Lancôme

Ár:   36 000 Ft, 40 000 Ft és 69 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Tarzicia, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2024. február 5.

Ár:   36 000 Ft, 40 000 Ft és 69 000 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák

Megjelenés éve: 2024

Fejjegyek: zöld jegyek, bergamott, narancs

Szívjegyek: damaszkuszi rózsa, rózsa, rózsavíz, írisz

Alapjegyek: moha, ambroxan, pézsma, fás jegyek, szantálfa

Fújós: Lancôme La Vie Est Belle Rose Extraordinaire
Ár: 2.900 Ft + szállítás , Eladó: Asianlover
Állapot: 5 ml-es műanyag fújós, Helyszín: --, fizetés: átutalást követően küldöm
Ár: 19500/38500 , Eladó: kadarszabina
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: megegyezés szerint

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Verona5

Korcsoport: >54
2024. március 9.

Nagyon gyors tesztet hajtottam végre tegnap este a Müllerben, kifejezetten ő volt a célpont, na meg a JPG Classic szappanosságának újrafelidézése :))).

Az üvege csodás, és meglepő módon az illatát is kellemes rózsának találtam, viselhető, de nem esküszöm meg, hogy egy egész napon keresztül kibírnám, hogy benne díszelegjek. :) Egy színház erejéig simán bevállalható.

Én, aki ki nem állhatja az LVEB vonalat, és mondjuk ezért alapos véleményt vagy elemzést sem tudnék írni erről a flankerről, ezt az új kiadást kifejezetten tetszetősnek találom. Viszont kellett hozzá az esti hűvös 7 fok is, meg az, hogy csak épp egy puffantást tettem fel belőle a bőrömre, ami bőven elég volt. Egy már biztos, NEM szabad túlfújni! A többi LVEB-t sem! ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2024. március 9.

dandelion97

2024. március 5.

Szerintem jó kis illat lett ez. Rajtam kissé karcosra szárad, de érezni benne kis rózsát is, ami nagyon jól áll neki. Nem olyan brutál tömény, mint az anyaillat szerencsére, ez az ami nagyon megfogott benne. Kevésbé émelyítő, így nyugodt szívvel lehet használni akár melegebb napokon is. Bár az értékelésembe nem számít bele, de szerintem csodaszép lett az üvege.😍

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. március 5.

Hajnike

2024. március 2.

Az elején nagyon tetszett a rózsás nyitás, de rajtam ez elég hamar eltűnt és olyan lett mint az anyaillat púderes öregasszonyosabb verziója. Most meg kb. két órával később olyan mintha az alapillatra 5ös chanelt fújtam volna, nekem nem tetszik, de el tudom képzelni, hogy valakin műkodhet. Nekem ez olyan 40es vége 50es korosztálynak való illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. március 2.

Asianlover

2024. március 1.

Update: Újra nekimentem az összehasonlítasnak az en Rose edt-vel, mert nem hagyott nyugodni a dolog. Főleg, hogy imádok szelektálni, és gondoltam, az egyiket muszáj lesz eladni, ha tényleg annyira egyformák. Az eredmény: az edt a legrózsásabb rózsás LVEB. Az elmúlt években már vagy négyszer húzták ki a rózsa kártyát a flankereknél, de rajtam csak az en Rose hozza ezt a lineáris rózsát a leszáradás végéig. Az új verzió az elején picivel gyümölcsösebb (mondjuk én simán rámondanám erre is, hogy málna van benne, nem narancs vagy bergamott) és már elejétől fogva picivel édesebb. Leginkább az írisz, amiben különböznek, és a leszáradás. Itt sokkal nagyobb az átalakulás, rajtam elmegy az egész egy édes-fás irányba, amit már csak körbeleng a rózsa, míg az edt-t én végig egy kellemes, de lineáris rózsának érzem. Szóval még mindig azt mondom, hogy nem feltétlenül indokolt mind a kettő, de ilyen rózsa fanok részére, mint amilyen én is vagyok, nincs oka, hogy szélnek eresszem az edt-t is az új megjelenés okán :) Főleg, hogy a tartósságban rajtam kenterbe veri ezt az újat, hiába elvileg az a nagyobb töménységű.
Az üvege viszont egyértelműen viszi a prímet, szerintem ez az utóbbi években a vizuálisan legjobban sikerült kiadás lett!

Nagyon hasonlít a 2019-es LVEB En Rose edt verzióra, arra gondolok, hogy azt ki is fogják ezzel idén vezetni, mert a kettőnek együtt - szerintem - nincs értelme. Picit puhább, de semmiképpen sem olyan édes, mint az Intensement és nincs benne olyan élés-élénk gyümölcsösség sem. Kellemes, ultra nőies gourmand rózsa. Tartóssága nagyon jó. Az üvege is sokkal szebb, mint az edt-nek. De mondom, én ezt igazán csak összehasonlításképpen tudom értelmezni, ha mind a kettő kapható marad, szinte csak a gyártási idő frissességét és az üveg esztétikumát tudnám felhozni érvként mellette.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. március 1.

Alkoholok: Alcohol
Fényvédők: Benzyl Salicylate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Tris(Tetramethylhydroxypiperidinol) Citrate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Linalool, Citronellol, Benzyl Salicylate, Limonene, Benzyl Alcohol, Alpha-Isomethyl Ionone, Geraniol, Citral, Benzyl Benzoate
Színezékek: CI 14700, Acid Violet 43, Yellow 5 Lake / CI 19140
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

A kozmetikumokban gyakran használt piros színű színező anyag.

Szintetikus lila festékanyag. Az EWG adatai szerint a bőrre káros, allergizáló hatással lehet. Az összetevőleg elsősorban hajápolási termékekben találkozhatunk.