Lancôme

Ár:   €200   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Luna1024, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. március 25.

Ár:   €200
Lelőhely:   parfümériák

2017-ben megjelenő uniszex virágos illat a Lancôme-háztól.

Illatjegyek: Grasse-i májusi rózsa, rózsa, likőr

homonnaizs

Korcsoport: >54
2019. október 1.

Egyik ámulatból a másikba estem mikor kézhez kaptam igaz nem az enyém lett ,de megillatoltam és egy gyönyörű meleg,simulós, tejszínhabos,sexi illat bontakozott ki ,a kolleganőm bármerre megy húzza a csíkot vele, sőt a ruháin hetekig megmarad, ffin nem tudnám elképzelni.... de az üveg álomszép a parfüm pedig csodálatos illat, 100 ezer csillag jár neki! arra jöttem rá mindenkinek mást hoz az orra és nem egyformán érezzük az illatokat ....ez az "illatkirálynő" ha lehet ilyet mondani

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. október 1.

Tiziana

2018. szeptember 9.

Óó, meg vagyok tisztelve hogy én írhatok elsőnek erről a kis csodáról! Külföldről hazatértemben volt egy kis időm hogy a reptéren végigszaladjak a kollekció illatain.
A 2 Oud illattól tényleg majdnem elszaladtam, de ez az én hibám,
annyira nem bírom elviselni az oudot,hogy jujj! A Jázmin és a Tubarózsás sem fogott meg...de aztán!! jött a két
Rózsaillat.
Mindkettő olyan minőség, hogy sem összehasonlítani, sem kapcsolatot keresni a Lancome épp futó, mainstream
illataival nem érdemes!
Lányok, ha találkoztok ezzel a tüneménnyel, először mély levegő, aztán ommmmh, esetleg yoga-légzés,
utána jöhet az ILLAT!
Likőr van benne, (nem tudom pontosan milyen) de ahogyan beleolvad a rózsába, a finom fűszerekbe,
olyan nosztalgikus kép jön elő,mint amikor valaki egy értékes,finom kis dobozt nyit fel, amiben az évek alatt likőr, a fa,a fűszerek, és értékes rózsa finom párlata érett össze valami nagyon finom eleggyé.
Nosztalgikus illat, de nem ósdi, teljesen mai értelmezése az időtálló szépségnek, az értékeknek.
Kétszeresen megőrülök, mert egy; hogy teljesen odavagyok tőle, kettő; hogy 200 $-ba kerül.
Ha valamihez hasonlítanom kellene, talán Mancera Roses Vanille , de az mélyebb melegebb és "egyszerűbb" illat,
míg ez hűvösebb és modernebb.
Annak ellenére hogy rajtam sajnos nem túl tartós, szeretnék 20 pontot adni.(vagy 40-et, tök mindegy.)
Ja, és az üveg egyik oldalán fém gravírozás van,döbbenet... gyönyörű.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 9.

A 2 Oud illattól tényleg majdnem elszaladtam, de ez az én hibám,
Rózsaillat.
illataival nem érdemes!
utána jöhet az ILLAT!
míg ez hűvösebb és modernebb.
Ja, és az üveg egyik oldalán fém gravírozás van,döbbenet... gyönyörű.

Alkoholok: Alcohol
Fényvédők: Tris(Tetramethylhydroxypiperidinol) Citrate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Linalool, Geraniol, Eugenol, Isoeugenol, Alpha-Isomethyl Ionone, Cinnamal, Cinnamyl Alcohol, Limonene, Citral, Citronellol, Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate, Benzyl Cinnamate
Színezékek: CI 14700, CI 60730
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol