Lancôme

Ár:   7300 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   6,5 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. május 15.

Kiszerelés:   6,5 ml
Lelőhely:   parfümériák
Kategória:   Sminkek szájra

Juicy Shaker új, matt finishű változata. 2 fázisú formulája tartós viseletet nyújt és nem szárít.

7 árnyalatban kapható

Cushion rúzsújdonságok

Lancôme Matte Shaker - Red’y in 5
Ár: 6000 , Eladó: unicornland
Állapot: Sosem használt, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel, Foxpost, packeta

Nae

2021. május 13.

Több árnyalatban is van, több beszerzési helyről. Azért nem szeretem használni, mert az egyik árnyalat szinte lemoshatatlanul tartós és szépen a helyén marad, míg a másik ezt a lemoshatatlan tartósságot a számon kívül az arcom egyéb különböző részein produkálja, és sosem tudom, melyik árnyalat az, amelyik ezt teszi velem. Kár, mert egyébként szeretném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 13.

almaanna

2020. december 6.

Az egyetlen pozítivuma az, hogy tartós. De nem is matt és nem is ápoló. Nekem teljesen kiszárította a szám egyszeri használat után, de úgy hogy utána három napig kellett folyamatosan ajakápolóznom, hogy visszatérjen a normális állapotába. Ha lehetne nulla csillagot adni, azt adnék, egyáltalán nem éri meg az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 6.

Mesike91

2020. április 8.

Ettől aztán a csodát vártam. Négy óra alatt kopott, és kijjebb mászott. Pedig csak nasiztam és palackból ittam, plusz minimális szájnyalogatás. Két rétegben vittem fel, lehet nem kellett volna. Nem lett full matt, a fogaim befogta. De nem is fénylett felvitel után. Többet vártam. Még egy rétegben kipróbálom. Viszont elsőre is szépen fel tudtam vinni. Amúgy cuki. Jobb lett volna vmi világosabb szín és nem megvenni az 50. ugyanolyan pirosat. Nekem a Red'y in 5 árnyalat van meg. A színe ugyanolyan felkenve is. Első termékem a márkától.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 8.

andiriri

2020. február 26.

Nagyon erőteljes színe van. Felvitelkor fénylik, és ahogy megszárad bemattul, és onnantól kezdve csak sminklemosóval jön le. Ilyen tartós rúzzsal még nem találkoztam. Nagyon kényelmes viselet, egyáltalán nem lehet érezni, mintha semmi nem lenne az ajkaimon, mert ahogy megszárad, csak a szín marad. Ezért nem kenődik, nem ragad, nem kopik és nem is szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 26.

okroseva

2020. február 18.

update: Beige Vintage színt is beszereztem, ezzel sajnos kimaxoltam a tetszetős árnyalatokat. Talán kevésbé tartós, mint az élénkebb Pink power, és újabban teszek alá reggel Laneige lip mask-ot. Ketten nagyon szépek együtt. :)

A Pink power-t szereztem be, az aktuálisan kapható 6 színből. Nagyon szép szín és tartós, könnyed formula, nem érzem, hogy rajtam van. Frissíteni elég evés után, de nap közben nem árt ránézni. Egyébként az ajkat megszínezi. Tök jól építhető a szín. A keféjét imádom, nagyon szeretek vele dolgozni, a rúzs formulájához kiváló választás. Általában nem teszek alá semmit, de a carmexxel sem vesznek össze.

Nálam a nyomi kopást ellensúlyozza a többi jóság. A színválaszték szomorúan-nevetségesen kicsike.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 18.

Lorna

2020. február 10.

Nagyon tetszett a Juicy Shaker, az első ilyen összerázzuk a kétfázisú pigment-olaj koktélt mixer ötlet, mint Design, mint koncepció, mint termék. De elolvastam a lehúzó kritikákat, és minden alkalommal, amikor elmentem előtte a boltban emlékeztettem magamat, hogy én nem is szeretem a szájfényeket.
Aztán megcsinálták matt verzióban. Fú, a matt rúzsok a gyengéim.
Végül két árnyalatot szereztem be még egy Glamour napok alkalmával valószínűleg 2017 őszén.
Először a Magic Orange árnyalatot ami egy ilyen koreai stílusú sminktrend inspirálta naranycsba illik be.
Aztán az Energy Peach névre hallgató árnyalat, ő egy fokkal visszafogodtabb rózsaszín, amiért rengetegszer nyúlok reggelente, mint egy megbízható árnyalat, de azért mégis van benne egy szintén koreai erős színű rúzsokra emlékeztető enyhén narancsos élénkség, ami vonz. Amikor nem tudom mit kenjek akkor ezt szoktam, vagy amikor valami hivatalosabb helyre kell mennem, mert elég visszafogottnak érzem a helyhez, de elég élénknek, hogy úgy érezzem még megmarad a személyiségem.
Arcpírnak is szoktam őket használni. A kézfejre viszek fel egy kis rúzst, és onnét az orcákra.
Amikor felkenem az állaga miatt hidratálónak érzem, amíg meg nem szárad, utána úgy működik, mint egy átlag folyékony rúzs, nem szárít, de száraz finishe lesz. Aplikátorát én szeretem: puha cushion, kellemes vele dolgozni, bár vékony vonalat az applikátor vastagsága miatt valóban nehéz húzni. És persze imádom rázogatni őket.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 10.

Aztán megcsinálták matt verzióban. Fú, a matt rúzsok a gyengéim.

MonikaM

2019. január 27.

Beige vintage! szuper szép és tartos az ajkamon! fény függő h. milyennek hat. teltebb ajakra könnyű felvinni :).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 27.

vadvirag919

2019. január 10.

Beige vintage árnyalatot vadásztam le itt, teljes áron soha nem venném meg. A formula kellemesen könnyed, egészen tartós is, viszont a szín... Az első fél órában szép, bár vörösesebb mint vártam, majd ahogy elkezd kopni olyan téglavörös lesz, hogy a végére már szinte rikít. A formula jó lenne, de ahogy a juicy shakernél is, a Lancome számomra hordhatatlan színválasztékkal operál, megragadtak valahol évtizedekkel korábban. Két csillag, mert ezek mellett, a termék önmagában használhatatlan applikátorral rendelkezik, ceruza nélkül képtelenség szépen felvinni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 10.

Tournesol03

2018. november 21.

Nagyon erőteljes szín. Én mikor felviszem, utána az ujjammal lágyítom. Tényleg tartós, jó kis termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 21.

iloveyoued

2018. november 3.

Egyik kedvenc gyönyőrű színű, legkényelmesebb,legtartósabb rúzsom. Lemoshatatlanok,szépek. Elsőre nehézkesnek tűnt az ecsetének használata, de nem annyira bonyolult mint aminek tűnik! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 3.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Butylene Glycol, Aluminum Hydroxide

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.