Lancôme

Ár:   22 200 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: nyarigabi, az összetevőket feltöltötte: elpike, Módosítva: 2017. február 5.

Ár:   22 200 Ft
Lelőhely:   parfümériák

Kiadás éve: 2016

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Fej: bergamot, rózsaszín bors, frézia, szederlevél

Szív: osmanthus, jázmin, rózsa, mimóza, narancsvirág, magnólia, ibolya

Alap: ámbra, pacsuli, írisz, pézsma

Lancôme La Vie Est Belle L'eau De Toilette Florale 100ml
Ár: 30.000Ft , Eladó: edespanna
Állapot: 2x próbált, eredeti dobozában, Helyszín: Budapest XIII. kerület, fizetés: Személyes átvétel
Lancôme La Vie Est Belle L'eau De Toilette Florale fújósok
Ár: Lásd a leírásban , Eladó: ljudith78
Állapot: Saját parfümömből frissen fújva , Helyszín: --, fizetés: Postán maradó/Foxpost

Torpece

2021. április 13.

Az anyaillathoz csak a szolíd édességében hasonlít (szerencsére), egyébként teljesen más. A frézia és a rózsabors van szerintem előtérben és ettől egy hihetetlen könnyed, nem fullasztóan édes illat. Tartóssága lehetne jobb is, de én így is szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. április 13.

Yeticica

2021. március 10.

Amennyire nem kedveltem a Lancôme házat régen, most annyira kezdenek befurakodni a kedvenceim közé a kis huncut illataik!
Teljesen elkeveredtem multkor itt az édes élet választható alternatívái között, s már kishijan megvettem őt üvegében, amikor rájöttem a tévedésre.
De ha már így alakult, egy fufut azért vettem belőle.
Köszi karma!
Üvegében ugyanis sosem lesz az enyém (soha ne mondd, hogy soha!!!!!). Ennek az az oka, hogy a egész LVEB vonal alapja az írisz. És én egyszerűen nem vagyok vele kompatibilis. Hiába érzem az orrrommal, hogy szép és kedves poros puderes illat, az agyamban valahol él egy nagyon kellemetlen emlék erről a világról, ami felülír minden pozitív élményt. (Dyptique fleur de peau-jarol áradoztam nemrég, aztán a harmadik használat során akkorát fordult a gyomrom tőle, hogy gyorsan tovább is adtam).
Az intense edp-t nagyon szépnek találom,. mégis eladtam kétszer is, az iriszes alap liatt. A sima edpt egy kolleginam használta, rajta is poros puderes ráadásul full édes...
A narancsviragos tesó egyszerűen csak nem tetszett igazán, bár végeredményben az.osszed flanker az alap egyenillatba szárad le nagyjából.
És ez az ami nekem nem tetszik, hiaba....
Pedig ez a floral úgy nyit az orrom felé, hogy felszisszentem a gyonyorusegtol, attól az áradó nektaros gyumolcsossegtol ami megcsapta az orrom. Sütött a nap, a kertben játszottak a pöttyeim, egyszerűen tökéletes kiegészítője volt a pillanatnak! A következő fazisa is mennyei, de aztán lassan felébred az írisz és innentől nekem lejtmenet. Pedig szép, édes is de végre nem cukor hanem inkább viragnektar édessége ez...
A fufumat megtartom, a szépséges üveget csak nezegetnem a polcon. Dd jár az 5 csilli.
Hja, kabatomra is került,.de csak ami a nyakszirtemrol atbandorolt ida, és 2 nap múlva még simán illatozik. Egy eau de toilette! Ezt szeretem a Lancôme illatokban.
(Tresor vonalra fel, az lesz az én utam, úgy érzem!)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 10.

De ha már így alakult, egy fufut azért vettem belőle.
Köszi karma!
És ez az ami nekem nem tetszik, hiaba....
(Tresor vonalra fel, az lesz az én utam, úgy érzem!)

edespanna

2020. december 20.

Az eredeti LVEB illat nekem az igazi, ez egy kissé pacsulis hatású rajtam. Nagyon sajnálom, mert próbáltam szeretni, de mégsem ez a típus illik hozzám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 20.

zs001

2020. december 14.

Ez az illat maga a csoda... Korábban fújósom volt, most végre beszereztem egy üveges példányt ❤️. Nekem az anyaillat nagyon sok volt, túl erős, feltűnő... A Florale verzió viszont számomra sokkal viselhetőbb, kellemes, igazi nőies illat. Boldogságot ad, ha használom! Én nem tudom illatjegyekre bontani, nem értek hozzá, de ez egy nagyon jól sikerült alkotás szerintem.

