Lancôme

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szemkrémek
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Miliana, Módosítva: 2013. november 4.

Lelőhely:   parfümériák
Kategória:   Szemkrémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

• Ez az ápoló csökkenti és megakadályozza az öregedés jeleit
  • Minimalizálja a finom vonalak és a ráncok megjelenését
  • Megszünteti a sötét karikákat és a szem alatti duzzanatokat
  • Könnyű és gyorsan beszívódik
  • A szem zóna sima és fiatalos lesz

EternalMidnight

2015. január 11.

Ezt használtam 3 évig a Lancóme-tól, most tértem át Clinique-re. Szerettem ennek az állagát, gél állagú, selymes, hűsítő, az átlagembernek ha azt mondom, hogy Fenistil gél, akkor ez a szemkörnyékápoló kb. pont olyan, még nagyjából illatra is..:) A hatását megtette, ápolta 3 éven keresztül a szemkörnyékemet, kicsit halványította a kékes foltokat is, mikor keveset aludtam, de csodát azért nem tett. Inkább öregedés késleltető, mint öregedés visszafordító, szóval olyan 35 felett már nem ajánlom. Én még csak 28 vagyok, úgyhogy eddig tökéletes volt, ám a Clinique Men szemkörnyékápolóját egy fokkal jobban ajánlanám.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 11.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Adenosine
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Bőrpuhító (emollient) és sűrűség szabályozó  anyag.

Habzásgátló (antifoaming), hajkondícionáló anyag

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.