító parfümöt, mert ő nem elég szép hozzá!!! Hogy miiii? Ezt a butaságot! Csajok ha szexinek és csábítónak akartok hatni a másik nemre akkor oda nem kell parfüm ! De garantálom ,hogy egy próbát megér ,mert ez az illat maga a csoda ... elegáns,nőies és van benne egy kis szexepil ,ami csak megerősít abban ,hogy vonzóbbnak érezzük magunkat. Ajánlom mindenkinek aki nem tud mi alapján parfümöt választani,hogy ezzel nem fog mellé 😉👍❤

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 19.

csarankoszandi

2019. április 5.

Sokkal könnyedebb, frissebb mint az anyaillat, de van olyan tartós. Szerintem megvan az illatom egy 5 évre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 5.

Ancsaa28

2019. március 29.

Nagyon szeretem az anyaillatot is, de ez sokkal kellemesebb illat :) sikerült beszereznem egy kis mintát belőle, háát nagyon fogok spórolni vele hogy sokáig velem legyen :D Engem az édes illatok mindig megfognak :) Tartóssága is rendben van.
Jár az 5 csillag :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 29.

Jár az 5 csillag :)

ficeglobog

2019. február 2.

Mindig van kedvenc parfümöm. Évekig meg is marad, de mellette azért állandó keresésben vagyok. Most őt találtam. Első pillanatban nagyon édesnek tűnt, de pár perc után kialakult az az édeskés, de mégis kicsit gyümölcsös illat. Az általam eddig kedvelt fűszeres illatok után meglepő választás, de szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. február 2.

Lin

2019. január 24.

Életem legnagyobb felfedezettje ez az illat ( de tényleg)! Mesziről kerülöm az ilyen típusú illatokat..... mivel azt hittem ez is olyan lesz mint az anyaillat.
Lássunk csodát nem, nem olyan........csupán a kifújás után ijedtem meg de nagyon, gondoltam nem vagyok normális.....de nem mostam le.
5 perc után alakult ki a bőrömön a finom virágos- púderes csoda, ami egy pillanatig sem lesz az a taszító, cukormáz illat. Szigorúan csak egy fújást - azt is csak messziről fújva- merek viselni. Valamiért összepasszolunk, szerintem megtaláltam a hideg, télre való illatomat, ebben a gyönyörű üvegben.
Vénségemre lehet megbolundultam, de tetszik😅 nagyon!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 24.

Vénségemre lehet megbolundultam, de tetszik😅 nagyon!

Britta78

2018. július 17.

Először ünnepi alkalmakra kerestem valami igazán különleges és tartós illatot. Aztán azon kaptam magam, hogy egyre hátrébb szorította a polcon a hétköznapokon használt parfümjeimet. Egyszerűen imádom, és mivel nem tolakodó, finoman diszkrét illat, bármikor használhatom, amikor csak kedvem tartja.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 17.

tiamoitalia

2018. június 24.

Fűszeres-gyumolcsos parfümöt kerestem a Marionnaudban, s az egyik kedves eladó hölgy erre mutatott. Első illatozasra nekem végképp nem tűnt fuszeresnek, csak a barack illatàt éreztem kimagaslóan. De ahogy tovább ismerkedtem az illattal, annyira megtetszett, hogy végül megvettem. Nagyon szeretem, többen dicsérték már meg rajtam és nálam nagyon tartós is, kibírja a 8 órát, pedig csak EDT.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 24.

Antioxidánsok: BHT

Színezék. Lilás piros.