Up.: vicc, de rajtam ez sem édes. Poros, íriszes, "száraz" illat az én bőrömön. A többi LVEB is így viselkedik rajtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 14.

Zdorci

2020. június 5.

Pár éve volt belőle egy üvegem, aztán eladtam mert nem nyúltam utána sokszor. És most újravettem mert az az érzésem, hogy szépen lassan majd nem lesz kapható. Gondoltam végülis szerettem csak nem volt a kedvencem. Most nagyon örülök neki, mert szerintem tényleg ez a legjobb LVEB flanker. Viszont lehet, hogy az én orrom van fordítva bekötve, de azért nekem ez nem annyira nyári illat. Én csak 25 fok alatt tudom elviselni és szívesen használom téli illatnak is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. június 5.

silence

2019. december 15.

A nagy többségnek szerintem ez a La Vie flanker a ‘best one’, nekem mégsem lett szerelem. Pedig én nagy LVEB rajongó vagyok, szinte az összes flankert beszereztem, de ezzel a Florale-al nem tudtam megbarátkozni igazán, ezért egy idő után el is adtam.
Azóta is azon gondolkodok, hogy mi volt a baj vele, de visszagondolva leginkább arra tippelek, hogy rengeteg különböző illatjegy van benne, ami az én bőrömön eléggé “katyvasszá” tud válni.... ráadásul baromi tartósnak bizonyult, a reggeli 3 fújás egész nap erőszakosan vett körbe és émelyített.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 15.

KittiASzuperpocok

2019. november 30.

Nagyon kellemes és finom illat. Tetszik. A gondom az volt vele, amiért túl is adtam rajta, hogy nekem nem tartós. Ezért le kell vonjak 1 csillagot. Update: Viszont a legfinomabb la vie illat. Beszereztem újra és nem bánom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 30.

emeseee6

2019. augusztus 2.

Már a többi LVEB-ről kifejtettem a véleményeket,erre viszont kíváncsi voltam a sok pozitív vélemény miatt-mégha amúgy nem vagyok egy nagy virágillat-fan. Hát LVEB felső-középosztály nekem. Igen,baromi virágos -meglepő :D- de emellett kellemes,viselhető,nem szúrós. Ahogy kicsit lecseng a virágözön,eléggé beédesedik,de nem undorító módon.Na nekem akkor tetszik igazán. Az intense jön be nekem a legjobban,arra 4 csillagot adtam,a l'absolu sem rossz,arra 3-at. Erre is hármat adok,kb egy szinten áll nálam a l'absoluval.(na nem úgy,hogy arra hasonlít,hanem hogy egyformán tetszenek kb)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 2.

Lupiluuu

2019. június 19.

Annyira mesés ez az illat....gyümölcsös virágos édes puha nőies illat,ami tökéletes minden alkalomra. Emlékszem először a munkahelyemre fújtam be magam ezzel a parfümmel és a kollégám folyamatosan oda vissza járkált és csak annyit hallottam ,hogy hmmmm hmmmm,megkérdeztem hogy mi baja?😀 erre ő azt felelte ,hogy annyira jó illatot érzek erre felé ,csak azt ne mond,hogy neked van ilyen jó illatod ,mert akkor mindjárt rád ugrok!😂😂😂😂 De bizony nekem volt olyan jó illatom és valóban csak dícserni tudom mert hatalmas pozitív visszajelzéseket kaptam. Az egyik hölgy ismerősöm amikor megérezte rajtam azt mondta,hogy annyira jó illatom van és sajnálja, hogy ő nem használhat ilyen érzéki csábító parfümöt, mert ő nem elég szép hozzá!!! Hogy miiii? Ezt a butaságot! Csajok ha szexinek és csábítónak akartok hatni a másik nemre akkor oda nem kell parfüm ! De garantálom ,hogy egy próbát megér ,mert ez az illat maga a csoda ... elegáns,nőies és van benne egy kis szexepil ,ami csak megerősít abban ,hogy vonzóbbnak érezzük magunkat. Ajánlom mindenkinek aki nem tud mi alapján parfümöt választani,hogy ezzel nem fog mellé 😉👍❤

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 19.

csarankoszandi

2019. április 5.

Sokkal könnyedebb, frissebb mint az anyaillat, de van olyan tartós. Szerintem megvan az illatom egy 5 évre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 5.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színezék. Lilás piros.

Színezék. Barnás sárga.